2012/13 > Kanāda 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Kanāda

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  

Calgary, Calgary Opera  / 

Otello (Verdi) 17-23 nov
Falstaff (Verdi) 2-8 feb
La traviata (Verdi) 20-26 apr
Susanna's Secret (Wolf-Ferrari) 3-9 mai
The Spanish Hour (Ravel) 3-9 mai
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 16-22 novD: Robert Tweten; R: Michael Cavanagh
The Flying Dutchman (Wagner) 1-7 febD: Robert Dean; R: Kelly Robinson
Madame Butterfly (Puccini) 5-11 aprD: Joseph Mechavich; R: Glynis Leyshon
The Rape of Lucretia (Britten) 2-8 mai
Edmonton, Edmonton Opera  / 
Aida (Verdi) 19-25 oktD: Richard Buckley; R: Dejan Miladinovic
Shelter (Palmer) 15-18 novR: Keith Turnbull
Svadba (Sokolović) 12-19 janD: Dairine Ni Mheadhra; R: Michael Cavanagh
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1-7 febD: Christoph Campestrini; R: Joel Ivany
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 19-25 aprD: James Meena
Salome (Strauss) 27-31 oktD: David Stern; R: Waut Koeken
Die Fledermaus (Strauss,J) 1-6 febD: Peter Dala; R: Allison Grant
Madama Butterfly (Puccini) 5-10 aprD: Robert Tweten; R: Tim Albery
Hamilton, Opera Hamilton  / 
Rigoletto (Verdi) 20-27 oktD: David Speers; R: Michael Cavanagh
The Pearl Fishers (Bizet) 9-16 marD: Peter Oleskevich; R: Brian Deedrick
Falstaff (Verdi) 19-26 okt
Carmen (Bizet) 19-26 apr
Montreal, L'Opéra de Montréal  / 
La traviata (Verdi) 15-22 sepD: Antonino Fogliani; R: Michael Cavanagh
Le Vaisseau fantôme (Wagner) 10-17 novD: Keri-Lynn Wilson; R: Christopher Alden(original), Marilyn Gronsdal(revival)
La Chauve-souris (Strauss,J) 26 jan-2 febD: Timothy Vernon; R: Oriol Tomas
Dead Man Walking (Heggie) 9-16 marD: Wayne Marshall; R: Alain Gauthier
The Old Maid and the Thief (Menotti) 13-20 aprD: Robin Wheeler; R: Martine Beaulne
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 13-20 aprD: Robin Wheeler; R: Martine Beaulne
Manon (Massenet) 18-25 maiD: Fabien Gabel; R: Brian Deedrick
Lakmé (Delibes) 21-28 sepD: Emmanuel Plasson; R: Alain Gauthier
Falstaff (Verdi) 9-16 novD: Daniele Callegari; R: David Gately
Concert (Verdi) 1 dec
Porgy and Bess (Gershwin) 25 jan-1 febD: Wayne Marshall; R: Hope Clark, Lemuel Wade
Hansel et Gretel (Humperdinck) 22-29 marD: Alain Trudel; R: Hugo Bélanger
Turandot (Puccini) 17-24 maiD: Paul Nadler; R: Graeme Murphy
Ottawa, Opera Lyra Ottawa  / 
La bohème (Puccini) 8-15 sepD: Alexander Shelley; R: Joe Bascetta
Cinderella (Rossini) 3-9 nov
La traviata (Verdi) 21-23 marD: Tyrone Paterson
Carmen (Bizet) 7-14 sepD: Tyrone Paterson; R: Bernard Uzan
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 19-20 oktD: Judith Ginsburg; R: Alix Sideris
Madama Butterfly (Puccini) 19-26 aprD: Tyrone Paterson
Québec, Opéra de Québec  / 
La traviata (Verdi) 20-27 oktD: Daniel Lipton; R: François Racine
La vie parisienne (Offenbach) 11-18 maiD: Jean-François Rivest; R: Alain Gauthier
La Damnation de Faust (Berlioz) 25-31 jūlD: Giuseppe Grazioli; R: Robert Lepage
Powder her face (Adès) 1-5 augD: Jonathan Stockhammer; R: Jay Scheib
Madama Butterfly (Puccini) 19-26 oktD: Giuseppe Petraroia; R: Jacques Leblanc
Macbeth (Verdi) 17-24 maiD: Timothy Vernon; R: Morris Panych
Toronto, Opera Atelier  / 
Der Freischütz (Weber) 27 okt-3 novD: David Fallis; R: Marshall Pynkoski
The Magic Flute (Mozart) 6-13 aprD: David Fallis; R: Marshall Pynkoski
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 26 okt-2 novD: David Fallis; R: Marshall Pynkoski
Persée (Lully) 26 apr-3 maiD: David Fallis; R: Marshall Pynkoski
