2012/13 > Austrija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Austrija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija Čehija Slovākija
Lihtenšteina
Šveice

Austrija
 
Ungārija
Itālija Slovēnija Horvātija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Die Dubarry (Millöcker) 20 okt-30 novD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Tausend und eine Nacht (Strauss,J) 15 dec-2 febD: László Gyükér; R: Christa Ertl
Im weißen Rößl (Benatzky) 16 feb-24 marD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Die schöne Helena (Offenbach) 21 jūn-30 augD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Der Opernball (Heuberger) 12 jūl-5 sepD: Oliver Ostermann; R: Volker Wahl, Michaela Ronzoni
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 okt-29 novD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Aschenputtel (Singer) 16 nov-22 decD: Oliver Ostermann; R: Manfred Waba
Das Feuerwerk (Burkhard) 14 dec-31 janD: Michael Zehetner; R: Karina Fibich
Zwei Herzen im Dreivierteltakt (Stolz) 15 feb-29 marD: Oliver Ostermann; R: Alexandra Frankmann
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 23 sep-9 novR: Marcus Harms
Die Geschichte vom Soldaten (Stravinsky) 4 okt-13 novD: Benjamin Lack; R: Dasniya Sommer, Jo Siska
La traviata (Verdi) 13 feb-5 marD: Thomas Platzgummer; R: Alexander Kubelka
Gefahrliche Liebschaften (Nigsch) 30 apr-20 jūnD: Markus Nigsch; R: Paul Lerchbaumer
Rigoletto (Verdi) 5-28 febD: Alexander Drcar; R: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Rigoletto (Verdi) 5-13 jūlD: Gustav Kuhn; R: Jan Hax Halama
Il trovatore (Verdi) 6-19 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
La traviata (Verdi) 12-20 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Nabucco (Verdi) 27 jūlD: Gustav Kuhn; R: Andreas Leisner
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 26 dec-6 janD: Gustav Kuhn
Don Giovanni (Mozart) 27 dec-3 janD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Tosca (Puccini) 28 dec-5 janD: Gustav Kuhn; R: Angelica Ladurner
Winterreise (Schubert) 2 jan
Das Rheingold (Wagner) 18 jūl-1 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Walküre (Wagner) 19 jūl-2 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 jūl-2 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Götterdämmerung (Wagner) 26 jūl-3 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Graz, Oper Graz  / 
Manon Lescaut (Puccini) 6 okt-20 decD: Michael Boder / Jose Miguel Esandi; R: Stefan Herheim
La traviata (Verdi) 11 okt-25 novD: Domingo Hindoyan; R: Peter Konwitschny(original), Mika Blauensteiner(revival)
L'elisir d'amore (Donizetti) 17 nov-6 jūnD: Jose Miguel Esandi / Florian Erdl; R: Damiano Michieletto, Allex Aguilera
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 dec-22 marD: Domingo Hindoyan / Marius Burkert; R: Brigitte Fassbaender
Falstaff (Verdi) 19 jan-5 maiD: Florian Erdl; R: Tama Matheson
Gasparone (Millöcker) 28 feb-8 jūnD: Marius Burkert; R: Olivier Tambosi
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 16-29 maiD: Julien Salemkour; R: Calixto Bieito
My Fair Lady (Loewe) 7-22 jūnD: Florian Erdl; R: Michael Schilhan
Lohengrin (Wagner) 28 sep-30 maiD: Julien Salemkour / Marius Burkert / Dirk Kaftan; R: Johannes Erath
La bohème (Puccini) 6 okt-4 decD: José Miguel Esandi; R: Dietmar Pflegerl
Im weißen Rößl (Benatzky) 19 okt-8 maiD: Florian Erdl; R: Josef E Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 nov-14 maiD: Dirk Kaftan; R: Mariame Clément
Carousel (Rodgers) 7 dec-5 jūnD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Turandot (Puccini) 18 jan-25 maiD: Domingo Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli
Jenůfa (Janáček) 29 mar-15 jūnD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
La favorita (Donizetti) 26 apr-14 jūnR: Sam Brown
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
La Wally (Catalani) 29 sep-3 febD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Der kleine Horrorladen (Menken) 3 nov-7 aprD: Hansjörg Maringer; R: Anatol Preissler
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 nov-19 maiD: Kevin John Edusei; R: Anette Leistenschneider
Ein Walzertraum (Straus) 15 dec-17 aprD: Lukas Beikircher; R: Stefan Tilch
