2013/14 > Austrija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Austrija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija Čehija Slovākija
Lihtenšteina
Šveice

Austrija
 
Ungārija
Itālija Slovēnija Horvātija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 okt-29 novD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Aschenputtel (Singer) 16 nov-22 decD: Oliver Ostermann; R: Manfred Waba
Das Feuerwerk (Burkhard) 14 dec-31 janD: Michael Zehetner; R: Karina Fibich
Der Mann von La Mancha (Leigh) 18 jan-8 marD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Zwei Herzen im Dreivierteltakt (Stolz) 15 feb-29 marD: Oliver Ostermann; R: Alexandra Frankmann
Giuditta (Lehár) 20-29 jūnD: Franz Josef Breznik; R: Dominik Wilgenbus
Giuditta (Lehár) 6 aug-4 sepD: Franz Josef Breznik; R: Dominik Wilgenbus
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Rigoletto (Verdi) 5-28 febD: Alexander Drčar; R: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 26 dec-6 janD: Gustav Kuhn
Don Giovanni (Mozart) 27 dec-3 janD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Tosca (Puccini) 28 dec-5 janD: Gustav Kuhn; R: Angelica Ladurner
Winterreise (Schubert) 2 jan
Das Rheingold (Wagner) 18 jūl-1 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Walküre (Wagner) 19 jūl-2 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 jūl-2 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Götterdämmerung (Wagner) 26 jūl-3 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Los niños perdidos (Kolonovits) 9-15 augD: David Giménez Carreras; R: Emilio Sagi
Graz, Oper Graz  / 
Lohengrin (Wagner) 28 sep-30 maiD: Julien Salemkour / Marius Burkert / Dirk Kaftan; R: Johannes Erath
La bohème (Puccini) 6 okt-4 decD: José Miguel Esandi; R: Dietmar Pflegerl
Im weißen Rößl (Benatzky) 19 okt-8 maiD: Florian Erdl; R: Josef E Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 nov-14 maiD: Dirk Kaftan; R: Mariame Clément
Carousel (Rodgers) 7 dec-5 jūnD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Turandot (Puccini) 18 jan-25 maiD: Domingo Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli
Jenůfa (Janáček) 29 mar-15 jūnD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
La favorita (Donizetti) 26 apr-14 jūnD: Giacomo Sagripanti; R: Sam Brown
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
La forza del destino (Verdi) 21 sep-6 febD: Francesco Angelico; R: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 5 okt-28 decD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 11 okt-17 novD: Vito Cristofaro; R: Urs Häberli
Don Pasquale (Donizetti) 9 nov-27 aprD: Vito Cristofaro; R: Stefan Tilch
Mara (Netzer) 7 dec-19 marD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Parsifal (Wagner) 16 feb-3 maiD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 22 mar-2 jūlD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Tiefland (d'Albert) 10 mai-3 jūlD: Francesco Angelico; R: Kurt Josef Schildknecht
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 21 jūn-6 jūlD: Alexander Rumpf; R: Ulrich Peters
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 sep-19 oktD: Alexander Soddy; R: Marco Storman
Macbeth (Verdi) 31 okt-5 decD: Alexander Soddy; R: Cesare Lievi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 19 dec-18 febD: Günter Wallner; R: Tobias Kratzer
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 6 feb-22 marD: Attilio Cremonesi; R: Michael Sturminger
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 20 mar-10 maiD: Alexander Soddy; R: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 sep-1 jūnD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Amon Miyamoto
Dido und Aeneas (Purcell) 25 okt-20 decD: Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Daniela Kurz
Das Rheingold (Wagner) 26 okt-1 febD: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; R: Uwe Eric Laufenberg
Spuren der Verirrten (Glass) 9 nov-3 febD: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; R: David Pountney
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 dec-4 jūlD: Marc Reibel / Ingo Ingensand / Daniel Spaw; R: Adriana Altaras
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 jan-1 aprD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Anthony Pilavachi
Fadinger (Leitner) 8 feb-26 jūnD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: André Turnheim
Die Walküre (Wagner) 22 mar-14 jūnD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 2 mai-26 jūnD: Borys Sitarski; R: John F Kutil
Carmen (Bizet) 24 mai-2 jūlD: Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Salzburg, Landestheater  / 
