2017/18 > Vācija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Vācija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Dānija Zviedrija
Nīderlande
Beļģija
Luksemburga

Vācija
 
Polija
Čehija
Francija Šveice Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 24 sep-19 janD: Justus Thorau; R: Jarg Pataki
Anatevka (Bock) 17 okt-7 janD: Karl Shymanovitz; R: Ewa Teilmans
Katja Kabanowa (Janáček) 12 nov-23 febD: Justus Thorau / Ido Arad / Christopher Ward / Per-Otto Johansson; R: Tibor Torell
La traviata (Verdi) 10 dec-14 jūnD: Karl Shymanovitz / Justus Thorau; R: Ewa Teilmans
Don Giovanni (Mozart) 11 feb-7 jūlD: Justus Thorau; R: Joan Anton Rechi
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 15 apr-1 jūnD: Justus Thorau; R: Ute M Engelhardt
Maria Stuarda (Donizetti) 10 jūn-15 jūlD: Karl Shymanovitz; R: Ludger Engels
Das schlaue Füchslein (Janáček) 30 jūn-12 jūlD: Raimund Laufen; R: Tamara Heimbrock
La forza del destino (Verdi) 9 sep-11 novD: Christopher Ward; R: Jarg Pataki
La traviata (Verdi) 26 sepD: Justus Thorau; R: Ewa Teilmans
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 28 okt-19 decD: Justus Thorau; R: Ludger Engels
Roméo et Juliette (Gounod) 9 dec-25 janD: Christopher Ward; R: Ewa Teilmans
Trouble in Tahiti (Bernstein) 10 feb-11 aprD: Christopher Ward; R: Nina Russi
A Quiet Place (Bernstein) 10 feb-11 aprD: Christopher Ward; R: Nina Russi
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 31 mar-6 jūnD: Karl Shymanovitz; R: Joan Anton Rechi
Così fan tutte (Mozart) 2 jūn-7 jūlD: Justus Thorau; R: Ute M Engelhardt
Elegie für junge Liebende (Henze) 23 jūnD: Herbert Görtz; R: Ramona Bartsch
Annaberg-Buchholz, Winterstein-Theater Annaberg  / 
Saison in Salzburg (Raymond) 24 sep-30 decD: Dieter Klug; R: Urs Alexander Schleiff
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 29 okt-25 decD: Dieter Klug; R: Ingolf Huhn
Peter Pan (Wecker) 16 nov-27 decD: Dieter Klug; R: Birgit Eckenweber
Der Obersteiger (Zeller,C) 8 dec-9 marD: Dieter Klug; R: Ingolf Huhn
Der Bajazzo (Leoncavallo) 21 jan-23 marD: Naoshi Takahashi; R: Tamara Korber
Gianni Schicchi (Puccini) 21 jan-23 marD: Naoshi Takahashi; R: Tamara Korber
Blossom Time (Romberg) 18 mar-20 apr
Blossom Time (Romberg) 18 mar-20 apr
Blossom time (Romberg) 18 mar-20 aprD: Dieter Klug; R: Ingolf Huhn
Martha (Flotow) 29 apr-13 maiD: Naoshi Takahashi; R: Jasmin Solfaghari
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Der Freischütz (Weber) 1 okt-10 febD: Domonkos Héja; R: Hinrich Horstkotte
Roxy und ihr Wunderteam (Abraham) 9 dec-7 jūnD: Lancelot Fuhry; R: Martin G Berger
Prima Donna (Wainwright) 3 feb-22 aprD: Lancelot Fuhry; R: Hans Peter Cloos
La forza del destino (Verdi) 24 mar-25 maiD: Domonkos Héja; R: André Bücker
Solaris (Fujikura) 18 mai-16 jūnD: Lancelot Fuhry; R: Dirk Schmeding
Herz aus Gold (Kanyar) 30 jūn-28 jūlD: Domonkos Héja; R: Holger Hauer
Dalibor (Smetana) 14+ oktD: Domonkos Héja; R: Roland Schwab
Die Zauberflöte (Mozart) 2+ decD: Lancelot Fuhry; R: Andrea Schwalbach
Werther (Massenet) 2+ febD: Domonkos Héja; R: André Bücker
JFK (Little) 24+ marD: Lancelot Fuhry; R: Roman Hovenbitzer
Die Walküre (concert) (Wagner) 20 aprD: Domonkos Héja
Don Pasquale (Donizetti) 25+ maiD: Domonkos Héja; R: Corinna von Rad
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 29+ jūnD: Ivan Demidov; R: Cusch Jung
Baden-Baden, Festspielhaus Baden-Baden  / 
Leonore (concert) (Beethoven) 3 novD: René Jacobs
La bohème (Puccini) 10-12 novD: Teodor Currentzis; R: Philipp Himmelmann
Der Messias (Handel) 17 decD: Robert King
Parsifal (Wagner) 24 mar-2 aprD: Simon Rattle; R: Dieter Dorn
Die Gärtnerin aus Liebe (Mozart) 25 mar-1 aprD: Simon Rössler; R: Christian Carsten
Ritter Parceval (Albrecht,H) 26-31 marD: Stanley Dodds; R: Kirsten Uttendorf
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 18 maiD: Valery Gergiev
Die Zauberflöte (Mozart) 8-14 jūlD: Yannick Nézet-Séguin
Adriana Lecouvreur (Cilea) 20-23 jūlD: Valery Gergiev; R: Isabelle Partiot-Pieri
Hoffmanns Erzählungen (concert) (Offenbach) 25 novD: Marc Minkowski
Missa Solemnis (Beethoven) 1 decD: Jan Caeyers
King Arthur (Purcell) 20 janD: Paul McCreesh
Das Lied von der Erde (Mahler) 20 janD: Jochen Rieder
Otello (Verdi) 13-22 aprD: Daniele Gatti; R: Robert Wilson
Requiem (Verdi) 14-20 aprD: Riccardo Muti
Clara (Bond) 14-21 aprD: Michael Hasel
Der Kleine und Otello (Verdi) 16-20 aprD: Raphael Haeger
h-Moll-Messe (Bach,JS) 10 jūnD: Philippe Herreweghe
Bautzen, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen  / 
Frau Luna (Lincke) 12 jan-4 mar
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
La traviata (Verdi) 30 aug-19 maiD: Ido Arad / Carlo Montanaro; R: Götz Friedrich
Die Zauberflöte (Mozart) 31 aug-14 jūnD: Ido Arad / Nikolas Maximilian Nägele; R: Günter Krämer
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 sep-18 oktD: Donald Runnicles / Marcus Bosch / John Fiore; R: Christian Spuck
Lohengrin (Wagner) 10 sep-17 decD: Donald Runnicles / Axel Kober; R: Kasper Holten
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-17 sepD: Ivan Repušić; R: Filippo Sanjust
