2011/12 > Austrija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2011/12 > Austrija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija Čehija Slovākija
Lihtenšteina
Šveice

Austrija
 
Ungārija
Itālija Slovēnija Horvātija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Faust (Gounod) 22 okt-25 novD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Pollicino (Henze) 19 nov-11 decD: Oliver Ostermann; R: Christa Ertl
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 dec-11 febD: László Gyükér; R: Alexandra Frankmann
Sweet Charity (Coleman) 14 jan-25 marD: Oliver Ostermann; R: Ricarda R Ludigkeit
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 18 feb-31 marD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Die Dreigroschenoper (Weill) 30 sep-11 novD: Boris Fiala / Andreas Hamza; R: Alexander Kubelka
Der Liebestrank (Donizetti) 14 feb-4 marD: Domingo Hindoyan; R: Alexander Kubelka
Dido und Aeneas (Purcell) 31 mar-16 maiD: Benjamin Lack; R: Paul Lerchbaumer
Graz, Grazer Oper  / 
Otello (Verdi) 1 okt-15 decD: Johannes Fritzsch; R: Stephen Lawless
Pique Dame (Tchaikovsky) 6 nov-10 febD: Tecwyn Evans; R: Peter Konwitschny
Das kleine Gespenst (Soyka) 20 nov-11 decR: Jewgenij Sitochin
Ein Walzertraum (Straus) 7 dec-1 aprD: Marius Burkert; R: Michael Schilhan
Elektra (Strauss) 21 jan-13 maiD: Johannes Fritzsch; R: Johannes Erath
Gigi (Loewe) 2 mar-22 jūnD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Maria Stuarda (Donizetti) 30 mar-29 jūnD: Gaetano d'Espinosa; R: Stefano Poda
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 10-19 maiD: Massimo Parise; R: Elisabeth Kassal
Carmen (Bizet) 3-27 jūnD: Johannes Fritzsch; R: Stefan Herheim
Der Mann von La Mancha (Leigh) 24 jūn-15 jūlD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
Lohengrin (Wagner) 25 sep-28 janD: Alexander Rumpf; R: David Prins
Les Miserables (Schoenberg,C) 18 okt-13 janD: Hansjörg Sofka; R: Pierre Wyss
Idomeneo re di Creta (Mozart) 6 nov-18 marD: Christoph Altstaedt; R: Peer Boysen
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 11 nov-29 janD: Alexander Rumpf; R: Marina Wandruschka
Die lustige Witwe (Lehár) 17 dec-19 maiD: Florian Erdl; R: Thomas Enzinger
Falstaff (Verdi) 5 feb-8 jūlD: Christoph Poppen; R: Brigitte Fassbaender
Jenůfa (Janáček) 24 mar-4 jūlD: Alexander Rumpf; R: Bruno Klimek
Maria Stuarda (Donizetti) 15 apr-16 jūnD: Francesco Angelico
Shylock! (Kanyar) 5 mai-6 jūlD: Stephan Kanyar; R: Pierre Wyss
Der dritte Polizist (Bramböck) 6+ maiD: Hansjörg Sofka; R: Doris Happl
Albert Herring (Britten) 9 jūn-5 jūlD: Alexander Rumpf; R: Brigitte Fassbaender
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 sep-5 novD: Peter Marschik; R: Torsten Fischer
My Fair Lady (Loewe) 15 dec-24 febD: John Owen Edwards; R: Josef E Köpplinger
Der Evangelimann (Kienzl) 9 feb-9 marD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
West Side Story (Bernstein) 29 mar-24 maiD: Peter Marschik; R: Josef E Köpplinger
Tosca (Puccini) 3-31 maiD: Peter Marschik; R: Stefano Poda
West Side Story (Bernstein) 26 jūl-4 aug
My Fair Lady (Loewe) 8-18 aug
Linz, Landestheater Linz  / 
La bohème (Puccini) 17 sep-26 jūnD: Daniel Linton-France / Takeshi Moriuchi; R: Rainer Mennicken
Il trovatore (Verdi) 2 okt-16 novD: Dante Anzolini / Ingo Ingensand / Marc Reibel; R: Andreas Baesler
Gräfin Mariza (Kálmán) 29 okt-13 jūnD: Marc Reibel / Sigurd Hennemann / Borys Sitarski; R: Olivier Tambosi
Maria Stuarda (Donizetti) 10 dec-28 aprD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Die Omama im Apfelbaum (Naske) 30 dec-2 marD: Marc Reibel / Borys Sitarski; R: Markus Tschubert
Così fan tutte (Mozart) 4 feb-24 maiD: Ingo Ingensand / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