La cage aux folles (Herman) 21 sep-8 marD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 28 sep-26 maiD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen / Christian Struppeck
Die Pilger von Mekka (Gluck) 27 okt-12 decD: Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Jonny spielt auf (Krenek) 7 dec-14 janD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 6 feb-27 maiD: Leo Hussain; R: André Heller-Lopes
Die Dreigroschenoper (Weill) 4 apr-15 jūnD: Christian Frank; R: Stephanie Mohr
La clemenza di Tito (Mozart) 4 mai-12 jūnD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Emilie (Saariaho) 24 mai-10 jūnD: Leo Hussain; R: Agnessa Nefjodov
Die Zauberflöte (Mozart) 20+ sepD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Carl Philip von Maldeghem
La cage aux folles (Herman) 7-12 oktD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
Rigoletto (Verdi) 25+ oktD: Adrian Kelly; R: Amélie Niermeyer
Im weißen Rößl (Benatzky) 7+ decD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 10+ janD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen, Christian Struppeck
La sonnambula (Bellini) 22+ febD: Speranza Scappucci; R: Agnessa Nefjodov
Fidelio (Beethoven) 18+ aprD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Tahrir (Mahmoud) 17+ maiD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Yekta Kara
Dafne (Caldara) 7+ jūnD: Peter Ewaldt; R: Marco Dott
Wien, Wiener Kammeroper  / 
Semiramide (Vinci) 27 sep-15 oktD: Alan Curtis; R: Francesco Micheli
La cenerentola (Rossini) 25 nov-21 decD: Konstantin Chudovsky; R: Jasmin Solfaghari
Mare Nostrum (Kagel) 11-24 febD: Gelsomino Rocco; R: Christoph Zauner
La clemenza di Tito (Mozart) 13 apr-10 maiD: Rubén Dubrovsky; R: Alberto Triola
Punch and Judy (Birtwistle) 22 mai-5 jūnD: Walter Kobéra; R: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
La traviata (Verdi) 3 sep-25 maiD: Marco Armiliato; R: Jean-François Sivadier
Carmen (Bizet) 4-16 sepD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Tosca (Puccini) 5 sep-27 jūnD: Marco Armiliato / Paolo Carignani / Stefan Soltesz / Philippe Auguin; R: Margarethe Wallmann
Otello (Verdi) 14-23 sepD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Tristan und Isolde (Wagner) 21 sep-21 decD: Franz Welser-Möst / Myung Whun Chung; R: David McVicar
Nabucco (Verdi) 22 sep-7 maiD: Paolo Carignani / Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 27 sep-4 oktD: Alain Altinoglu; R: Peter Stein
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 sep-31 marD: Michael Güttler / Guillermo Garcia Calvo / Stefan Soltesz; R: Richard Bletschacher, Günther Rennert
La fanciulla del West (Puccini) 5-17 oktD: Franz Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 9-18 oktD: Dan Ettinger; R: Nicolas Joël
Don Carlos (Verdi) 13-19 oktD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 okt-30 aprD: Adam Fischer / Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Anna Bolena (Donizetti) 25 okt-3 novD: Evelino Pidò; R: Eric Génovèse
La Fille du régiment (Donizetti) 26 okt-4 novD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Rath(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 7-16 novD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 nov-14 jūnD: Guillermo Garcia Calvo; R: Otto Schenk
Madama Butterfly (Puccini) 11 nov-14 aprD: Plácido Domingo / Jonathan Darlington; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte (Mozart) 17 nov-17 jūnD: Christoph Eschenbach / Constantin Trin; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Peter Grimes (Britten) 23 nov-1 decD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 4 dec-29 marD: Philippe Auguin / Franz Welser-Möst; R: Franco Zeffirelli
Pollicino (Henze) 18 dec-8 maiD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Fidelio (Beethoven) 19-29 decD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 23 dec-2 jūnD: Michael Güttler / Jesús López-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-5 janD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-15 janD: Jérémie Rhorer; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11-21 janD: Alain Altinoglu; R: Jean-Louis Martinoty
Così fan tutte (Mozart) 13-20 janD: Patrick Lange; R: Roberto De Simone
Boris Godunow (Musorgsky) 23-31 janD: Michael Güttler; R: Yannis Kokkos
Pagliacci (Leoncavallo) 25 jan-2 febD: Paolo Carignani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 jan-2 febD: Paolo Carignani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Rusalka (Dvořák,A) 26 jan-9 febD: Jiri Belohlavek; R: Sven-Eric Bechtolf
Salome (Strauss) 7-13 febD: Andris Nelson; R: Boleslaw Barlog
