2017/18 > Švedija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Švedija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Norvegija

Švedija
 
Suomija
Danija Vokietija Lenkija

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

De sju dödssynderna (Weill) 21 Spal-5 GruodD: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Spal-5 GruodD: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Norma (Bellini) 2 Gruod-4 VasD: Giancarlo Andretta; R: Stéphane Braunschweig
La serva padrona (Pergolesi) 25 Saus-4 VasD: Joakim Kallhed; R: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 25 Saus-4 VasD: Joakim Kallhed; R: Mia Ringblom Hjertner
Ariadne på Naxos (Strauss) 3 Vas-4 KovD: Patrik Ringborg; R: Rodula Gaitanou
Barberaren i Sevilla (Rossini) 24 Kov-8 GegD: Henrik Schaefer; R: David Radok
Boris Godunov (Musorgsky) 21 Bal-13 GegD: Leo Hussain; R: Peter Konwitschny
Monstret i labyrinten (Dove) 30 Geg-6 BirzD: Martin Nagashima Toft; R: Mattias Ermedahl
Madama Butterfly (Puccini) 1 Rugs-4 SpalD: Henrik Schaefer; R: Yoshi Oïda
Rhenguldet (Wagner) 17 Lapkr-9 GruodD: Evan Rogister; R: Stephen Langridge
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 Vas-31 KovD: Pier Giorgio Morandi; R: Damiano Michieletto(original), Rodula Gaitanou(revival)
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Vas-31 KovD: Pier Giorgio Morandi; R: Damiano Michieletto(original), Rodula Gaitanou(revival)
Juliette (Martinů) 13 Bal-12 GegD: Claire Levacher; R: David Radok
La Voix humaine (Poulenc) 13 Bal-12 GegD: Claire Levacher; R: David Radok
Figaros bröllop (Mozart) 16-26 GegR: Stephen Langridge
Karlstad, Wermland Opera  / 
The Greek Passion (Martinů) 14 Rugs-28 SpalD: Johannes Gustavsson / Fredrik Burstedt; R: Mira Bartov
Pulcinella (Stravinsky) 16 KovD: Johannes Gustavsson
Malmo, Malmö Opera  / 
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Rugs-31 SausD: Stefan Solyom / Magnus Fryklund; R: Orpha Phelan
Madama Butterfly (Puccini) 9 RugsR: Asa Melldahl
Lakmé (Delibes) 7 Spal-12 LapkrD: Philippe Auguin / Magnus Fryklund; R: Nicola Raab
Hansel and Gretel (Humperdinck) 9 Gruod-21 SausD: Ville Matvejeff / Magnus Fryklund; R: Linus Fellbom
Rigoletto (Verdi) 24 Kov-1 BirzD: Karen Kamensek / Magnus Fryklund; R: Kasper Holten
Parken (Gefors) 5 Geg-2 BirzD: Patrik Ringborg; R: Vera Nemirova
The Surprises of Hell (Aboulker) 29 Birz-1 LiepD: Martin Hellström; R: Ditte Hammar
West Side Story (Bernstein) 31 Rugpj-16 GruodD: Magnus Fryklund / Jakob Hultberg; R: Kasper Holten
Carmen (Bizet) 15 Rugs-28 SpalD: Ida Løvli Hidle; R: Anne Barslev
Var ar du Proserpin? (Kraus) 30 Spal-2 LapkrR: Maria Sundqvist
Var är du Proserpin? (Kraus) 30 Spal-2 LapkrD: Lars Ljungberg; R: Maria Sundqvist
La traviata (Verdi) 17 Lapkr-10 VasD: Rafael Payare / Dalia Stasevska; R: Olivier Py
Snödrottningen (Staern) 15 Gruod-19 SausD: Cathrine Winnes; R: Elisabeth Linton
Der fliegende Holländer (Wagner) 2 Vas-31 KovD: Steven Sloane / Jennifer Condon; R: Lotte de Beer
