2017/18 > Čehija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Čehija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija
Vācija

Čehija
 
Austrija Slovākija
Ungārija

Brno, ND Brno  / 

Nabucco (Verdi) 31 aug-6 jūnD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
The Devil and Kate (Dvořák,A) 9 sep-22 jūnD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 12 sep-10 maiD: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; R: Lenka Flory
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 sep-20 jūnD: Pavel Šnajdr; R: Jiří Adámek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 okt-21 aprD: Ondrej Olos; R: Magdalena Švecová
Powder Her Face (Adès) 2 nov-25 aprD: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Tomáš Studený
The Kiss (Smetana) 10 nov-27 aprD: Jakub Klecker; R: Linda Keprtová
Carmen (Bizet) 1 dec-3 marD: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Faust (Gounod) 16 dec-27 maiD: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 3-7 janD: Ondrej Olos / Marko Ivanović; R: Bruno Berger-Gorski
La traviata (Verdi) 5 jan-28 jūlD: Jaroslav Kyzlink / Pavel Šnajdr; R: Zbyněk Srba
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-10 febD: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17 feb-23 maiD: Robert Kružík; R: Martin Glaser
Puss in Boots (Teml) 23 mar-27 jūnD: Valeria Maťašová; R: Marek Mokoš
Così fan tutte (Mozart) 18 mai-8 jūnD: Jakub Klecker; R: Anna Petrželková
Libuse (Smetana) 7 sep-27 novD: Robert Kružík; R: Jiří Heřman
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 14 sep-26 febD: Robert Kružík / Ondrej Olos; R: Martin Glaser
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 sep-22 maiD: Pavel Šnajdr; R: Jiří Adámek
The Devil and Kate (Dvořák,A) 18 sep-19 maiD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 26-29 sepD: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; R: Lenka Flory
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 okt-21 marD: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Magdalena Švecová
Così fan tutte (Mozart) 11 okt-3 maiD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Anna Petrželková
La Dafne (Hanzlík) 31 okt-19 marD: Ondrej Olos; R: Rocc
Nabucco (Verdi) 6 nov-23 maiD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
Kata Kabanova (Janáček) 11-19 novD: Ondrej Olos; R: Robert Carsen
The Cunning Little Vixen (Janáček) 17 nov-18 jūnD: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Puss in Boots (Teml) 4 dec-20 jūnD: Valeria Maťašová; R: Marek Mokoš
Polish Blood (Nedbal) 13 dec-5 maiD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Tomáš Pilař
The Miracles of Mary (Martinů) 19 dec-16 aprD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Prodaná nevěsta (Smetana) 29 dec-4 maiD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
La traviata (Verdi) 3 jan-28 maiD: Pavel Šnajdr / Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Aida (Verdi) 11 jan-8 jūnD: Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Don Carlos (Verdi) 2 feb-7 aprD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Martin Glaser
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 5 feb-13 aprD: Ondrej Olos / Dáša Karasová; R: Tomáš Pilař
Bluebeard's Castle (Bartók) 8-10 febD: Marko Ivanović; R: David Radok
Erwartung (Schoenberg,A) 8-10 febD: Marko Ivanović; R: David Radok
Tosca (Puccini) 14-17 marD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Heřman
Love from afar (Saariaho) 23-29 marD: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Faust (Gounod) 27 mar-2 jūnD: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
The Epic of Gilgamesh (Martinů) 4-6 aprD: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Dido and Aeneas (Purcell) 4-6 aprD: Václav Luks; R: Jiří Heřman
Rusalka (Dvořák,A) 10 apr-16 maiD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
La Gioconda (Ponchielli) 26 apr-17 maiD: Jaroslav Kyzlink / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Carmen (Bizet) 8 mai-2 jūlD: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 maiD: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
La Voix humaine (Poulenc) 14-26 jūnD: Marko Ivanović; R: David Radok
Juliette (Martinů) 14-26 jūnD: Marko Ivanović; R: David Radok
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
