2012/13 > Šveice 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Šveice

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija
Francija
Monako

Šveice
 
Lihtenšteina
Austrija
Itālija

Basel, Theater Basel  / 

Katja Kabanowa (Janáček) 13 sep-29 decD: Enrico Delamboye / Gabriel Feltz / Giuliano Betta; R: Armin Petras
Der Sandmann (Scartazzini) 20 okt-17 decD: Tomáš Hanus; R: Christof Loy
Ana Andromeda (Zimmerlin) 21-23 oktR: Georges Delnon, Marie-Therèse Jossen
Ariodante (Handel) 24-29 oktD: Andrea Marcon; R: Stefan Pucher
Lo speziale (Haydn) 8 nov-17 febD: David Cowan; R: Massimo Rocchi
The Black Rider (Waits) 15 nov-17 aprD: Rainer Süßmilch; R: Corinna von Rad
Un ballo in maschera (Verdi) 15 dec-24 aprD: Giuliano Betta / Gabriel Feltz; R: Vera Nemirova
Manon (Massenet) 7 feb-9 jūnD: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; R: Elmar Goerden
Idomeneo re di Creta (Mozart) 12 apr-7 jūnD: Andrea Marcon; R: David Bösch
War Requiem (Britten) 16 mai-15 jūnD: Gabriel Feltz; R: Calixto Bieito
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 31 maiD: Rolando Garza; R: Ulrike Jühe
Tosca (Puccini) 11 sep-1 janD: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; R: Jette Steckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 sep-26 oktD: Rolando Garza; R: Ulrike Jühe
Lohengrin (Wagner) 20 okt-15 jūnD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: Vera Nemirova
Votre Faust (Pousseur) 8-9 novD: Gerhardt Müller-Goldboom; R: Aliénor Dauchez
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 18 jan-17 maiD: Giuliano Betta; R: Corinna von Rad
Schneewittchen (Holliger) 20 feb-15 aprD: Heinz Holliger; R: Achim Freyer, Sebastian Hirn
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 29+ marD: David Cowan
Ein Sommernachtstraum (Purcell) 3+ aprD: Andrea Marcon; R: Joachim Schloemer
The Indian Queen (Purcell) 30 apr-27 jūnD: Andrea Marcon; R: Joachim Schloemer
La Damnation de Faust (Berlioz) 25 mai-29 jūnD: Enrico Delamboye; R: Arpad Schilling
Bern, Stadttheater Bern  / 
Fidelio (Beethoven) 8 sep-17 janD: Mario Venzago / Kevin John Edusei / Mirga Gražinytė; R: Joachim Schlömer
Tagebuch eines Verschollenen (Janáček) 8 nov-6 janR: Jens Daryousch Ravari
Aschenbrödel (Rossini) 18 nov-9 marD: Srboljub Dinić; R: Cordula Däuper
Macbeth (Verdi) 27 jan-14 aprD: Srboljub Dinić; R: Ludger Engels
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 2 mar-2 jūnD: John Edusei; R: Lydia Steier
Neither (Feldman) 19 apr-3 maiD: Stefan Schreiber; R: Matthias Rebstock
The Rage of Life (Kats-Chernin) 11 mai-21 jūnD: Hans Christoph Bünger; R: Lars Franke
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 26 mai-20 jūnD: Sébastien Rouland; R: Calixto Bieito
Der Freischütz (Weber) 20 okt-18 janD: Mario Venzago; R: Michael Simon
La traviata (Verdi) 17 nov-16 febD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Jetske Mijnssen
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 jan-30 marD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Markus Bothe
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 9 mar-20 maiD: NN; R: Mara Kurotschka
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 apr-25 maiD: NN; R: Lydia Steier
Peter Grimes (Britten) 6-22 jūnD: NN; R: Ludger Engels
Biel, Theater Biel Solothurn  / 
Idomeneo re di Creta (Mozart) 21 sep-11 janD: Franco Trinca; R: Wolfram Mehring
