2017/18 > Baltkrievija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Baltkrievija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Lietuva Latvija
Polija

Baltkrievija
 
Krievija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

La traviata (Verdi) 8 sep-30 jūnD: Andrei Galanov / Aleg Lessoun; R: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 12 sep-22 jūnD: Andrei Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Galina Galkovskaya
Die Zauberflöte (Mozart) 14 sep-5 jūnD: Manfred Mayrhofer / Ivan Kostyakhin / Aleg Lessoun; R: Hans-Joachim Frey
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 sep-26 jūnD: Aleg Lessoun / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Kislyarov
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 19 sep-17 maiD: Alexander Mikhailovich Anissimov / Nikolai Koliadko / Andrei Galanov / Aleg Lessoun / Andrei Ivanou; R: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 sep-17 marD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 24 sep-2 maiD: Nikolai Koliadko / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 26 sep-24 jūnD: Vyacheslav Volich / Viktor Ploskina / Ivan Kostyakhin / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Cavalleria rusticana (Mascagni) 28 sep-7 aprD: Viktor Ploskina / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Viva la Mamma (Donizetti) 4 okt-23 febD: Ivan Kostyakhin; R: Elena Medyakova
Un ballo in maschera (Verdi) 12 okt-12 aprD: Nikolai Koliadko / Viktor Ploskina; R: Semen Stein
Rigoletto (Verdi) 14 okt-12 jūnD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Neeme Kuningas
Turandot (Puccini) 19 okt-10 maiD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 21 okt-14 aprD: Tatyana Kolomiyceva / Viktor Ploskina / Andrei Galanov / Andrei Ivanou; R: Oleg Moralev
Pagliacci (Leoncavallo) 26 okt-3 febD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 1 nov-7 jūnD: Andrei Galanov / Andrei Ivanou / Aleg Lessoun; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 5 nov-16 marD: Ivan Kostyakhin / Andrei Galanov; R: Galina Galkovskaya
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 nov-10 jūnD: Andrei Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Plamen Kartaloff
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 nov-17 marD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Macbeth (Verdi) 25 nov-28 maiD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 20 jan-14 aprD: Tatyana Kolomiytseva / Andrei Galanov / Viktor Ploskina; R: Oleg Moralev
Tosca (Puccini) 24 feb-15 maiD: Gianluca Marcianò / Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 marD: Ivan Kostyakhin / Andrei Galanov; R: Galina Galkovskaya
La bohème (Puccini) 25 apr-28 jūnD: Viktor Ploskina; R: Alexander Titel