2017/18 > Rusija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Rusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Estija
Latvija
Baltarusija

Rusija
 
JAV
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžanas
Kazachstanas Japonija

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Prince Igor (Borodin) 25-26 Rugpj
La traviata (concert) (Verdi) 19 Spal-5 LapkrD: Alexander Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Lapkr
Otello (Verdi) 8 Gruod
Chelyabinsk, Chelyabinsk State Academic Opera and Ballet Theatre named after Glinka  / 
A Life for the Tsar (Glinka) 8 Rugs
Silva (Kálmán,E) 29 Rugs-17 Gruod
Aida (Verdi) 7 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Spal-16 Lapkr
Carmen (Bizet) 15 Spal
Countess Maritza (Kálmán,E) 19-23 Spal
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 Spal
La traviata (Verdi) 29 Spal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 Lapkr
Il trovatore (Verdi) 12 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18-19 Lapkr
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-15 Gruod
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Rugs-12 Gruod
Carmen (Bizet) 21 Rugs-2 Saus
Rusalka (Dvořák,A) 23 Rugs-4 SausD: Oliver von Dohnányi; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 26 Rugs-29 Gruod
La bohème (Puccini) 29 Rugs-7 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 3 Spal
Satyagraha (Glass) 6 Spal-16 Lapkr
Die Passagierin (Weinberg) 10 Spal-14 Lapkr
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 Spal-6 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 Spal-28 Gruod
Prince Igor (Borodin) 21 Spal-8 Gruod
Le comte Ory (Rossini) 24 Spal-5 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Spal-23 LapkrD: Vladislav Karklin; R: Dieter Kaegi
Izhevsk, Udmurt State Opera  / 
Tosca (Puccini) 6 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Spal
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 8 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 9 Lapkr
Turandot (Puccini) 17 Lapkr
Aida (Verdi) 23 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Gruod
Kazan, Tatar State Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 20-22 Rugs
Rigoletto (Verdi) 25 Rugs
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 Spal
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Spal-20 Gruod
La bohème (Puccini) 6 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 Lapkr
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Lapkr
Jalil (Zhiganov) 15 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Lapkr
Tosca (Puccini) 6 Gruod
Turandot (Puccini) 10 Gruod
La traviata (Verdi) 15 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 25-26 Gruod
Krasnoyarsk, Krasnoyarsk State Opera  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 21 Rugs
La Fille du régiment (Donizetti) 22 Rugs-2 Gruod
Tosca (Puccini) 23 Rugs
Medea (Cherubini) 29 Rugs
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 Spal
Viva la Mamma (Donizetti) 19 Spal
Prince Igor (Borodin) 20 Spal-20 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 22 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27 Spal
La traviata (Verdi) 9 Lapkr
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Lapkr
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 Gruod
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 23 Gruod-4 Saus
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Rugs-26 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Igor Ushakov
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Rugs-4 VasD: William Lacey; R: Evgeny Pisarev
Don Pasquale (Donizetti) 21 Rugs-14 SausD: Michał Klauza; R: Timofey Kulyabin
Prince Igor (Borodin) 27-29 RugsD: Pavel Klinichev; R: Yuri Lyubimov
Der Idiot (Weinberg) 5-8 SpalD: Michał Klauza; R: Evgeny Arye
The Maid of Pskov (concert) (Rimsky-Korsakov) 13-15 SpalD: Tugan Sokhiev
Alcina (Handel) 18-26 SpalD: Andrea Marcon; R: Katie Mitchell
Manon Lescaut (Puccini) 25 Spal-28 SausD: Anton Grishanin; R: Adolf Shapiro
La traviata (Verdi) 1 Lapkr-21 SausD: Pavel Klinichev / Tugan Sokhiev; R: Francesca Zambello
Così fan tutte (Mozart) 8-11 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Floris Visser
Don Carlo (Verdi) 15-19 LapkrD: Giacomo Sagripanti; R: Adrian Noble
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21-23 LapkrD: Alexei Bogorad; R: Julia Pevzner
Carmen (Bizet) 28-29 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Alexei Borodin
