2017/18 > Rusija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Rusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Suomija
Estija
Latvija
Baltarusija

Rusija
 
JAV
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžanas
Kazachstanas Japonija

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Prince Igor (Borodin) 25-26 Rugpj
La traviata (concert) (Verdi) 19 Spal-5 LapkrD: Alexander Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Lapkr
Otello (Verdi) 8 Gruod
Tosca (Puccini) 21 SausD: Valery Voronin
Chelyabinsk, Chelyabinsk State Academic Opera and Ballet Theatre named after Glinka  / 
A Life for the Tsar (Glinka) 8 Rugs
Silva (Kálmán,E) 29 Rugs-17 Gruod
Aida (Verdi) 7 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Spal-16 Lapkr
Carmen (Bizet) 15 Spal-26 Saus
Countess Maritza (Kálmán,E) 19 Spal-24 Saus
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 Spal
La traviata (Verdi) 29 Spal
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 Lapkr
Il trovatore (Verdi) 12 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18-19 Lapkr
Prince Igor (Borodin) 20 Saus
Madama Butterfly (Puccini) 28 Saus
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-20 Saus
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Rugs-23 Saus
Carmen (Bizet) 21 Rugs-30 Saus
Rusalka (Dvořák,A) 23 Rugs-27 SausD: Oliver von Dohnányi; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 26 Rugs-29 Gruod
La bohème (Puccini) 29 Rugs-7 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 3 Spal
Satyagraha (Glass) 6 Spal-16 Saus
Die Passagierin (Weinberg) 10 Spal-25 Saus
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 Spal-6 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 Spal-12 Saus
Prince Igor (Borodin) 21 Spal-8 Gruod
Le comte Ory (Rossini) 24 Spal-5 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Spal-23 LapkrD: Vladislav Karklin; R: Dieter Kaegi
Izhevsk, Udmurt State Opera  / 
Tosca (Puccini) 6 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Spal
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 8 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 9 Lapkr
Turandot (Puccini) 17 Lapkr
Aida (Verdi) 23 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 Saus
Countess Maritza (Kálmán,E) 28 Saus
Kazan, Tatar State Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 20-22 Rugs
Rigoletto (Verdi) 25 Rugs
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 Spal
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Spal-20 Gruod
La bohème (Puccini) 6 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 Lapkr
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Lapkr
Jalil (Zhiganov) 15 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 Lapkr
Tosca (Puccini) 6 Gruod
Turandot (Puccini) 10 Gruod
La traviata (Verdi) 15 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 25-26 Gruod
Krasnoyarsk, Krasnoyarsk State Opera  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 21 Rugs
La Fille du régiment (Donizetti) 22 Rugs-2 Gruod
Tosca (Puccini) 23 Rugs
Medea (Cherubini) 29 Rugs
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 Spal
Viva la Mamma (Donizetti) 19 Spal
Prince Igor (Borodin) 20 Spal-20 Saus
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 22 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27 Spal
La traviata (Verdi) 9 Lapkr
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Lapkr
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 Gruod
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 23 Gruod-4 Saus
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 12 Rugs-26 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Igor Ushakov
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Rugs-4 VasD: William Lacey; R: Evgeny Pisarev
Don Pasquale (Donizetti) 21 Rugs-14 SausD: Michał Klauza; R: Timofey Kulyabin
Prince Igor (Borodin) 27-29 RugsD: Pavel Klinichev; R: Yuri Lyubimov
Der Idiot (Weinberg) 5-8 SpalD: Michał Klauza; R: Evgeny Arye
The idiot (Weinberg) 5 Spal-11 KovD: Michał Klauza; R: Evgeny Arye
The Maid of Pskov (concert) (Rimsky-Korsakov) 13-15 SpalD: Tugan Sokhiev
Alcina (Handel) 18 Spal-27 KovD: Andrea Marcon; R: Katie Mitchell
Manon Lescaut (Puccini) 25 Spal-28 SausD: Anton Grishanin; R: Adolf Shapiro
La traviata (Verdi) 1 Lapkr-21 SausD: Pavel Klinichev / Tugan Sokhiev; R: Francesca Zambello
Così fan tutte (Mozart) 8 Lapkr-5 BalD: Tugan Sokhiev; R: Floris Visser
Don Carlo (Verdi) 15 Lapkr-4 KovD: Giacomo Sagripanti; R: Adrian Noble
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21-23 LapkrD: Alexei Bogorad; R: Julia Pevzner