Evgeny Onegin (Tchaikovsky) 2 nov-7 aprD: Harald Siegel; R: Andreas Rosar
Das Land des Lächelns (Lehár) 14 dec-26 aprD: Moritz Caffier; R: Alvaro Schoeck
Rigoletto (Verdi) 22 feb-17 marD: Franco Trinca; R: Beat Wyrsch
La Cecchina (Piccinni) 12 apr-14 jūnD: Harald Siegel; R: Alexander von Pfeil
Heile Welt (Schneider,U) 19-22 jūnD: Urs Peter Schneider; R: Beat Wyrsch
Il turco in Italia (Rossini) 20 sep-7 janD: Marco Zambelli; R: Pierre-Emmanuel Rousseau
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 nov-6 marD: Harald Siegel; R: Paul Suter
Das Rheingold (concert) (Wagner) 23-24 novD: Hans Urbanek; R: Andreas Rosar
Un ballo in maschera (Verdi) 13 dec-8 febD: Franco Trinca; R: Paul-Emile Fourny
Figaro¿ (Henking) 28 feb-12 jūnD: Jürg Henneberger; R: Andreas Zimmermann
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 apr-15 jūnD: Benjamin Pionnier; R: Georg Rootering
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 9-11 jūnD: Kaspar Zehnder
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Viva la Mamma (Donizetti) 31 dec-15 janD: Laurent Gendre; R: Vincent Vittoz
Le voyage dans la lune (Offenbach) 30 dec-12 janD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes
Genève, Grand Théâtre de Genève  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10-17 sepD: Alberto Zedda; R: Damiano Michieletto
JJR (Citoyen de Geneve) (Fenelon) 11-24 sepD: Jean Deroyer; R: Robert Carsen,Christian Räth
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 7-21 novD: Michel Plasson; R: Patrick Kinmonth
Les aventures du roi Pausole (Honegger) 12-31 decD: Claude Schnitzler; R: Robert Sandoz
La traviata (Verdi) 28 jan-12 febD: Baldo Podic; R: David McVicar,Marie Lambert
Das Rheingold (Wagner) 9-24 marD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn
Madama Butterfly (Puccini) 20 apr-5 maiD: Alexander Joel; R: Michael Grandage
Rusalka (Dvořák,A) 13-27 jūnD: Dmitri Jurowski; R: Jossi Wieler
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-19 sepD: Stefan Soltesz; R: Guy Joosten
Sigurd (concert) (Reyer) 6-10 oktD: Frédéric Chaslin
Die Walküre (Wagner) 7-16 novD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Chauve-souris (Strauss,J) 13-31 decD: Theodor Guschlbauer; R: Stephen Lawless
Siegfried (Wagner) 30 jan-8 febD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Nabucco (Verdi) 28 feb-10 marD: John Fiore; R: Roland Aeschlimann
Delusion of the Fury (Partch) 28-29 marR: Heiner Goebbels
Winterreise (Schubert) 30 mar
Götterdämmerung (Wagner) 23 apr-2 maiD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Der Ring des Nibelungen (Wagner) 13-25 maiD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Wally (Catalani) 18-28 jūnD: Evelino Pidò
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-14 oktD: Jesús López Cobos; R: Adriano Sinivia
Phaëton (concert) (Lully) 26 oktD: Christophe Rousset
L'Artaserse (concert) (Vinci) 23-25 novD: Diego Fasolis
Orphée aux enfers (Offenbach) 23-31 decD: Dominique Trottein; R: Claire Servais
Aladin et la lampe merveilleuse (Rota) 25-30 janD: Hervé Klopfenstein; R: Waut Koeken
Viva la Mamma (Donizetti) 8-10 febD: Laurent Gendre; R: Vincent Vittoz
Tosca (Puccini) 17-27 marD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Giancarlo Del Monaco