The Cunning Little Vixen (Janáček) 2-6 augD: Mario De Rose; R: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Rusalka (Dvořák,A) 9-13 augD: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 20 okt-18 aprD: Mario De Rose; R: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Das Land des Lächelns (Lehár) 7 nov-18 decD: Jan Bubák; R: Dagmar Hlubková
The Mikado (Sullivan,A) 15 nov-10 marD: Martin Peschík; R: Dominik Beneš
Il trovatore (Verdi) 25 nov-28 marD: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
Jenůfa (Janáček) 19 jan-16 aprD: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
L'occasione fa il ladro (Rossini) 17 febD: Martin Peschík; R: Tomáš Studený
Rusalka (Dvořák,A) 10-15 jūlD: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
Il trovatore (Verdi) 18-29 jūlD: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
The Cunning Little Vixen (Janáček) 8-11 augD: Mario De Rose; R: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Prodaná nevěsta (Smetana) 12-13 oktD: Mario De Rose; R: Marek Mokoš
La traviata (Verdi) 24 oktR: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Jenůfa (Janáček) 31 oktR: Tomáš Studený
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Jenůfa (Janáček) 5 sep-17 marD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 14 sep-12 jūnD: Martin Doubravský; R: Oldřich Kříž
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 22 sep-9 maiD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Thaïs (Massenet) 4 okt-12 novD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Aida (Verdi) 27 okt-2 maiD: Martin Doubravský; R: Michael Tarant
Netopýr (Strauss,J) 3 novD: František Babický; R: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 17 nov-17 decD: František Babický; R: Martin Otava
The Two Widows (Smetana) 15 dec-29 maiD: Robert Jindra; R: Jan Antonín Pitínský
Die Zauberflöte (Mozart) 28 jan-31 marD: František Babický; R: Luděk Golat
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 1 feb-10 jūnD: Tvrtko Karlovič; R: Oldřich Kříž
My Fair Lady (Loewe) 15 feb-14 maiD: Martin Doubravský; R: Jan Kříž
Veselé paničky Windsorské (Nicolai) 24 febD: František Babický; R: Stano Slovák
La bohème (Puccini) 9 mar-16 jūnD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Nabucco (Verdi) 12 maiD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 18 mai-26 jūnR: Dana Dinková
Sugar (Styne) 5 sep-18 oktD: Martin Doubravský; R: Oldřich Kříž
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 8 sep-10 oktR: Dana Dinková
La bohème (Puccini) 11 sep-24 oktD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
The Two Widows (Smetana) 21 sep-9 oktD: Robert Jindra; R: Jan Antonín Pitínský
La Cenerentola (Rossini) 28 sep-2 oktD: Miriam Němcová; R: Constance Larrieu
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 4 oktD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
My Fair Lady (Loewe) 26 oktD: Martin Doubravský; R: Jan Kříž
Funny Girl (Styne) 30 oktD: Dan Kalousek; R: Jana Janěková
Olomouc, Moravské divadlo / Moravian Theatre Olomouc  / 
The Greek Passion (Martinů) 11 sep-6 maiD: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Jan Antonín Pitínský
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 sep-26 jūnD: Tomáš Hanák / Miloslav Oswald; R: Dagmar Hlubková
Die Zauberflöte (Mozart) 20 sep-16 jūnD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
La bohème (Puccini) 21 sep-26 janD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Andrea Hlinková
Countess Maritza (Kálmán,E) 30 sep-29 marD: Petr Šumník; R: Dagmar Hlubková
Vinobraní (Nedbal) 6 okt-15 janD: Tomáš Hanák Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Miss Serafinka's Pearls (Piskáček) 11 okt-12 janD: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Rigoletto (Verdi) 20 okt-7 marD: Petr Šumník / Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Ernani (Verdi) 15 dec-19 jūnD: Lubomíra Hellová; R: Karla Štaubertová
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 jan-1 aprD: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
Don Pasquale (Donizetti) 8-18 jūnD: Lubomir Hellová; R: Václav Věžník
Die Zauberflöte (Mozart) 6 sepD: Miloslav Oswald / Lubomir Hellová; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Ernani (Verdi) 9 sep-22 oktD: Petr Šumník; R: Karla Štaubertová
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 sepD: Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Don Pasquale (Donizetti) 21 sep-15 oktD: Tomáš Hanák; R: Václav Věžník
The Greek Passion (Martinů) 27 sepD: Petr Šumník; R: Jan Antonín Pitínský