Carmen (Bizet) 28-29 LapkrD: Tugan Sokhiev; R: Alexei Borodin
Katerina Izmailova (Shostakovich) 1-3 GruodD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
The Stone Guest (Dargomïzhsky) 5-6 GruodD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13 Gruod-1 BalD: Tugan Sokhiev; R: Alexander Titel
Requiem (Verdi) 17 GruodD: Tugan Sokhiev
Iolanta (Tchaikovsky,P) 23 Gruod-29 BalD: Anton Grishanin; R: Sergey Zhenovach
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 27 Gruod-4 SausD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 SausD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 VasD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Billy Budd (Britten) 21-27 VasD: William Lacey; R: David Alden
Un ballo in maschera (Verdi) 20-26 BalD: Giacomo Sagripanti; R: Davide Livermore
Moscow, Moscow Chamber Opera Theatre named after Boris Pokrovsky  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Rugs-5 Gruod
La clemenza di Tito (Mozart) 23 Rugs-21 Gruod
Leonora (Beethoven) 27 Rugs
La Voix humaine (Poulenc) 28 Rugs
Don Giovanni (Mozart) 4 Spal-1 Gruod
The Nose (Shostakovich) 11 Spal
Il turco in Italia (Rossini) 13 Spal-17 Gruod
Orfeo ed Euridice (Gluck) 18-19 Spal
Der Schauspieldirektor (Mozart) 20 Spal-2 Gruod
Pimpinone (Telemann) 20 Spal-2 Gruod
Servilia (Rimsky-Korsakov) 31 Spal-1 Lapkr
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 Lapkr
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26-31 Gruod
Moscow, Moscow State Opera and Ballet Theatre for Children and Young People named after Natalia Sats  / 
The Exercises and Dances of Guido (Martynov) 26 Rugs-6 Spal
Edible Fairytales (Bronner) 8 Spal-12 LapkrD: Alevtina Ioffe; R: Georgiy Isaakyan
The Magic Flute (Mozart) 13 Spal
The Nightingale (Stravinsky) 14+ SpalD: Alevtina Ioffe; R: Tatiana Mitkaleva
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 19 Rugs-1 Gruod
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10-14 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21-24 LapkrR: Alexander Petrov
Moscow, Helikon Opera  / 
Il trovatore (Verdi) 31 Rugpj-18 KovD: Oliver Díaz; R: Dmitry Bertman
The Tsar's Bride (concert) (Rimsky-Korsakov) 8-10 Rugs
Turandot (Puccini) 14 Rugs-11 Bal
Coffee Cantata (concert) (Bach,JS) 21 Rugs-16 GegD: Viktoria Unghuryanu
Pirame et Thisbé (concert) (Rebel,F) 30 Rugs-1 Spal
Sadko (concert) (Rimsky-Korsakov) 5-8 Spal
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20-22 Spal
Tsarina (concert) (Tukhmanov) 28 Spal-5 Lapkr
Die sieben Todsünden (Weill) 1 Lapkr-19 BalD: Valery Kirianov
Rasputin (Reise) 11-12 Lapkr
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 24 Lapkr-2 Birz
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-14 GruodD: Vladimir Fedoseyev; R: Dmitry Bertman
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Gruod-28 SausD: Maksim Vengerov / Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 26 Gruod-14 SausD: Valery Kiryanov / Mikhail Eghiazarian
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 18-21 SausD: Evgeny Brazhnik
La serva padrona (Pergolesi) 1 Vas-24 KovD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Telephone (Menotti) 1 Vas-24 KovD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Human Voice (Poulenc) 2 Vas-25 KovD: Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Un ballo in maschera (concert) (Verdi) 8-11 VasD: Valery Kiryanov
Apollo und Hyacinth (concert) (Mozart) 17-18 VasD: Viktoria Unghuryanu
Lady Macbeth of Mtsensk (concert) (Shostakovich) 22-25 VasD: Vladimir Ponkin / Valery Kiryanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-4 KovD: Konstantin Khvatynez; R: Dmitry Bertman
www.nibelungopera.ru (Wagner) 10-11 KovD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29 Kov-1 BalD: Evgeny Brazhnik; R: Dmitry Bertman
Chaadsky (Manotskov) 20-22 BalD: Felix Korobov; R: Kirill Serebrennikov
Aleko (Rakhmaninov) 7-16 Birz
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 26-29 Birz
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 7 Rugpj-25 VasD: Evgeny Samoilov; R: Yuri Alexandrov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 9 Rugpj-9 VasD: Anatoly Gus / Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; R: Sergey Artsibashev
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 14 Rugpj-19 Gruod
Il trovatore (Verdi) 24 Rugpj-28 Saus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 Rugpj-2 Gruod
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 1 Rugs-2 Gruod
