2011/12 > Itālija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2011/12 > Itālija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Francija
Monako
Šveice
Austrija
Slovēnija

Itālija
 
Horvātija
Malta Grieķija

Ancona, Teatro delle Muse  / 

Le nozze di Figaro (Mozart) 27-29 janD: Guillaume Tourniaire; R: Pier Luigi Pizzi
Bari, Fondazione Lirico Sinfonica Petruzzelli  / 
Götterdämmerung (Wagner) 21-25 oktD: Stefan Anton Reck; R: Walter Pagliaro
Carmen (Bizet) 20-30 janD: Lorin Maazel; R: William Kerley
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17-25 aprD: Lorin Maazel
Tosca (Puccini) 24-31 maiD: Alberto Veronesi; R: Michele Mirabella
Don Giovanni (Mozart) 10-16 sepD: Roberto Abbado; R: NN
West Side Story (Bernstein) 10-14 oktD: Boris Brott
War Requiem (Britten) 17-19 novD: Jonathan Webb
Bergamo, Teatro Donizetti  / 
Gemma di Vergy (Donizetti) 16-18 sepD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Laurent Gerber
Maria di Rohan (Donizetti) 7-9 oktD: Gregory Kunde; R: Roberto Recchia
La Cecchina (Piccinni) 18-20 novD: Stefano Montanari; R: Francesco Bellotto
Madama Butterfly (Puccini) 25-27 novD: NN; R: Massimo Pezzuti
Bologna, Teatro Comunale  / 
La Tragedie de Carmen (Bizet) 8-13 augD: Marco Boni; R: Franco Ripa di Meana
Turandot (Puccini) 19-31 janD: Fabio Mastrangelo; R: Mariusz Trelinski
La traviata (Verdi) 22 feb-11 marD: Michele Mariotti; R: Alfonso Antoniozzi
Jakob Lenz (Rihm) 12-15 aprD: Marco Angius; R: Henning Brockhaus
L'italiana in Algeri (Rossini) 10-19 maiD: Paolo Olmi; R: Francesco Esposito
Le nozze di Figaro (Mozart) 17-28 jūnD: Michele Mariotti; R: Mario Martone
Pagliacci (Leoncavallo) 9-17 oktD: Alberto Veronesi; R: Liliana Cavani
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9-17 oktD: Alberto Veronesi; R: Liliana Cavani
Il trovatore (Verdi) 18-30 decD: Renato Palumbo; R: Paul Curran
Bolzano, Nuovo Teatro Comunale  / 
Roméo et Juliette (Gounod) 28-29 oktD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
Salome (Strauss) 25-26 janD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
The Tyrant (Dresher) 8-11 febD: Peter Valentovic; R: Michael Hunt
La traviata (Verdi) 30-31 marD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Brescia, Teatro Grande  / 
Rigoletto (Verdi) 7-9 oktD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon, Matteo Mazzoni
I puritani (Bellini) 20-22 oktD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Roméo et Juliette (Gounod) 11-13 novD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 2-4 decD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-18 decD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Como, Teatro Sociale di Como - AsLiCo  / 
Rigoletto (Verdi) 30 sep-2 oktD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
I puritani (Bellini) 4-6 novD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-3 decD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Roméo et Juliette (Gounod) 13-15 janD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Cremona, Teatro Ponchielli  / 
I puritani (Bellini) 14-16 oktD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Rigoletto (Verdi) 21-25 oktD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 4-6 novD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 novD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-11 decD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Tosca (Puccini) 17-21 oktD: Giampaolo Bisanti; R: Elena Barbalich
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 26-28 oktD: Francesco Pasqualetti; R: Sam Brown
Ernani (Verdi) 23-25 novD: Antonio Pirolli; R: Andrea Cigni
