2017/18 > Slovakija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Slovakija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Čekija Lenkija

Slovakija
 
Ukraina
Austrija Vengrija Rumunija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11-21 RugsD: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13-16 RugsD: Marián Vach; R: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 RugsD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 RugsD: Ján Procházka; R: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 SpalD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 Spal-4 LapkrD: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; R: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 SpalD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 Spal
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 Spal
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8-9 GruodD: Marián Vach; R: Tomáš Pilař
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 Rugs-6 GegD: Vinicius Kattah / Marián Lejava; R: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 Rugs-25 VasD: Martin Leginus; R: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 Spal-19 BirzD: Peter Valentovic / Maroš Potokár; R: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 Spal-19 BalD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 Spal-2 KovD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 Spal-2 GegD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Il tabarro (Puccini) 13 Spal-10 BirzD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Suor Angelica (Puccini) 13 Spal-10 BirzD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Spal-10 BirzD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 Spal-30 BirzD: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 Spal-21 VasD: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; R: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 Spal-20 BalD: Robert Jindra / Dušan Štefánek; R: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 Spal-10 BalD: Dušan Štefánek / Branko Ladič; R: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 Spal-29 KovD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 Spal-29 KovD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 Spal-12 BalD: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 Lapkr-10 GegD: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Lapkr-28 BalR: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Gruod-10 VasR: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 Saus-18 VasD: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 Saus-8 Birz
Bohéma (Puccini) 1 Vas-4 BalD: Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 Vas-17 BirzR: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 Kov-20 BirzR: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 Birz
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 Rugs
Nabucco (Verdi) 22 Rugs-10 Lapkr
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 Rugs-28 Gruod
Alcina (Handel) 30 Rugs
Rigoletto (Verdi) 4 Spal
Falstaff (Verdi) 27 Spal-19 Saus
Il trovatore (Verdi) 5 Lapkr
Die Feen (Wagner) 15 Lapkr-29 Gruod
La traviata (Verdi) 28 Lapkr
Carmen (Bizet) 2 Gruod
La bohème (Puccini) 20 Gruod