Toronto, Canadian Opera Company (COC)  / 
Il trovatore (Verdi) 29 sep-31 oktD: Marco Guidarini; R: Charles Roubaud
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 okt-3 novD: Johannes Debus; R: Christopher Alden
Tristan und Isolde (Wagner) 29 jan-23 febD: Jiří Bělohlávek; R: Peter Sellars
La clemenza di Tito (Mozart) 3-22 febD: Derek Bate; R: Christopher Alden
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 17 apr-24 maiD: Stephen Lord; R: David Alden
Salome (Strauss) 21 apr-22 maiD: Johannes Debus / Derek Bate; R: Atom Egoyan
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 8-25 maiD: Johannes Debus; R: Robert Carsen
La bohème (Puccini) 3-30 oktD: Carlo Rizzi; R: John Caird
Peter Grimes (Britten) 5-26 oktD: Johannes Debus; R: Neil Armfield(original), Denni Sayers(revival)
Così fan tutte (Mozart) 18 jan-21 febD: Johannes Debus; R: Atom Egoyan
Un ballo in maschera (Verdi) 2-22 febD: Stephen Lord; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Hercules (Handel) 5-30 aprD: Harry Bicket; R: Peter Sellars
Roberto Devereux (Donizetti) 25 apr-21 maiD: Corrado Rovaris; R: Stephen Lawless
Don Quichotte (Massenet) 9-24 maiD: Johannes Debus; R: Linda Brovsky
Toronto, Opera In Concert  / 
Armida (concert) (Rossini) 25 novD: Michael Rose
Orlando (concert) (Handel) 3 febD: Kevin Mallon
Thaïs (concert) (Massenet) 24 marD: Raisa Nakhmanovich
The Impresario (concert) (Mozart) 6 oktD: Raisa Nakhmanovich
Gloriana (concert) (Britten) 24 novD: Peter Tiefenbach
Hippolyte et Aricie (concert) (Rameau) 2 febD: Kevin Mallon
Stiffelio (concert) (Verdi) 23 marD: Michael Rose
Toronto, Toronto Operetta Theatre  / 
The Merry Widow (Lehár) 28 dec-6 janD: Derek Bate; R: Guillermo Silva-Marin
La vie parisienne (Offenbach) 30 apr-5 maiD: Larry Beckwith; R: Guillermo Silva-Marin
The Land of Smiles (Lehár) 27 dec-5 janD: Derek Bate
The Cousin from Nowhere (Künneke) 1-4 maiD: Jurgen Petrenko
Vancouver, Vancouver Opera  / 
La bohème (Puccini) 20-28 oktD: Leslie Dala; R: Nancy Hermiston
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 1-9 decD: Jonathan Darlington; R: Christopher Gaze
The Magic Flute (Mozart) 9-17 marD: Leslie Dala; R: Robert McQueen
Tea (Dun) 4-11 maiD: Jonathan Darlington; R: Paul Peers
Tosca (Puccini) 26 okt-3 novD: Jonathan Darlington; R: Joseph McClain
Albert Herring (Britten) 30 nov-8 decD: Leslie Dala; R: Glynis Leyshon
Don Giovanni (Mozart) 1-9 marD: Stuart Belford; R: Kelly Robinson
Don Carlos (Verdi) 3-11 maiD: Jonathan Darlington; R: Michael Cavanagh
Victoria, Pacific Opera Victoria  / 
Macbeth (Verdi) 4-14 oktD: Timothy Vernon; R: Morris Panych
Albert Herring (Britten) 7-17 febD: Leslie Dala; R: Glynis Leyshon
Noye's Fludde (Britten) 14-16 febD: Timothy Vernon; R: Alison Greene
Let's Make an Opera (Britten) 2-10 marD: Giuseppe Pietraroia; R: Rachel Peake
Tosca (Puccini) 4-14 aprD: Giuseppe Pietraroia; R: Amiel Gladstone
Falstaff (Verdi) 17-27 oktD: Timothy Vernon; R: Glynis Leyshon
South Pacific (concert) (Rodgers) 23-24 novD: Timothy Vernon
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13-23 febD: Timothy Vernon; R: Robert McQueen
La descente d'Orphée aux Enfers (Charpentier,M) 14-15 marR: Gilbert Blin
The Marriage of Figaro (Mozart) 24 apr-4 maiD: Timothy Vernon; R: Brent Krysa
Winnipeg, Manitoba Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 24-30 novD: Tyrone Paterson; R: Rob Herriot
Aida (Verdi) 13-19 aprD: Tyrone Paterson; R: Brian Deedrick
Don Pasquale (Donizetti) 23-29 novD: Tyrone Paterson; R: Rob Herriot
La bohème (Puccini) 5-11 aprD: Daniel Lipton; R: Brian Deedrick