Manon (Massenet) 12-21 febD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 feb-12 marD: Evelino Pidò; R: David McVicar, Justin Way
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 28 febD: Patrick Lange
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-14 marD: Patrick Lange; R: Falk Richter
Wozzeck (Berg) 27-30 marD: Daniele Gatti; R: Adolf Dresen
Rigoletto (Verdi) 1-10 aprD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Lohengrin (Wagner) 12-28 aprD: Bertrand de Billy; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 apr-20 jūnD: Michael Boder / Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 17-24 aprD: Franz Welser-Möst; R: Christine Mielitz
Faust (Gounod) 2-10 maiD: Bertrand de Billy; R: Stéphane Roche
Andrea Chénier (Giordano) 3-9 maiD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Norma (concert) (Bellini) 8-21 maiD: Andriy Yurkevych
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 maiD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 mai-4 jūnD: Marko Letonja; R: Andrei Serban
Die Walküre (Wagner) 31 mai-22 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 5-25 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 8-29 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 18-30 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Das Rheingold (Wagner) 19 jūnD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Der fliegende Holländer (Wagner) 3-12 sepD: Yannick Nézet-Séguin; R: Christine Mielitz
Tosca (Puccini) 4 sep-27 marD: Paolo Carignani / Marco Armiliato; R: Margarethe Wallmann
Rusalka (Dvořák,A) 5-13 sepD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
La fanciulla del West (Puccini) 11-18 sepD: Paolo Carignani; R: Marco Arturo Marelli
Manon (Massenet) 17-24 sepD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 sep-6 maiD: Guillermo García Calvo; R: Otto Schenk
Don Carlos (Verdi) 21 sep-1 marD: Alain Altinoglu / Marco Armiliato; R: Daniele Abbado
Salome (Strauss) 4 okt-8 jūnD: Alain Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider; R: Boleslaw Barlog
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 5-16 oktD: Christoph Eschenbach; R: Kasper Holten
Roberto Devereux (Donizetti) 9-17 oktD: Andriy Yurkevych; R: Silviu Purcarete
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-23 oktD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Tannhäuser (Wagner) 22 okt-2 novD: Myung-Whun Chung; R: Claus Guth
La bohème (Puccini) 29 okt-7 novD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 nov-12 maiD: Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi; R: Richard Bletschacher(original), Günther Rennert(revival)
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 8-17 novD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Chowanschtschina (Musorgsky) 15-30 novD: Semyon Bychkov; R: Lev Dodin
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-25 novD: Sascha Goetzel; R: Jean-Louis Martinoty
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 nov-12 aprD: Kirill Petrenko; R: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 5 dec-21 marD: Franz Welser-Möst / Dan Ettinger; R: Jean-François Sivadier
La cenerentola (Rossini) 6 dec-26 maiD: Jesús López Cobos / Evelino Pidò; R: Sven-Eric Bechtolf
Arabella (Strauss) 9-21 decD: Ulf Schirmer; R: Sven-Eric Bechtolf
Rigoletto (Verdi) 20 dec-30 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 25 dec-11 janD: Adam Fischer; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-5 janD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Tristan und Isolde (Wagner) 10-18 janD: Peter Schneider; R: David McVicar
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 16-28 janD: Marko Letonja; R: Vera Nemirova
Simon Boccanegra (Verdi) 21 jan-1 febD: Philippe Auguin; R: Peter Stein
Madama Butterfly (Puccini) 26 jan-24 aprD: Philippe Auguin; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 13 febD: Franz Welser-Möst
Andrea Chénier (Giordano) 18-24 febD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
La juive (Halévy) 23 feb-7 marD: Frédéric Chaslin; R: Günter Krämer
I puritani (Bellini) 28 feb-10 marD: Marco Armiliato; R: John Dew
Werther (Massenet) 5-13 marD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 8-17 marD: Ingo Metzmacher; R: Matthias Hartmann
Aida (Verdi) 22-28 marD: Philippe Auguin; R: Nicolas Joël
Elektra (Strauss) 29 mar-16 aprD: Franz Welser-Möst; R: Uwe Eric Laufenberg
Parsifal (Wagner) 2-8 aprD: Peter Schneider; R: Christine Mielitz
Anna Bolena (Donizetti) 10-20 aprD: Andriy Yurkevych; R: Eric Génovèse
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-30 aprD: Jesús López-Cobos; R: Jean-Pierre Ponnelle
