2012/13 > Ukraina 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Ukraina

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija Baltkrievija Krievija
Slovākija
Ungārija

Ukraina
 
Moldova
Rumānija

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

La bohème (Puccini) 15 mar-19 mai
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17 mar-1 jūn
Rigoletto (Verdi) 23 mar-6 jūn
Carmen (Bizet) 24 mar-8 jūn
Boris Godunov (Musorgsky) 6 apr
Aida (Verdi) 14 apr-15 jūn
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 apr
Il trovatore (Verdi) 28 apr-21 jūn
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 jūn
Iolanta (Tchaikovsky) 26-27 sep
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 sep-8 okt
Aida (Verdi) 1 okt
Turandot (Puccini) 6-31 okt
Rigoletto (Verdi) 10 okt
Der Troubadour (Verdi) 12 okt
Otello (Verdi) 19 okt
Donetsk, Donbass Opera  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 29 sep-20 jūn
Turandot (Puccini) 30 sep-11 apr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 okt-7 jūn
Mr X (Kálmán) 3 okt-16 jūn
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 okt-9 jūn
Carmen (Bizet) 18 okt-29 mai
Silvia (Kálmán) 20 okt-2 jūn
La traviata (Verdi) 24 okt-17 apr
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 okt-26 jan
Aida (Verdi) 30 okt-14 mar
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 dec-22 mai
La bohème (Puccini) 16 dec-14 jūn
Rigoletto (Verdi) 20 dec-6 mar
Madama Butterfly (Puccini) 16 jan-21 jūn
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 18 jan-10 mai
Iolanta (Tchaikovsky) 19 jan-12 mai
Otello (Verdi) 21 feb
Nabucco (Verdi) 1 mar
La traviata (Verdi) 13 okt
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 16 okt
Madama Butterfly (Puccini) 18 okt
Silvia (Kálmán) 20 okt
Carmen (Bizet) 24 okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 okt
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 okt
Natalka Poltavka (Lysenko) 31 okt
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Taras Bulba (Lysenko) 5 sep-22 jan
La bohème (Puccini) 8 sep-7 okt
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 sep-4 jūn
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 20 sep-5 jūn
Iolanta (Tchaikovsky) 21 sep-4 jūl
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 sep-13 jūn
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 sep-25 jūn
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2 okt-18 mai
Prodaná nevěsta (Smetana) 8 okt-12 nov
Pagliacci (Leoncavallo) 9 okt-18 apr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 okt-18 jūn
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 nov-29 jūn
Rigoletto (Verdi) 10 nov-10 jan
Zaporozhets za Dunayem (Gulak-Artemovsky) 20 nov-6 jūl
Tosca (Puccini) 27 nov-27 mar
Turandot (Puccini) 23 dec-14 mar
Cherevichki (Tchaikovsky) 12 jan
Don Juan (Mozart) 19 jan-11 jūn
Madama Butterfly (Puccini) 31 jan
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 feb
Boris Godunov (Musorgsky) 9 feb
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 mar
Aida (Verdi) 16 mar
Der Schauspieldirektor (Mozart) 2 apr
The Marriage (Musorgsky) 2 apr
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 5 apr
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 mai
Nabucco (Verdi) 16 mai
La cambiale di matrimonio (Rossini) 8 jūn
Rita (Donizetti) 8 jūn
Prince Igor (Borodin) 15 jūn
Il trovatore (Verdi) 21 jūn
La traviata (Verdi) 11-13 jūl
Taras Bulba (Lysenko) 6 sep
La traviata (Verdi) 7 sep-10 okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky) 10 sep-5 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 sep
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 sep-24 okt
La bohème (Puccini) 26 sep
Don Juan (Mozart) 28 sep
Tosca (Puccini) 8 okt
Rigoletto (Verdi) 26 okt
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Aida (Verdi) 7 nov-5 jūl
Don Carlos (Verdi) 9 nov-19 mai
Natalka Poltavka (Lysenko) 10 nov-23 jūn
Turandot (Puccini) 14 nov-16 jūn
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 nov-4 jūn
La traviata (Verdi) 21 nov-8 jūn
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23 nov-10 mai
Carmen (Bizet) 25 nov-14 jūn
Madama Butterfly (Puccini) 29 nov-26 jūn
Norma (Bellini) 2 dec-17 mai
Iolanta (Tchaikovsky) 7 dec-19 jūn
Boris Godunov (Musorgsky) 12 dec-10 apr
Moses (Skoryk) 15 dec
Manon Lescaut (Puccini) 20 dec-11 jan