Katerina Izmailova (Shostakovich) 1-3 GruodD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
The Stone Guest (Dargomïzhsky) 5-6 GruodD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13-15 GruodD: Tugan Sokhiev; R: Alexander Titel
Iolanta (Tchaikovsky,P) 23 Gruod-7 SausD: Anton Grishanin; R: Sergey Zhenovach
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 27 Gruod-4 SausD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 SausD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 VasD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Billy Budd (Britten) 21-27 VasD: William Lacey; R: David Alden
Moscow, Moscow Chamber Opera Theatre named after Boris Pokrovsky  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Rugs-5 Gruod
La clemenza di Tito (Mozart) 23 Rugs-21 Gruod
Leonora (Beethoven) 27 Rugs
La Voix humaine (Poulenc) 28 Rugs
Don Giovanni (Mozart) 4 Spal-1 Gruod
The Nose (Shostakovich) 11 Spal
Il turco in Italia (Rossini) 13 Spal-17 Gruod
Orfeo ed Euridice (Gluck) 18-19 Spal
Der Schauspieldirektor (Mozart) 20 Spal-2 Gruod
Pimpinone (Telemann) 20 Spal-2 Gruod
Servilia (Rimsky-Korsakov) 31 Spal-1 Lapkr
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 Lapkr
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26-31 Gruod
Moscow, Moscow State Opera and Ballet Theatre for Children and Young People named after Natalia Sats  / 
The Exercises and Dances of Guido (Martynov) 26 Rugs-6 Spal
Edible Fairytales (Bronner) 8 Spal-12 LapkrD: Alevtina Ioffe; R: Georgiy Isaakyan
The Magic Flute (Mozart) 13 Spal
The Nightingale (Stravinsky) 14+ SpalD: Alevtina Ioffe; R: Tatiana Mitkaleva
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 19-21 Rugs
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10-14 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21-24 LapkrR: Alexander Petrov
Moscow, Helikon Opera  / 
Il trovatore (Verdi) 31 Rugpj-18 KovD: Oliver Díaz; R: Dmitry Bertman
The Tsar's Bride (concert) (Rimsky-Korsakov) 8-10 Rugs
Turandot (Puccini) 14-24 Rugs
Coffee Cantata (concert) (Bach,JS) 21 Rugs-7 KovD: Viktoria Unghuryanu
Pirame et Thisbé (concert) (Rebel,F) 30 Rugs-1 Spal
Sadko (concert) (Rimsky-Korsakov) 5-8 Spal
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20-22 Spal
Tsarina (concert) (Tukhmanov) 28 Spal-5 Lapkr
Die sieben Todsünden (Weill) 1-2 Lapkr
Rasputin (Reise) 11-12 Lapkr
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 24-26 Lapkr
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-14 GruodD: Vladimir Fedoseyev; R: Dmitry Bertman
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Gruod-28 SausD: Maksim Vengerov / Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 26 Gruod-14 SausD: Valery Kiryanov / Mikhail Eghiazarian
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 18-21 SausD: Evgeny Brazhnik
La serva padrona (Pergolesi) 1 Vas-24 KovD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Telephone (Menotti) 1 Vas-24 KovD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Human Voice (Poulenc) 2 Vas-25 KovD: Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Un ballo in maschera (concert) (Verdi) 8-11 VasD: Valery Kiryanov
Apollo und Hyacinth (concert) (Mozart) 17-18 VasD: Viktoria Unghuryanu
Lady Macbeth of Mtsensk (concert) (Shostakovich) 22-25 VasD: Vladimir Ponkin / Valery Kiryanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-4 KovD: Konstantin Khvatynez; R: Dmitry Bertman
www.nibelungopera.ru (Wagner) 10-11 KovD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29-31 KovD: Evgeny Brazhnik; R: Dmitry Bertman
Chaadsky (Manotskov) 20-22 Bal
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 7 Rugpj-1 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 9 Rugpj-12 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 14 Rugpj-19 Gruod
Il trovatore (Verdi) 24 Rugpj-28 Saus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 Rugpj-2 Gruod
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 1 Rugs-2 Gruod
Rigoletto (Verdi) 4 Rugs-23 Saus
Die Passagierin (Weinberg) 11 Rugs-30 Spal
Faust (Gounod) 18 Rugs-6 Gruod
La traviata (Verdi) 21 Rugs-8 Gruod
La bohème (Puccini) 25 Rugs-8 Lapkr
Hansel and Gretel (Humperdinck) 8 Spal-24 Gruod
L'elisir d'amore (Donizetti) 13 Spal-31 Saus
Norma (Bellini) 20-21 Spal
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 27-28 Spal
Lohengrin (Wagner) 11 Lapkr
Roméo et Juliette (Gounod) 16 Lapkr-23 Gruod
La Cenerentola (Rossini) 19 Lapkr-27 Saus
