2013/14 > Nīderlande 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Nīderlande

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Dānija
Apvienotā karaliste

Nīderlande
 
Vācija
Beļģija Luksemburga

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Il trovatore (concert) (Verdi) 14 sepD: Giancarlo Andretta
Alessandro (concert) (Handel) 21 sepD: George Petrou
Requiem (Verdi) 27-29 sepD: Mariss Jansons
Carmina Burana (concert) (Orff) 28 oktD: Tsutomu Matsumura
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10 novD: Ago Verdonschot
The Messiah (Handel) 16 novD: Frank Hameleers
Rinaldo (concert) (Handel) 28 novD: Wolfgang Katschner
Caligula (Glanert) 14 decD: Markus Stenz
Stabat Mater (Pergolesi) 19 janD: Diego Fasolis
Concert (Wagner) 22 febD: Edo de Waart
Fidelio (concert) (Beethoven) 29 marD: Gerrit Prießnitz
L'Artaserse (concert) (Vinci) 10 maiD: Diego Fasolis
Rusalka (Dvořák,A) 17 maiD: James Gaffigan
Amsterdam, Dutch National Opera Academy  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-10 augD: Richard Egarr; R: Alexander Oliver
Amsterdam, De Nationale Opera (was De Nederlandse Opera)  / 
Siegfried (Wagner) 31 aug-21 sepD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Armide (Gluck) 6-27 oktD: Ivor Bolton; R: Barrie Kosky
Götterdämmerung (Wagner) 14-30 novD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
De speler (Prokofiev) 7-29 decD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Das Rheingold (Wagner) 29 jan-7 febD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Die Walküre (Wagner) 31 jan-9 febD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Siegfried (Wagner) 2-11 febD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Götterdämmerung (Wagner) 5-14 febD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 mar-6 aprD: Carlo Rizzi; R: Monique Wagemakers
Arabella (Strauss) 11 apr-2 maiD: Marc Albrecht; R: Christof Loy
Faust (Gounod) 10-27 maiD: Marc Minkowski; R: Alex Ollé
Laika (Padding) 3-8 jūnD: Etienne Siebens; R: Aernout Mik
Falstaff (Verdi) 7-30 jūnD: Daniele Gatti; R: Robert Carsen
L'orfeo (Monteverdi) 3-6 sepD: Pablo Heras-Casado; R: Sasha Waltz
Gurre-lieder (Schoenberg,A) 7-23 sepD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
L'étoile (Chabrier) 4-26 oktD: Patrick Fournillier; R: Laurent Pelly
Lohengrin (Wagner) 10-29 novD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
La bohème (Puccini) 4-30 decD: Renato Palumbo; R: Benedict Andrews
Il viaggio a Reims (Rossini) 20 jan-8 febD: Stefano Montanari; R: Damiano Michieletto
Reimsreisje (Rossini) 30 jan-1 febD: Aldert Vermeulen; R: Marcel Sijm
Tamerlano (Handel) 24-28 febD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Alcina (Handel) 25 feb-1 marD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 4-27 marD: Marc Albrecht / Gergely Madaras; R: Simon McBurney
Macbeth (Verdi) 3-28 aprD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Benvenuto Cellini (Berlioz) 9-31 maiD: Mark Elder; R: Terry Gilliam, Leah Hausman
Lulu (Berg) 1-28 jūnD: Fabio Luisi; R: William Kentridge, Luc de Wit
Den Haag, Opera2day  / 
Médée (Cherubini) 25 nov-6 decD: Hernán Schvartzman; R: Serge van Veggel
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 22 sep-1 oktD: Antony Hermus; R: Jakob Peters-Messer
La Tragedie de Carmen (Bizet) 1 novD: Bas Wiegers; R: Gable Roelofsen, Romy Roelofsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22-24 novD: Antonino Fogliani; R: Laurence Dale
The Fairy Queen (Purcell) 14-16 febD: Arnaud Oosterbaan; R: Paul Koek
Johannes Passion (Bach,JS) 21-23 marR: Dale Duesing
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Owen Wingrave (Britten) 11 janD: Ed Spanjaard; R: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Carmen (Bizet) 15-17 novD: Ivan Meylemans; R: Leopold Witte, Geert Lageveen
La traviata (Verdi) 24 maiD: Per-Otto Johansson; R: Frank Van Laecke