Rigoletto (Verdi) 4 Rugs-20 VasD: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig / Fabio Mastrangelo / Vasily Valitov / Andrey Lebedev; R: Ralf Långbaсka
Die Passagierin (Weinberg) 11 Rugs-30 Spal
Faust (Gounod) 18 Rugs-6 Gruod
La traviata (Verdi) 21 Rugs-8 Gruod
La bohème (Puccini) 25 Rugs-8 Lapkr
Hansel and Gretel (Humperdinck) 8 Spal-24 Gruod
L'elisir d'amore (Donizetti) 13 Spal-31 Saus
Norma (Bellini) 20-21 Spal
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 27-28 Spal
Lohengrin (Wagner) 11 Lapkr-10 Saus
Roméo et Juliette (Gounod) 16 Lapkr-13 VasD: Andrey Lebedev; R: Arnaud Bernard
La Cenerentola (Rossini) 19 Lapkr-27 Saus
Boris Godunov (Musorgsky) 23 Lapkr-18 VasD: Dmitry Volosnikov / Valery Kritskov; R: Valery Belyakovich
Nabucco (Verdi) 29 Lapkr-3 VasD: Evgeny Samoilov / Valery Kritskov / Jan Latham-Koenig; R: Andrejs Žagars
Salome (Strauss) 9 Gruod
Tristan und Isolde (Wagner) 16 Gruod
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18-20 Saus
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 VasD: Jan Latham-Koenig; R: Aleksey Veiro
Aida (concert) (Verdi) 24 VasD: Yaroslav Kizling
Moscow, Stanislavsky Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Rugs-17 KovD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 20 Rugs-27 SausD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 Rugs-16 KovD: Felix Korobov / Maria Maximchuk; R: Ludmila Naletova
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 7 Spal-3 KovD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel, Ludmila Naletova
Madama Butterfly (Puccini) 11 Spal-7 KovD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Spal-11 KovD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Adolf Shapiro
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Spal-21 GruodD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 21 Spal-8 VasD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 22 Spal-10 VasD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 25 Spal-26 KovD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 28 Spal-3 VasD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Orfeo ed Euridice (Gluck) 29 Spal-14 KovD: Timur Zangiev; R: Irina Lychagina
La bohème (Puccini) 30 Spal-4 SausD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Aladino e la lampada magica (Rota) 5 Lapkr-10 KovD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Aida (Verdi) 6 Lapkr-25 SausD: Felix Korobov; R: Peter Stein
Love's Metamorphosis (Zhurbin) 11-12 LapkrD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Tatiana Mitkaleva
Ariane (Martinů) 17 Lapkr-19 KovD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
La Favola d'Orfeo (Casella) 17 Lapkr-19 KovD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
Khovanshchina (Musorgsky) 29 Lapkr-22 KovD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Medea (Cherubini) 16 Gruod-9 VasD: Felix Korobov / Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Don Giovanni (Mozart) 27 Gruod-25 KovD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
A Kékszákallú herceg vára (Bartók) 20 SausD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Oedipus rex (Stravinsky) 20 SausD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Jenůfa (Janáček) 28 Vas-2 KovD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 17-25 GegD: Philipp Chizhevskiy; R: Konstantin Bogomolov
Macbeth (Verdi) 20-22 BirzD: Felix Korobov; R: Kama Ginkas
Nizhni Novgorod, Pushkin State Opera  / 
Prince Igor (Borodin) 21 Rugs-3 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 27 Rugs-18 Lapkr
Die lustige Witwe (Lehár) 7 Spal-9 Gruod
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Spal-25 Lapkr
My Fair Lady (Loewe) 15 Spal-11 Lapkr
A Life for the Tsar (Glinka) 19 Spal
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Spal
Mazepa (Tchaikovsky,P) 25 Spal-23 Lapkr
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 9 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 30 Lapkr
Aida (Verdi) 7 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Gruod
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 29 Gruod
Novosibirsk, Novat  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Rugs-1 BalD: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; R: Vyacheslav Starodubtsev
Un ballo in maschera (Verdi) 10 Rugs-25 KovD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
La bohème (Puccini) 26 Rugs-14 KovD: Dmitri Jurowski; R: Bénédicte Ardiley(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Rugs-14 BalD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Turandot (Puccini) 1 Spal-5 BalD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Pagliacci (Leoncavallo) 8 Spal-27 BalD: Valentin Uryupin; R: Irkin Gabitov
