2017/18 > Švedija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Švedija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Norvegija

Švedija
 
Suomija
Danija Vokietija Lenkija

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

De sju dödssynderna (Weill) 21 Spal-5 GruodD: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Spal-5 GruodD: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Norma (Bellini) 2 Gruod-4 VasD: Giancarlo Andretta; R: Stéphane Braunschweig
La serva padrona (Pergolesi) 25 Saus-4 VasD: Joakim Kallhed; R: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 25 Saus-4 VasD: Joakim Kallhed; R: Mia Ringblom Hjertner
Ariadne på Naxos (Strauss) 3 Vas-4 KovD: Patrik Ringborg; R: Rodula Gaitanou
Barberaren i Sevilla (Rossini) 24 Kov-8 GegD: Henrik Schaefer; R: David Radok
Boris Godunov (Musorgsky) 21 Bal-13 GegD: Leo Hussain; R: Peter Konwitschny
Monstret i labyrinten (Dove) 30 Geg-6 BirzD: Martin Nagashima Toft; R: Mattias Ermedahl
Karlstad, Wermland Opera  / 
The Greek Passion (Martinů) 14 Rugs-28 SpalD: Johannes Gustavsson / Fredrik Burstedt; R: Mira Bartov
Malmo, Malmö Opera  / 
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Rugs-31 SausD: Stefan Solyom / Magnus Fryklund; R: Orpha Phelan
Madama Butterfly (Puccini) 9 RugsR: Asa Melldahl
Lakmé (Delibes) 7 Spal-12 LapkrD: Philippe Auguin / Magnus Fryklund; R: Nicola Raab
Hansel and Gretel (Humperdinck) 9 Gruod-21 SausD: Ville Matvejeff / Magnus Fryklund; R: Linus Fellbom
Rigoletto (Verdi) 24 Kov-1 BirzD: Karen Kamensek / Magnus Fryklund; R: Kasper Holten
Parken (Gefors) 5 Geg-2 BirzD: Patrik Ringborg; R: Vera Nemirova
Stockholm, Folkoperan  / 
Turandot (Puccini) 18 Rugs-17 LapkrD: Marit Strindlund / Alice Farnham; R: Mellika Melouani Melani
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 14 Vas-14 Bal
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14 Vas-14 Bal
Satyagraha (Glass) 18-29 GegD: Alice Farnham; R: Tilde Björfors
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Trollflöjten (Mozart) 26 Rugpj-16 RugsD: Eva Ollikainen; R: Ole Anders Tandberg
Manon Lescaut (Puccini) 20 Rugs-21 SpalD: Marc Soustrot; R: Knut Hendriksen
Jenůfa (Janáček) 29 Rugs-30 SpalD: Jonathan Darlington; R: Annilese Miskimmon
Dracula (Borisova-Ollas) 28 Spal-7 GruodD: Karen Kamensek; R: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 4 Lapkr-9 GegD: Joakim Unander / Fredrik Burstedt; R: Ole Anders Tandberg
Askungen (Rossini) 29 Lapkr-3 VasD: Jean-Christophe Spinosi / Fredrik Burstedt; R: Lindy Hume
Elektra (Strauss) 10 Saus-4 VasD: Simone Young; R: Staffan Valdemar Holm
Tosca (Puccini) 20 Saus-8 GegD: Daniele Callegari / Alexander Joel; R: Knut Hendriksen
Aida (Verdi) 26 Vas-11 BalD: Pier Giorgio Morandi; R: Michael Cavanagh
Fedora (Giordano) 10 Kov-23 BalD: Eugene Tzigane; R: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Bal-2 BirzD: Evan Rogister; R: Vasily Barkhatov
Der Rosenkavalier (Strauss) 26 Geg-10 BirzD: Alan Gilbert; R: Christof Loy
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Faust (Gounod) 5-29 SpalD: Eric Solén; R: Eva-Maria Melbye
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-25 KovD: Olof Boman; R: Asa Kalmér
La traviata (Verdi) 6 Spal-1 LapkrD: Elim Chan; R: Linus Fellbom