2012/13 > Bulgārija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Bulgārija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Serbija Rumānija
Makedonija

Bulgārija
 
Grieķija Turcija

Blagoevgrad, Chamber Opera Blagoevgrad  / 

Bastien and Bastienne (Mozart) 23 apr
Bourgas, State Opera Bourgas  / 
Norma (Bellini) 2 nov-21 marD: Ivan Kozhuharov; R: Darina Glavanakov-Bakardzhieva
Madama Butterfly (Puccini) 6 nov-23 jūlD: Ivan Kozhuharov; R: Aleksandar Tekeliev
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 10 nov-16 augD: Nayden Todorov; R: Mario Nikolov
Carmen (Bizet) 20 nov-27 augD: Ivan Kozhuharov; R: Maya Slavcheva
The Merry Widow (Lehár) 22 nov-23 aprD: Ivan Kozhuharov; R: Darina Glavanakov-Bakardzhieva
Cavalleria rusticana (Mascagni) 30 nov-23 janD: Ivan Kozhuharov; R: Pavel Gerdjikov
Manon Lescaut (Puccini) 20 decD: Ivan Kozhuharov; R: Aleksandar Tekeliev
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25 jan
Il trovatore (Verdi) 5 feb-24 aug
La traviata (Verdi) 8 feb-19 apr
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 feb-8 aug
Don Giovanni (Mozart) 15 feb-11 jūn
La belle Hélène (Offenbach) 21 feb-18 jūn
Macbeth (Verdi) 27 feb
Pagliacci (Leoncavallo) 5 mar
Opera anthology (Verdi) 5 apr
Rigoletto (Verdi) 8 mai-7 jūn
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 mai
Die Zauberflöte (Mozart) 22-30 mai
La bohème (Puccini) 7 jūn
Boris Godunov (Musorgsky) 3-5 jūl
Otello (Verdi) 12 jūl
Nabucco (Verdi) 16 jūlD: Nayden Todorov; R: Pavel Gerdjikov
Aida (Verdi) 19 jūl
Tosca (Puccini) 26 jūl
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 aug
The Gypsy Princess (Kálmán) 16 aug
Il trovatore (Verdi) 24 aug
Carmen (Bizet) 27 aug
Countess Maritza (Kálmán) 5 sep
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 sep
La traviata (Verdi) 27 sep
Rigoletto (Verdi) 31 oktD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Tosca (Puccini) 7 decD: Grigor Palikarov; R: Ivanka Daliyska
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 febD: Hristo Mihalev; R: Ivanka Daliyska
Il trovatore (Verdi) 21 febD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 maiD: Hristo Mihalev; R: Ivanka Daliyska
Rigoletto (Verdi) 28 maiD: Alexei Izmirliev; R: Ivanka Daliyska
Attila (Verdi) 19 jūnD: Luciano di Martino; R: Valentina Simeonova
Aida (Verdi) 25 jūnD: Grigor Palikarov; R: Ivanka Daliyska
Nabucco (Verdi) 29 jūn-2 jūl
Concert (Verdi) 5 jūl
Ruse, State Opera Rousse  / 
Kaddara (Børresen) 26 augD: Niels Borksand
La traviata (Verdi) 31 aug-18 janD: Vladimir Boshnakov; R: Marco Catena
My Fair Lady (Loewe) 7 sep-15 febD: Vladimir Boshnakov; R: Simeon Simeonov
Tosca (Puccini) 14 sep-23 novD: Nayden Todorov; R: Ivan Savov
Die Zauberflöte (Mozart) 22 sepD: Nayden Todorov; R: Alexander Tekeliev
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 29 sep-5 jūnD: Jean Yves Gaudin
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-26 oktD: Vesselin Baytchev; R: Simeon Simeonov
Rigoletto (Verdi) 13 okt-19 jūlD: Luciano Di Martino / Vladimir Boshnakov; R: Corinna Boskovsky
Carmina Burana (concert) (Orff) 24 oktD: Nayden Todorov
Nabucco (Verdi) 27 okt-17 maiD: Nayden Todorov; R: Georgi Parvanov
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 nov-29 maiD: Nayden Todorov / Vladimir Boshnakov / Katalin Doman; R: Mario Nikolov
Maria Desislava (Hadjiev) 16 nov-1 febD: Ivan Kozhuharov; R: Svetozar Donev
Carmen (Bizet) 21 nov-29 jūlD: Nayden Todorov / Konrad Leitner / Grigor Palikarov; R: Cristian Mihăilescu
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 nov-11 aprD: Vesselin Baytchev / Vladimir Boshnakov; R: Ivan Savov
Cain (Denev) 2-4 decD: Lubomir Denev; R: Lubomir Denev
The Violet of Montmartre (Kálmán) 7 decD: Edward Papazov; R: Rosen Tchepilski
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 janD: Nayden Todorov / July Damianov / Vladimir Boshnakov; R: Svetozar Donev
Un ballo in maschera (Verdi) 22 feb-8 jūnD: Georgi Dimitrov / Vladimir Kiradjiev; R: Ivan Savov
Il trovatore (Verdi) 26 febD: Nayden Todorov; R: Asen Shopov
Falstaff (Verdi) 21 mar-13 maiD: Rossen Gergov; R: Ognian Draganoff
Don Carlos (Verdi) 13 apr-19 jūnD: Anthony Gabriele; R: Christian Michailescu
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 aprD: Svilen Dimitrov; R: Nina Naydenova
Madama Butterfly (Puccini) 2 maiD: Predrag Gosta; R: Ognian Draganoff
Aida (Verdi) 21-23 jūnD: Nayden Todorov / Ivailo Krinchev; R: Ognian Draganoff
Aida (Verdi) 13-15 augD: Konrad Leitner; R: Ognian Draganoff
Rigoletto (Verdi) 31 augD: Nayden Todorov; R: Sarah Elena Ilieva
Carmen (Bizet) 3 sep-1 oktD: Nayden Todorov; R: Christian Michailescu
Carmina Burana (concert) (Orff) 25 sepD: Nayden Todorov
La bohème (Puccini) 19-21 okt
The Merry Widow (Lehár) 19 dec
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 jan
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 feb
Turandot (Puccini) 7 aprD: Nayden Todorov