Aida (Verdi) 11 Spal-24 BalD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Spal-28 LapkrD: Dmitri Jurowski; R: Dmitry Belov
La traviata (Verdi) 22 Spal-11 KovD: Evgeny Volynskiy; R: Rēzija Kalniņa
Carmen (Bizet) 27 Spal-15 BalD: Evgeny Volynskiy; R: Alexey Stepanuyk
Stabat Mater (Rossini) 2 GruodD: Dmitry Korchak
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 27-28 SausD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Prince Igor (Borodin) 20 BalD: Evgeny Volynskiy; R: Timothy Kulyabin
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 2 Rugs-28 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Rugs
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 15 Rugs
Cléopâtre (Massenet) 27 Rugs
La traviata (Verdi) 14-15 Spal
Ruslan and Lyudmila (concert) (Glinka) 27 Spal
Prince Igor (Borodin) 23 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 3-5 Gruod
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Rugs-19 Saus
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Spal-18 VasD: Sergei Inkov; R: Olga Mukhortova
Carmen (Bizet) 8 Spal-11 Vas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 Spal-10 Gruod
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 Spal-25 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Vasilii Zargetskii
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Spal-25 Saus
Silva (Kálmán,E) 1 Lapkr-4 VasD: Sergei Inkov; R: Susanna Tsiryuk
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Lapkr
La traviata (Verdi) 17 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Gruod
Rostov, Rostov State Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 Rugs-11 Vas
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Spal-25 Saus
Die lustige Witwe (Lehár) 13 Spal-20 Saus
Faust (Gounod) 15 Spal
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 22 Spal-21 Saus
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 26 Spal
Giovanna d'Arco (Verdi) 27 Spal-27 Saus
Prince Igor (Borodin) 4 Lapkr-22 Vas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Lapkr
Carmen (Bizet) 9 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 Gruod-28 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 17 Gruod-17 Vas
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 28 Saus
Rigoletto (Verdi) 2 Vas
La traviata (Verdi) 9 Vas
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 13 Rugs-12 Gruod
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Rugs
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Rugs-11 Saus
Tosca (Puccini) 24 Rugs
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 28 Rugs
Boris Godunov (Musorgsky) 1 Spal
Silvia (Kálmán,E) 3 Spal-27 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Spal-26 Gruod
La traviata (Verdi) 8 Spal
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 11 Spal
The Telephone (Menotti) 13 Spal-1 Gruod
La serva padrona (Pergolesi) 13 Spal-1 Gruod
Rigoletto (Verdi) 8 Lapkr
Prince Igor (Borodin) 12 Lapkr
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 17 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Lapkr
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 3 Gruod
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15 Gruod
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 3 Spal-10 Gruod
A Life for the Tsar (Glinka) 5 Spal-7 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 7 Spal
La traviata (Verdi) 10 Spal
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 14 Spal
Don Giovanni (Mozart) 17 Spal
Prince Igor (Borodin) 19 Spal
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Spal-21 Gruod
Oresteia (Taneyev) 24 Spal-12 Gruod
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 Spal
Rusalka (Dargomïzhsky) 10 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 Lapkr
Sadko (Rimsky-Korsakov) 18 Lapkr
Countess Maritza (Kálmán,E) 24 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 26 Lapkr-4 Saus
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 28 Lapkr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 30 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 15 Gruod
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Gruod
Silva (Kálmán,E) 8 Saus
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 RugsD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Faust (Gounod) 16 Rugs-28 SausD: Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Rugs-6 SausD: Alexander Goikhman; R: Darya Modzalevskaya