Aida (Verdi) 23 sep-7 oktD: Giampaolo Bisanti; R: Benedikt von Peter
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 1 okt-13 janD: Ido Arad / Nikolas Maximilian Nägele; R: Katharina Thalbach
L'Invisible (Reimann) 8-31 oktD: Donald Runnicles; R: Vasily Barkhatov
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 14-28 oktD: Nicholas Carter; R: Robert Carsen
Elektra (Strauss) 19-30 oktD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Tosca (Puccini) 21 okt-24 marD: Giampaolo Bisanti / John Fiore; R: Boleslaw Barlog
Nabucco (Verdi) 29 okt-24 maiD: Roberto Rizzi-Brignoli / Paolo Arrivabeni; R: Keith Warner
Tannhäuser (Wagner) 11 nov-8 aprD: Michael Boder / Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Le prophète (Meyerbeer) 26 nov-7 janD: Enrique Mazzola; R: Olivier Py
Das Märchen von der Zauberflöte (Mozart) 6-12 decD: Kevin McCutcheon; R: Gerlinde Pelkowski
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 10-28 decD: Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
La bohème (Puccini) 20 dec-2 janD: Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
Carmen (Bizet) 20 jan-16 jūnD: Ivan Repušić / Nikolas Maximilian Nägele; R: Ole Anders Tandberg
Così fan tutte (Mozart) 26 jan-17 febD: Nicholas Milton; R: Robert Borgmann
Salome (Strauss) 28 jan-3 febD: Evan Rogister; R: Claus Guth
Der Troubadour (Verdi) 11 feb-12 maiD: Giacomo Sagripanti; R: Hans Neuenfels
L'arlesiana (concert) (Cilea) 21-24 febD: Paolo Arrivabeni
Madama Butterfly (Puccini) 25 feb-10 marD: Carlo Rizzi; R: Pier Luigi Samaritani
Turandot (Puccini) 3-17 marD: Alexander Vedernikov; R: Lorenzo Fioroni
Das Wunder der Heliane (Korngold) 18 mar-6 aprD: Marc Albrecht; R: Christof Loy
Pagliacci (Leoncavallo) 31 mar-13 aprD: Stefano Ranzani; R: David Pountney
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 mar-13 aprD: Stefano Ranzani; R: David Pountney
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 7-20 aprD: Donald Runnicles; R: Ole Anders Tandberg
Don Giovanni (Mozart) 15-29 aprD: Donald Runnicles; R: Roland Schwab
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 apr-8 jūnD: Donald Runnicles / Nikolas Maximilian Nägele; R: Rolando Villazón
Rigoletto (Verdi) 3-17 maiD: Guillermo García Calvo; R: Jan Bosse
Ein Maskenball (Verdi) 6-13 maiD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Don Carlo (Verdi) 18-27 maiD: Donald Runnicles / Ido Arad; R: Marco Arturo Marelli
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 28-31 maiD: Francesco Ivan Ciampa
Il viaggio a Reims (Rossini) 15 jūn-5 jūlD: Giacomo Sagripanti; R: Jan Bosse
Faust (Gounod) 23 jūn-6 jūlD: Jacques Lacombe; R: Philipp Stölzl
La Gioconda (Ponchielli) 28 jūn-7 jūlD: Pinchas Steinberg; R: Filippo Sanjust
Die Zauberflöte (Mozart) 25 aug-1 jūnD: Nikolas Maximilian Nägele / Stephan Zilias; R: Günter Krämer
La traviata (Verdi) 30 aug-16 decD: Stephan Zilias / Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 31 aug-20 maiD: Nikolas Maximilian Nägele / Stephan Zilias; R: Katharina Thalbach
Roméo und Juliette (Berlioz) 6-10 sepD: Thomas Søndergård; R: Sasha Waltz
Nabucco (Verdi) 8 sep-28 decD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Keith Warner
Tristan und Isolde (Wagner) 23 sep-3 oktD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Tosca (Puccini) 30 sep-20 aprD: Pier Giorgio Morandi / Ivan Repušić / Oksana Lyniv; R: Boleslaw Barlog
Wozzeck (Berg) 5 okt-15 novD: Donald Runnicles; R: Ole Anders Tandberg
Fausts Verdammnis (Berlioz) 12-20 oktD: Donald Runnicles; R: Christian Spuck
Messa da Requiem (Verdi) 18 okt-9 novD: Benjamin Reiners; R: Achim Freyer
Don Giovanni (Mozart) 25 okt-1 novD: Daniel Cohen; R: Roland Schwab
Lohengrin (Wagner) 28 okt-12 maiD: Justin Brown / Donald Runnicles; R: Kasper Holten
Die Sache Makropulos (Janáček) 10-22 novD: Marko Letonja; R: David Hermann
Die Fledermaus (Strauss,J) 18 nov-3 janD: Nikolas Maximilian Nägele / Donald Runnicles / Stephan Zilias; R: Rolando Villazón
Andrea Chénier (Giordano) 28 nov-5 decD: Giampaolo Bisanti; R: John Dew
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1 dec-12 janD: Enrique Mazzola; R: Laurent Pelly
Das Märchen von der Zauberflöte (Mozart) 11-12 decD: Kevin McCutcheon; R: Gerlinde Pelkowski
Das schlaue Füchslein (Janáček) 20 dec-4 janD: Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
Carmen (Bizet) 6 jan-22 jūnD: Stephan Zilias / Jacques Lacombe; R: Ole Anders Tandberg
Tannhäuser (Wagner) 13 jan-11 maiD: Sebastian Weigle / Stefan Blunier; R: Kirsten Harms
La sonnambula (Bellini) 26 jan-25 maiD: Diego Fasolis; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Boris Godunow (Musorgsky) 31 jan-9 marD: Kirill Karabits; R: Richard Jones
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 4-15 febD: Jacques Lacombe; R: Filippo Sanjust
Rigoletto (Verdi) 6 feb-30 aprD: Stephan Zilias / Nicholas Carter; R: Jan Bosse
La rondine (Puccini) 12-23 febD: Stefano Ranzani; R: Rolando Villazón
Turandot (Puccini) 23 feb-23 maiD: Andrea Battistoni / John Fiore; R: Lorenzo Fioroni
Salome (Strauss) 24 feb-2 marD: Stefan Blunier; R: Claus Guth