L'italiana in Algeri (Rossini) 30 nov-2 decD: Josè Luis Gomez-Rios; R: Pierluigi Pizzi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6-8 decD: Matteo Beltrami; R: Henning Brockhaus
Genova, Opera di Genova  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 20 okt-17 novD: Johannes Wildner; R: Daniele Abbado(original), Boris Stetka(revival)
Gianni Schicchi (Puccini) 11 nov-4 febD: Valerio Galli; R: Rolando Panerai
Il campanello di notte (Donizetti) 11 nov-4 febD: Valerio Galli; R: Rolando Panerai
La bohème (Puccini) 16 dec-5 febD: Marco Guidarini; R: Augusto Fornari
Roméo et Juliette (Gounod) 22 feb-4 marD: Fabio Luisi / Marcello Rota; R: Jean-Louis Grinda
L'opera da tre soldi (Weill) 15-18 marD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Turandot (Puccini) 19 apr-12 jūnR: Giuliano Montaldo
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 mai-7 jūn
Che fine ha fatto la piccola Irene? (Betta) 18 mai-7 jūn
Mantova, Teatro Sociale  / 
Tosca (Puccini) 24 mar
Nabucco (Verdi) 22 apr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 mai
Messina, Teatro Vittorio Emanuele di Messina  / 
Norma (Bellini) 13-17 decD: Andrea Licata; R: Federico Tiezzi
L'elisir d'amore (Donizetti) 27-31 marD: Alberto Veronesi; R: Francesco Torrigiani
La rondine (Puccini) 29-31 maiD: Hirofumi Yoshida; R: Stefano Vizioli
Rigoletto (Verdi) 27 nov-1 decD: Christopher Franklin; R: Alessio Pizzech
Milano, Teatro alla Scala  / 
Don Giovanni (Mozart) 7 dec-14 janD: Daniel Barenboim / Karl Heinz Steffens; R: Robert Carsen
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 15 jan-5 febD: Marko Letonja; R: Robert Carsen
Aida (Verdi) 14 feb-10 marD: Omer Meir Wellber; R: Franco Zeffirelli
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 11-27 marD: Semyon Bychkov; R: Claus Guth
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 mar-17 aprD: Andrea Battistoni; R: Giorgio Strehler(original), Marina Bianchi(revival)
Tosca (Puccini) 22 apr-15 maiD: Nicola Luisotti; R: Luc Bondy
Peter Grimes (Britten) 19 mai-7 jūnD: Robin Ticciati; R: Richard Jones
Luisa Miller (Verdi) 6-23 jūnD: Gianandrea Noseda / Daniele Rustioni; R: Mario Martone
Manon (Massenet) 19 jūn-7 jūlD: Fabio Luisi; R: Laurent Pelly
Don Pasquale (Donizetti) 30 jūn-14 jūlD: Enrique Mazzola; R: Jonathan Miller
La bohème (Puccini) 26 sep-26 oktD: Daniele Rustioni; R: Franco Zeffirelli
Siegfried (Wagner) 23 okt-22 novD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Rigoletto (Verdi) 6-17 novD: Gustavo Dudamel; R: Luc Bondy
Modena, Teatro Comunale  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 27-30 oktD: Gianluigi Gelmetti; R: Massimo Gasparon
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 novD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
La bohème (Puccini) 27-29 janD: Aldo Sisillo; R: Boyko Bogdanov, Vera Petrova
Salome (Strauss) 11-12 febD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
La traviata (Verdi) 14-18 marD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Aida (Verdi) 27 mar-1 aprD: Antonino Fogliani; R: Joseph Franconi Lee
Napoli, Teatro di San Carlo  / 
Semiramide (Rossini) 18-27 novD: Gabriele Ferro; R: Luca Ronconi
Il marito disperato (Cimarosa) 6-16 decD: Christophe Rousset; R: Paolo Rossi
Porgy and Bess (Gershwin) 10-15 janD: William Barkhymer; R: Baayork Lee, Larry Marshall
L'opera da tre soldi (Weill) 17-21 janD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10-18 febD: Nello Santi; R: Gianni Amelio
La cantata e disfida di Don Trastullo (Jommelli) 2-11 marD: Maurizio Agostini; R: Riccardo Canessa
I masnadieri (Verdi) 21-31 marD: Nicola Luisotti; R: Gabriele Lavia