Don Pasquale (Donizetti) 26 apr-11 maiD: Jesús López-Cobos; R: Irina Brook
Nabucco (Verdi) 10-22 maiD: Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 16-30 maiD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 17-31 maiD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 20 mai-4 jūnD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 25 mai-7 jūnD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Fidelio (Beethoven) 3-9 jūnD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Don Giovanni (Mozart) 11-19 jūnD: Cornelius Meister; R: Jean-Louis Martinoty
The Tempest (Adès) 14-27 jūnD: Thomas Adès; R: Robert Lepage
Cardillac (Hindemith) 22-29 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Wien, Theater an der Wien  / 
The Rake's Progress (Stravinsky) 16-26 sepD: Michael Boder; R: Martin Kušej
Alessandro (concert) (Handel) 25 sepD: George Petrou
A Harlot's Progress (Bell) 13-27 oktD: Donald Runnicles; R: Jens Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13-24 novD: René Jacobs; R: Damiano Micheletto
Lazarus (Schubert) 11-23 decD: Michael Boder; R: Claus Guth
Rinaldo (concert) (Handel) 14 decD: Riccardo Minasi
I due Foscari (Verdi) 15-27 janD: James Conlon; R: Thaddeus Strassberger
Platée (Rameau) 17-28 febD: William Christie; R: Robert Carsen
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 6-8 marD: Nikolaus Harnoncourt
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17-19 marD: Nikolaus Harnoncourt
Così fan tutte (concert) (Mozart) 27-29 marD: Nikolaus Harnoncourt
The Messiah (Handel) 14-26 aprD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
Missa Solemnis (concert) (Beethoven) 16 aprD: Martin Haselböck
La traviata (Verdi) 1-11 jūlD: Sian Edwards; R: Peter Konwitschny
Charodeyka (Tchaikovsky,P) 14-26 sepD: Mikhail Tatarnikov; R: Christof Loy
Iphigenie en Aulide et Tauride (Gluck) 16-29 oktD: Leo Hussain; R: Torsten Fischer
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 16-30 novD: Jean-Christophe Spinosi; R: Lotte de Beer
American Lulu (Neuwirth) 14 decD: Johannes Kalitzke; R: Kirill Serebrennikov
La straniera (Bellini) 14-28 janD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-27 febD: René Jacobs; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Geschichten aus dem Wiener Wald (Gruber) 14-23 marD: HK Gruber; R: Michael Sturminger
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-22 aprD: Marc Minkowski; R: Felix Breisach
La mere coupable (Milhaud) 8-17 maiD: Leo Hussain; R: Herbert Föttinger
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 5 sep-2 aprD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz / Philipp Pointner; R: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 sep-27 jūnD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Frau Luna (Lincke) 8-22 sepD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
Sweeney Todd (Sondheim) 11 sep-18 oktD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 sep-9 novD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 sep-23 novD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Salome (Strauss) 24 sep-17 oktD: Alfred Eschwé; R: Marguerite Borie
Der Wildschütz (Lortzing) 28 sep-15 oktD: Alfred Eschwé; R: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Ein Walzertraum (Straus) 3 okt-18 novD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Il trovatore (Verdi) 16 nov-30 jūnD: Enrico Dovico; R: Dietrich W Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 nov-10 jūnD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 nov-25 decD: Nicholas Milton; R: Karl Dönch
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 dec-21 janD: Alfred Eschwé; R: Hinrich Horstkotte
Antonia und der Reißteufel (Kolonovits) 20 dec-16 jūnD: Christian Kolonovits; R: Robert Meyer
My Fair Lady (Loewe) 29 dec-14 febD: Michael Tomaschek; R: Robert Herzl
Kiss me, Kate (Porter) 11 jan-28 jūnD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl
Carmen (Bizet) 19 jan-7 maiD: Enrico Dovico; R: Guy Joosten
Guys and Dolls (Loesser) 25 jan-21 febD: Joseph R Olefirowicz; R: Heinz Marecek
Albert Herring (Britten) 15 feb-20 marD: Gerrit Prießnitz; R: Brigitte Fassbaender
Turandot (Puccini) 28 feb-23 marD: Enrico Dovico; R: Renaud Doucet
Gräfin Mariza (Kálmán) 22 mar-21 maiD: Alexander Rumpf; R: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 mar-8 maiD: Eun Sun Kim; R: Hans Gratzer
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 5 apr-10 maiD: David Levi; R: Werner Sobotka
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 apr-27 maiD: Alfred Eschwé; R: Helmut Baumann
Fidelio (Beethoven) 25 mai-11 jūnD: Julia Jones; R: Markus Bothe
Feuersnot (concert) (Strauss) 14-22 jūn