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-23 marD: Alexander Vedernikov; R: Götz Friedrich
Der Zwerg (Zemlinsky) 24 mar-12 aprD: Donald Runnicles; R: Tobias Kratzer
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 5 apr-10 maiD: Evan Rogister; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Parsifal (Wagner) 14-21 aprD: Donald Runnicles; R: Philipp Stölzl
Oceane (Glanert) 28 apr-24 maiD: Donald Runnicles; R: Robert Carsen
Der fliegende Holländer (Wagner) 1-9 maiD: Axel Kober; R: Christian Spuck
Don Quichotte (Massenet) 30 mai-18 jūnD: Emmanuel Villaume; R: Jakop Ahlbom
Delirio (Moultaka) 4-13 jūnR: Wolfgang Nägele
Otello (Verdi) 8-20 jūnD: Paolo Arrivabeni; R: Andreas Kriegenburg
Manon Lescaut (Puccini) 9-15 jūnD: Simon Rattle; R: Gilbert Deflo
Hamlet (concert) (Thomas,A) 24-29 jūnD: Yves Abel
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 10 sep-28 janD: Jordan de Souza; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 23 sep-4 novD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Die Bremer Stadtmusikanten (Sendil) 24 sep-26 decD: Ivo Hentschel; R: Tobias Ribitzki
Die schöne Helena (Offenbach) 1 okt-25 decD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Pelléas et Mélisande (Debussy) 15 okt-12 jūlD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Satyagraha (Glass) 27 okt-10 novD: Jonathan Stockhammer; R: Sidi Larbi Cherkaoui
Anatevka (Bock) 3 dec-15 jūlD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Die Zauberflöte (Mozart) 15 dec-20 janD: Ivo Hentschel / Jordan de Souza; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Don Giovanni (Mozart) 6 jan-9 marD: Anthony Bramall / Ivo Hentschel; R: Herbert Fritsch
Die Gezeichneten (Schreker) 21 jan-11 jūlD: Stefan Soltesz; R: Calixto Bieito
Schneewittchen und die 77 Zwerge (Kats-Chernin) 25 jan-17 aprD: Ivo Hentschel; R: Christian von Götz
Die Perlen der Cleopatra (Straus) 31 jan-30 marD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Xerxes (Handel) 9 feb-20 marD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Blaubart (Offenbach) 17 mar-13 jūlD: Clemens Flick; R: Stefan Herheim
Blaubart (Offenbach) 23 mar-13 jūlD: Stefan Soltesz; R: Stefan Herheim
Jewgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 29 mar-19 maiD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 apr-21 maiD: Maurizio Barbacini; R: Kirill Serebrennikov
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13-28 aprD: Ivo Hentschel; R: Calixto Bieito
Semele (Handel) 12 mai-10 jūlD: Konrad Junghänel; R: Barrie Kosky
My Fair Lady (Loewe) 2 jūn-7 jūlD: Peter Christian Feigel; R: Andreas Homoki
Die Nase (Shostakovich) 16 jūn-14 jūlD: Ainars Rubikis; R: Barrie Kosky
Carmen (Bizet) 23 jūn-8 jūlD: Hendrik Vestmann; R: Sebastian Baumgarten
Die Zauberflöte (Mozart) 8 sep-4 novD: Ainars Rubikis; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Anatevka (Bock) 15 sep-7 febD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Die tote Stadt (Korngold) 30 sep-28 jūnD: Ainars Rubikis; R: Robert Carsen
Blaubart (Offenbach) 3 okt-9 decD: Stefan Soltesz; R: Stefan Herheim
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 13 okt-16 decD: Ainars Rubikis; R: Andreas Homoki
Der Zauberer von Oz (Valtinoni) 28 okt-26 decD: Ivo Hentschel; R: Felix Seiler
Cendrillon (Massenet) 2 nov-28 decD: Ainars Rubikis; R: Damiano Michieletto
Candide (Bernstein) 24 nov-30 jūnD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Die Perlen der Cleopatra (Straus) 6 dec-20 janD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Viktoria und ihr Husar (concert) (Abraham) 23-30 decD: Stefan Soltesz
My Fair Lady (Loewe) 5 jan-1 maiD: Peter Christian Feigel; R: Andreas Homoki
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 13 jan-31 marD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
La bohème (Puccini) 27 jan-29 jūnD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
West Side Story (Bernstein) 10 feb-18 maiD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky, Otto Pichler
Poro (Handel) 16 mar-25 jūnD: Jörg Halubek; R: Harry Kupfer
Ball im Savoy (Abraham) 21 mar-16 jūnD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 10 apr-11 jūnD: Gabriel Feltz; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
M - Eine Stadt sucht einen Mörder (Eggert) 5 mai-26 jūn
Der Jahrmarkt von Sorotschinzi (Musorgsky) 9 mai-12 jūnD: Jordan de Souza; R: Barrie Kosky
Roxy und ihr Wunderteam (Abraham) 31 mai-27 jūnD: Kai Tietje; R: Stefan Huber
Der Rosenkavalier (Strauss) 8-23 jūnD: Henrik Nánási; R: Andreas Homoki
Berlin, Konzerthaus Berlin  / 
Giovanna d'Arco (Verdi) 5 marD: Felix Krieger; R: Thilo Reinhardt
Ein deutsches Requiem (Brahms) 31 marD: Michael Sanderling
Berlin, Staatsoper Unter den Linden  / 
Szenen aus Goethes Faust (Schumann) 3 okt-17 decD: Daniel Barenboim; R: Jürgen Flimm
Rivale (Ronchetti) 8-22 oktD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Der unglaubliche Spotz (Svoboda,M) 24 nov-20 decD: Adrian Heger; R: Marcin Lakomicki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-29 decD: Sebastian Weigle; R: Achim Freyer