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 Rugs-6 SpalD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Rugs-9 GruodD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 24 Rugs-4 SausD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Les cloches de Corneville (Planquette) 1 Spal-21 SausD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La bohème (Puccini) 4 Spal-10 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
The Rape of Lucretia (Britten) 12 Spal-20 SausD: Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 14 SpalD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21 Spal-31 SausD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 Spal-2 SausD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Spal-17 LapkrD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Pagliacci (Leoncavallo) 29 Spal-3 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Don Giovanni (Mozart) 11 LapkrD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Tosca (Puccini) 19 Lapkr-26 SausD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Lapkr-24 SausD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 30 LapkrD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 2 GruodD: Robert Luter / Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Not Love Alone (Shchedrin) 20 GruodD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Gruod-17 SausD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 28 Gruod-3 SausD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Adriana Lecouvreur (Cilea) 12 Rugs-18 SausD: Valery Gergiev / Christian Knapp; R: Isabelle Partiot-Pieri
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 19 Rugs-12 GegD: Renat Salavatov; R: Alexei Stepanyuk
Rigoletto (Verdi) 22 Rugs-4 VasD: Vasiliy Valitov; R: Irkin Gabitov
Otello (Verdi) 23 Rugs-23 VasD: Pavel Smelkov; R: Vasily Barkhatov
I vespri siciliani (Verdi) 27 Rugs-16 SausD: Christian Knapp / Valery Gergiev; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 3 Spal-23 SausD: Boris Gruzin / Mikhail Sinkevich / Pavel Smelkov; R: Andrei Tarkovsky(original), Irkin Gabitov(revival)
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 6 SpalD: Federico Santi
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 7 SpalD: Valery Gergiev
Don Carlo (Verdi) 12 Spal-19 GegD: Christian Knapp / Valery Gergiev; R: Giorgio Barberio Corsetti
Prince Igor (Borodin) 13 Spal-13 GegD: Boris Gruzin; R: Irkin Gabitov
Pagliacci (Leoncavallo) 15 Spal-11 GruodD: Vladislav Karklin; R: Isabelle Partiot-Pieri
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 17 Spal-6 KovD: Pavel Smelkov; R: Vladislav Pazi
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 18 SpalD: Mikhail Sinkevich
Das Rheingold (Wagner) 19 Spal-1 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Die Walküre (Wagner) 20 Spal-2 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Siegfried (Wagner) 21 Spal-3 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Rusalka (Dvořák,A) 21 Spal-20 GegD: Pavel Petrenko; R: Alexander Maskalin
Götterdämmerung (Wagner) 22 Spal-3 KovD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Tosca (Puccini) 24 Spal-10 VasD: Christian Knapp; R: Paul Curran
Simon Boccanegra (Verdi) 26 SpalD: Christian Knapp; R: Andrea De Rosa
Salome (Strauss) 27 Spal-2 VasD: Mikhail Sinkevich / Christian Knapp; R: Marat Gatsalov
Carmen (Bizet) 29 Spal-20 BalD: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; R: Alexei Stepanyuk
Jenůfa (Janáček) 31 SpalD: Mikhail Sinkevich; R: Vasily Barkhatov
Madama Butterfly (Puccini) 2 Lapkr-27 SausD: Renat Salavatov; R: Mariusz Treliński
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 LapkrD: Christian Knapp
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Lapkr-13 BalD: Mikhail Sinkevich; R: Andrei Konchalovsky
La forza del destino (Verdi) 4 Lapkr-16 KovD: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; R: Elijah Moshinsky
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Lapkr-11 BalD: Zaurbek Gugkaev; R: Alain Maratrat
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 6 LapkrD: Mikhail Sinkevich; R: Yuri Laptev
Khovanshchina (Musorgsky) 11 Lapkr-4 BalD: Mikhail Sinkevich; R: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
Aida (Verdi) 12 Lapkr-3 SausD: Christian Knapp; R: Alexei Stepanyuk
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 14 Lapkr-26 BalD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
La gazza ladra (concert) (Rossini) 15 LapkrD: Zaurbek Gugkaev