Die tote Stadt (Korngold) 9 feb-19 aprD: Alexander Rumpf; R: Ernö Weil
Das schlaue Füchslein (Janáček) 23 mar-4 jūlD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Medea (Cherubini) 20 apr-16 jūnD: Christoph Altstaedt; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Stallerhof (Kühr) 21 apr-5 jūnD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier
Anatevka (Bock) 11 mai-6 jūlD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 15 jūn-7 jūlD: Raoul Grüneis; R: Urs Häberli
La forza del destino (Verdi) 21 sep-6 febD: Francesco Angelico; R: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 5 okt-28 decD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 11 okt-17 novD: Vito Cristofaro; R: Urs Häberli
Don Pasquale (Donizetti) 9 nov-27 aprD: Vito Cristofaro; R: Stefan Tilch
Mara (Netzer) 7 dec-19 marD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Parsifal (Wagner) 16 feb-3 maiD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 22 mar-2 jūlD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Tiefland (d'Albert) 10 mai-3 jūlD: Francesco Angelico; R: Kurt Josef Schildknecht
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 21 jūn-6 jūlD: Alexander Rumpf; R: Ulrich Peters
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der Freischütz (Weber) 13 sep-6 novD: Alexander Soddy; R: Anna Bergmann
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 okt-30 novD: Peter Marschik; R: David Bösch
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 13 dec-18 janD: Peter Marschik; R: Sam Brown
Idomeneo re di Creta (Mozart) 7 feb-3 marD: Alexander Soddy; R: Árpád Schilling
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 28 mar-30 aprD: Mitsugu Hoshino; R: Patrick Schlösser
Les Pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 13 apr-13 maiD: Peter Marschik
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 sep-19 oktD: Alexander Soddy; R: Marco Storman
Macbeth (Verdi) 31 okt-5 decD: Alexander Soddy; R: Cesare Lievi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 19 dec-18 febD: Günter Wallner; R: Tobias Kratzer
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 6 feb-22 marD: Attilio Cremonesi; R: Michael Sturminger
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 20 mar-10 maiD: Alexander Soddy; R: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
Rigoletto (Verdi) 22 sep-1 marD: Ingo Ingensand / Takeshi Moriuchi; R: Rainer Mennicken
Pariser Leben (Offenbach) 27 okt-20 marD: Marc Reibel / Takeshi Moriuchi; R: Adriana Altaras
Così fan tutte (Mozart) 31 okt-21 novD: Ingo Ingensand / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
Don Pasquale (Donizetti) 8 dec-4 jūlD: Nicholas Milton / Daniel Linton-France; R: Andreas Baesler
King Arthur (Purcell) 19 jan-26 marD: Takeshi Moriuchi; R: Olivier Tambosi
Spuren der Verirrten (Glass) 12-25 aprD: Dennis Russell Davies; R: David Pountney
Der Rosenkavalier (Strauss) 15-27 aprD: Dennis Russell Davies; R: Anthony Pilavachi
Opernmaschine (Androsch) 12-18 maiD: Dennis Russell Davies
Die Zauberflöte (Mozart) 14 sep-1 jūnD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Amon Miyamoto
Dido und Aeneas (Purcell) 25 okt-20 decD: Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Daniela Kurz
Das Rheingold (Wagner) 26 okt-1 febD: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; R: Uwe Eric Laufenberg
Spuren der Verirrten (Glass) 9 nov-3 febD: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; R: David Pountney
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 dec-4 jūlD: Marc Reibel / Ingo Ingensand / Daniel Spaw; R: Adriana Altaras
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 jan-1 aprD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Anthony Pilavachi
Fadinger (Leitner) 8 feb-26 jūnD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: André Turnheim
Die Walküre (Wagner) 22 mar-14 jūnD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 2 mai-22 jūnD: Borys Sitarski; R: John F Kutil
Carmen (Bizet) 24 mai-2 jūlD: Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Salzburg, Landestheater  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 sep-24 janD: Leo Hussain / Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Tristan und Isolde (Wagner) 31 okt-17 novD: Leo Hussain; R: Eike Gramss