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Lapkr
Nabucco (Verdi) 29 Lapkr-3 Vas
Salome (Strauss) 9 Gruod
Tristan und Isolde (Wagner) 16 Gruod
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18-20 Saus
Moscow, Stanislavsky Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Rugs-6 GruodD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 20 Rugs-27 SausD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 Rugs-7 SausD: Felix Korobov / Maria Maximchuk; R: Ludmila Naletova
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 7 Spal-11 GruodD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel, Ludmila Naletova
Madama Butterfly (Puccini) 11 Spal-5 SausD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Spal-21 SausD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Adolf Shapiro
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Spal-21 GruodD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 21 Spal-8 VasD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 22 Spal-10 VasD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 25 Spal-8 SausD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 28 Spal-3 VasD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Orfeo ed Euridice (Gluck) 29+ SpalD: Timur Zangiev; R: Irina Lychagina
La bohème (Puccini) 30 Spal-4 SausD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Aladino e la lampada magica (Rota) 5 Lapkr-4 VasD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Aida (Verdi) 6 Lapkr-25 SausD: Felix Korobov; R: Peter Stein
Love's Metamorphosis (Zhurbin) 11-12 LapkrD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Tatiana Mitkaleva
Ariane (Martinů) 17+ LapkrD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
La Favola d'Orfeo (Casella) 17+ LapkrD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
Khovanshchina (Musorgsky) 29-30 LapkrD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Medea (Cherubini) 16 Gruod-9 VasD: Felix Korobov / Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Don Giovanni (Mozart) 27+ GruodD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
A Kékszákallú herceg vára (Bartók) 20 SausD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Oedipus rex (Stravinsky) 20 SausD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Jenůfa (Janáček) 28 Vas-2 KovD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 17-23 GegD: Philipp Chizhevskiy; R: Konstantin Bogomolov
Macbeth (Verdi) 20-22 BirzD: Felix Korobov; R: Kama Ginkas
Nizhni Novgorod, Pushkin State Opera  / 
Prince Igor (Borodin) 21 Rugs-3 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 27 Rugs-18 Lapkr
Die lustige Witwe (Lehár) 7 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Spal-25 Lapkr
My Fair Lady (Loewe) 15 Spal-11 Lapkr
A Life for the Tsar (Glinka) 19 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Spal
Mazepa (Tchaikovsky,P) 25 Spal-23 Lapkr
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 9 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 30 Lapkr
Novosibirsk, Novat  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Rugs-24 GruodD: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; R: Vyacheslav Starodubtsev
Un ballo in maschera (Verdi) 10 Rugs-12 GruodD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
La bohème (Puccini) 26 Rugs-5 LapkrD: Dmitri Jurowski; R: Bénédicte Ardiley(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Rugs-1 GruodD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Turandot (Puccini) 1 Spal-10 GruodD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Pagliacci (Leoncavallo) 8 Spal-14 GruodD: Valentin Uryupin; R: Irkin Gabitov
Aida (Verdi) 11 Spal-24 LapkrD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Spal-28 LapkrD: Dmitri Jurowski; R: Dmitry Belov
La traviata (Verdi) 22 Spal-7 GruodD: Evgeny Volynskiy; R: Rēzija Kalniņa
Carmen (Bizet) 27 Spal-26 LapkrD: Evgeny Volynskiy; R: Alexey Stepanuyk
Stabat Mater (Rossini) 2 GruodD: Dmitry Korchak
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Rugs-28 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Rugs
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 15 Rugs
Cléopâtre (Massenet) 27 Rugs
La traviata (Verdi) 14-15 Spal
Ruslan and Lyudmila (concert) (Glinka) 27 Spal
Prince Igor (Borodin) 23 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 3-5 Gruod
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Rugs-4 Lapkr