La bohème (Puccini) 14 oktD: Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Cikánský baron (Strauss,J) 4 okt-26 jūnD: Petr Šumník; R: Dana Dinková
Rusalka (Dvořák,A) 7 okt-7 decD: Marek Šedivý; R: Ilja Racek
Falstaff (Verdi) 21 okt-11 janD: Marek Šedivý; R: Lubor Cukr
Hraběnka Marica (Kálmán,E) 31 okt-9 decD: Marek Prášil; R: Dagmar Hlubková
Arizona Lady (Kálmán,E) 16 dec-13 febD: Petr Šumník; R: Dominik Beneš
Ifigénie na Tauridě (Gluck) 18 feb-14 aprD: Vojtěch Spurný; R: Lubor Cukr
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22 apr-16 jūlD: Marek Šedivý; R: Jana Andělová Pletichová
Carmen (Bizet) 12 mai-28 jūnD: Fabrizio Da Ros; R: Jana Andělová Pletichová
Man of La Mancha (Leigh) 17-27 jūnD: Josef Štefan; R: Jiří Seydler
Man of La Mancha (Leigh) 6 sep-25 oktD: Josef Štefan; R: Jiří Seydler
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 19 sep-11 oktD: Marek Šedivý; R: Jana Andělová Pletichová
Cikánský baron (Strauss,J) 24 sepD: Petr Šumník; R: Dana Dinková
Ifigénie na Tauridě (Gluck) 28 sepD: Vojtěch Spurný; R: Lubor Cukr
Prodaná nevěsta (Smetana) 21-23 oktD: Vojtech Spurny; R: Lubor Cukr
Rusalka (Dvořák,A) 29 oktD: Marek Šedivý; R: Ilja Racek
Aleko (Rakhmaninov) 17 febD: Petr Šumník; R: Jana Andělová Pletichová
Komedianti (Leoncavallo) 17 febD: Petr Šumník; R: Jana Andělová Pletichová
Der Freischütz (Weber) 16 jūnR: Lubor Cukr
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 sep-10 maiD: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; R: Ondřej Havelka
The Secret (Smetana) 19 sep-7 oktD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Tomáš Studený
Zob, Zob, Zoban!!! (Schiffauer) 24 sep-22 decD: Adam Sedlický; R: Václav Klemens
Otello (Verdi) 19 okt-20 aprD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Ivan Krejčí
Hamlet (Thomas,A) 28 okt-11 novD: Tomáš Brauner / Jakub Klecker / David Švec; R: Radovan Lipus
The Bartered Bride (Smetana) 29 okt-25 marD: Robert Kružík / Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Iphigénie en Aulide (Gluck) 14 dec-15 jūnD: Zdeněk Klauda / František Macek; R: Michał Znaniecki
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 8 mar-9 jūnD: Jakub Klecker / Sander Teepen; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 3 mai-17 jūnD: Robert Kružík / Adam Sedlický; R: Bohuslava Kráčmarová
The Rape of Lucretia (Britten) 17-19 maiD: Ondřej Vrabec / Adam Sedlický; R: Jiří Nekvasil
Luci mie traditrici (Sciarrino) 26 jūnD: Lilianna Krych; R: Pia Partum
La traviata (Verdi) 4 sep-5 aprD: Robert Kružík / Adam Sedlický; R: Bohuslava Kráčmarová
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 sep-30 maiD: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; R: Ondřej Havelka
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 23 sep-21 jūnD: Jakub Klecker / Sander Teepen; R: Jiří Nekvasil
The Bartered Bride (Smetana) 28 sep-31 marD: Robert Kružík / Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Osud (Janáček) 18 okt-23 maiD: Jakub Klecker / Adam Sedlický; R: Jiří Nekvasil
Il tabarro (Puccini) 13 dec-3 maiD: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 dec-3 maiD: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Suor Angelica (Puccini) 13 dec-3 maiD: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Otello (Verdi) 11 jan-22 febD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Ivan Krejčí
The Secret (Smetana) 2-24 febD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Tomáš Studený
The Four Note Opera (Johnson) 14 feb-24 mai
Juliette (Martinů) 11 apr-5 jūnD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: SKUTR
Robert le diable (Meyerbeer) 13-19 jūnD: Robert Kružík / Marek Šedivý; R: Dominik Beneš
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Rusalka (Dvořák,A) 1 sep-9 jūnD: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 5 sep-26 jūnD: Norbert Baxa; R: Martin Otava
La vie parisienne (Offenbach) 6 sep-22 jūnD: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 10 sep-28 decD: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Madama Butterfly (Puccini) 26 sep-25 janD: Norbert Baxa; R: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 sep-1 novD: Norbert Baxa; R: Tomáš Pilař
Jakub Jan Ryba (Kubička) 14 okt-25 aprD: Jiří Štrunc / Jakub Zicha; R: Tomáš Pilař
Libuse (Smetana) 16 novD: Oliver von Dohnányi / Jiří Štrunc; R: Martin Otava, Tomáš Pilař