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 dec-1 mai
Macbeth (Verdi) 20 jan-15 mai
La cenerentola (Rossini) 23 jan
Un ballo in maschera (Verdi) 30 jan-3 mai
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 feb
Rigoletto (Verdi) 11 apr-21 jūn
Aleko (Rachmaninov) 23 apr
Yaroslav the Wise (Mayboroda) 6 sep
Natalka Poltavka (Lysenko) 8 sep-30 okt
Un ballo in maschera (Verdi) 11 sep
Moses (Skoryk) 13 sep
Aida (Verdi) 14 sep-12 okt
Don Carlos (Verdi) 20 sep-23 okt
Der fliegende Holländer (Wagner) 27-28 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Carmen (Bizet) 2 okt
Norma (Bellini) 4 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 okt
Madama Butterfly (Puccini) 8 okt
La traviata (Verdi) 15 okt
Macbeth (Verdi) 16 okt
Rigoletto (Verdi) 18 okt
Un ballo in maschera (Verdi) 20 okt
Requiem (Verdi) 26 okt
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 22 nov-7 jūlD: Mykhaylo Dutchak / Volodymyr Harbaruk
Natalka Poltavka (Lysenko) 25 nov-21 jūlD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
La bohème (Puccini) 1 dec-15 jūnD: Mykhaylo Dutchak
The Elixir of Love (Donizetti) 2 dec-30 mai
Carmen (Bizet) 8 dec-23 maiD: Volodymyr Harbaruk
Orfeo ed Euridice (Gluck) 9 dec-13 jūlD: Mykhaylo Dutchak
Die lustige Witwe (Lehár) 13 dec-1 jūnD: Mykhaylo Dutchak; R: Halyna Volovetska
A Masked Ball (Verdi) 15 dec-6 jūlD: Mykhaylo Dutchak
Pagliacci (Leoncavallo) 16 dec-19 janD: Myron Yusypovych
Aida (Verdi) 23 dec-22 jūnD: Myron Yusypovych; R: Myron Yusypovych
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 dec-7 maiD: Volodymyr Harbaruk
The Magic Flint (Dosenko) 4 jan-14 jūlD: Volodymyr Harbaruk
Madama Butterfly (Puccini) 10 jan-12 maiD: Mykhaylo Dutchak
La traviata (Verdi) 12 jan-8 jūnD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
Stolen Happiness (Meitus) 26 jan-21 marD: Mykhaylo Dutchak
Nabucco (Verdi) 9 feb-11 jūlD: Myron Yusypovych; R: Myron Yusypovych
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 feb-4 jūlD: Mykhaylo Dutchak
Straszny dwór (Moniuszko) 23 feb-30 apr
Cavalleria rusticana (Mascagni) 24 feb-10 marD: Myron Yusypovych; R: Roman Valko
Il trovatore (Verdi) 2 marD: Volodymyr Harbaruk
Rigoletto (Verdi) 24 mar-25 maiD: Mykhaylo Dutchak
Tosca (Puccini) 30 mar-18 jūlD: Mykhaylo Dutchak; R: Tadey Ryndzak
Die Zauberflöte (Mozart) 13 apr-20 jūl
Messa da Requiem (Verdi) 26 apr-20 jūn
Moses (Skoryk) 26 aprD: Mykhaylo Dutchak; R: Mykhaylo Dutchak
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 25 aug-8 sep
Die Zauberflöte (Mozart) 29 aug
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 aug-22 sep
Orfeo ed Euridice (Gluck) 5 sep
La traviata (Verdi) 7 sep
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-13 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
The Magic Flint (Dosenko) 15 sep
Madama Butterfly (Puccini) 19 sep
Die lustige Witwe (Lehár) 21 sep
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 sep
Natalka Poltavka (Lysenko) 29 sep
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Prince Igor (Borodin) 25 aug-30 mar
Messa da Requiem (Verdi) 28 aug-3 mai
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 aug-11 jūn
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 6 sep-15 mai
Madama Butterfly (Puccini) 9 sep-15 jūn
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 sep-17 mai
Iolanta (Tchaikovsky) 13 sep-19 mai
Don Giovanni (Mozart) 22 sep-19 apr
La traviata (Verdi) 23 sep-13 jūn
La bohème (Puccini) 27 sep-16 apr
Aida (Verdi) 5 okt-5 jūn
Rigoletto (Verdi) 9 okt-12 mai
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 13 okt-17 mar
Katerina (Arkas) 19 okt-23 apr
Il trovatore (Verdi) 21 okt-21 jūn
Pagliacci (Leoncavallo) 8 nov-27 jūn
Turandot (Puccini) 25 nov-7 jūn
Opera anthology (Wagner) 16 dec-22 maiD: Alekandru Samoile
Opera anthology (Tchaikovsky) 26 jan
Tosca (Puccini) 3 feb-30 jūn
La serva padrona (Pergolesi) 19 apr-16 maiD: Valery Regrut; R: Oksana Taranenko
Alcide (Bortnyansky) 4-20 jūn
Prince Igor (Borodin) 28 aug-4 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 aug-27 okt
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Iolanta (Tchaikovsky) 10 sep-24 okt
Il trovatore (Verdi) 12 sep
La traviata (Verdi) 14 sep-1 okt
Don Giovanni (Mozart) 19 sep
Un ballo in maschera (Verdi) 26 sep
Madama Butterfly (Puccini) 28 sep
Aida (Verdi) 10 okt
Pikovaja Dama (Tchaikovsky) 19-25 okt
Rigoletto (Verdi) 31 okt