Gespräche der Karmeliterinnen (Poulenc) 24 mar-4 jūlD: Dante Anzolini; R: Roland Schwab
Nijinskys Tagebuch (Glanert) 9-26 aprD: Ingo Ingensand / Sigurd Hennemann; R: Rosamund Gilmore
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 mai-15 jūnD: Dennis Russell Davies; R: Anthony Pilavachi
Salzburg, Landestheater  / 
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 25 sep-1 jūnD: Adrian Kelly; R: Marco Dott
The Sound of Music (Rodgers) 23 okt-26 maiD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
La cenerentola (Rossini) 7 dec-20 aprD: Leo Hussain; R: Carl Philip von Maldeghem
Imeneo (Handel) 5 feb-20 marD: Matthew Halls; R: Nina Kühner
La traviata (Verdi) 11-27 marD: Leo Hussain; R: Andreas Gergen
Wozzeck (Berg) 11 mai-1 jūnD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Simon Boccanegra (Verdi) 3 sep-13 marD: Paolo Carignani; R: Peter Stein
Arabella (Strauss) 5 sep-12 maiD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Ariadne auf Naxos (Strauss) 7-14 sepD: Jeffrey Tate; R: Filippo Sanjust
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 sep-15 maiD: Michael Güttler / Karel Mark Chichon; R: Günther Rennert
Don Giovanni (Mozart) 13-25 sepD: Patrick Lange; R: Jean-Louis Martinoty
Falstaff (Verdi) 15-24 sepD: Alain Altinoglu
Alcina (Handel) 27 sep-5 oktD: Marc Minkowski; R: Adrian Noble
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 sep-6 oktD: Louis Langrée; R: Falk Richter
Madama Butterfly (Puccini) 7 okt-15 marD: Patrick Lange; R: Josef Gielen
La traviata (Verdi) 9 okt-20 maiD: Bertrand de Billy; R: Jean-Francois Sivadier
Die Zauberflöte (Mozart) 11 okt-22 decD: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli
Aladdin und die Wunderlampe (Rota) 15 oktR: Thomas Birkmeir
Fidelio (Beethoven) 20-30 oktD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Salome (Strauss) 22 okt-18 maiD: Peter Schneider.cond; R: Boleslaw Barlog
Das Rheingold (Wagner) 1 novD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 6 novD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 nov-10 aprD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Siegfried (Wagner) 9 novD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Katja Kabanova (Janáček) 10-21 novD: Franz Welser-Möst; R: André Engel
Götterdämmerung (Wagner) 13 novD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
L'italiana in Algeri (Rossini) 16-25 novD: Marco Armiliato; R: Jean-Pierre Ponnelle
Tannhäuser (Wagner) 20 nov-25 marD: Franz Welser-Möst / Bertrand de Billy; R: Claus Guth
Nabucco (Verdi) 4-9 decD: Michael Güttler; R: Günter Krämer
Der Rosenkavalier (Strauss) 8 dec-21 aprD: Peter Schneider; R: Otto Schenk
Daphne (Strauss) 10-19 decD: Simone Young; R: Nicolas Joel
Aus einem Totenhaus (Janáček) 11-30 decD: Franz Welser-Möst; R: Peter Konwitschny
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 dec-13 jūnD: Adam Fischer; R: Jean-Louis Martinoty
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-6 janD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Un ballo in maschera (Verdi) 2-20 janD: Philippe Auguin; R: Gianfranco de Bosio
La forza del destino (Verdi) 8-17 janD: Jesús López Cobos; R: David Pountney
Otello (Verdi) 13-26 janD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 24 jan-5 febD: Ingo Metzmacher; R: Jérôme Deschamps
Andrea Chénier (Giordano) 28 jan-6 febD: Pinchas Steinberg; R: Otto Schenk
Faust (Gounod) 1-10 febD: Alain Altinoglu; R: Nicolas Joel
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 17 febD: Patrick Lange
La sonnambula (Bellini) 22-29 febD: Evelino Pidò; R: Marco Arturo Marelli
Carmen (Bizet) 24 feb-1 marD: Yves Abel; R: Franco Zeffirelli
Die Feen (Wagner) 3 mar