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 9 dec-14 jūlD: Diego Fasolis; R: Eva-Maria Höckmayr
La bohème (Puccini) 22 dec-17 janD: Julien Salemkour; R: Lindy Hume
Die Zauberflöte (Mozart) 26 dec-12 aprD: Julien Salemkour / Daniel Cohen; R: August Everding
Don Giovanni (Mozart) 7 jan-2 febD: Alessandro De Marchi; R: Claus Guth
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-19 janD: Eun Sun Kim; R: Hans Neuenfels
La traviata (Verdi) 28 jan-3 jūnD: Massimo Zanetti / Domingo Hindoyan; R: Dieter Dorn
Sommertag (Brass) 10 feb-3 marD: Max Renne; R: Eva-Maria Weiss
Tristan und Isolde (Wagner) 11 feb-18 marD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Salome (Strauss) 4-17 marD: Zubin Mehta / Thomas Guggeis; R: Hans Neuenfels
Falstaff (Verdi) 25 mar-1 aprD: Daniel Barenboim; R: Mario Martone
Parsifal (Wagner) 30 mar-2 aprD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
The Turn of the Screw (Britten) 8-22 aprD: Daniel Cohen; R: Claus Guth
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 13-28 aprD: Victorien Vanoosten; R: Wim Wenders
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 apr-24 maiD: Daniel Cohen; R: Ruth Berghaus
King Arthur (Purcell) 6-21 maiD: René Jacobs; R: Sven-Eric Bechtolf, Julian Crouch
Pelléas et Mélisande (Debussy) 27 mai-14 jūnD: Daniel Barenboim; R: Ruth Berghaus
Tosca (Puccini) 2-16 jūnD: Simone Young; R: Alvis Hermanis, Gudrun Hartmann
Macbeth (Verdi) 17 jūn-2 jūlD: Daniel Barenboim; R: Harry Kupfer
Orfeo ed Euridice (Gluck) 22 jūn-6 jūlD: Domingo Hindoyan; R: Jürgen Flimm
Ti vedo, ti sento, mi perdo (Sciarrino) 7-15 jūlD: Maxime Pascal; R: Jürgen Flimm
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 16 sep-14 oktD: Simone Young; R: Claus Guth
Der Freischütz (Weber) 22 sep-6 oktD: Marc Minkowski; R: Michael Thalheimer
Medea (Cherubini) 7-28 oktD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Usher (Van Parys) 12-30 oktD: Marit Strindlund; R: Philippe Quesne
Le nozze di Figaro (Mozart) 13-26 oktD: Alessandro De Marchi; R: Jürgen Flimm
Il trovatore (Verdi) 27 okt-11 novD: Eun Sun Kim; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
L'orfeo (Monteverdi) 17-30 novD: Leonardo García Alarcón; R: Sasha Waltz
Hippolyte et Aricie (Rameau) 25 nov-8 decD: Sir Simon Rattle; R: Aletta Collins
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 26 nov-1 decD: Diego Fasolis; R: Eva-Maria Höckmayr
Fidelio (Beethoven) 7-19 decD: Karl Heinz Steffens; R: Harry Kupfer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 dec-12 janD: Christopher Moulds / Thomas Guggeis; R: Achim Freyer
Falstaff (Verdi) 20 dec-1 janD: Daniel Barenboim; R: Mario Martone
Violetter Schnee (Furrer) 13-31 janD: Matthias Pintscher; R: Claus Guth
Kopernikus (Vivier) 18 jan-2 febD: Errico Fresis; R: Wouter Van Looy
Don Giovanni (Mozart) 20 jan-12 febD: Lahav Shani; R: Claus Guth
Elektra (Strauss) 27 jan-24 febD: Daniel Barenboim; R: Patrice Chéreau
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1 feb-8 maiD: Stefano Ranzani; R: Ruth Berghaus
Die Zauberflöte (Mozart) 17 feb-16 marD: Franz Welser-Möst; R: Yuval Sharon
Babylon (Widmann) 9-24 marD: Daniel Barenboim; R: Andreas Kriegenburg
Schneewittchen (Mitterer) 13 mar-7 aprR: Constanze Albert
La traviata (Verdi) 15-30 marD: Massimo Zanetti; R: Dieter Dorn
Die Verlobung im Kloster (Prokofiev) 13-22 aprD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 14-21 aprD: Daniel Barenboim; R: Andrea Moses
Die Zauberflöte (Mozart) 26 apr-1 maiD: Thomas Guggeis; R: August Everding
Tosca (Puccini) 3-12 maiD: Domingo Hindoyan; R: Alvis Hermanis
Macbeth (Verdi) 23-30 maiD: Daniel Barenboim; R: Harry Kupfer
Pelléas et Mélisande (Debussy) 25 mai-7 jūnD: Maxime Pascal; R: Ruth Berghaus
Rigoletto (Verdi) 2-29 jūnD: Andrés Orozco-Estrada; R: Bartlett Sher
Tristan und Isolde (Wagner) 15-28 jūnD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
Otello (Verdi) 7 okt-25 marD: Alexander Kalajdzic; R: Paul-Georg Dittrich
Die Zauberflöte (Mozart) 28 okt-2 febD: Alexander Kalajdzic / Gregor Rot; R: Andrea Schwalbach
Werther (Massenet) 2 dec-18 marD: Alexander Kalajdzic; R: Alexander Charim
Benzin (Rezniček) 13 jan-8 aprD: Gregor Rot; R: Cordula Däuper
Das Rheingold (Wagner) 3 mar-6 maiD: Alexander Kalajdzic; R: Mizgin Bilmen
Anne und Zef (Krüs) 22 marD: Wilko Jordens; R: Michael Britsch
Orlando paladino (Haydn) 27 apr-5 jūlD: Merijn van Driesten; R: Julia Hölscher
Jakob Lenz (Rihm) 9 jūn-7 jūlD: Gregor Rot; R: Nadja Loschky
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
Penthesilea (Schoeck) 15 okt-14 decD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
Carmen (Bizet) 5 nov-20 aprD: Jacques Lacombe; R: Carlos Wagner
Geisterritter (Reynolds) 3 dec-4 marD: Daniel Mayr; R: Erik Petersen
Madama Butterfly (Puccini) 8 dec-31 marD: Stephan Zilias; R: Mark Daniel Hirsch
Gianni Schicchi (Puccini) 1 jan-18 febD: Jacques Lacombe; R: Mark Daniel Hirsch
Il tabarro (Puccini) 1 jan-18 febD: Jacques Lacombe; R: Mark Daniel Hirsch
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 jan-30 jūnD: Dirk Kaftan / Stephan Zilias / Marcus Merkel / Hermes Helfricht; R: Aron Stiehl
