2017/18 > Šveice 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Šveice

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija
Francija
Monako

Šveice
 
Lihtenšteina
Austrija
Itālija

Basel, Theater Basel  / 

Lucio Silla (Mozart) 14 sep-27 novD: Erik Nielsen / Björn Huestege; R: Hans Neuenfels
Alcina (Handel) 16 sep-3 decD: Andrea Marcon; R: Lydia Steier
Die Blume von Hawaii (Abraham) 28 sep-19 janD: Jürg Henneberger; R: Frank Hilbrich
La traviata (Verdi) 21 okt-9 febD: Titus Engel; R: Daniel Kramer
La Cenerentola (Rossini) 15 dec-30 aprD: Daniele Squeo; R: Antonio Latella
Elektra (Strauss) 12 jan-23 aprD: Erik Nielsen / Hartmut Keil; R: David Bösch
Die Dreigroschenoper (Weill) 8 feb-21 jūnD: Johannes Kalitzke; R: Dani Levy
Der Goldkäfer (Fujikura) 9-25 marD: Stephen Delaney; R: Julia Hölscher
Der Spieler (Prokofiev) 10 mar-17 jūnD: Modestas Pitrenas / Björn Huestege; R: Vasily Barkhatov
The Rake's Progress (Stravinsky) 18 mai-24 jūnD: Kristiina Poska / Ansi Verwey; R: Lydia Steier
King Arthur (Purcell) 13 sep-16 decD: Christopher Moulds; R: Stephan Kimmig
Pelléas et Mélisande (Debussy) 28 sep-11 novD: Erik Nielsen; R: Barbora Horáková Joly
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 okt-27 janD: Giampaolo Bisanti; R: Olivier Py
Ein Käfig voller Narren (Herman) 14 dec-29 maiR: Martin G Berger
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 8 febD: Stephen Delaney; R: Maria-Magdalena Kwaschik
Diodati. Unendlich (Wertmüller) 21 feb-8 aprD: Titus Engel; R: Lydia Steier
Madama Butterfly (Puccini) 30 mar-19 jūnD: Antonello Allemandi; R: Vasily Barkhatov
Didone abbandonata (Jommelli) 7-23 jūnD: Daniela Dolci; R: Lotte de Beer
Bern, Konzert Theater Bern  / 
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 10 sep-26 decD: Hans Christoph Bünger / Zsolt Czetner; R: Lisa Katharina Holzberg
Don Giovanni (Mozart) 14 okt-17 aprD: Kevin John Edusei / Jochem Hochstenbach / Hans Christoph Bünger; R: Matthew Wild
Anna Karenina (Hubay) 26 nov-17 febD: Jochem Hochstenbach; R: Adriana Altaras
Alzheim (Dayer) 1 dec-13 janD: Jochem Hochstenbach; R: Ludger Engels
Il trovatore (Verdi) 27 jan-20 aprD: Jochem Hochstenbach; R: Markus Bothe
The Medium (Menotti) 2 feb-16 maiD: Anne Hinrichsen; R: Alexander Kreuselberg
Die Formel (Rasch) 2 mar-14 aprD: Jonathan Stockhammer; R: Gerd Heinz
Carmen (Bizet) 7 apr-21 jūnD: Mario Venzago; R: Stephan Märki
Katja Kabanova (Janáček) 19 mai-27 jūnD: Kevin John Edusei; R: Florentine Klepper
Das Schloss Dürande (concert) (Schoeck) 31 mai-2 jūnD: Mario Venzago
Love Life (Weill) 31 aug-11 sepD: Daniel Carter; R: Joan Anton Rechi
Alcina (Handel) 14-18 sepD: Markus Märkl; R: Nikolaus Habjan
Così fan tutte (Mozart) 14 okt-23 aprD: Kevin John Edusei; R: Maximilian von Mayenburg
La bohème (Puccini) 24 nov-19 maiD: Ivo Hentschel; R: Matthew Wild
Fierrabras (Schubert) 27 jan-11 jūnD: Mario Venzago; R: Elmar Goerden
Lotario (Handel) 24 feb-18 jūnD: Christian Curnyn; R: Carlos Wagner
Humanoid (Evers) 14 mar-20 aprD: Sebastian Schwab; R: Cordula Däuper
Reigen (Boesmans) 31 mar-4 jūnD: Kevin John Edusei; R: Markus Bothe
Tristan und Isolde (Wagner) 25 mai-30 jūnD: Kevin John Edusei; R: Stephan Märki
Biel, Theater Orchester Biel Solothurn  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15 sep-20 janD: Franco Trinca; R: Joël Lauwers
Marie und Robert (Meier) 3 nov-19 janD: Kaspar Zehnder; R: Reto Nickler
Die lustige Witwe (Lehár) 15 dec-9 marD: Jérôme Pillement; R: Olivier Tambosi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 9 feb-15 aprD: Alexander Mikhailovich Anissimov; R: Dieter Kaegi