Mazepa (Tchaikovsky,P) 15 Lapkr-11 GegD: Pavel Smelkov; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Il trovatore (Verdi) 19 Lapkr-16 GruodD: Mikhail Sinkevich; R: Pier Luigi Pizzi
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 21 LapkrD: Alexander Anisimov
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 22 LapkrD: Pavel Smelkov; R: Michael Sturminger
Turandot (Puccini) 23 Lapkr-23 KovD: Mikhail Sinkevich; R: Charles Roubaud
Der Idiot (Weinberg) 24 Lapkr-17 BalD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25 Lapkr-18 KovD: Vladislav Karklin / Mikhail Sinkevich; R: Lotfi Mansouri
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Lapkr-24 VasD: Zaurbek Gugkaev; R: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 26 Lapkr-3 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Claudia Solti
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 LapkrD: Michael Güttler; R: Ian Judge
A Midsummer Night's Dream (Britten) 28 Lapkr-4 GegD: Vladislav Karklin; R: Claudia Solti
Sadko (Rimsky-Korsakov) 29 Lapkr-18 GegD: Mikhail Sinkevich; R: Alexei Stepanyuk
La bohème (Puccini) 30 Lapkr-2 KovD: Vladislav Karklin; R: Ian Judge
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 2 Gruod-4 SausD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Gruod-11 VasD: Vladislav Karklin; R: Alexander Petrov
A Life for the Tsar (Glinka) 5 GruodD: Mikhail Sinkevich; R: Dmitri Tcherniakov
Not Love Alone (Shchedrin) 5 Gruod-23 KovD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexander Kuzin
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Gruod-19 SausD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
Attila (Verdi) 8 Gruod-3 GegD: Christian Knapp; R: Arturo Gama
Fedora (concert) (Giordano) 8 GruodD: Mikhail Sinkevich
Le Rossignol (Stravinsky) 9 Gruod-20 GegD: Alexander Titov; R: Alexander Petrov
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Gruod-14 SausD: Christian Knapp; R: Alexander Maskalin
A Christmas Tale (Shchedrin) 10 Gruod-7 SausD: Vladislav Karklin; R: Alexei Stepanyuk
Il pirata (concert) (Bellini) 12 GruodD: Federico Santi
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 Gruod-14 KovD: Renat Salavatov; R: Yuri Temirkanov
Der Schauspieldirektor (Mozart) 16 Gruod-3 VasD: Anton Gakkel; R: Gleb Cherepanov
La finta giardiniera (concert) (Mozart) 19 Gruod
Les troyens (Berlioz) 19 Gruod-15 GegD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
The Gambler (Prokofiev) 20 Gruod-8 VasD: Mikhail Sinkevich; R: Temur Chkheidze
Faust (Gounod) 26 Gruod-27 KovD: Christian Knapp; R: Isabella Bywater
The Lefthander (Shchedrin) 28 Gruod-5 BalD: Valery Gergiev; R: Alexei Stepanyuk
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 4 Saus-12 BalR: Anna Matison
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 SausR: Mariusz Treliński
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 Saus-11 VasR: Alexander Petrov
Carmen (concert) (Bizet) 8 Saus
Macbeth (Verdi) 9 Saus-8 GegR: David McVicar
The Gamblers (concert) (Shostakovich) 9 Saus
The Nose (Shostakovich) 10 Saus-21 VasR: Yuri Alexandrov
Oprichnik (Tchaikovsky,P) 11 SausR: Viktor Vysotsky
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 SausR: Alexander Petrov
Benvenuto Cellini (Berlioz) 17 Saus-17 VasD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Saus-16 GegR: Alain Maratrat
Das Rheingold (Wagner) 23 Saus
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 28 SausR: Alexander Maskalin
Faust (Gounod) 31 Saus-27 KovR: Isabella Bywater
La favorita (concert) (Donizetti) 1 VasD: Federico Santi
Cendrillon (Massenet) 11 VasD: Mikhail Sinkevich
Così fan tutte (Mozart) 14 VasR: Walter Le Moli
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15-16 VasR: Alexander Galybin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Apollo et Hyacinthus (concert) (Mozart) 20 Vas
Requiem (Verdi) 22 VasR: Daniele Finzi Pasca
Lohengrin (Wagner) 24 VasR: Marina Mishuk, Alexander Maskalin
Cléopâtre (concert) (Massenet) 28 Vas
Il signor Bruschino (concert) (Rossini) 2 Kov
La scala di seta (Rossini) 2 Kov
Semyon Kotko (Prokofiev) 12 KovR: Yuri Alexandrov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20 KovR: Jonathan Kent
Aida (Verdi) 20-21 KovR: Daniele Finzi Pasca
Don Giovanni (Mozart) 21 KovR: Johannes Schaaf
Werther (concert) (Massenet) 22 Kov
Il re pastore (concert) (Mozart) 3 Bal
Khovanshchina (Musorgsky) 4 BalR: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 10 BalR: Dmitri Tcherniakov
Dead Souls (Shchedrin) 14 BalR: Vasily Barkhatov
Il tabarro (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 18 BalR: Walter Le Moli