The Sound of Music (Rodgers) 1 dec-18 maiD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
Così fan tutte (Mozart) 20 jan-10 aprD: Leo Hussain / Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Werther (Massenet) 9 mar-19 aprD: Adrian Kelly; R: Jim Lucassen
Ariodante (Handel) 26 apr-14 maiD: Christian Curnyn; R: Johannes Schütz
Greek (Turnage) 26 mai-11 jūnD: Leo Hussain; R: Andreas Gergen
La cage aux folles (Herman) 21 sep-8 marD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 28 sep-26 maiD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen / Christian Struppeck
Die Pilger von Mekka (Gluck) 27 okt-12 decD: Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Jonny spielt auf (Krenek) 7 dec-14 janD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 6 feb-27 maiD: Leo Hussain; R: André Heller-Lopes
La clemenza di Tito (Mozart) 4 mai-12 jūnD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Emilie (Saariaho) 24 mai-10 jūnD: Leo Hussain; R: Agnessa Nefjodov
Wien, Wiener Kammeroper  / 
La cambiale di matrimonio (Rossini) 21 okt-9 novD: Konstantin Chudovsky; R: Jacopo Spirei
Verkehr mit Gespenstern (von Bose) 5-9 decD: Anna Sushon; R: Peter Pawlik
La bohème (Altan) 21 jan-24 febD: Claire Levacher; R: Lotte de Beer
Curlew River (Britten) 25 mar-4 aprD: Walter Kobéra; R: Carlos Wagner
The Prodigal Son (Britten) 25 mar-4 aprD: Walter Kobéra; R: Carlos Wagner
Orlando (Handel) 13-31 maiD: Ruben Dubrovsky; R: Stefania Panighini
Semiramide (Vinci) 27 sep-15 oktD: Alan Curtis; R: Francesco Micheli
La cenerentola (Rossini) 25 nov-21 decD: Konstantin Chudovsky; R: Jasmin Solfaghari
Mare Nostrum (Kagel) 11-24 febD: Gelsomino Rocco; R: Christoph Zauner
La clemenza di Tito (Mozart) 13 apr-10 maiD: Rubén Dubrovsky; R: Alberto Triola
Punch and Judy (Birtwistle) 22 mai-5 jūnD: Walter Kobéra; R: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Don Carlos (Verdi) 4-13 sepD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Arabella (Strauss) 5-16 sepD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 sep-8 marD: Guillermo Garcia Calvo / Yves Abel; R: Otto Schenk
I vespri siciliani (Verdi) 15-16 sepD: Gianandrea Noseda; R: Herbert Wernicke
Elektra (Strauss) 20-26 sepD: Simone Young; R: Harry Kupfer
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 22-30 sepD: Ingo Metzmacher; R: Jérôme Deschamps
Boris Godunow (Musorgsky) 24 sep-3 oktD: Tugan Sokhiev; R: Yannis Kokkos, Stephan Grögler
Madama Butterfly (Puccini) 29 sep-22 febD: Stefan Soltesz; R: Josef Gielen
Fidelio (Beethoven) 1 okt-10 aprD: Peter Schneider / Adam Fischer; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 okt-19 marD: Jérémie Rhorer / Louis Langrée; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11 okt-10 marD: James Gaffigan / Louis Langrée; R: Jean-Louis Martinoty
La clemenza di Tito (Mozart) 18-28 oktD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 okt-14 jūnD: Karel Mark Chichon / Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi / Guillermo Garcia Calvo; R: Günther Rennert(original), Richard Bletschacher(revival)
Simon Boccanegra (Verdi) 7 nov-28 febD: Philippe Auguin / Evelino Pidò; R: Peter Stein
La traviata (Verdi) 10 nov-17 maiD: Bertrand de Billy / Paolo Carignani / Marco Armiliato; R: Jean-Francois Sivadier
Alceste (Gluck) 12-26 novR: Christof Loy
Tosca (Puccini) 16 nov-12 jūnD: Karel Mark Chichon / Philippe Auguin / Stefan Soltesz; R: Margarethe Wallmann
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 21 nov-2 decD: Simone Young; R: Otto Schenk
La bohème (Puccini) 4 dec-29 aprD: Franz Welser-Möst / Andris Nelsons; R: Franco Zeffirelli
La sonnambula (Bellini) 8-20 decD: Evelino Pidò; R: Marco Arturo Marelli
Otello (Verdi) 9-21 decD: Bertrand de Billy; R: Christine Mielitz
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 dec-2 janD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Zauberflöte (Mozart) 30 dec-6 maiD: Cornelius Meister / Patrick Lange; R: Marco Arturo Marelli
L'italiana in Algeri (Rossini) 7-16 janD: Jesús López-Cobos; R: Jean Pierre Ponnelle
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-17 janD: Jeffrey Tate; R: Otto Schenk
Pique Dame (Tchaikovsky) 19-30 janD: Marko Letonja; R: Vera Nemirova
