2013/14 > Igaunija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Igaunija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Somija
Zviedrija

Igaunija
 
Krievija
Latvija
Lietuva

Tallinn, Rahvusooper Estonia / Estonian National Opera  / 

Butterfly (Kõrvits) 13 sep-1 novD: Vello Pähn, Risto Joost; R: Peeter Jalakas
La traviata (Verdi) 18 sep-11 jūnD: Arvo Volmer / Jüri Alperten; R: Neeme Kuningas
The Man of La Mancha (Leigh) 20 sep-8 novD: Mihhail Gerts; R: Neeme Kuningas
Concert (Verdi) 25 sepD: Vello Pähn
Rigoletto (Verdi) 26 sep-9 febD: Arvo Volmer / Jüri Alperten; R: Neeme Kuningas
Trubaduur (Verdi) 27 sep
Nabucco (concert) (Verdi) 27 sepD: Aigars Meri
Requiem (Verdi) 29 sepD: Vello Pähn
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 1 okt-7 maiD: Jüri Alperten; R: Mart Sander
Carmen (Bizet) 5 okt-9 maiD: Arvo Volmer / Risto Joost / Mihhail Gerts / Jüri Alperten / Vello Pähn; R: Walter Sutcliffe
Faust (Gounod) 18 okt-11 aprD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Dmitry Bertman
Julius Caesar (Handel) 26 okt-2 maiD: Andres Mustonen; R: Georg Rootering
Tannhäuser (Wagner) 14 nov-5 jūnD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Mihhail Gerts; R: Daniel Slater
My Fair Lady (Loewe) 24 nov-15 aprD: Mihhail Gerts; R: Ago-Endrik Kerge
Roméo et Juliette (concert) (Gounod) 28 novD: Vello Pähn
La bohème (Puccini) 30 nov-20 marD: Arvo Volmer / Risto Joost / Mihhail Gerts; R: Ran Arthur Braun
Ball im Savoy (Abraham) 15 jan-18 jūnD: Risto Joost, Mihhail Gerts; R: Mart Sander
The Long Christmas Dinner (Hindemith) 12-27 aprD: Risto Joost / Vello Pähn; R: Arne Mikk
L'elisir d'amore (Donizetti) 15 mai-20 jūnD: Vello Pähn / Risto Joost; R: Georg Malvius
Tosca (Puccini) 23-29 maiD: Arvo Volmer / Jüri Alperten; R: Raimundas Banionis
Tartu, Theatre Vanemuine  / 
Maria Stuarda (Donizetti) 4 sep-1 novD: Lauri Sirp; R: Roman Hovenbitzer
Trubaduur (Verdi) 27 sep-14 novD: Lauri Sirp / Mihkel Kütson; R: Carmelo Agnello
Rehepapp (Aints) 18 okt-12 marD: Lauri Sirp; R: Marko Matvere
The Sound of Music (Rodgers) 24 okt-8 maiD: Tarmo Leinatamm; R: Ain Mäeots
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 31 okt-21 febD: Lauri Sirp; R: Dmitry Bertman
Werther (Massenet) 5 mar-16 aprD: Lauri Sirp; R: Albert-André Lheureux
Reigi opetaja (Tubin) 4-25 aprD: Lauri Sirp; R: Roman Baskin