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 17-27 marD: Franz Welser-Möst; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 19 mar-14 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Margarethe Wallmann
Cardillac (Hindemith) 29 mar-4 aprD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 5-12 aprD: Christian Thielemann; R: Christine Mielitz
Werther (Massenet) 14-22 aprD: Michael Güttler; R: Andrei Serban
Pagliacci (Leoncavallo) 29 apr-8 maiD: Asher Fisch; R: Jean-Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 apr-8 maiD: Asher Fisch; R: Jean-Pierre Ponnelle
La clemenza di Tito (Mozart) 17 mai-1 jūnD: Louis Langrée; R: Jürgen Flimm
Der fliegende Holländer (Wagner) 19-25 maiD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
Don Carlos (Verdi) 16-29 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Elektra (Strauss) 18-28 jūnD: Simone Young; R: Harry Kupfer
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 20-30 jūnD: Bruno Campanella; R: Boleslaw Barlog
Wien, Theater an der Wien  / 
The Turn of the Screw (Britten) 14-27 sepD: Cornelius Meister; R: Robert Carsen
Serse (Handel) 18-27 oktD: Jean-Christophe Spinosi; R: Adrian Noble
Gogol (Auerbach) 15-26 novD: Vladimir Fedoseyev; R: Christine Mielitz
L'orfeo (Monteverdi) 14-31 dec
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 19-31 janD: Kirill Petrenko; R: Stephen Lawless
Iolanta (Tchaikovsky) 19-31 janD: Kirill Petrenko; R: Stephen Lawless
Les Boulingrin (concert) (Aperghis) 23 janD: Emilio Pomárico
Telemaco (Gluck) 22 feb-2 marD: René Jacobs; R: Torsten Fischer
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 19 mar-10 jūlD: Riccardo Frizza; R: William Friedkin
Hamlet (Thomas,A) 23 apr-5 maiD: Marc Minkowski; R: Olivier Py
La donna del lago (Rossini) 10-19 augD: Leo Hussain; R: Christof Loy
Wien, Volksoper Wien  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 4 sep-30 decD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 sep-31 decD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Wiener Blut (Strauss,J) 9 sep-6 novD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz; R: Thomas Enzinger
Die Zauberflöte (Mozart) 11 sep-29 jūnD: Gerrit Prießnitz / Nicholas Milton; R: Helmuth Lohner
Rigoletto (Verdi) 15 sep-19 oktD: Rossen Gergov; R: Stephen Langridge
Hello, Dolly! (Herman) 17 sep-27 oktD: John Owen Edwards; R: Josef Ernst Köpplinger
Salome (Strauss) 15 okt-27 novD: Roland Böer / Gerrit Prießnitz; R: Marguerite Borie
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 22 okt-27 aprD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Carmen (Bizet) 30 okt-10 decD: Julia Jones / Gerrit Prießnitz; R: Guy Joosten
Madama Butterfly (Puccini) 22 nov-22 decD: Tetsuro Ban; R: Stefan Herheim
Die spinnen, die Römer (Sondheim) 15 dec-28 jūnR: Werner Sobotka
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 dec-18 janR: Karl Dönch
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 2-9 janD: Sascha Goetzel / Alfred Eschwé; R: Alfred Kirchner
La cenerentola (Rossini) 14 jan-26 febR: Achim Freyer
Candide (Bernstein) 22-29 jan
Der Mantel (Puccini) 28 jan-16 marD: Stefan Klingele; R: Robert Meyer
Gianni Schicchi (Puccini) 28 jan-16 marD: Stefan Klingele; R: Robert Meyer
Das Land des Lächelns (Lehár) 4 feb-2 jūnR: Beverly Blankenship
La traviata (Verdi) 13 feb-4 maiR: Hans Gratzer
Rusalka (Dvořák,A) 9 mar-6 maiD: Alfred Eschwé; R: Renaud Doucet
Der Bajazzo (Leoncavallo) 31 mar-25 aprD: Enrico Dovico; R: Thomas Schulte-Michels
Das Wundertheater (Henze) 31 mar-25 aprD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
The Sound of Music (Rodgers) 30 apr-30 maiR: Renaud Doucet
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 5-28 maiR: Helen Malkowsky
Madame Pompadour (Fall) 6-30 jūn