Mitridate, re di Ponto (Mozart) 13 apr-6 jūnD: Predrag Gosta; R: Francesco Bellotto
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29 dec-14 janD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes, Benjamin Moreau
Genève, Grand-Théâtre de Genève  / 
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 27 augD: Teodor Currentzis
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-24 sepD: Jonathan Nott; R: Sam Brown
Le nozze di Figaro (Mozart) 13-25 sepD: Marko Letonja; R: Tobias Richter
Figaro Gets a Divorce (Langer) 14-26 sepD: Justin Brown; R: David Pountney
Fantasio (Offenbach) 3-20 novD: Gergely Madaras; R: Thomas Jolly
Ascanio (concert) (Saint-Saëns) 24-26 novD: Guillaume Tourniaire
Le Baron tzigane (Strauss,J) 15 dec-6 janD: Stefan Blunier; R: Christian Rath
Faust (Gounod) 1-18 febD: Michel Plasson; R: Georges Lavaudant
Szenen aus Goethes Faust (concert) (Schumann) 25 feb-3 marD: Ira Levin
Pagliacci (Leoncavallo) 17-29 marD: Alexander Joel; R: Serena Sinigaglia
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17-29 marD: Alexander Joel; R: Emma Dante
King Arthur (Purcell) 26 apr-9 maiD: Leonardo García Alarcón; R: Marcial Di Fonzo Bo
Don Giovanni (Mozart) 1-17 jūnD: Stefan Soltesz; R: David Bösch
Carmen (Bizet) 10-27 sepD: John Fiore; R: Reinhild Hoffmann
The Beggar's Opera (Pepusch) 3-7 oktD: William Christie; R: Robert Carsen
Boris Godounov (Musorgsky) 28 okt-15 novD: Paolo Arrivabeni; R: Matthias Hartmann
Viva la Mamma (Donizetti) 21-31 decD: Gergely Madaras; R: Laurent Pelly, Julien Chavaz
Das Rheingold (Wagner) 12 feb-12 marD: Georg Fritzsch; R: Dieter Dorn
Die Walküre (Wagner) 13 feb-13 marD: Georg Fritzsch; R: Dieter Dorn
Siegfried (Wagner) 15 feb-15 marD: Georg Fritzsch; R: Dieter Dorn
Götterdämmerung (Wagner) 17 feb-17 marD: Georg Fritzsch; R: Dieter Dorn
Il pirata (concert) (Bellini) 22-24 feb
Médée (Charpentier,M) 3-11 maiD: Leonardo García Alarcón; R: David McVicar
Un ballo in maschera (Verdi) 4-22 jūnD: Pinchas Steinberg; R: Giancarlo Del Monaco
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 sep-8 oktD: Jesús López-Cobos; R: Stefano Poda
Amahl et les visiteurs du soir (Menotti) 8-15 novD: Hervé Klopfenstein; R: Gérard Demierre
Le Chanteur de Mexico (Lopez,F) 22-31 decD: Cyril Diederich; R: Emilio Sagi
La sonnambula (Bellini) 9-11 febD: Giampaolo Bisanti
La clemenza di Tito (Mozart) 18-28 marD: Diego Fasolis; R: Fabio Ceresa
La donna del lago (Rossini) 22-29 aprD: George Petrou; R: Max Emanuel Cencic
Simon Boccanegra (Verdi) 3-10 jūnD: Stefano Ranzani; R: Arnaud Bernard
L'histoire du Soldat (Stravinsky) 28-30 sepR: Alex Ollé
Così fan tutte (Mozart) 28 okt-7 novD: Joshua Weilerstein; R: Jean Liermier
Cendrillon (Viardot) 23-28 novD: Didier Puntos; R: Gilles Rico
La Chauve-souris (Strauss,J) 21-31 decD: Frank Beermann; R: Adriano Sinivia
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 10-13 janD: Christophe Grapperon; R: Pierre-André Weitz
Anna Bolena (Donizetti) 3-13 febD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-24 marD: Frank Beermann; R: David Hermann
Orphée et Eurydice (Gluck) 2-12 jūnD: Diego Fasolis; R: Aurélien Bory
Luzern, Luzerner Theater  / 
Le Grand Macabre (Ligeti) 8 sep-20 oktD: Clemens Heil; R: Herbert Fritsch
La traviata (Verdi) 13 sep-5 febD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Manon (Massenet) 12 nov-14 janD: Yoel Gamzou; R: Marco Štorman
Die Zauberflöte (Mozart) 2-26 decD: Clemens Heil; R: Wouter Van Looy
