2017/18 > Bulgārija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Bulgārija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Serbija Rumānija
Makedonija

Bulgārija
 
Grieķija Turcija

Bourgas, State Opera Bourgas  / 

Madama Butterfly (Puccini) 5 oktD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Nabucco (Verdi) 18 okt
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 25 okt-28 novD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Wiener Blut (Strauss,J) 30 nov
Rigoletto (Verdi) 6 feb
La traviata (Verdi) 16 feb
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
La traviata (Verdi) 19 okt-17 novR: Nina Naydenova
Carmen (Bizet) 28 okt-2 febD: Konstantin Dobroikov; R: Maria Elena Mexia
Il trovatore (Verdi) 25 nov-16 febD: Niksha Bareza; R: Ursula Horner
My Fair Lady (Loewe) 24 feb-13 aprD: Konstantin Dobroikov; R: Nina Naydenova
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 apr
Madama Butterfly (Puccini) 23 jūn
Il trovatore (Verdi) 7 jūl
Otello (Rossini) 21 jūl
Carmen (Bizet) 28 jūl
Ruse, State Opera Rousse  / 
Gianni Schicchi (Puccini) 25 augD: Nayden Todorov; R: Tatjana Sokolova
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 14 sepD: Nicholas McRoberts; R: Boyko Bogdanov
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 sepD: Nicholas McRoberts
La traviata (Verdi) 21-25 sepD: Nicholas McRoberts; R: Georgi Dimitrov
Il maestro di musica (Pergolesi) 18 okt-9 novD: Federico Marchionda; R: Plamen Beykov
Man of La Mancha (Leigh) 12 nov-10 decD: Gancho Ganchev; R: Boris Pankin
Rigoletto (Verdi) 15 novD: Georgi Dimitrov; R: Pavel Gerdjikov
Suor Angelica (Puccini) 18 novD: Massimo Testa; R: Tatiana Sokolova
Carmen (Bizet) 22 nov-28 febD: Yuri Ilinov; R: Cristian Mihăilescu
Turandot (Puccini) 30 novD: David Crescenzi; R: Nina Naydenova
Don Giovanni (Mozart) 5 decD: Viliana Valtcheva; R: Ivan Savov
Tosca (Puccini) 14 decD: Georgi Dimitrov; R: Ognian Draganoff
Madama Butterfly (Puccini) 31+ janD: Yuri Ilinov; R: Aleksandar Tekeliev
Il trovatore (Verdi) 2 febD: Georgi Dimitrov; R: Asen Shopov
Nabucco (Verdi) 19 aprD: Dimitar Kossev
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Il tabarro (Puccini) 4-6 aug
Gianni Schicchi (Puccini) 4-6 augR: Plamen Kartaloff
Parsifal (Wagner) 1 oktD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 6 okt-25 febD: Zhorzh Dimitrov; R: Yuliya Krasteva
La Cenerentola (Rossini) 7 okt-13 janD: Zhorzh Dimitrov; R: Vera Petrova
Norma (Bellini) 13-15 oktD: Grigor Palikarov; R: Hugo De Ana
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 20 okt-19 novD: Velizar Genchev; R: Yuliya Krasteva
Don Carlo (Verdi) 20-22 oktD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 okt-11 marD: Boris Spasov / Zhorzh Dimitrov; R: Krasimir Tsanovski
Carmen (Bizet) 3 nov-26 jūnD: Keitaro Harada / Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Tosca (Puccini) 8 dec-5 augD: Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 22-26 decR: Ylia Krasteva
Turandot (Puccini) 12 jan-27 jūnD: Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
La traviata (Verdi) 19-21 jan
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 jan-1 jūnD: Zhorzh Dimitrov; R: Vera Petrova
Rigoletto (Verdi) 26 jan-31 maiD: Georghi Dimitrov; R: Plamen Kartaloff
Un ballo in maschera (Verdi) 15-16 febD: Iurie Florea
Lakmé (Delibes) 22 feb-24 marD: Francesco Rosa
Yana's Nine Brothers (Pipkov) 22-30 marD: Zhorzh Dimitrov / Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Cavalleria rusticana (Mascagni) 5 apr
Gianni Schicchi (Puccini) 5 aprR: Plamen Kartaloff
Siegfried (Wagner) 21 mai-8 jūl
Aida (Verdi) 8-10 jūnD: Erich Wächter / Velizar Genchev / Borislav Ivanov; R: Hugo De Ana
Das Rheingold (Wagner) 5-14 jūl
Die Walküre (Wagner) 6 jūl
Siegfried (Wagner) 8 jūl