West Side Story (Bernstein) 6 dec-31 maiD: Dalibor Bárta / Kryštof Marek; R: Jerome Robbins
Hamlet (Thomas,A) 20 jan-20 maiD: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
Sweeney Todd (Sondheim) 27 jan-30 maiD: Jiří Petrdlík / Dalibor Bárta; R: Lumír Olšovský
Bezauberndes Fräulein (Benatzky) 24+ feb
Fiddler on the Roof (Bock) 10 mar-19 jūnD: Kryštof Marek / Pavel Kantořík
Nevěsta messinská (Fibich) 7 apr-27 jūnD: Josef Kurfiřt / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
Zápisník zmizelého (Janáček) 20 apr-11 jūn
Nevěsta messinská (Fibich) 17 mai-27 jūnD: Josef Kurfiřt / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
L'orfeo (Monteverdi) 2-3 jūnD: Vojtěch Spurný; R: Tomáš Pilař
Turandot (Puccini) 29 jūn
L'orfeo (Monteverdi) 4 sep-30 oktR: Tomáš Pilař
Fiddler on the Roof (Bock) 5 sep-28 okt
Nevěsta messinská (Fibich) 9-25 sepR: Martin Otava
Hamlet (Thomas,A) 27 sepR: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 13-18 oktD: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 19 oktR: Martin Otava
Jakub Jan Ryba (Kubička) 24-25 oktR: Tomáš Pilař
La vie parisienne (Offenbach) 25 oktR: Zbyněk Brabec
Libuse (Smetana) 28 oktR: Martin Otava, Tomáš Pilař
Praha, National Theatre Prague  / 
Aida (Verdi) 26 aug-11 aprD: Andreas Sebastian Weiser / Richard Hein; R: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 27 aug-10 maiD: Martin Leginus / Jiří Štrunc; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 1 sep-30 jūnD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Tosca (Puccini) 1 sep-17 jūnD: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Lohengrin (Wagner) 2 sep-10 jūnD: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-22 sepD: Jan Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek
Die Zauberflöte (Mozart) 5 sep-2 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 8 sep-19 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Tomáš Brauner; R: Jana Kališová
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 sep-10 aprD: Jan Chalupecký; R: Michal Caban
Rusalka (Dvořák,A) 13 sep-14 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 sep-30 decD: Enrico Dovico / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 27 sep-18 novD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
Juliette (Martinů) 29 sep-16 marD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Zuzana Gilhuus
Un ballo in maschera (Verdi) 5 okt-23 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
La Cenerentola (Rossini) 12 okt-17 maiD: Jan Kučera / David Švec; R: Enikő Eszenyi
Der Mond (Orff) 22 okt-3 decD: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
Die Kluge (Orff) 22 okt-3 decD: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 24 okt-8 maiD: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; R: Arnaud Bernard
Don Giovanni (Mozart) 27-29 oktD: Plácido Domingo; R: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 28 okt-8 maiD: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Carmen (Bizet) 30 okt-12 jūnD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 3 nov-6 jūnD: Enrico Dovico / Jan Bubák; R: Radim Vizváry
The Devil and Kate (Dvořák,A) 5 nov-12 maiD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Rusalka (Dvořák,A) 20 nov-7 maiD: Jiří Štrunc / Andreas Sebastian Weiser; R: Zdeněk Troška
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 nov-26 febD: Richard Hein; R: Martin Otava
Její pastorkyňa (Janáček) 1-29 decD: Robert Jindra / Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Don Hrabal (Stedron) 14 dec-6 febD: Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 dec-21 janD: David Švec; R: Joël Lauwers
Andrea Chénier (Giordano) 19 dec-4 maiD: Petr Kofroň / Jan Chalupecký; R: Michal Dočekal
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 dec-29 maiD: Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Billy Budd (Britten) 18 jan-27 aprD: Christopher Ward; R: Daniel Špinar
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 feb-13 jūnD: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; R: Magdalena Švecová
Mefistofele (Boito) 1 feb-28 aprD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Lohengrin (Wagner) 9 feb-4 maiD: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Tosca (Puccini) 15 feb-17 jūnD: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 20 feb-18 jūnD: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 22 mar-29 maiD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 7 apr-13 maiD: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 10-14 maiD: Marc Minkowski