Echnaton (Glass) 11 mar-28 jūnD: Stephan Zilias; R: Laura Scozzi
La traviata (Verdi) 24 mar-21 maiD: Dirk Kaftan; R: Andreas Homoki
Evita (Lloyd Webber) 11 apr-8 jūlD: Jürgen Grimm; R: Gil Mehmert(original), Sandra Wissmann(revival)
I due Foscari (Verdi) 6 mai-12 jūlD: Will Humburg; R: Philipp Kochheim
Turandot (Puccini) 27 mai-22 jūnD: Stephan Zilias; R: Silviu Purcărete
Oberst Chabert (Waltershausen) 17 jūn-13 jūlD: Jacques Lacombe; R: Roland Schwab
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 7 sep-26 oktR: Seollyeon Konwitschny
Xerxes (Handel) 7 okt-13 marD: Rubén Dubrovsky; R: Leo Muscato
Die Zauberflöte (Mozart) 13 okt-20 decR: Jürgen Rose
Lohengrin (Wagner) 4 nov-14 aprD: Dirk Kaftan; R: Marco Arturo Marelli
Requiem (Verdi) 9 novD: Dirk Kaftan
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 18 nov-25 dec
La Gioconda (concert) (Ponchielli) 1 jan-8 jūn
Die Schneekönigin (Lange) 27 jan-18 maiR: Johannes Schmid
Jérusalem (Verdi) 10 feb-3 maiD: Will Humburg
Elektra (Strauss) 10 mar-13 jūnD: Dirk Kaftan; R: Enrico Lübbe
Die Sache Makropulos (Janáček) 7 apr-19 jūnD: Dirk Kaftan; R: Christopher Alden
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 25 mai-5 jūlD: Will Humburg; R: David Pountney
Don Giovanni (Mozart) 14 jūn-4 jūl
West Side Story (Bernstein) 1+ sep
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 oktR: Josef Ernst Köpplinger
Cavalleria rusticana (Mascagni) 3 nov
Pagliacci (Leoncavallo) 3 nov
Iwein (Eggert) 5 apr
La forza del destino (Verdi) 3 mai
Brandenburg, Brandenburger Theater  / 
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 12 oktD: Saessak Shin; R: Winfried Schneider
Ritter Blaubart (Offenbach) 12-14 janD: Ivo Hentschel; R: Steffen Piontek
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 23-24 marD: Alexanders Merzyn; R: Klaus Seiffert
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
Don Carlo (Verdi) 9 sep-2 febD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Andrea Moses
Werther (Massenet) 22 sep-22 decD: Iván López Reynoso / Samuel Emanuel; R: Benjamin Prins
Tosca (Puccini) 1 okt-7 decD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Roland Schwab
Rivale (Ronchetti) 29 okt-27 jūnD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 nov-26 decD: Iván López Reynoso / Christopher Lichtenstein; R: Brigitte Fassbaender
Europeras I and II (Cage) 25 nov-24 jūnD: Christopher Lichtenstein; R: Isabel Ostermann
How to Kill Your Mother. Projekt Elektra (Salvatori) 26 nov-23 janD: Samuel Emanuel; R: Till Kleine-Möller
Die sieben Todsünden (Weill) 12 jan-22 jūnD: Iván López Reynoso; R: Aniara Amos
La porta della legge (Sciarrino) 12 jan-22 jūnD: Alexis Agrafiotis / Iván López Reynoso; R: Aniara Amos
La clemenza di Tito (Mozart) 17 feb-11 maiD: Srboljub Dinić / Iván López Reynoso; R: Jürgen Flimm
Elektra (Strauss) 16 mar-1 jūnD: Srboljub Dinić; R: Adriana Altaras
Elektra (Strauss) 16 mar-1 jūnD: Srboljub Dinić; R: Adriana Altaras
La Voix humaine (Poulenc) 11 apr-3 jūnD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
Tagebuch eines Verschollenen (Janáček) 11 apr-3 jūnD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 19-31 maiD: Iván López Reynoso; R: Neco Çelik
Carmen (Bizet) 18 aug-5 sepD: Srboljub Dinić; R: Philipp M Krenn
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21 sep-20 oktD: Iván López Reynoso; R: Neco Çelik
Der fliegende Holländer (Wagner) 13 okt-2 feb
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2 nov-25 decD: Iván López Reynoso; R: Brigitte Fassbaender
La bohème (Puccini) 1 dec-24 mar
The Turn of the Screw (Britten) 11 jan-10 mar
Die lustige Witwe (Lehár) 22 feb-9 jūn
Die Passagierin (Weinberg) 6 apr-5 jūn
Bremen, Theater Bremen  / 
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 10 sep-21 aprD: Yoel Gamzou / Valery Kirianov; R: Armin Petras
Candide (Bernstein) 14 okt-24 marD: Christopher Ward; R: Marco Štorman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 okt-1 febD: Olof Boman / Hartmut Keil; R: Michael Talke
Rusalka (Dvořák,A) 11 nov-18 marD: Hartmut Keil / Winston Dan Vogel / Killian Farrell; R: Anna-Sophie Mahler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-26 decD: Israel Gursky; R: Alexander Riemenschneider
Die Zauberflöte (Mozart) 16 dec-1 aprD: Israel Gursky; R: Chris Alexander
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 28 jan-26 jūnD: Olof Boman / Israel Gursky; R: Paul-Georg Dittrich
Wahlverwandtschaften (Kürstner) 24 feb-26 maiD: Clemens Heil; R: Stephan Kimmig
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 mar-24 jūnD: Yoel Gamzou; R: Felix Rothenhäusler
Carmen (Bizet) 13 apr-17 maiD: Yoel Gamzou; R: Anna-Sophie Mahler
Simplicius Simplicissimus (Hartmann) 28 apr-13 jūnD: Clemens Heil; R: Tatjana Gürbaca
The Rake's Progress (Stravinsky) 27 mai-28 jūnD: Hartmut Keil; R: Michael Talke
Fidelio (Beethoven) 16 sep-10 janD: Yoel Gamzou; R: Paul-Georg Dittrich
Un ballo in maschera (Verdi) 21 okt-19 janD: Marco Comin; R: Michael Talke
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 dec-21 marD: Hartmut Keil; R: Alexander Riemenschneider