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 30 Bal
White Nights (Butsko) 8 BirzR: Alexei Stepanyuk
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 Rugs-11 KovD: Mikhail Tatarnikov; R: Eric Vigié
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Rugs-20 BalD: Roland Böer / Mikhail Tatarnikov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal-5 GruodD: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer
Tosca (Puccini) 10 Spal-24 VasD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 14 Spal-27 KovD: Mikhail Tatarnikov / Peter Feranec
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Spal-27 BalD: Valentin Uryupin; R: Liliana Cavani
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Spal-27 BalD: Mikhail Tatarnikov; R: Liliana Cavani
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Spal-8 BalD: Valery Kirianov / Mikhail Tatarnikov / Philipp Selivanov / Roland Böer; R: Viacheslav Starodubtsev
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 SpalD: Valentin Bogdanov; R: Fabio Sparvoli
Manon Lescaut (Puccini) 27 Spal-31 KovD: Mikhail Tatarnikov; R: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 29 Spal-6 BalD: Igor Tomashevsky; R: Margarita Kunitsyna-Tankevich
La Cenerentola (Rossini) 29 Spal-23 Gruod
Iolanta (Tchaikovsky,P) 31 Spal-17 VasD: Philipp Selivanov / Igor Tomashevsky; R: Sergey Shepelyov
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Lapkr-17 BalD: Mikhail Tatarnikov / Valery Kirianov; R: Vasily Barkhatov
La bohème (Puccini) 26 Lapkr-14 BalD: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer / Peter Feranec; R: Robert Carsen
Velikan (Prokofiev) 10 Gruod
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 Gruod-11 BalD: Igor Tomashevsky; R: Andriy Zholdak
Cinderella (Asaf'yev) 4 Saus-17 VasD: Valentin Bogdanov; R: Olga Mukhortova
Un ballo in maschera (Verdi) 3 VasD: Mikhail Tatarnikov; R: Andrejs Žagars
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 VasD: Dmitry Korchak; R: Eric Vigié
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 KovD: Valentin Bogdanov; R: Fabio Sparvoli
The Giant (Prokofiev) 21 Bal
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 18 Rugs
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 5 Spal-2 Gruod
Carmen (Bizet) 15 Spal-17 Saus
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Spal-23 Gruod
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Spal-24 Gruod
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 27 Spal
Rigoletto (Verdi) 2 Lapkr
The Violet of Montmartre (Kálmán,E) 5 Lapkr
Silva (Kálmán,E) 11 Lapkr-20 Saus
Prince Igor (Borodin) 16 Lapkr
La traviata (Verdi) 22 Lapkr
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 Gruod-31 Saus
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 22 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Gruod-27 Saus
Ulan-Ude, Buryat Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Carmen (Bizet) 13 Rugs-17 LapkrD: Leonid Korchmar; R: Yury Laptev
La traviata (Verdi) 27 Rugs
Un ballo in maschera (Verdi) 3 Spal
Tosca (Puccini) 13 Spal
Madama Butterfly (Puccini) 15 Lapkr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 15 Gruod
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 23 Rugs-19 Lapkr
Don Giovanni (Mozart) 27 Rugs-29 Lapkr
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Rugs-9 Gruod
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 6 Spal-10 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 Spal-24 Gruod
Il trovatore (Verdi) 12 Spal
Pagliacci (Leoncavallo) 14 Spal-15 Gruod
Silvia (Kálmán,E) 20 Spal
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Spal-22 Lapkr
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 28 Spal-9 Gruod
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 Lapkr
Countess Maritza (Kálmán,E) 16 Lapkr-7 Gruod
Un ballo in maschera (Verdi) 17 Lapkr
Turandot (Puccini) 18 Lapkr
Tosca (Puccini) 25 Lapkr
La traviata (Verdi) 2 Gruod
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 8 Gruod
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 Gruod
The Night before Christmas (Rimsky-Korsakov) 23 Gruod
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 21 Rugs
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 Spal
Carmen (Bizet) 28 Spal-20 Saus
La traviata (Verdi) 9 Lapkr
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 6 Gruod
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 10 Gruod-25 Saus
Silva (Kálmán,E) 10 Gruod-14 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 Saus-25 Vas