2012/13 > Lietuva 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Lietuva

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Zviedrija Latvija

Lietuva
 
Krievija
Polija Baltkrievija

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 3 okt-24 maiD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Šeduikis
Aida (John,E) 4 okt-19 maiD: Jonas Janulevičius; R: Vytenis Pauliukaitis
Madame Pompadour (Fall) 5 okt-10 maiD: Jonas Janulevičius; R: Anželika Cholina
Wiener Blut (Strauss,J) 6 okt-7 aprD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Maciulevičius(revival)
Karalienė Bona (Kuprevičius) 7 oktD: Virgilijus Visockis; R: Gintas Žilys
Der Bettelstudent (Millöcker) 12 okt-6 aprD: Virgilijus Visockis; R: Andrey Bestchastny
Gräfin Mariza (Kálmán) 13 okt-18 maiD: Jonas Janulevičius; R: Alexei Stepanyuk
Faust (Gounod) 14 okt-25 janD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 17 okt-17 maiD: Virgilijus Visockis; R: Kęstutis Jakštas
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 okt-9 maiD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
West Side Story (Bernstein) 23 oktD: Philippe Simons; R: Anastasia Grinenko
Carmen (Bizet) 26 okt-22 febD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Die lustige Witwe (Lehár) 27 okt-23 febD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Die Bajadere (Kalman) 28 oktD: Jonas Janulevičius; R: Gintas Žilys
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 okt-6 marD: Julius Geniušas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 nov-20 janD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Kiss me, Kate (Porter) 9 nov-11 maiD: Julius Geniušas; R: Aidas Giniotis
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 11 nov-7 aprD: Virgilijus Visockis; R: Andrzej Gałła
Grybų karas ir taika (Bružaitė) 18 nov-14 aprD: Virgilijus Visockis; R: Aidas Giniotis
Brėmeno muzikantai (Gladkov) 21 nov-15 mai
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 7 dec-4 maiD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Voro vestuvės (Bružaitė) 9 dec-17 marD: Virgilijus Visockis
Attila (Verdi) 16 dec-14 aprR: Üllar Saaremäe
La traviata (Verdi) 30 decD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Marta (Flotow) 15 marD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
La cambiale di matrimonio (Rossini) 28 sep-29 novD: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Gianni Schicchi (Puccini) 28 sep-29 novD: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 5 okt-7 novD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Šeduikis
Madame Pompadour (Fall) 6 okt-15 novD: Jonas Janulevičius; R: Anželika Cholina
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 oktD: Julius Geniušas; R: Dalia Ibelhauptaitė
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 oktD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 okt-14 novD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Martha (Flotow) 18 oktD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Wiener Blut (Strauss,J) 19 okt-22 novD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Maciulevičius(revival)
Wedding of a Spider (Bružaitė) 20 okt
Die Bajadere (Kalman) 20 oktD: Jonas Janulevičius; R: Gintas Žilys
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 okt-23 novD: Virgilijus Visockis; R: Kęstutis Jakštas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 oktD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Gräfin Mariza (Kálmán) 26 oktD: Jonas Janulevičius; R: Alexey Stepaniuk
Grybų karas ir taika (Bružaitė) 27 okt-24 nov
Opera anthology (Verdi) 3 nov
Faust (Gounod) 8 novD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Der Bettelstudent (Millöcker) 10 novD: Virgilijus Visockis; R: Andrey Bestchastny
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 16 nov
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
L'Histoire de Babar (Poulenc) 7 okt-12 mai
Suor Angelica (Puccini) 13 okt-9 mar
Gianni Schicchi (Puccini) 13 okt-9 marD: Dainius Pavilionis; R: Yana Ross
Ball im Savoy (Abraham) 19 okt-18 maiD: Dmitrijus Zlotnikas; R: Ramūnas Kaubrys
Fiddler on the Roof (Bock) 26 okt-19 apr
La traviata (Verdi) 30 decD: Dainius Pavilionis; R: Eligijus Domarkas
Die Fledermaus (Strauss,J) 5-21 apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 aug-3 oktD: Dainius Pavilionis; R: Daina Adamkevičiūtė
La traviata (Verdi) 16 augD: Modestas Barkauskas; R: Eligijus Domarkas
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
La bohème (Puccini) 2 oktD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 5-7 oktD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 nov-2 decD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Werther (Massenet) 26 feb-2 marD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 8-12 maiD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 26-30 novD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 23-26 janD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
La bohème (Puccini) 2 oktD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 5-7 oktD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 nov-2 decD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Werther (Massenet) 26 feb-2 marD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 8-12 maiD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 26-30 novD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 23-26 janD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
Wiener Blut (Strauss,J) 28 sep-26 janD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 sep-2 maiD: Modestas Pitrėnas; R: Oskaras Koršunovas
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 4 okt-13 jūnD: Robertas Šervenikas; R: Vasilij Barkhatov
Carmen (Bizet) 10 okt-9 jūnD: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 13 okt-5 jūnD: Robertas Šervenikas; R: Chen Shi-Zheng
Otello (Verdi) 20 okt-1 marD: Gintaras Rinkevicius; R: Eimuntas Nekrošius
Boris Godounov (Musorgsky) 25-26 oktD: Robertas Servenikas; R: Mariusz Treliński
Die lustige Witwe (Lehár) 10 nov-6 aprD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 nov-4 aprD: Kai Bumann; R: Emilio Sagi
La juive (Halévy) 29 nov-9 febD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-20 jūn
Madama Butterfly (Puccini) 17 jan-26 febD: Martynas Staškus; R: Anthony Minghella
Lohengrin (Wagner) 22 mar-26 aprD: Robertas Šervenikas; R: Andrejs Zagars
Die Walküre (Wagner) 20 aprD: Modestas Pitrenas; R: Eimuntas Nekrosius
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 aprD: Martynas Staskus; R: Francesca Zambello
Ernani (Verdi) 14 sep-2 maiD: Gianluca Marcianò; R: Jean-Claude Berutti
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 sep-25 maiD: Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
La juive (Halévy) 21 sepD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 2 okt-8 marD: Robertas Šervenikas; R: Vasilij Barkhatov
La traviata (Verdi) 4 okt-6 maiD: Robertas Servenikas / Martynas Staškus; R: Chen Shi-Zheng
Otello (Verdi) 5 okt-17 aprD: Gintaras Rinkevicius / Martynas Staškus; R: Eimuntas Nekrošius
Rigoletto (Verdi) 10 oktD: Alvydas Šulčys; R: Gintaras Varnas
Carmen (Bizet) 15 okt-19 marD: Robertas Šervenikas; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 24 oktD: Robertas Servenikas; R: Mariusz Treliński
Wiener Blut (Strauss,J) 26 okt-21 marD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 nov-27 febD: Martynas Staškus; R: Emilio Sagi
Die lustige Witwe (Lehár) 20 dec-15 marD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 janD: Gintaras Rinkevicius; R: Francesca Zambello
Lohengrin (Wagner) 30 jan-21 maiD: Robertas Servenikas; R: Andrejs Žagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 feb-22 aprD: Modestas Pitrėnas; R: Oskaras Koršunovas
Cornet (Narbutaitė) 21 feb-29 marD: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 apr-28 maiD: Julius Geniušas / Alexis Soriano; R: Emilio Sagi