L'Aiglon (Ibert) 21-28 aprD: Jean-Yves Ossonce; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-16 jūnD: Theodor Guschlbauer; R: Marco Arturo Marelli
Lakmé (Delibes) 4-13 oktD: Miquel Ortega; R: Lilo Baur
L'orfeo (concert) (Monteverdi) 27 oktD: Gabriel Garrido
Les mousquetaires au couvent (Varney) 22-31 decD: Philippe Béran; R: Jérôme Deschamps
Le voyage dans la lune (Offenbach) 7-19 janD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes
Hansel et Gretel (Humperdinck) 5-12 febD: Laurent Gay; R: Julie Beauvais
Luisa Miller (Verdi) 21-30 marD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Giancarlo del Monaco
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 apr-7 maiD: Carlos Vieu; R: Adriano Sinivia
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 6-15 jūnD: Frank Beermann; R: David Hermann
Luzern, Luzerner Theater  / 
La clemenza di Tito (Mozart) 9 sep-9 decD: Howard Arman / Michael Wendeberg; R: Vera Nemirova
My Fair Lady (Loewe) 31 okt-4 maiD: Florian Pestell / Howard Arman; R: Ansgar Weigner
La traviata (Verdi) 12 jan-16 maiD: James Gaffigan / Michael Wendeberg / Florian Pestell; R: Lorenzo Fioroni
Satyricon (Maderna) 23 feb-10 aprD: Michael Wendeberg; R: Johannes Pölzgutter
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 19 apr-26 maiD: Howard Arman; R: Dominique Mentha
La cenerentola (Rossini) 2-15 jūnD: Howard Arman; R: Sam Brown
Pnima...ins innere (Czernowin) 29 aug-8 sepD: Howard Arman; R: David Hermann
La cenerentola (Rossini) 14 sep-26 decD: Howard Arman; R: Sam Brown
Kiss me, Kate (Porter) 31 okt-17 maiD: Florian Pestell; R: Dominique Mentha
Alcina (Handel) 11 jan-19 aprD: Howard Arman; R: Nadja Loschky
The Boatswain's Mate (Smyth) 15-26 febD: Andrew Dunscombe; R: Hersilie Ewald
Carmen (Bizet) 23 feb-14 jūnD: Howard Arman; R: Tobias Kratzer
Don Pasquale (Donizetti) 27 apr-13 jūnD: Michael Wendeberg; R: Johannes Pölzgutter
Der satanarchäolügenialkohöllische Wunschpunsch (Naske) 5-15 jūnD: Michael Wendeberg; R: Dominique Mentha
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Rigoletto (Verdi) 15 sep-9 janD: Pietro Rizzo; R: Rosetta Cucchi
Ja Schatz (Duit) 21+ sepD: Erke Duit; R: Erke Duit
Die Zauberflöte (Mozart) 26 sep-29 decD: NN; R: Bernd Mottl
La Wally (Catalani) 20 okt-16 decD: Modestas Pitrenas; R: Guy Joosten
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 22 dec-6 jūnD: Vinzenz Praxmarer; R: Cusch Jung
La finta giardiniera (Mozart) 2 feb-3 jūnD: Jeremy Carnall; R: Lydia Steier
Un ballo in maschera (Verdi) 27 feb-26 aprD: NN; R: Jim Lucassen
La forza del destino (concert) (Verdi) 8-14 marD: Pietro Rizzo
Eloise (Jenkins) 15-27 marD: Stéphane Fromageot; R: Natascha Ursuliak
Ariadne auf Naxos (Strauss) 4 mai-4 jūnD: Otto Tausk; R: Aron Stiehl
Faust - Ein Requiem (Mitterer) 1-9 jūnD: Wolfgang Mitterer; R: Stephan Müller
Don Giovanni (Mozart) 6 sep-30 decD: Otto Tausk / Attilio Tomasello; R: Guy Joosten
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 okt-28 janD: Modestas Pitrėnas / Attilio Tomasello; R: Alexander Nerlich
Ariadne auf Naxos (Strauss) 10 nov-15 decD: Otto Tausk; R: Aron Stiehl
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 30 nov-25 janD: Stéphane Fromageot; R: Cusch Jung
Der Messias (Handel) 20 decD: Paul Goodwin
La Gioconda (Ponchielli) 1 feb-23 maiD: Pietro Rizzo / Attilio Tomasello; R: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 14 feb-4 maiD: Stéphane Fromageot; R: Rosetta Cucchi
