2013/14 > Ukraina 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Ukraina

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija Baltkrievija Krievija
Slovākija
Ungārija

Ukraina
 
Moldova
Rumānija

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

Iolanta (Tchaikovsky,P) 26 sep-11 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 sep-23 mar
Aida (Verdi) 1 okt-10 mai
Turandot (Puccini) 6 okt-17 mai
Rigoletto (Verdi) 10 okt-2 mar
Der Troubadour (Verdi) 12 okt-9 feb
Otello (Verdi) 19 okt
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 18 dec-14 feb
Boris Godunov (Musorgsky) 18 jan
Pagliacci (Leoncavallo) 1 feb-22 mai
Carmen (Bizet) 27 mar-25 mai
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 mai
Donetsk, Donbass Opera  / 
La traviata (Verdi) 13 okt-2 mar
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 okt-30 apr
Madama Butterfly (Puccini) 18 okt-27 apr
Silvia (Kálmán) 20 okt-18 mai
Carmen (Bizet) 24 okt-21 mai
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 okt-30 mai
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 okt-13 feb
Natalka Poltavka (Lysenko) 31 okt-11 apr
Die lustige Witwe (Lehár) 1 nov-4 apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 nov-7 feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 nov-6 apr
Mr X (Kálmán) 15 nov-3 mai
Aida (Verdi) 13 dec-24 apr
La bohème (Puccini) 15 dec-14 feb
Pagliacci (Leoncavallo) 23 jan
Turandot (Puccini) 26 jan-4 mai
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 mar
Nabucco (Verdi) 8 mai
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Taras Bulba (Lysenko) 6 sep-21 jan
La traviata (Verdi) 7 sep-4 mai
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 sep-29 mai
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 sep-2 jan
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 sep-25 mai
La bohème (Puccini) 26 sep
Don Juan (Mozart) 28 sep-22 mai
Tosca (Puccini) 8 okt
Rigoletto (Verdi) 26 okt-27 mai
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 7 nov-17 mai
Aida (Verdi) 15 nov
Nabucco (Verdi) 17 nov
Der Troubadour (Verdi) 20 nov
Otello (Verdi) 21 nov-24 apr
Boris Godunov (Musorgsky) 1 dec-27 feb
Natalka Poltavka (Lysenko) 3 dec-11 mar
Otello (Verdi) 5 dec
La cambiale di matrimonio (Rossini) 6 dec-8 apr
Rita (Donizetti) 6 dec-8 apr
Turandot (Puccini) 7 dec-10 apr
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 13 dec-15 apr
Zaporozhets za Dunayem (Gulak-Artemovsky) 17 dec-3 mai
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 16 jan
Der Schauspieldirektor (Mozart) 25 jan
Yarema and Danilo (Lyadova) 26 jan-23 feb
Prince Igor (Borodin) 8 feb
Poet (Kolodub) 5 mar
Pagliacci (Leoncavallo) 10 mai
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Yaroslav the Wise (Mayboroda) 6 sep
Natalka Poltavka (Lysenko) 8 sep-21 mai
Un ballo in maschera (Verdi) 11 sep-30 apr
Moses (Skoryk) 13 sep-25 apr
Aida (Verdi) 14 sep-28 mai
Don Carlos (Verdi) 20 sep-12 apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 27-28 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Carmen (Bizet) 2 okt-23 mai
Norma (Bellini) 4 okt-30 mai
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 okt-9 mai
Madama Butterfly (Puccini) 8 okt-2 mai
La traviata (Verdi) 15 okt-3 mai
Macbeth (Verdi) 16 okt-28 feb
Rigoletto (Verdi) 18 okt-17 mai
Requiem (Verdi) 26 okt
Turandot (Puccini) 14 nov-10 mai
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 16 nov-24 mai
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 nov-16 mai
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 nov-10 jan
Boris Godunov (Musorgsky) 30 nov-9 apr
Aleko (Rachmaninov) 7 dec-22 mai
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 13 dec-14 mai
La cenerentola (Rossini) 20 feb
Manon Lescaut (Puccini) 26 feb
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
A Cossack Beyond the Danube (Gulak-Artemovsky) 25 aug-2 mar
Die Zauberflöte (Mozart) 29 aug-10 apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 aug-8 feb
Orfeo ed Euridice (Gluck) 5 sep-13 feb
La traviata (Verdi) 7 sep-27 apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-13 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
The Magic Flint (Dosenko) 15 sep-3 nov
Madama Butterfly (Puccini) 19 sep-7 feb
Die lustige Witwe (Lehár) 21 sep-23 jan
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 sep-5 apr
Natalka Poltavka (Lysenko) 29 sep-6 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 okt-6 mar
Nabucco (Verdi) 12 okt-1 mar
Rigoletto (Verdi) 2 nov-9 feb
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 7 nov-30 apr
Un ballo in maschera (Verdi) 9 nov-12 apr
Straszny dwór (Moniuszko) 10 nov
Halka (Moniuszko) 16 nov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 nov-5 jan
Stolen Happiness (Meitus) 23 nov-12 decD: Mykhaylo Dutchak
La bohème (Puccini) 15 dec-3 apr
Il trovatore (Verdi) 25 jan
Aida (Verdi) 1 feb-3 mai
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 feb-6 apr
Tosca (Puccini) 22 feb
Requiem (Verdi) 17 apr
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Prince Igor (Borodin) 28 aug-13 febD: Igor Tchernetsky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 aug-1 marD: Aleksandru Samoilă
Der fliegende Holländer (Wagner) 6-7 sepD: Mikhail Sinkevich; R: Mara Kurochka
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 sep-12 mar
Il trovatore (Verdi) 12 sep-22 feb
La traviata (Verdi) 14 sep-26 mar
Don Giovanni (Mozart) 19 sep-26 dec
Un ballo in maschera (Verdi) 26 sep-28 mar
Madama Butterfly (Puccini) 28 sep-23 mar
Aida (Verdi) 10 okt-5 dec
Pikovaja Dama (Tchaikovsky,P) 19 okt-21 marD: Aleksandru Samoilă; R: Alexander Titel
Rigoletto (Verdi) 31 okt-16 jan
La serva padrona (Pergolesi) 7 nov-23 feb
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8 nov-6 mar
La bohème (Puccini) 17 nov-19 mar
Katerina (Arkas) 21 nov
Turandot (Puccini) 18 jan-15 mar