La furba e lo sciocco (Sarro) 4-13 maiD: Bruno Praticò
Il maestro di cappella (Cimarosa) 4-13 maiD: Bruno Praticò
La bohème (Puccini) 18-31 maiD: Andrea Battistoni; R: Lorenzo Amato
Les pêcheurs de perles (Bizet) 16-25 oktD: Gabriele Ferro; R: Fabio Sparvoli
Padova, Teatro Verdi  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21-23 oktD: Francesco Rosa; R: Stefano Poda
La bohème (Puccini) 23-29 decD: Stefano Romani; R: Ivan Stefanutti
Parma, Fondazione Teatro Regio di Parma  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 1-23 oktD: Gianluigi Gelmetti; R: Pierluigi Samaritani, Massimo Gasparon
Messa da Requiem (Verdi) 6-8 oktD: Yuri Temirkanov
Falstaff (Verdi) 10-25 oktD: Andrea Battistoni; R: Stephen Medcalf
Aida (Verdi) 27 jan-11 febD: Antonino Fogliani; R: Alberto Fassini(original), Joseph Franconi Lee(revival)
Stiffelio (Verdi) 15-24 aprD: Andrea Battistoni; R: Guy Montavon
Pavia, Teatro Fraschini  / 
Rigoletto (Verdi) 13-15 oktD: Marco Guidarini; R: Massimo Gasparon
I puritani (Bellini) 28-30 oktD: Antonio Pirolli; R: Carmelo Rifici
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24-26 novD: Matteo Beltrami; R: Federico Grazzini
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 9-10 decD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Roméo et Juliette (Gounod) 19-21 janD: Michael Balke; R: Andrea Cigni
Piacenza, Teatro Municipale  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 27-30 oktD: Gianluigi Gelmetti; R: Massimo Gasparon
Roméo et Juliette (Gounod) 18-20 novD: Yves Abel; R: Manfred Schweigkofler
La bohème (Puccini) 27-29 janD: Aldo Sisillo; R: Boyko Bogdanov(original), Vera Petrova(revival)
Salome (Strauss) 4-5 febD: Niksa Bareza; R: Manfred Schweigkofler
La traviata (Verdi) 14-18 marD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Aida (Verdi) 27 mar-1 aprD: Antonino Fogliani; R: Joseph Franconi Lee
Pisa, Teatro Comunale Verdi  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 29-30 oktD: Jonathan Webb; R: Alessio Pizzech
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29-30 oktD: Jonathan Webb; R: Alessio Pizzech
Madama Butterfly (Puccini) 12-13 novD: Roberto Zarpellon; R: Vivien Hewitt
Aida (Verdi) 29-30 novD: Tulio Gagliardo; R: Antoine Selva
Rigoletto (Verdi) 16-18 decD: Giuseppe Acquaviva; R: Ivan Stefanutti
La bohème (Puccini) 14-15 janD: NN; R: Marco Gandini
L'opera da tre soldi (Weill) 11-12 febD: Nathalie Marin; R: David Haughton
Mozart e Salieri (Rimsky-Korsakov) 25-26 febD: Francesco Pasqualetti; R: Gianluca Floris
Zanetto (Mascagni) 25-26 febD: Francesco Pasqualetti; R: Gianluca Floris
Ravenna, Teatro Comunale Alighieri  / 
La bohème (Puccini) 29 janD: Francisco Bonnin; R: Marco Gandini
L'opera da tre soldi (Weill) 21-23 febD: Francesco Lanzillotta; R: Luca De Fusco
Il piccolo spazzacamino (Britten) 11 marD: Erasmo Gaudiomonte; R: Piero Fenati
Rinaldo (Handel) 20-22 aprD: Ottavio Dantone; R: Pier Luigi Pizzi
Sancta Susanna (Hindemith) 6-7 jūlD: Riccardo Muti; R: Chiara Muti
Reggio Emilia, Teatro Municipale Valli  / 
L'occasione fa il ladro (Rossini) 26-27 novD: Daniele Rustioni; R: Jean-Pierre Ponnelle(original), Sonja Frisell(revival)
Aida (Verdi) 24-26 febD: Antonino Fogliani; R: Joseph Alberto Fassini(original), Franconi Lee(revival)
Einstein on the Beach (Glass) 24-25 mar
Rinaldo (Handel) 27-29 aprD: Ottavio Dantone; R: Pier Luigi Pizzi
Roma, Teatro dell'Opera  / 
Macbeth (Verdi) 27 nov-11 decD: Riccardo Muti; R: Peter Stein
Candide (Bernstein) 18-24 janD: Wayne Marshall; R: Lorenzo Mariani
Madama Butterfly (Puccini) 21-28 febD: Pinchas Steinberg; R: Giorgio Ferrara
Die Zauberflöte (Mozart) 27 mar-1 aprD: Erik Nielsen; R: David McVicar