Lulu (Berg) 27 jan-24 marD: Hartmut Keil; R: Marco Štorman
L'étoile (Chabrier) 30 mar-30 jūnD: Yoel Gamzou; R: Tom Ryser
Die tote Stadt (Korngold) 12 mai-13 jūnD: Yoel Gamzou; R: Armin Petras
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
Rigoletto (Verdi) 4 nov-9 decD: Marc Niemann / Ektoras Tartanis; R: Andrzej Woron
Fidelio (Beethoven) 25 dec-10 marD: Marc Niemann; R: Robert Lehmeier
Frau Luna (Lincke) 30 jan-10 jūnD: Hartmut Brüsch / Tonio Shiga; R: Holger Seitz
Frau Luna (Lincke) 3+ febD: Hartmut Brüsch; R: Holger Seitz
Der Konsul (Menotti) 17 mar-27 maiD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Der Liebestrank (Donizetti) 28 apr-20 jūnD: Ektoras Tartanis / Tonio Shiga; R: Ansgar Weigner
Der Untermieter (Tate) 2-21 jūnD: Ektoras Tartanis; R: Sam Brown
Chemnitz, Theater Chemnitz  / 
Hochzeit mit Hindernissen (Morrison,G) 16 sep-19 maiD: Jakob Brenner; R: Stefan Huber
Chess (Andersson,BT) 29 sep-20 maiD: Jakob Brenner; R: Thomas Winter
Der Rosenkavalier (Strauss) 30 sep-19 janD: Felix Bender; R: Paul Esterházy
9. Sinfonie (concert) (Beethoven) 3 oktD: Clemens Schuldt
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 6 okt-1 marD: Felix Bender; R: Helen Malkowsky
Emil und die Detektive (Schubring) 14 okt-18 maiD: Jakob Brenner; R: Michael Schilhan
Turandot (Puccini) 22 okt-28 decD: Felix Bender; R: Hinrich Horstkotte
Non(n)sens (Goggin) 28 okt-21 maiD: Jakob Brenner; R: Matthias Winter
Ein Maskenball (Verdi) 2 dec-10 maiD: Guillermo García Calvo / Stefan Politzka / Attilio Tomasello; R: Arila Siegert
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10-25 decD: Guillermo García Calvo / Felix Bender / Stefan Politzka; R: Steffen Piontek
9. Sinfonie (Beethoven) 31 decD: Felix Bender
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 13 jan-10 marD: Felix Bender; R: Helen Malkowsky
Rinaldo (Handel) 20 jan-9 maiD: Felix Bender; R: Kobie van Rensburg
Das Rheingold (Wagner) 3 feb-28 aprD: Guillermo García Calvo / Felix Bender; R: Verena Stoiber
Tannhäuser (Wagner) 4 mar-1 aprD: Gerrit Prießnitz; R: Michael Heinicke
Der Sängerkrieg der Heidehasen (Wilhelm) 23 mar-26 maiD: Jakob Brenner; R: Jasna Žarić
Die Walküre (Wagner) 24 mar-27 maiD: Felix Bender / Guillermo García Calvo; R: Monique Wagemakers
Parsifal (Wagner) 30 mar-29 aprD: Guillermo García Calvo; R: John Dew
Don Pasquale (Donizetti) 12 mai-15 jūnD: Stefan Politzka; R: Nils Braun
Die Fledermaus (Strauss,J) 2-16 jūnD: Guillermo García Calvo; R: Johannes Pölzgutter
Die Fledermaus (Strauss,J) 15 sep-22 marD: Guillermo García Calvo; R: Johannes Pölzgutter
Don Pasquale (Donizetti) 23 sep-29 decD: Stefan Politzka / Kevin Griffiths; R: Nils Braun
Siegfried (Wagner) 29 sep-8 jūnD: Felix Bender / Guillermo García Calvo; R: Sabine Hartmannshenn
Amleto (Faccio) 3 nov-5 maiD: Gerrit Prießnitz; R: Olivier Tambosi
Götterdämmerung (Wagner) 1 dec-10 jūnD: Guillermo García Calvo; R: Elisabeth Stöppler
Das Rheingold (Wagner) 5 jan-30 maiD: Guillermo García Calvo; R: Verena Stoiber
Die Walküre (Wagner) 12 jan-1 jūnD: Felix Bender / Guillermo García Calvo; R: Monique Wagemakers
Die Zauberflöte (Mozart) 2 feb-28 maiD: Jakob Brenner; R: Michael Schilhan
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 feb-31 marD: Guillermo García Calvo; R: Paul Esterházy
Ein Maskenball (Verdi) 5-18 aprR: Arila Siegert
Der Teufel auf Erden (von Suppé) 27 apr-2 jūnD: Jakob Brenner; R: Hinrich Horstkotte
Fidelio (Beethoven) 25 mai-23 jūnD: Guillermo García Calvo; R: Robert Lehmeier
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 17 sep-18 janD: Johannes Braun; R: Susanne Lietzow
Tosca (Puccini) 30 sep-28 janD: Roland Kluttig; R: Hans Walter Richter
Das Land des Lächelns (Lehár) 2 dec-1 aprD: Johannes Braun; R: Magdalena Fuchsberger
La Cenerentola (Rossini) 3 feb-29 marD: Johannes Braun; R: Tibor Torell
High Society (Porter) 24 feb-8 jūlD: Roland Fister; R: Matthias Straub
Pinocchio (Valtinoni) 10 mar-6 maiD: Paul Willot-Förster; R: Erik Petersen
Rusalka (Dvořák,A) 22 apr-27 jūnD: Roland Kluttig; R: Tobias Heyder
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 22 jūn-11 jūlD: Roland Kluttig; R: Konstanze Lauterbach
Die Zauberflöte (Mozart) 29+ sepD: Johannes Braun; R: Philipp Westerbarkei
Into the Woods (Sondheim) 8+ decD: Roland Fister; R: Joan Anton Rechi
Peter Grimes (Britten) 26+ janD: Roland Kluttig; R: Alexander Charim
Wunderland (Schreier) 1+ marD: Paul Willot-Förster; R: Ilaria Lanzino
Neues vom Tage (Hindemith) 30+ marD: Roland Fister; R: Tibor Torell
Peter Grimes (Britten) 13 aprD: Roland Kluttig; R: Alexander Charim
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 5+ maiD: Roland Fister; R: Jörg Behr
Carmen (Bizet) 2+ jūnD: Roland Kluttig; R: Alexander Müller-Elmau
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Sugar (Styne) 1 sep-1 janD: Ivo Hentschel; R: Klaus Seiffert
Turandot (Puccini) 23 sep-10 jūnD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Wozzeck (Berg) 1 okt-5 novD: Evan Christ; R: Christiane Lutz
Ritter Blaubart (Offenbach) 16 nov-13 maiD: Ivo Hentschel; R: Steffen Piontek
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25-29 decD: Ivo Hentschel; R: Martin Schüler
