2017/18 > Bulgārija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Bulgārija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Serbija Rumānija
Makedonija

Bulgārija
 
Grieķija Turcija

Bourgas, State Opera Bourgas  / 

Madama Butterfly (Puccini) 5 oktD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Nabucco (Verdi) 18 okt
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 25 okt-28 novD: Chris McCracken; R: Aleksandar Tekeliev
Plovdiv, State Opera Plovdiv  / 
La traviata (Verdi) 19 okt-17 novR: Nina Naydenova
Carmen (Bizet) 28 okt-9 novD: Konstantin Dobroikov; R: Maria Elena Mexia
Il trovatore (Verdi) 25 novD: Niksha Bareza; R: Ursula Horner
Ruse, State Opera Rousse  / 
Gianni Schicchi (Puccini) 25 augD: Nayden Todorov; R: Tatjana Sokolova
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 14 sepD: Nicholas McRoberts; R: Boyko Bogdanov
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 sepD: Nicholas McRoberts
La traviata (Verdi) 21-25 sepD: Nicholas McRoberts; R: Georgi Dimitrov
Il maestro di musica (Pergolesi) 18 okt-9 novD: Federico Marchionda; R: Plamen Beykov
Man of La Mancha (Leigh) 12 nov-10 decD: Gancho Ganchev; R: Boris Pankin
Rigoletto (Verdi) 15 novD: Georgi Dimitrov; R: Pavel Gerdjikov
Suor Angelica (Puccini) 18 novD: Massimo Testa; R: Tatiana Sokolova
Carmen (Bizet) 22 novD: Yuri Ilinov; R: Cristian Mihăilescu
Turandot (Puccini) 30 novD: David Crescenzi; R: Nina Naydenova
Don Giovanni (Mozart) 5 decD: Viliana Valtcheva; R: Ivan Savov
Tosca (Puccini) 14 decD: Georgi Dimitrov; R: Ognian Draganoff
Sofia, Софийска опера и балет / Sofia Opera and Ballet  / 
Il tabarro (Puccini) 4-6 aug
Gianni Schicchi (Puccini) 4-6 aug
Parsifal (Wagner) 1 oktD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 6 okt-3 decD: Zhorzh Dimitrov; R: Yuliya Krasteva
La Cenerentola (Rossini) 7 okt-13 janD: Zhorzh Dimitrov; R: Vera Petrova
Norma (Bellini) 13-15 oktD: Grigor Palikarov; R: Hugo De Ana
Don Carlo (Verdi) 20-22 oktD: Ira Levin; R: Plamen Kartaloff
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 20 okt-19 novD: Velizar Genchev; R: Yuliya Krasteva
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 okt-2 decD: Boris Spasov / Zhorzh Dimitrov; R: Krasimir Tsanovski
Carmen (Bizet) 3-12 novD: Keitaro Harada / Grigor Palikarov; R: Plamen Kartaloff
Tosca (Puccini) 8 dec-5 aug
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 22-26 dec
Turandot (Puccini) 12 jan-2 mar
Werther (concert) (Massenet) 18 jan
La traviata (Verdi) 19-21 jan
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 jan-1 jūn
Rigoletto (Verdi) 26 jan-31 mai
Un ballo in maschera (Verdi) 15-16 feb
Lakmé (Delibes) 22 feb-24 mar
Gianni Schicchi (Puccini) 5 apr
Cavalleria rusticana (Mascagni) 5 apr
Das Rheingold (Wagner) 18 mai
Die Walküre (Wagner) 19 mai
Siegfried (Wagner) 21 mai
Götterdämmerung (Wagner) 23 mai
Aida (Verdi) 8-10 jūn
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 jūn
Das Rheingold (Wagner) 5 jūl
Die Walküre (Wagner) 6 jūl
Siegfried (Wagner) 8 jūl
Götterdämmerung (Wagner) 10 jūl
Das Rheingold (Wagner) 14 jūl
Don Carlo (Verdi) 15 jūl
Il trovatore (Verdi) 20-22 jūl
Turandot (Puccini) 27 jūl
La bohème (Puccini) 29 jūl
Il tabarro (Puccini) 4 aug
Suor Angelica (Puccini) 4 aug
Gianni Schicchi (Puccini) 4 aug
Stara Zagora, State Opera Stara Zagora  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 okt-11 nov
La vie parisienne (Offenbach) 10 okt
Don Carlos (Verdi) 19-26 oktD: Ivailo Krinchev; R: Slavcho Nikolov
Tosca (Puccini) 8 nov
La bohème (Puccini) 16 decD: Enrico Fontana; R: Ognian Draganoff
Varna, State Opera Varna  / 
Il Barbiere di Siviglia (Rossini) 3 novD: Grigor Palikarov; R: Kuzman Popov
Il Trovatore (Verdi) 8 novD: Dario Macellari; R: Kuzman Popov
Cats (Lloyd Webber) 13-22 novD: Stratsimir Pavlov; R: Svetozar Donev
Nabucco (Verdi) 15 novD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov
The Three Musketeers (Dunayevsky,M) 18 novD: Stratsimir Pavlov; R: Nikolay Aprilov
Turandot (Puccini) 21 novD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Andrea Chénier (Giordano) 24 novD: Jan Van Maanen; R: Kuzman Popov
Aida (Verdi) 12 decD: Borislav Ivanov; R: Kuzman Popov