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-26 aprD: Bruno Campanella; R: Ruggero Cappuccio
Attila (Verdi) 25 mai-5 jūnD: Riccardo Muti; R: Pier Luigi Pizzi
A Midsummer Night's Dream (Britten) 19-26 jūnD: James Conlon; R: Paul Curran
La Gioconda (Ponchielli) 23-31 oktD: Roberto Abbado; R: Pier Luigi Pizzi
Roma, Accademia Nazionale di Santa Cecilia  / 
Sassari, Ente Concerti Marialisa de Carolis  / 
Norma (Bellini) 14-18 oktD: Sergio Alapont; R: Andrea Cigni
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-6 novD: Francesco Pasqualetti; R: Paolo Panizza
I due timidi (Rota) 19-20 novD: Francesco Lanzillotta; R: Marco Spada
La notte di un nevrastenico (Rota) 19-20 novD: Francesco Lanzillotta; R: Marco Spada
Ernani (Verdi) 7-11 decD: Maurizio Barbacini; R: Jun Aguni
Savona, Opera Giocosa  / 
Il signor Bruschino (Rossini) 14-15 oktD: Giuseppe La Malfa; R: Elisabetta Courir
Il cappello di paglia di Firenze (Rota) 10-13 novD: Giovanni Di Stefano; R: Elena Barbalich
Spoleto, Teatro Lirico Sperimentale  / 
Lo sgambetto (Marocchini) 9-11 sep
Un grido di voce (Vacca) 9-11 sep
Ragaaazziii! (Cera) 9-11 sepD: Marco Angius; R: Marco Carniti
Pipa e Barlafuso (Caldara) 16-18 sepD: Francesco Massimi; R: Giorgio Bongiovanni
La zingaretta (Leo) 16-18 sepD: Francesco Massimi; R: Giorgio Bongiovanni
Madama Butterfly (Puccini) 23-25 sepD: Carlo Palleschi; R: Andrea Stanisci
Torino, Teatro Regio  / 
Fidelio (Beethoven) 9-18 decD: Gianandrea Noseda; R: Mario Martone
Tosca (Puccini) 10-22 janD: Gianandrea Noseda; R: Jean-Louis Grinda
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19-26 febD: Alessandro Galoppini; R: Vittorio Borrelli
Madama Butterfly (Puccini) 21-28 febD: Daniele Rustioni; R: Damiano Michieletto
La bohème (Puccini) 6-17 marD: Massimo Zanetti; R: Vittorio Borrelli(original), Giuseppe Patroni Griffi(revival)
Rigoletto (Verdi) 14-20 marD: Daniele Rustioni; R: Fabio Banfo
Così fan tutte (Mozart) 10-22 aprD: Christopher Franklin; R: Ettore Scola
Norma (Bellini) 16-30 maiD: Michele Mariotti; R: Joseph Franconi Lee(original), Alberto Fassini(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 19 jūn-1 jūlD: Renato Palumbo; R: Lorenzo Mariani
Treviso, Teatro Comunale  / 
Don Pasquale (Donizetti) 9-15 novD: Sergio Alapont; R: Italo Nunziata
L'occasione fa il ladro (Rossini) 3-4 decD: Daniele Rustioni; R: Jean-Pierre Ponnelle(original), Sonja Frisell(revival)
Madama Butterfly (Puccini) 9-15 janD: Nicola Marasco; R: Fabio Ceresa
The Telephone (Menotti) 15-19 febD: Claudio Desderi; R: Sandro Pasqualetto
La voix humaine (Poulenc) 15-19 febD: Claudio Desderi; R: Sandro Pasqualetto
Trieste, Teatro Verdi  / 
La battaglia di Legnano (Verdi) 25 feb-3 marD: Boris Brott; R: Ruggero Cappuccio
Rigoletto (Verdi) 17-27 marD: Corrado Rovaris; R: Michele Mirabella
La bohème (Puccini) 13-26 aprD: Donato Renzetti; R: Marco Gandini
L'amico Fritz (Mascagni) 17-26 maiD: Fabrizio Maria Carminati; R: Daniele Salvo
C'est ainsi (Berls) 28 jūn-4 jūlD: NN; R: Antonio Calenda
Verona, Teatro Filarmonico  / 
Rigoletto (Verdi) 17-26 novD: Andrea Battistoni; R: Arnaud Bernard
La vedova allegra (Lehár) 13 dec-2 janD: Julian Kovatchev; R: Federico Tiezzi
Falstaff (Verdi) 15-31 decD: Daniele Rustioni; R: Luca Guadagnino
The Messiah (concert) (Handel) 16 decD: Daniele Rustioni
Pagliacci (Leoncavallo) 27 jan-5 febD: Julian Kovatchev; R: Franco Zeffirelli
Iris (Mascagni) 16-25 marD: Gianluca Martinenghi; R: Federico Tiezzi
La gazza ladra (Rossini) 22-29 aprD: Giovanni Battista Rigon; R: Damiano Michieletto
Aida (Verdi) 9-18 novD: Fabio Mastrangelo; R: Hugo De Ana