Nabucco (Verdi) 20-24 janD: Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
La cenerentola (Rossini) 26 jan-11 jūnD: Jesús López-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Un ballo in maschera (Verdi) 28 jan-3 febD: Philippe Auguin; R: Gianfranco de Bosio
Salome (Strauss) 11-18 febD: Peter Schneider; R: Boleslaw Barlog
Aida (Verdi) 14-23 marD: Pinchas Steinberg; R: Nicolas Joel
Parsifal (Wagner) 28 mar-4 aprD: Franz Welser Möst; R: Christine Mielitz
Rigoletto (Verdi) 8-14 aprD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 12-22 aprD: Andris Nelsons; R: Falk Richter
Werther (Massenet) 20-30 aprD: Michael Güttler / Bertrand de Billy; R: Andrei Serban
La fille du régiment (Donizetti) 28 apr-13 maiD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Räth(revival)
Pollicino (Henze) 28 apr-8 maiD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Der fliegende Holländer (Wagner) 2-9 maiD: Daniel Harding; R: Christine Mielitz
Das Rheingold (Wagner) 12 maiD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 15 mai-23 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Andrea Chénier (Giordano) 16-24 maiD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Siegfried (Wagner) 19 maiD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Carmen (Bizet) 20 mai-2 jūnD: Bertrand de Billy; R: Franco Zeffirelli
Götterdämmerung (Wagner) 22 maiD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Tristan und Isolde (Wagner) 13-30 jūnD: Franz Welser-Möst; R: David McVicar
Capriccio (Strauss) 20-27 jūnD: Christoph Eschenbach; R: Marco Arturo Marelli
Roméo et Juliette (Gounod) 21-28 jūnD: Plácido Domingo; R: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 3 sep-25 maiD: Marco Armiliato; R: Jean-Francois Sivadier
Carmen (Bizet) 4-16 sepD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Tosca (Puccini) 5 sep-27 jūnD: Marco Armiliato / Paolo Carignani / Stefan Soltesz / Philippe Auguin; R: Margarethe Wallmann
Otello (Verdi) 14-23 sepD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Tristan und Isolde (Wagner) 21 sep-21 decD: Franz Welser-Möst / Myung Whun Chung; R: David McVicar
Nabucco (Verdi) 22 sep-7 maiD: Paolo Carignani / Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 27 sep-4 oktD: Alain Altinoglu; R: Peter Stein
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 sep-31 marD: Michael Güttler / Guillermo Garcia Calvo / Stefan Soltesz; R: Richard Bletschacher, Günther Rennert
La fanciulla del West (Puccini) 5-17 oktD: Franz Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 9-18 oktD: Dan Ettinger; R: Nicolas Joel
Don Carlos (Verdi) 13-19 oktD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 okt-30 aprD: Adam Fischer / Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Anna Bolena (Donizetti) 25 okt-3 novD: Evelino Pidò; R: Eric Génovèse
La fille du régiment (Donizetti) 26 okt-4 novD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Räth(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 7-16 novD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 nov-14 jūnD: Guillermo Garcia Calvo; R: Otto Schenk
Madama Butterfly (Puccini) 11 nov-14 aprD: Plácido Domingo / Jonathan Darlington; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte (Mozart) 17 nov-17 jūnD: Christoph Eschenbach / Constantin Trin; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Peter Grimes (Britten) 23 nov-1 decD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 4 dec-29 marD: Philippe Auguin / Franz Welser-Möst; R: Franco Zeffirelli
Pollicino (Henze) 18 dec-8 maiD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Fidelio (Beethoven) 19-29 decD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 23 dec-2 jūnD: Michael Güttler / Jesus Lopez-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-5 janD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-15 janD: Jérémie Rhorer; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11-21 janD: Alain Altinoglu; R: Jean-Louis Martinoty
Così fan tutte (Mozart) 13-20 janD: Patrick Lange; R: Roberto De Simone
Boris Godunow (Musorgsky) 23-31 janD: Michael Güttler; R: Yannis Kokkos
Pagliacci (Leoncavallo) 25 jan-2 febD: Paolo Carignani; R: Jean Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 jan-2 febD: Paolo Carignani; R: Jean Pierre Ponnelle