The Comedy on the Bridge (Martinů) 23 Kov-17 BalD: Lars Ljungberg; R: Maria Sundqvist
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 18-20 BalD: Lars Ulrik Mortensen; R: Ted Huffman
Schlagt sie tot! (Holten) 11 Geg-1 BirzD: Patrik Ringborg; R: Peter Oskarson
Stockholm, Folkoperan  / 
Turandot (Puccini) 18 Rugs-17 LapkrD: Marit Strindlund / Alice Farnham; R: Mellika Melouani Melani
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 14 Vas-14 BalD: Niklas Willén / Jakob Hultberg; R: Tobias Theorell
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14 Vas-14 BalD: Niklas Willén / Jakob Hultberg; R: Tobias Theorell
Satyagraha (Glass) 18-29 GegD: Alice Farnham; R: Tilde Björfors
Don Quijote (Massenet) 20 Rugs-30 LapkrD: Henrik Schaefer; R: Carl Johan Karlson
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Trollflöjten (Mozart) 26 Rugpj-16 RugsD: Eva Ollikainen; R: Ole Anders Tandberg
Manon Lescaut (Puccini) 20 Rugs-21 SpalD: Marc Soustrot; R: Knut Hendriksen
Jenůfa (Janáček) 29 Rugs-30 SpalD: Jonathan Darlington; R: Annilese Miskimmon
Dracula (Borisova-Ollas) 28 Spal-7 GruodD: Karen Kamensek; R: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 4 Lapkr-9 GegD: Joakim Unander / Fredrik Burstedt; R: Ole Anders Tandberg
Askungen (Rossini) 29 Lapkr-3 VasD: Jean-Christophe Spinosi / Fredrik Burstedt; R: Lindy Hume
Elektra (Strauss) 10 Saus-4 VasD: Simone Young; R: Staffan Valdemar Holm
Tosca (Puccini) 20 Saus-8 GegD: Daniele Callegari / Alexander Joel; R: Knut Hendriksen
Aida (Verdi) 24 Vas-11 BalD: Pier Giorgio Morandi; R: Michael Cavanagh
Fedora (Giordano) 10 Kov-23 BalD: Eugene Tzigane; R: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Bal-2 BirzD: Evan Rogister; R: Vasily Barkhatov
Der Rosenkavalier (Strauss) 26 Geg-10 BirzD: Alan Gilbert; R: Christof Loy
Madama Butterfly (Puccini) 22 Rugs-6 GruodD: Ben Gernon; R: Kirsten Harms
Tristessa (Bohlin) 6 Spal-1 LapkrD: Fredrik Burstedt; R: Katharina Thoma
Aida (Verdi) 27 Spal-13 GruodD: Pier Giorgio Morandi / Domingo Hindoyan; R: Michael Cavanagh
Rigoletto (Verdi) 24 Lapkr-11 VasD: Lionel Bringuier; R: Sofia Jupither
La bohème (Puccini) 17 Gruod-5 KovD: Jonathan Darlington; R: José Cura
Carmen (Bizet) 19 Saus-4 BalD: Joana Carneiro; R: Johanna Garpe
Karmelitsystrarna (Poulenc) 2-22 VasD: Marc Soustrot; R: Johanna Garpe
Kung Roger (Szymanowski) 16 Kov-23 BalD: Grzegorz Nowak; R: Mariusz Treliński
Don Giovanni (Mozart) 28 Kov-13 BirzD: Dalia Stasevska; R: Ole Anders Tandberg
Glada änkan (Lehár) 19 Bal-8 BirzD: Stefan Solyom; R: Ole Anders Tandberg
Dracula (Borisova-Ollas) 25 Bal-14 BirzD: Karen Kamensek; R: Linus Fellbom
Orlando (Ramström) 4 Geg-2 BirzD: Mattias Böhm; R: Ellen Lamm
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Faust (Gounod) 5-29 SpalD: Eric Solén; R: Eva-Maria Melbye
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-25 KovD: Olof Boman; R: Asa Kalmér
La traviata (Verdi) 6 Spal-1 LapkrD: Elim Chan; R: Linus Fellbom