Sekretärinnen (Wittenbrink) 26 jan-2 jūnD: Frank Bernard; R: Thomas Weber-Schallauer
Don Carlo (Verdi) 4 feb-14 aprD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Don Giovanni (Mozart) 24 feb-7 jūnD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 mar-16 jūnD: Evan Christ; R: Matthias Oldag
Macbeth (Verdi) 21 apr-26 jūnD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 23 jūn-7 jūlD: Alexander Merzyn
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 2 sep-10 febD: Will Humburg / Michael Nündel; R: Dietrich Hilsdorf
Tosca (Puccini) 17 sep-27 decD: Will Humburg; R: Eva-Maria Höckmayr
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 29 okt-8 aprD: Rubén Dubrovsky / Michael Nündel / Karsten Januschke; R: Emmanuelle Bastet
Schubert's Winterreise (Zender) 11 nov-13 janD: Michael Nündel
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 dec-8 jūnD: Michael Nündel; R: Nicole Claudia Weber
Simon Boccanegra (Verdi) 27 jan-20 maiD: Will Humburg; R: Dirk Schmeding
Die Sache Makropulos (Janáček) 10 mar-10 maiD: Will Humburg; R: Eva-Maria Höckmayr
Orango (Shostakovich) 13-14 maiD: Will Humburg; R: Ines Krome
Così fan tutte (Mozart) 19 mai-16 jūnD: Michael Nündel; R: Dietrich Hilsdorf
Die Dreigroschenoper (Weill) 31 mai-20 jūnD: Michael Nündel; R: Philip Tiedemann
L'orfeo (Monteverdi) 8 sep-27 decD: Joachim Enders; R: Andreas Bode
Saint François d'Assise (Messiaen) 9 sep-11 novD: Johannes Harneit; R: Karsten Wiegand
Die Dreigroschenoper (Weill) 28 sep-2 marD: Michael Nündel; R: Philip Tiedemann
Die Zauberflöte (Mozart) 26 okt-12 maiD: Rubén Dubrovsky / Michael Nündel; R: Karsten Wiegand
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 novD: Michael Nündel; R: Nicole Claudia Weber
Ein Maskenball (Verdi) 8 dec-13 aprR: Valentin Schwarz
Kiss me, Kate (Porter) 2 feb-23 maiD: Michael Nündel; R: Erik Petersen
Rusalka (Dvořák,A) 23 mar-8 jūnR: Luise Kautz
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 apr-21 jūnD: Johannes Harneit; R: Christian Weise
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
Otello (Verdi) 16 sep-24 marD: Markus L Frank; R: Roman Hovenbitzer
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 sep-22 decD: Markus L Frank / Wolfgang Kluge; R: Holger Potocki
A Santa Lucia (Tasca) 29 sep-22 decD: Markus L Frank / Wolfgang Kluge; R: Holger Potocki
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 27 okt-14 aprD: Elisa Gogou; R: Benjamin Prins
Lady Hamilton (Künneke) 26 nov-31 dec
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 dec-6 janD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Weigand
Kiss me, Kate (Porter) 19 jan-10 jūnD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Weigand
Die Dreigroschenoper (Weill) 2 mar-1 jūnD: Markus L Frank; R: Ezio Toffolutti
Manon Lescaut (Puccini) 5 apr-8 jūnD: Markus L Frank; R: Katharina Thoma
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 27 apr-16 jūnD: Markus L Frank; R: Hinrich Horstkotte
Fürst Igor (concert) (Borodin) 25 mai-2 jūnD: Elisa Gogou
Julius Cäsar in Ägypten (Handel) 8-23 jūnD: Markus L Frank; R: Matthias Oldag
King Arthur (Purcell) 21 sep-12 maiD: Elisa Gogou; R: Mario Holetzeck
Der Freischütz (Weber) 26 okt-22 jūnD: Markus L Frank; R: Saskia Kuhlmann
Im weißen Rößl (Benatzky) 22 feb-4 maiD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Weigand
Katja und der Teufel (Dvořák,A) 25 mai-16 jūnD: Elisa Gogou; R: Jakob Peters-Messer
Nabucco (concert) (Verdi) 27-30 jūnD: Elisa Gogou
Detmold, Landestheater Detmold  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 sep-3 marD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Elegie für junge Liebende (Henze) 4 okt-25 novD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 7 okt-23 febD: György Mészáros; R: Wolf Widder
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 okt-4 febD: György Mészáros; R: Guta G N Rau
Dracula (Wildhorn) 1 dec-14 jūnD: Mathias Mönius; R: Lars Helmer
Powder her face (Adès) 9 feb-7 aprD: Lutz Rademacher; R: Christian Poewe
Tosca (Puccini) 13 apr-22 jūnD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Così fan tutte (Mozart) 1-8 jūnD: György Mészáros; R: Holger Potocki
Faust (Gounod) 7 sep
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 26+ okt
Martha (Flotow) 7+ dec
The Addams Family (Lippa) 15+ feb
Luisa Miller (Verdi) 5+ apr
Dortmund, Theater Dortmund  / 
Arabella (Strauss) 24 sep-26 novD: Gabriel Feltz / Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
La traviata (Verdi) 6 okt-28 decD: Motonori Kobayashi / Ingo Martin Stadtmüller; R: Tina Lanik
Wunderland (Schreier) 22 okt-6 marD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Ilaria Lanzino
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 2 dec-28 janD: Gabriel Feltz / Philipp Armbruster; R: Tina Lanik
Frau Luna (Lincke) 13 jan-30 maiD: Philipp Armbruster / Ingo Martin Stadtmüller; R: Erik Petersen
Die Zauberflöte (Mozart) 20 jan-8 jūnD: Gabriel Feltz / Motonori Kobayashi; R: Stefan Huber
Nabucco (Verdi) 10 mar-10 jūnD: Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