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Spal-29 Gruod
Carmen (Bizet) 8 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Spal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 Spal-22 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Spal
Silva (Kalman,E) 1 Lapkr
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Lapkr
La traviata (Verdi) 17 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Gruod
Rostov, Rostov State Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Rugs-3 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Spal
Die lustige Witwe (Lehár) 13 Spal
Faust (Gounod) 15 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 22 Spal
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 26 Spal
Giovanna d'Arco (Verdi) 27 Spal
Prince Igor (Borodin) 4 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Lapkr
Carmen (Bizet) 9 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 Gruod
Madama Butterfly (Puccini) 17 Gruod
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 13 Rugs-12 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Rugs
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Rugs-21 Lapkr
Tosca (Puccini) 24 Rugs
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 28 Rugs
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Spal
Silvia (Kálmán,E) 3 Spal-27 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Spal-26 Gruod
La traviata (Verdi) 8 Spal
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 11 Spal
The Telephone (Menotti) 13 Spal-1 Gruod
La serva padrona (Pergolesi) 13 Spal-1 Gruod
Rigoletto (Verdi) 8 Lapkr
Prince Igor (Borodin) 12 Lapkr
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 17 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Lapkr
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 3 Gruod
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15 Gruod
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 3 Spal-10 Gruod
A Life for the Tsar (Glinka) 5 Spal-7 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 7 Spal
La traviata (Verdi) 10 Spal
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 14 Spal
Don Giovanni (Mozart) 17 Spal
Prince Igor (Borodin) 19 Spal
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Spal-21 Gruod
Oresteia (Taneyev) 24 Spal-12 Gruod
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Spal
Rusalka (Dargomïzhsky) 10 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Lapkr
Sadko (Rimsky-Korsakov) 18 Lapkr
Countess Maritza (Kálmán,E) 24 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 26 Lapkr-4 Saus
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 28 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 30 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 15 Gruod
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Gruod
Silva (Kálmán,E) 8 Saus
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 RugsD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Faust (Gounod) 16 Rugs-6 GruodD: Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Rugs-12 LapkrD: Alexander Goikhman; R: Darya Modzalevskaya
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 Rugs-6 SpalD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Rugs-9 GruodD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 24 Rugs-25 LapkrD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Les cloches de Corneville (Planquette) 1 Spal-29 GruodD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La bohème (Puccini) 4 Spal-10 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
The Rape of Lucretia (Britten) 12 SpalD: Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 14 SpalD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21 SpalD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 Spal-30 GruodD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Spal-17 LapkrD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Pagliacci (Leoncavallo) 29 Spal-3 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Don Giovanni (Mozart) 11 LapkrD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Tosca (Puccini) 19 LapkrD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 LapkrD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 30 LapkrD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 2 GruodD: Robert Luter / Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Not Love Alone (Shchedrin) 20 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 GruodD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 28 GruodD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Adriana Lecouvreur (Cilea) 13 RugsD: Christian Knapp; R: Isabelle Partiot-Pieri