Rusalka (Dvořák,A) 26 jan-9 febD: Jiri Belohlavek; R: Sven-Eric Bechtolf
Salome (Strauss) 7-13 febD: Andris Nelson; R: Boleslaw Barlog
Manon (Massenet) 12-21 febD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 feb-12 marD: Evelino Pidò; R: David McVicar, Justin Way
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 28 febD: Patrick Lange
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 7-14 marD: Patrick Lange; R: Falk Richter
Wozzeck (Berg) 27-30 marD: Daniele Gatti; R: Adolf Dresen
Rigoletto (Verdi) 1-10 aprD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Lohengrin (Wagner) 12-28 aprD: Bertrand de Billy; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 apr-20 jūnD: Michael Boder / Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 17-24 aprD: Franz Welser-Möst; R: Christine Mielitz
Faust (Gounod) 2-10 maiD: Bertrand de Billy; R: Stéphane Roche
Andrea Chénier (Giordano) 3-9 maiD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Norma (concert) (Bellini) 8-21 maiD: Andriy Yurkevych
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 maiD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 mai-4 jūnD: Marko Letonja; R: Andrei Serban
Die Walküre (Wagner) 31 mai-22 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 5-25 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 8-29 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 18-30 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Das Rheingold (Wagner) 19 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Wien, Theater an der Wien  / 
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 7-17 sepD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
La Calisto (concert) (Cavalli) 16 sepD: Christophe Rousset
Gianni Schicchi (Puccini) 10-23 oktD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Il Tabarro (Puccini) 10-23 oktD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Suor Angelica (Puccini) 10-23 oktD: Kirill Petrenko; R: Damiano Michieletto
Tito Manlio (concert) (Vivaldi) 17 oktD: Ottavio Dantone
Iphigenie en Aulide (Gluck) 8-22 novD: Alessandro De Marchi; R: Torsten Fischer
L'Artaserse (concert) (Vinci) 20 novD: Diego Fasolis
Mathis der Maler (Hindemith) 12-28 decD: Bertrand de Billy; R: Keith Warner
Werther (concert) (Pugnani) 15 decD: Michael Hofstetter
Radamisto (Handel) 20-31 janD: René Jacobs; R: Vincent Boussard
Satyricon (concert) (Maderna) 23 janD: Emilio Pomárico
Il trionfo del tempo e del disinganno (concert) (Handel) 28 janD: René Jacobs
Le comte Ory (Rossini) 16-27 febD: Jean-Christophe Spinosi; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
La Voix humaine (concert) (Poulenc) 19 febD: Stefan Vladar
Polifemo (concert) (Porpora) 22 febD: Rubén Dubrovsky
Le nozze di Teti e di Peleo (concert) (Rossini) 26 febD: Jean-Christophe Spinosi
Fidelio (Beethoven) 17-28 marD: Nikolaus Harnoncourt; R: Herbert Föttinger
Arianna in Creta (concert) (Handel) 20 marD: Alan Curtis
Acis and Galatea (concert) (Handel) 25 marD: Paul Goodwin
Solomon (concert) (Handel) 27 marD: Martin Haselböck
Béatrice et Bénédict (Berlioz) 17-29 aprD: Leo Hussain; R: Kasper Holten
Dido and Aeneas (concert) (Purcell) 21 aprD: Robert King
Amadigi di Gaula (concert) (Handel) 25 aprD: Alan Curtis
Attila (Verdi) 7-18 jūlD: Riccardo Frizza; R: Peter Konwitschny
The Rake's Progress (Stravinsky) 16-26 sepD: Michael Boder; R: Martin Kušej
Alessandro (concert) (Handel) 25 sepD: George Petrou
A Harlot's Progress (Bell) 13-27 oktD: Donald Runnicles; R: Jens-Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13-24 novD: René Jacobs; R: Damiano Micheletto
Lazarus (Schubert) 11-23 decD: Michael Boder; R: Claus Guth
I due Foscari (Verdi) 15-27 janD: James Conlon; R: Thaddeus Strassberger
Platée (Rameau) 17-28 febD: William Christie; R: Robert Carsen
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 6-8 marD: Nikolaus Harnoncourt
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17-19 marD: Nikolaus Harnoncourt
Così fan tutte (concert) (Mozart) 27-29 marD: Nikolaus Harnoncourt
The Messiah (Handel) 14-26 aprD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
La traviata (Verdi) 1-11 jūlD: Sian Edwards; R: Peter Konwitschny