Falstaff (Verdi) 27 jan-17 jūnD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Flow My Tears (Dowland) 2 mar-8 aprD: Vincent Flückiger; R: Wouter Van Looy
Faust-Szenen (Schumann) 24 mar-17 maiD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Maria Stuarda (Donizetti) 15 apr-27 maiD: Rolando Garza Rodríguez; R: Benedikt von Peter, Friederike Schubert
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Die Gezeichneten (Schreker) 16 sep-25 novD: Michael Balke; R: Antony McDonald
Nabucco (Verdi) 27 sep-19 marD: Hermes Helfricht / Stéphane Fromageot; R: Emilio Sagi, Javier Ulacia
La bohème (Puccini) 21 okt-4 marD: Hermes Helfricht / Stéphane Fromageot; R: Renaud Doucet
On the Town (Bernstein) 9 dec-30 maiD: Michael Brandstätter / Stéphane Fromageot; R: Josef Ernst Köpplinger
Der Zaubertrank (Martin,F) 2-16 febD: Hermes Helfricht; R: Polly Graham
Fidelio (Beethoven) 15 mar-16 jūnD: Otto Tausk / Hermes Helfricht; R: Jan Schmidt-Garre
Il pirata (Bellini) 28 apr-10 jūnD: Pietro Rizzo; R: Ben Baur
Edgar (Puccini) 29 jūn-13 jūlD: Leo Hussain; R: Tobias Kratzer
Die Jahreszeiten (Haydn) 22 sep-8 dec
Don Carlo (Verdi) 27 sep-28 febR: Nicola Berloffa
Norma (Bellini) 17 jan-1 aprD: Michael Balke; R: Nicola Berloffa
Die Nachtigall (Stravinsky) 2 feb-2 aprR: Dirk Schmeding
Der unsterbliche Kaschtschei (Rimsky-Korsakov) 2 feb-2 aprR: Dirk Schmeding
Cinderella (Davies,PM) 15-30 marR: Holger Liebig
L'elisir d'amore (Donizetti) 23 mar-13 jūnD: Pietro Rizzo / Stéphane Fromageot; R: Ulrich Wiggers
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 11 mai-15 jūnR: Alexander Nerlich
Il trovatore (Verdi) 28 jūn-12 jūlR: Aron Stiehl
Winterthur, Theaterstrasse 4  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22-30 sepD: Dietger Holm; R: Clara Kalus
Die verkaufte Braut (Smetana) 15-17 decD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 29 dec-2 janD: Inga Hilsberg; R: Wolfgang Lachnitt
Don Giovanni (Mozart) 1-3 febD: Elias Grandy / Dietger Holm / Olivier Pols / Davide Perniceni; R: Lorenzo Fioroni
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 8-11 marD: György Mészáros; R: Wolf Widder
La finta giardiniera (Mozart) 5-18 maiD: Gianluca Capuano; R: Tatjana Gürbaca
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
Geneviève de Brabant (Offenbach) 8 sep
The Little Café (Caryll) 21-29 okt
Marie Stuart (Niedermeyer) 20-27 oktD: Kateryna Tereshchenko; R: Jordi Vilardaga
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Jewgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 24 sep-28 oktD: Stanislav Kochanovsky; R: Barrie Kosky
Die Zauberflöte (Mozart) 26 sep-15 oktD: Karina Canellakis; R: Tatjana Gürbaca
Salome (Strauss) 28 sep-15 oktD: Ulf Schirmer; R: Sven-Eric Bechtolf
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-11 oktD: Enrique Mazzola; R: Cesare Lievi
Tosca (Puccini) 21 okt-4 novD: Paolo Carignani; R: Robert Carsen
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 5-24 novD: Fabio Luisi; R: Sebastian Baumgarten
Ronja Räubertochter (Arnecke) 18 nov-25 janD: Carrie-Ann Matheson; R: Marie-Eve Signeyrole
Fidelio (Beethoven) 26 nov-13 decD: Simone Young; R: Andreas Homoki
Der Traum von Dir (Dayer) 2-9 decD: Michael Richter; R: Nina Russi
Madama Butterfly (Puccini) 10 dec-10 janD: Daniele Rustioni; R: Ted Huffman
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 16-22 decD: Speranza Scappucci
La fanciulla del West (Puccini) 21 dec-12 janD: Marco Armiliato; R: Barrie Kosky
Le comte Ory (Rossini) 31 dec-9 janD: Diego Fasolis; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