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 19 Rugs-12 GegD: Renat Salavatov; R: Alexei Stepanyuk
Rigoletto (Verdi) 22 RugsD: Vasiliy Valitov; R: Irkin Gabitov
Otello (Verdi) 23 Rugs-23 VasD: Pavel Smelkov; R: Vasily Barkhatov
I vespri siciliani (Verdi) 27 RugsD: Christian Knapp; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 3-10 SpalD: Boris Gruzin; R: Andrei Tarkovsky(original), Irkin Gabitov(revival)
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 6 SpalD: Federico Santi
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 7 SpalD: Valery Gergiev
Don Carlo (Verdi) 12 Spal-19 GegD: Christian Knapp; R: Giorgio Barberio Corsetti
Prince Igor (Borodin) 13 Spal-13 GegD: Boris Gruzin; R: Irkin Gabitov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 17 Spal-6 KovD: Pavel Smelkov; R: Vladislav Pazi
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 18 SpalD: Mikhail Sinkevich
Das Rheingold (Wagner) 19 Spal-1 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Die Walküre (Wagner) 20 Spal-2 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Siegfried (Wagner) 21 Spal-3 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Rusalka (Dvořák,A) 21 Spal-20 GegD: Pavel Petrenko; R: Alexander Maskalin
Götterdämmerung (Wagner) 22 Spal-3 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Tosca (Puccini) 24 Spal-10 VasD: Christian Knapp; R: Paul Curran
Simon Boccanegra (Verdi) 26 SpalD: Christian Knapp; R: Andrea De Rosa
Salome (Strauss) 27 Spal-2 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Marat Gatsalov
Carmen (Bizet) 29 Spal-20 BalD: Christian Knapp; R: Alexei Stepanyuk
Jenůfa (Janáček) 31 SpalD: Mikhail Sinkevich; R: Vasily Barkhatov
Madama Butterfly (Puccini) 2 LapkrD: Renat Salavatov; R: Mariusz Treliński
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 LapkrD: Christian Knapp
La forza del destino (Verdi) 4 Lapkr-16 KovD: Christian Knapp; R: Elijah Moshinsky
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Lapkr-11 BalD: Zaurbek Gugkaev; R: Alain Maratrat
Aida (Verdi) 12 LapkrD: Christian Knapp; R: Alexei Stepanyuk
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 14 Lapkr-26 BalD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
Mazepa (Tchaikovsky,P) 15 Lapkr-11 BalD: Pavel Smelkov; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
La gazza ladra (concert) (Rossini) 15 LapkrD: Zaurbek Gugkaev
Il trovatore (Verdi) 19 LapkrD: Mikhail Sinkevich; R: Pier Luigi Pizzi
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 21 LapkrD: Alexander Anisimov
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 22 LapkrD: Pavel Smelkov; R: Michael Sturminger
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 LapkrD: Michael Güttler; R: Ian Judge
A Midsummer Night's Dream (Britten) 28 Lapkr-4 GegD: Vladislav Karklin; R: Claudia Solti
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 2-30 GruodR: Alexei Stepanyuk
A Life for the Tsar (Glinka) 5 GruodR: Dmitri Tcherniakov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 6-7 GruodR: Alexei Stepanyuk
Attila (Verdi) 8 Gruod-3 GegR: Arturo Gama
Fedora (concert) (Giordano) 8 Gruod
Le Rossignol (Stravinsky) 9 Gruod-20 GegR: Alexander Petrov
Le nozze di Figaro (Mozart) 9 GruodR: Yuri Alexandrov
A Christmas Tale (Shchedrin) 10 Gruod-7 SausR: Alexei Stepanyuk
Pagliacci (Leoncavallo) 11 GruodR: Isabelle Partiot-Pieri
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Gruod-14 KovR: Yuri Temirkanov
Il pirata (concert) (Bellini) 12 Gruod
La finta giardiniera (concert) (Mozart) 19 Gruod
The Gambler (Prokofiev) 20 GruodR: Temur Chkheidze
Macbeth (Verdi) 9 Saus-8 GegR: David McVicar
The Gamblers (concert) (Shostakovich) 9 Saus
The Nose (Shostakovich) 10 Saus-21 VasR: Yuri Alexandrov
Oprichnik (Tchaikovsky,P) 11 SausR: Viktor Vysotsky
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 28 SausR: Alexander Maskalin
The Lefthander (Shchedrin) 30 Saus-5 BalD: Valery Gergiev; R: Alexei Stepanyuk
Faust (Gounod) 31 Saus-27 KovR: Isabella Bywater
La favorita (concert) (Donizetti) 1 Vas
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 11 VasR: Alexander Petrov
Così fan tutte (Mozart) 14 VasR: Walter Le Moli