Das schlaue Füchslein (Janáček) 19 feb-16 marD: Attilio Tomasello; R: Nicola Raab
Die tote Stadt (Korngold) 10 mai-7 jūnD: Otto Tausk; R: Jan Schmidt-Garre
La favorita (Donizetti) 20 jūn-4 jūlD: Attilio Tomasello; R: Guy Montavon
Winterthur, Theater am Stadtgarten  / 
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 18-20 aprD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Tajemství (Smetana) 4-5 maiD: Jiri Strunc; R: Dominik Benes
Tosca (Puccini) 26 sep-6 oktD: Yordan Kamdzhalov; R: Andrea Schwalbach
Die lustige Witwe (Lehár) 11-13 oktD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Zametzer
Dido and Aeneas (Purcell) 19-22 novD: Hans Huyssen; R: Heike Hanefeld
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 10-15 decD: Johannes Knapp; R: Tom Ryser
La cage aux folles (Herman) 31 dec-5 janD: Inga Hilsberg; R: Bernd Schaarmann
Il turco in Italia (Rossini) 21-26 janD: Mario Zambelli; R: Pierre-Emmanuel Rousseau
Das schlaue Füchslein (Janáček) 11-13 marD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Markus Bothe
Kiss me, Kate (Porter) 18-20 marD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 maiD: Ricardo Minasi; R: Cordula Däuper
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
O mon bel inconnu (Hahn) 19-27 okt
The Bear (Walton) 11 nov
Prestami tua moglie (Leoncavallo) 31 jan-5 febD: Charl de Villiers; R: Serge Honegger
The Bear (Walton) 5 jūn
Three Decembers (Heggie) 19-26 oktD: Charl de Villiers; R: Matthias Flückiger
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Jenůfa (Janáček) 23 sep-31 oktD: Fabio Luisi / Patrick Lange; R: Dmitri Tcherniakov
Salome (Strauss) 27 sep-14 jūlD: Cornelius Meister; R: Sven-Eric Bechtolf
Roberto Devereux (Donizetti) 28 sep-19 oktD: Andriy Yurkevych; R: Giancarlo Del Monaco
Tosca (Puccini) 29 sep-6 janD: Fabio Luisi / Marco Armiliato; R: Robert Carsen
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 okt-16 novD: Pavel Baleff; R: Damiano Michieletto
Sale (Handel) 4-27 novD: Laurence Cummings; R: Christoph Marthaler
Le nozze di Figaro (Mozart) 6 nov-4 decD: Christopher Hogwood; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Schatzinsel (Schwemmer) 7 nov-13 jūlD: Thomas Rösner / Jochen Rieder; R: Nadja Loschky
Un ballo in maschera (Verdi) 24 nov-14 decD: Nello Santi; R: David Pountney
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 dec-5 jūlD: Alain Altinoglu; R: Andreas Homoki
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16 dec-6 febD: Patrick Lange; R: Adrian Marthaler
Cavalleria rusticana (Mascagni) 1-12 janD: Alexander Vedernikov; R: Grischa Asagaroff
Pagliacci (Leoncavallo) 1-9 janD: Alexander Vedernikov; R: Grischa Asagaroff
Tannhäuser (Wagner) 13 jan-2 febD: Marc Erich Albrecht; R: Harry Kupfer
La scala di seta (Rossini) 19-30 janD: Riccardo Frizza; R: Damiano Michieletto
Rigoletto (Verdi) 3 feb-13 jūlD: Fabio Luisi; R: Tatjana Gürbaca
Così fan tutte (Mozart) 7-17 febD: Thomas Rösner; R: Sven-Eric Bechtolf
La bohème (Puccini) 15 feb-3 marD: Fabio Luisi; R: Philippe Sireuil
Carmen (Bizet) 8-17 marD: Patrick Fournillier; R: Matthias Hartmann
Drei Schwestern (Eötvös) 9 mar-14 aprD: Michael Boder; R: Herbert Fritsch
Madama Butterfly (Puccini) 14 mar-6 aprD: Carlo Rizzi; R: Grischa Asagaroff