Otello (Verdi) 13 mai
Orpheus (Monteverdi) 20 mai
Norma (Bellini) 9 jūn
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Don Carlos (Verdi) 23 sep-7 aprD: Svetoslav Borisov; R: Plamen Kartaloff
The Golden Apple (Hadjiev) 28 sep-17 marD: Boris Spasov; R: Yulia Krasteva
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 okt-26 aprD: Grigor Palikarov; R: Vera Nemirova
Siegfried (Wagner) 7 okt-26 jūnD: Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Aida (Verdi) 6 novD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Le comte Ory (Rossini) 7 novD: Didier Talpain; R: Emmanuelle Cordoliani
Ernani (Verdi) 8 novD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Werther (Massenet) 7 dec-31 marD: Giuseppe Sabbatini
Madama Butterfly (Puccini) 12 janR: Plamen Kartaloff(original)
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 25 jan-10 marD: Yurie Florea / Grigor Palikarov; R: Ion Caramitru
Rigoletto (Verdi) 30 janD: George Dimitrov; R: Plamen Kartaloff
Gianni Schicchi (Puccini) 16 feb-6 aprD: Ivan Anguélov
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 feb-6 aprD: Ivan Anguélov
Bastien and Bastienne (Mozart) 17 feb-1 jūn
Tosca (Puccini) 28 feb-4 aprD: Francesco Rosa; R: Plamen Kartaloff
Aladino e la lampada magica (Rota) 9 mar-1 jūn
Prince Igor (Borodin) 21-22 mar
Turandot (Puccini) 28 mar-24 apr
Götterdämmerung (Wagner) 22 mai-29 jūnD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Das Rheingold (Wagner) 22 jūnD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Die Walküre (Wagner) 23 jūnD: Erich Wächter / Velizar Genchev; R: Plamen Kartaloff
Don Carlos (Verdi) 5-7 jūl
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 12-14 jūl
Tosca (Puccini) 19-20 jūl
Un ballo in maschera (Verdi) 27-28 jūl
Un ballo in maschera (Verdi) 26 sepD: Boris Spasov
Don Carlos (Verdi) 29 sep-1 marD: Francesco Quattrocchi
Aida (Verdi) 15 okt-9 feb
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 24-26 okt
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 okt-2 mar
La traviata (Verdi) 28 nov-26 mar
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 12 okt-11 jūlD: Krassimir Kashev; R: Nicholas Aprilov
Nabucco (Verdi) 24 okt-23 feb
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 8 nov-14 dec
La traviata (Verdi) 30 nov-18 jūn
Rigoletto (Verdi) 15 feb-4 mai
La bohème (Puccini) 15 mar-6 jūn
Turandot (Puccini) 1 apr-11 jūnD: Nayden Todorov
Gianni Schicchi (Puccini) 25-26 jūn
Sister Angelica (Puccini) 25-26 jūn
Don Carlos (Verdi) 10 jūl
Madama Butterfly (Puccini) 20 sep
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 24 sep
Turandot (Puccini) 26 sep
Varna, Opera Varna  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 24 sep-27 maiD: Yuli Damyanov / Stefan Boyadzhiev
Die lustige Witwe (Lehár) 28 sep-21 maiD: Svetoslav Borisov; R: Mark Krone
La traviata (Verdi) 12 okt-17 aprD: Borislav Ivanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 okt-20 marD: Grigor Palikarov
Le comte Ory (Rossini) 1 nov-28 maiD: Didier Talpain; R: Emmanuelle Cordoliani
Aida (Verdi) 6 nov-22 feb
Ernani (Verdi) 8 nov-4 decD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Loud Gidiya (Hadjiev) 21 dec-10 maiD: Borislav Ivanov / Stefan Boyadzhiev; R: Kuzman Popov
Tosca (Puccini) 18 jan-5 feb
La bohème (Puccini) 7 mar-23 maiD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Falstaff (Verdi) 3 apr-28 jūnD: Stefano Seghedoni; R: Giulio Ciabatti
Carmen (Bizet) 30 apr-29 maiD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Rigoletto (Verdi) 14 maiD: Stefano Seghedoni; R: Kuzman Popov
Un ballo in maschera (Verdi) 17 maiD: Borislav Ivanov
Nabucco (Verdi) 31 maiD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Carmen (Bizet) 3 jūlD: Francesco Lanzillotta; R: Kuzman Popov
La traviata (Verdi) 8-11 jūlD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Falstaff (Verdi) 16 jūlD: Stefano Seghedoni; R: Giulio Ciabatti
Don Carlos (Verdi) 18 jūlD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Il trovatore (Verdi) 24 jūlD: Ivan Kozhuharov; R: Kuzman Popov
Requiem (Verdi) 30 jūlD: Vito Cristofaro
Aida (Verdi) 13 augD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Die lustige Witwe (Lehár) 17 augD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 augD: Grigor Palikarov; R: Antonio Petris
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 sep-28 oktD: Stefan Boyadzhiev
La traviata (Verdi) 23 sep-29 oktD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Nabucco (Verdi) 24 sepD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 26 sepD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Rigoletto (Verdi) 17 oktD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Madama Butterfly (Puccini) 23 oktD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 oktD: Svetoslav Borisov; R: Antonio Petris
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 oktD: Svetoslav Borisov; R: Antonio Petris