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15-16 VasR: Alexander Galybin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Apollo et Hyacinthus (concert) (Mozart) 20 Vas
Requiem (Verdi) 22 VasR: Daniele Finzi Pasca
Lohengrin (Wagner) 24 VasR: Marina Mishuk, Alexander Maskalin
Cléopâtre (concert) (Massenet) 28 Vas
La bohème (Puccini) 2 KovR: Ian Judge
Il signor Bruschino (concert) (Rossini) 2 Kov
La scala di seta (Rossini) 2 Kov
Der Idiot (Weinberg) 9 Kov-17 BalR: Alexei Stepanyuk
Semyon Kotko (Prokofiev) 12 KovR: Yuri Alexandrov
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 17 KovR: Lotfi Mansouri
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20 KovR: Jonathan Kent
Aida (Verdi) 20-21 KovR: Daniele Finzi Pasca
Don Giovanni (Mozart) 21 KovR: Johannes Schaaf
Werther (concert) (Massenet) 22 Kov
Turandot (Puccini) 23 KovR: Charles Roubaud
Not Love Alone (Shchedrin) 23 KovD: Valery Gergiev; R: Alexander Kuzin
Il re pastore (concert) (Mozart) 3 Bal
Khovanshchina (Musorgsky) 4 BalR: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 10 BalR: Dmitri Tcherniakov
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 12 BalR: Anna Matison
Un ballo in maschera (Verdi) 13 BalR: Andrei Konchalovsky
Dead Souls (Shchedrin) 14 BalR: Vasily Barkhatov
Il tabarro (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 30 Bal
Les troyens (Berlioz) 15 GegR: Yannis Kokkos
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 GegR: Alain Maratrat
Sadko (Rimsky-Korsakov) 18 GegR: Alexei Stepanyuk
White Nights (Butsko) 8 BirzR: Alexei Stepanyuk
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 Rugs-11 KovD: Mikhail Tatarnikov; R: Eric Vigié
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Rugs-20 BalD: Roland Böer
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal-5 GruodD: Roland Böer
Tosca (Puccini) 10 Spal-24 Vas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 14 Spal-27 Kov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Spal-27 Bal
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Spal-8 BalD: Valery Kirianov / Mikhail Tatarnikov; R: Viacheslav Starodubtsev
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Spal
Manon Lescaut (Puccini) 27 Spal-31 Kov
La Cenerentola (Rossini) 29 Spal-23 Gruod
La traviata (Verdi) 29 Spal-6 Bal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 31 Spal-17 Vas
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Lapkr-17 Bal
La bohème (Puccini) 26 Lapkr-14 BalD: Mikhail Tatarnikov; R: Robert Carsen
Velikan (Prokofiev) 10 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Gruod-11 Bal
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Vas
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 Kov
The Giant (Prokofiev) 21 Bal
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 18 Rugs
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 5 Spal
Carmen (Bizet) 15 Spal
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Spal
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Spal
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 27 Spal
Rigoletto (Verdi) 2 Lapkr
The Violet of Montmartre (Kálmán,E) 5 Lapkr
Silva (Kalman,E) 11 Lapkr
Prince Igor (Borodin) 16 Lapkr
La traviata (Verdi) 22 Lapkr
Ulan-Ude, Buryat Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Carmen (Bizet) 13 Rugs-17 LapkrD: Leonid Korchmar; R: Yury Laptev
La traviata (Verdi) 27 Rugs
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal
Tosca (Puccini) 13 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 15 Lapkr
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 23 Rugs-19 Lapkr
Don Giovanni (Mozart) 27 Rugs-29 Lapkr
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Rugs-24 Lapkr
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 6 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 Spal-30 Lapkr
Il trovatore (Verdi) 12 Spal
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Spal
Silvia (Kálmán,E) 20 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Spal-20 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 28 Spal
Un ballo in maschera (Verdi) 17 Lapkr
Turandot (Puccini) 18 Lapkr
Tosca (Puccini) 25 Lapkr
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 21 Rugs
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 Spal
Carmen (Bizet) 28 Spal-20 Saus
La traviata (Verdi) 9 Lapkr
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 Lapkr
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 10 Gruod-25 Saus
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Saus-25 Vas