2013/14 > Baltkrievija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Baltkrievija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Lietuva Latvija
Polija

Baltkrievija
 
Krievija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Turandot (Puccini) 8 sep-8 febD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 11 sep-19 jūnD: Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 sep-22 aprD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 sep-17 jūnD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 sep-29 jūnD: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; R: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 sep-12 jūnD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 sep-3 jūnD: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 sep-3 aprD: Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 sep-19 marR: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 sep-19 marR: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 sep-30 novD: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; R: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 oktD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; R: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 okt-27 aprD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 okt-8 aprR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 okt-8 jūnD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 okt-26 jūnD: Viktor Ploskina; R: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 okt-24 jūnD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 okt-5 jūnD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; R: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 okt-18 janD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2 nov-29 aprD: Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 dec-6 maiD: Manfred Mayrhofer; R: Hans-Joachim Frey
The Telephone (Menotti) 12 dec
La Voix humaine (Poulenc) 12 dec
Un ballo in maschera (Verdi) 13 dec
Rita (Donizetti) 14 dec-25 febD: Ivan Kostiakhin; R: Natalia Kuzmenkova
The Bear (Kortes) 14 dec
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 dec-11 marD: Andrey Ivanov; R: Susanna Tsiryuk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 dec-10 jūnD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Rigoletto (Verdi) 1 mar-1 jūnD: Oleg Lesun / Andrew Ivanov; R: Neeme Kuningas
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 22 mai-15 jūnD: Ivan Kostiakhin; R: Plamen Kartaloff