Werther (Massenet) 7-26 jūnD: Petr Kofroň / Jan Bubák; R: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Un ballo in maschera (Verdi) 23 jūnD: Jaroslav Kyzlink; R: Dominik Beneš
Nabucco (Verdi) 28 jūn-3 jūlD: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: José Cura
Mefistofele (Boito) 5 jūlD: Marco Guidarini; R: Ivan Krejčí
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 sep-28 jūnD: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; R: Magdalena Švecová
Rusalka (Dvořák,A) 7 sep-6 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Madama Butterfly (Puccini) 9 sep-3 marD: Jiří Štrunc; R: Jiří Heřman
Roméo et Juliette (Gounod) 12 sep-27 maiD: Richard Hein / Marco Guidarini; R: Sláva Daubnerová
Nabucco (Verdi) 13 sep-13 jūlD: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: José Cura
La traviata (Verdi) 14 sep-19 jūnD: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; R: Arnaud Bernard
Libuse (Smetana) 14 sep-12 maiD: Jaroslav Kyzlink; R: Jan Burian
Werther (Massenet) 19 sep-7 maiD: Petr Kofroň / Jan Bubák; R: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Fidelio (Beethoven) 22 sep-24 marD: Andreas S Weiser; R: Vera Nemirova
La traviata (Verdi) 26 sep-6 febD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová
The Bartered Bride (Smetana) 6 okt-22 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
The Devil and Kate (Dvořák,A) 6 okt-22 jūnD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Tosca (Puccini) 7 okt-3 jūlD: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 13 okt-17 marD: Enrico Dovico / Jan Bubák; R: Radim Vizváry
Její pastorkyňa (Janáček) 19 okt-27 marD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Rusalka (Dvořák,A) 22 okt-27 jūnD: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: Zdeněk Troška
Carmen (Bizet) 25 okt-1 jūlD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Faszination Wagner (Wagner) 25-26 oktD: Matthias Fletzberger; R: Selcuk Cara
Lohengrin (Wagner) 4 nov-4 maiD: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
La Cenerentola (Rossini) 10 nov-10 aprD: Jan Kučera / David Švec; R: Enikő Eszenyi
Don Giovanni (Mozart) 16 nov-30 jūnD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Aida (Verdi) 18 nov-4 jūlD: Andreas Sebastian Weiser; R: Petar Selem
Un ballo in maschera (Verdi) 22 nov-5 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 5 dec-26 aprD: Jaroslav Kyzlink; R: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 14 dec-21 marD: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
La bohème (Puccini) 20 jan-1 aprD: Jiří Štrunc / Tomáš Brauner; R: Ondřej Havelka
Jonny spielt auf (Krenek) 24 jan-20 marR: David Drábek
The Cunning Little Vixen (Janáček) 3 feb-3 maiD: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Don Hrabal (Stedron) 7 feb-28 marD: Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Turandot (Puccini) 19 feb-18 jūnD: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Andrea Chénier (Giordano) 15-18 marR: Michal Dočekal
Letters, Riddles and Writs (Nyman) 4 apr-28 maiD: David Švec; R: Alice Nellis
The Classical Style (Stucky) 4 apr-28 maiD: David Švec; R: Alice Nellis
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 apr-26 jūnD: Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Tramvestie (Wajsar) 18 apr-23 jūnR: Marek Bureš
L'Amour des trois oranges (Prokofiev,S) 16 mai-6 jūnD: Christopher Ward; R: Radim Vizváry
Dalibor (Smetana) 27 jūn-4 jūl
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Prodaná nevěsta (Smetana) 12 sep-16 novD: Milan Kaňák; R: Zbyněk Brabec
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 21 sepD: Miloš Formáček; R: Andrea Hlinková
La traviata (Verdi) 15 okt-13 marD: Miloš Formáček; R: Martin Dubovic
Das Land des Lächelns (Lehár) 21 okt-10 jūlD: Miloš Formáček; R: Andrea Hlinková
Prodaná nevěsta (Smetana) 16 novD: Milan Kaňák / Miloš Formáček; R: Zbyněk Brabec
Der Vogelhändler (Zeller,C) 22 dec-5 aprD: Milan Kaňák, Jan Snítil; R: Michal Lieberzeit
Kouzelná flétna (Mozart) 16 feb-3 maiD: Miloš Formáček / Jan Snítil; R: Martin Otava
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 8 aprD: Miloš Formáček / Milan Kaňák; R: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 18 aprD: Milan Kanaks; R: Martin Dubovice
Aida (Verdi) 12 jūl