Parsifal (Wagner) 23 mar-1 aprD: Mikko Franck; R: Claus Guth
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 7 apr-21 jūnD: Teodor Currentzis / Keri-Lynn Wilson; R: Andreas Homoki
Rinaldo (Handel) 12-21 aprD: Ivor Bolton; R: Jens Daniel Herzog
Der geduldige Sokrates (Telemann) 25 apr-8 maiD: Christopher Moulds; R: Claudia Blersch
Falstaff (Verdi) 26 apr-12 maiD: Nello Santi; R: Sven-Eric Bechtolf
La traviata (Verdi) 5-18 maiD: Keri-Lynn Wilson; R: Jürgen Flimm
Don Giovanni (Mozart) 26 mai-27 jūnD: Robin Ticciati / Fabio Luisi; R: Sebastian Baumgarten
Rusalka (Dvořák,A) 2-15 jūnD: Eivind Gullberg Jensen; R: Matthias Hartmann
Opera anthology (Wagner) 14-29 jūnD: Arno Waschk; R: Hans Neuenfels
La straniera (Bellini) 23 jūn-14 jūlD: Fabio Luisi; R: Christof Loy
Der Rosenkavalier (Strauss) 30 jūn-12 jūlD: Fabio Luisi; R: Sven-Eric Bechtolf
Alexandre Bis (Martinů) 21+ sepD: Thomas Barthel; R: Jan Essinger
Die Soldaten (Zimmermann,B) 22 sep-26 oktD: Marc Albrecht; R: Calixto Bieito
Don Giovanni (Mozart) 25 sep-11 oktD: Robin Ticciati; R: Sebastian Baumgarten
Rigoletto (Verdi) 27 sep-21 jūnD: Fabio Luisi; R: Tatjana Gürbaca
La straniera (Bellini) 28 sep-22 oktD: Fabio Luisi; R: Christof Loy
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 5 okt-11 maiR: Anja Horst
Otello (Verdi) 13 okt-1 novD: Friedemann Layer; R: Graham Vick
Faust (Gounod) 3 nov-11 decD: Patrick Lange; R: Jan Philipp Gloger
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 10-24 novD: Sebastian Weigle; R: Harry Kupfer
Jenůfa (Janáček) 22 nov-7 decD: Patrick Lange; R: Dmitri Tcherniakov
Das Gespenst von Canterville (Lange) 23 nov-28 jūnD: Francesco Angelico / Jochen Rieder; R: Jasmina Hadziahmetovic
Fidelio (Beethoven) 8 dec-11 janD: Fabio Luisi / Thomas Rösner; R: Andreas Homoki
Sale (Handel) 14 dec-5 janD: Laurence Cummings; R: Christoph Marthaler, Marie-Eve Signeyrole
La bohème (Puccini) 22 dec-3 janD: Nello Santi; R: Philippe Sireuil
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 jan-1 febD: Patrick Fournillier; R: Jens Daniel Herzog
Alcina (Handel) 26 jan-25 febD: Giovanni Antonini; R: Christof Loy
Così fan tutte (Mozart) 6-16 febD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
Così fan tutte (Mozart) 6-16 febD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
Don Carlos (Verdi) 15 feb-1 marD: Fabio Luisi; R: Sven-Eric Bechtolf
Aida (Verdi) 2 mar-1 aprD: Fabio Luisi; R: Tatjana Gürbaca
Der fliegende Holländer (Wagner) 11-23 marD: Constantin Trinks; R: Andreas Homoki
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 21 mar-2 aprD: Fabio Luisi; R: Grischa Asagaroff
Pique Dame (Tchaikovsky) 6 apr-18 maiD: Jiri Belohlavek; R: Robert Carsen
Andrea Chénier (Giordano) 12 apr-10 maiD: Nello Santi; R: Grischa Asagaroff
Salome (Strauss) 19 apr-4 maiD: Alain Altinoglu; R: Sven-Eric Bechtolf
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 maiD: Riccardo Minasi; R: Cordula Däuper
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 17 mai-14 jūnD: Ivor Bolton; R: Willy Decker
Peter Grimes (Britten) 24-31 maiD: Erik Nielsen; R: David Pountney
La fanciulla del West (Puccini) 22 jūn-13 jūlD: Marco Armiliato; R: Barrie Kosky
Roberto Devereux (Donizetti) 27 jūn-13 jūlD: Andriy Yurkevych; R: Giancarlo Del Monaco
Carmen (Bizet) 29 jūn-12 jūlD: Vasily Petrenko; R: Matthias Hartmann