Götterdämmerung (Wagner) 8 jūl
Götterdämmerung (Wagner) 10 jūl
Das Rheingold (Wagner) 14 jūl
Il trovatore (Verdi) 20-22 jūl
Turandot (Puccini) 27 jūl
La bohème (Puccini) 29 jūl
Il tabarro (Puccini) 4 aug
Suor Angelica (Puccini) 4 aug
Gianni Schicchi (Puccini) 4 aug
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 okt-11 nov
La vie parisienne (Offenbach) 10 okt
Don Carlos (Verdi) 19 okt-31 jūlD: Ivailo Krinchev; R: Slavcho Nikolov
Tosca (Puccini) 8 nov-31 jūl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 nov-31 jūlD: Tommaso Placidi; R: Ognian Draganoff
Norma (Bellini) 28 nov
L'orfeo (Monteverdi) 30 nov
Alcina (Handel) 7 decD: Niels Muus; R: Dmitry Bertman, Helena Sturm
9. Sinfonie (Beethoven) 9 decD: Slavil Dimitrov
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 13-28 dec
La bohème (Puccini) 16 dec-31 jūlD: Alberto Veronesi; R: Ognian Draganoff
Carmen (Bizet) 10 febD: Amir Shiff; R: Ognian Draganoff
La traviata (Verdi) 17 mar-29 jūnD: Tommaso Placidi; R: Frank-Bernd Gottschalk
Turandot (Puccini) 29 mar-12 aprD: Vladimir Boshnakov; R: Ognian Draganoff
Die sieben Todsünden (Weill) 14 aprD: Nicola Colafelice; R: Morten Royce
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 14 aprD: Nicola Colafelice; R: Morten Royce
Hin und zurück (Hindemith) 14 aprD: Nicola Colafelice; R: Morten Royce
Pagliacci (Leoncavallo) 22 jūn
Varna, State Opera Varna  / 
La traviata (Verdi) 3 oktD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 novD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il trovatore (Verdi) 8 novD: Dario Macellari; R: Kuzman Popov
Cats (Lloyd Webber) 13 nov-24 marD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Nabucco (Verdi) 15 novD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
The Three Musketeers (Dunayevsky,M) 18 nov-19 febD: Stratsimir Pavlov; R: Nikolay Aprilov
Turandot (Puccini) 21 novD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Andrea Chénier (Giordano) 24 novD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 12 decD: Borislav Ivanov / Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov, Franco Dragone
Die lustige Witwe (Lehár) 24 janD: Igor Bogdanov; R: Mark Krone
Attila (Verdi) 26 janD: Jan Van Maanen; R: Dejan Miladinović
The Count of Monte Cristo (Dessca) 29 janD: Stratsimir Pavlov; R: Petko Bonev
Rigoletto (Verdi) 2 febD: Stratsimir Pavlov; R: Kuzman Popov
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat (Lloyd Webber) 15 febD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Manon Lescaut (Puccini) 17 febD: Jan Van Maanen; R: Aleksandar Tekeliev
Madama Butterfly (Puccini) 23 febD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Bulgarians From Olden Times (Karastoyanov) 2 marD: Stefan Boyadzhiev; R: Nikolay Aprilov
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 marD: Tsvetan Krumov; R: Nina Naydenova
Tosca (Puccini) 9 marD: Svetoslav Borisov; R: Kuzman Popov
Carmen (Bizet) 16 marD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
La Cenerentola (Rossini) 29-30 marD: Nicoletta Conti; R: Yekta Kara
Singin' in the Rain (Brown,I) 4+ aprD: Stratsimir Pavlov; R: Boris Pankin
Turandot (Puccini) 11 aprD: Dejan Savić; R: Kuzman Popov
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 aprD: Jan Van Maanen
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 maiD: Jan Van Maanen; R: Nina Naydenova
Pagliacci (Leoncavallo) 8 maiD: Jan Van Maanen; R: Nina Naydenova
Norma (Bellini) 12 maiD: Ivan Kozhuharov; R: Kuzman Popov
Il trovatore (Verdi) 15 maiD: Stefan Boyadzhiev; R: Kuzman Popov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 maiD: Ivan Kozhuharov; R: Primo Antonio Petris
La traviata (Verdi) 21 maiD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 26 maiD: Tsvetan Krumov; R: Alexander Mutafchiyski