L'Heure espagnole (Ravel) 19 jan-1 febD: Pavel Baleff; R: Jan Eßinger
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 19 jan-1 febD: Pavel Baleff; R: Jan Eßinger
Idomeneo (Mozart) 4 feb-2 marD: Giovanni Antonini; R: Jetske Mijnssen
La scala di seta (Rossini) 9-24 febD: Ottavio Dantone; R: Damiano Michieletto
Parsifal (Wagner) 25 feb-11 marD: Simone Young; R: Claus Guth
Lunea (Holliger) 4-25 marD: Heinz Holliger; R: Andreas Homoki
Der fliegende Holländer (Wagner) 18-31 marD: Markus Poschner; R: Andreas Homoki
Maria Stuarda (Donizetti) 8 apr-12 maiD: Enrique Mazzola; R: David Alden
Luisa Miller (Verdi) 12-29 aprD: Riccardo Frizza; R: Damiano Michieletto
Werther (Massenet) 10-29 maiD: Lorenzo Viotti; R: Tatjana Gürbaca
Turandot (Puccini) 19 mai-3 jūnD: Giampaolo Bisanti; R: Giancarlo Del Monaco
La forza del destino (Verdi) 27 mai-28 jūnD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
Das Land des Lächelns (Lehár) 10-29 jūnD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 24 jūn-12 jūlD: Ottavio Dantone; R: Calixto Bieito
Carmen (Bizet) 1-14 jūlD: Eun Sun Kim; R: Matthias Hartmann
La traviata (Verdi) 6-15 jūlD: Fabio Luisi; R: David Hermann
Häuptling Abendwind (Offenbach) 22 sep-3 marD: Thomas Barthel; R: Rüdiger Burbach
Die Gezeichneten (Schreker) 23 sep-23 oktD: Vladimir Jurowski / Giedrė Šlekytė; R: Barrie Kosky
La verita in cimento (Vivaldi) 25 sep-4 oktD: Ottavio Dantone; R: Jan Philipp Gloger
Macbeth (Verdi) 27 sep-19 oktD: Francesco Lanzillotta; R: Barrie Kosky
La bohème (Puccini) 29 sep-14 oktD: Speranza Scappucci; R: Ole Anders Tandberg
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 21 okt-3 novD: Riccardo Minasi; R: David Hermann
Così fan tutte (Mozart) 4 nov-1 decD: Cornelius Meister; R: Kirill Serebrennikov
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 18 nov-25 aprD: Markus Poschner / Michael Richter / Fabio Luisi; R: Robert Carsen
Madama Butterfly (Puccini) 25 nov-14 decD: Fabio Luisi; R: Ted Huffman
Sweeney Todd (Sondheim) 9 dec-11 janD: David Charles Abell; R: Andreas Homoki
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 16 dec-1 febD: Pavel Baleff; R: Jens Daniel Herzog
Semele (Handel) 31 dec-8 janD: William Christie; R: Robert Carsen
Rigoletto (Verdi) 17 jan-8 febD: Gustavo Gimeno; R: Tatjana Gürbaca
Le Grand Macabre (Ligeti) 3 feb-2 marD: Fabio Luisi; R: Tatjana Gürbaca
Der Rosenkavalier (Strauss) 15 feb-3 marD: Fabio Luisi; R: Sven-Eric Bechtolf
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22 feb-19 marD: Nello Santi; R: Damiano Michieletto
Tannhäuser (Wagner) 23 mar-5 aprD: Axel Kober; R: Harry Kupfer
Manon (Massenet) 7 apr-15 maiD: Marco Armiliato; R: Floris Visser
Il turco in Italia (Rossini) 28 apr-29 maiD: Enrique Mazzola; R: Jan Philipp Gloger
La sonnambula (concert) (Bellini) 5-12 maiD: Maurizio Benini
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15-25 maiD: Antonino Fogliani; R: Johannes Pölzgutter
Hippolyte et Aricie (Rameau) 19 mai-14 jūnD: Emmanuelle Haïm; R: Jetske Mijnssen
Norma (Bellini) 2-20 jūnD: Fabio Luisi; R: Robert Wilson
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 jūn-6 jūlD: Ottavio Dantone; R: Sven-Eric Bechtolf
Nabucco (Verdi) 23 jūn-12 jūlD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
Last Call (Pelzel) 28 jūn-6 jūlD: Jonathan Stockhammer; R: Isabel Ostermann
La forza del destino (Verdi) 30 jūn-13 jūlD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
Elektra (Strauss) 7-14 jūlD: Simone Young; R: Martin Kušej