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 sep-31 maiD: Rudolf Bibl / Alfred Eschwé / Nicholas Milton / Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Carmen (Bizet) 2 sep-16 maiD: Enrico Dovico / Gerrit Prießnitz; R: Guy Joosten
Ein Walzertraum (Straus) 6 sep-20 novD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9-13 sepD: Gerrit Prießnitz; R: Helen Malkowsky
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 10 sep-14 maiD: David Levi; R: Werner Sobotka
Madame Pompadour (Fall) 15 sep-20 oktD: Andreas Schüller; R: Hinrich Horstkotte
Salome (Strauss) 16 sep-28 oktD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz; R: Marguerite Borie
La traviata (Verdi) 21 sep-1 novD: Julia Jones; R: Hans Gratzer
Die lustige Witwe (Lehár) 26 sep-9 jūnD: Alfred Eschwé / Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Tosca (Puccini) 4 okt-14 decD: Gerrit Prießnitz; R: Alfred Kirchner
Kiss me, Kate (Porter) 25 okt-2 febD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl
Rusalka (Dvořák,A) 4-24 novD: Roland Böer; R: Renaud Doucet
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 25 nov-28 decD: Dirk Kaftan / Gerrit Prießnitz; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 dec-6 janD: Guido Mancusi; R: Karl Dönch
My Fair Lady (Loewe) 30 dec-23 febD: Michael Tomaschek; R: Robert Herzl
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 12 jan-20 febD: Enrico Dovico; R: Josef Ernst Köpplinger
Candide (concert) (Bernstein) 18-25 janD: Joseph Olefirowicz
Die Zauberflöte (Mozart) 27 jan-22 jūnD: Kevin John Edusei / Roberto Paternostro; R: Helmuth Lohner
Die verkaufte Braut (Smetana) 17 feb-13 aprD: Gerrit Prießnitz; R: Helmut Baumann
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 feb-1 jūnD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Rigoletto (Verdi) 28 feb-20 marD: Enrico Dovico; R: Stephen Langridge
Der Mantel (Puccini) 23 mar-15 aprD: Roberto Paternostro; R: Robert Meyer
Gianni Schicchi (Puccini) 23 mar-15 aprD: Roberto Paternostro; R: Robert Meyer
Der Wildschütz (Lortzing) 20 apr-12 jūnD: Lorenz C Aichner; R: Dietrich Hilsdorf, Ralf Budde
Der Ring an 1 Abend (concert) (Wagner) 23 mai-2 jūnD: Jac van Steen
Frau Luna (Lincke) 6-30 jūnD: Gerrit Prießnitz; R: Peter Lund
Das Wundertheater (Henze) 15-28 jūnD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
Der Bajazzo (Leoncavallo) 15-28 jūnD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Schulte-Michels
Die Zauberflöte (Mozart) 5 sep-2 aprD: Alfred Eschwé; R: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 sep-27 jūnD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Frau Luna (Lincke) 8-22 sepD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
Sweeney Todd (Sondheim) 11 sep-18 oktD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 sep-9 novD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 sep-23 novD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Salome (Strauss) 24 sep-17 oktD: Alfred Eschwé; R: Marguerite Borie
Der Wildschütz (Lortzing) 28 sep-15 oktD: Alfred Eschwé; R: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Ein Walzertraum (Straus) 3 okt-18 novD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Il trovatore (Verdi) 16 nov-30 jūnD: Enrico Dovico; R: Dietrich W Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 nov-10 jūnD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 nov-25 decD: Nicholas Milton; R: Karl Dönch
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 dec-21 janR: Hinrich Horstkotte
Antonia und der Reißteufel (Kolonovits) 20 dec-16 jūnR: Robert Meyer
My Fair Lady (Loewe) 29 dec-14 febR: Robert Herzl
Kiss me, Kate (Porter) 11 jan-28 jūnR: Bernd Mottl
Carmen (Bizet) 19 jan-7 maiR: Guy Joosten
Guys and Dolls (Loesser) 25 jan-21 febR: Heinz Marecek
Albert Herring (Britten) 15 feb-20 marD: Gerrit Prießnitz; R: Brigitte Fassbaender
Turandot (Puccini) 28 feb-23 marR: Renaud Doucet
Gräfin Mariza (Kálmán) 22 mar-21 maiR: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 mar-8 maiR: Hans Gratzer
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 5 apr-10 maiR: Werner Sobotka
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 apr-27 maiR: Helmut Baumann
Fidelio (Beethoven) 25 mai-11 jūnR: Markus Bothe
Feuersnot (concert) (Strauss) 14-22 jūn