Die Schneekönigin (Lange) 8 apr-3 jūnD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Johannes Schmid
Aida (Verdi) 5 okt-13 janD: Gabriel Feltz; R: Jacopo Spirei
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 okt-2 marD: Motonori Kobayashi; R: Martin G Berger
West Side Story (Bernstein) 24 nov-22 aprD: Philipp Armbruster; R: Gil Mehmert
Das Land des Lächelns (Lehár) 12 jan-2 jūnD: Gabriel Feltz; R: Thomas Enzinger
Turandot (Puccini) 9 feb-3 maiD: Gabriel Feltz / Motonori Kobayashi; R: Tomo Sugao
Fin de partie (Kurtag) 18 apr-17 maiD: Johannes Kalitzke / Arnaud Arbet; R: Ingo Kerkhof
Echnaton (Glass) 24 mai-29 jūnD: Motonori Kobayashi; R: Demis Volpi
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 9 sep-28 decD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Wonderful Town (Bernstein) 13 sep-15 aprD: Peter Christian Feigel; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 23 sep-16 maiD: Andreas Schüller / Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Die lustige Witwe (Lehár) 30 sep-31 decD: Andreas Schüller; R: Sebastian Ritschel
Im weißen Rößl (Benatzky) 3 nov-14 janD: Christian Garbosnik; R: Winfried Schneider
Das Märchen vom Zaren Saltan (Rimsky-Korsakov) 18 nov-9 febD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2-23 decD: Andreas Schüller; R: Jasmin Solfaghari
Frau Luna (Lincke) 27 jan-6 jūlD: Andreas Schüller / Yura Yang; R: Andy Hallwaxx
Candide (Bernstein) 3 mar-8 jūlD: Andreas Schüller; R: Winfried Schneider
María de Buenos Aires (Piazzolla) 21 mar-27 mai
María de Buenos Aires (Piazzolla) 28 mar-19 maiD: Peter Christian Feigel; R: Radek Stopka
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 apr-17 jūnD: Andreas Schüller; R: Peter Kube
Die Dreigroschenoper (Weill) 27 apr-13 jūlD: Christian Garbosnik; R: Sebastian Ritschel
Ein Käfig voller Narren (Herman) 9 mai-10 jūnD: Christian Garbosnik; R: Andreas Gergen
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 30 jūn-15 jūlD: Peter Christian Feigel; R: Axel Köhler
Im weißen Rößl (Benatzky) 1 sep-30 novD: Christian Garbosnik; R: Winfried Schneider
Die Dreigroschenoper (Weill) 15 sep-5 febD: Christian Garbosnik; R: Sebastian Ritschel
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 sep-7 aprD: Peter Christian Feigel; R: Axel Köhler
Candide (Bernstein) 5 okt-15 janD: Andreas Schüller; R: Winfried Schneider
Die schöne Galathée (von Suppé) 27 okt-30 jūnD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
Gianni Schicchi (Puccini) 27 okt-30 jūnD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
Die Zauberflöte (Mozart) 17 nov-27 mar
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-23 decD: Andreas Schüller; R: Jasmin Solfaghari
My Fair Lady (Loewe) 26 jan-10 jūlD: Christian Garbosnik; R: Sebastian Ritschel
Frau Luna (Lincke) 9 feb-3 jūlD: Andreas Schüller; R: Andy Hallwaxx
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 9 mar-22 maiD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
María de Buenos Aires (Piazzolla) 28 mar-19 maiD: Peter Christian Feigel; R: Radek Stopka
Der Mann mit dem Lachen (Nimsgern) 27 apr-11 jūnD: Peter Christian Feigel; R: Andreas Gergen
Die lustige Witwe (Lehár) 18 mai-6 jūlD: Christian Garbosnik; R: Sebastian Ritschel
Ein Hauch von Venus (Weill) 22 jūn-14 jūlD: Peter Christian Feigel; R: Matthias Davids
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
La traviata (Verdi) 26 aug-12 oktD: Ivan Repušić / Domingo Hindoyan; R: Andreas Homoki
La bohème (Puccini) 27 aug-16 jūnD: Giampaolo Bisanti; R: Christine Mielitz
Die Zauberflöte (Mozart) 28 aug-27 maiD: Moritz Gnann / Stefan Klingele / Christoph Gedschold; R: Achim Freyer
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 6-23 sepD: Frédéric Chaslin; R: Johannes Erath
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 sep-2 aprD: Alessandro De Marchi / Jonathan Darlington; R: Grischa Asagaroff
Trouble in Tahiti (Bernstein) 30 sep-14 oktD: Franz Brochhagen; R: Manfred Weiss
Carmen (Bizet) 2 okt-7 jūlD: Antonino Fogliani / Alejo Pérez / Daniele Callegari; R: Axel Köhler
Les Troyens (Berlioz) 3 okt-3 novD: John Fiore; R: Lydia Steier
Salome (Strauss) 4-17 oktD: Omer Meir Wellber; R: Michael Schulz
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20 okt-13 novD: Christopher Moulds; R: Michiel Dijkema
Schneewitte (Joneleit) 25 okt-19 novD: Clemens Jüngling; R: Andrea Kramer
Götterdämmerung (Wagner) 29 okt-4 febD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Rigoletto (Verdi) 12 nov-8 jūnD: Lorenzo Viotti / Eun Sun Kim / Francesco Lanzillotta; R: Nikolaus Lehnhoff
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 nov-6 aprD: Giampaolo Bisanti; R: Dietrich Hilsdorf
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 2-13 decD: Johannes Wulff-Woesten; R: Christiane Lutz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9-26 decD: Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
Die tote Stadt (Korngold) 16 dec-2 febD: Jeffrey Tate; R: David Bösch
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 19-27 decD: Omer Meir Wellber; R: Markus Bothe
Die Fledermaus (Strauss,J) 1-12 janD: Marius Stieghorst; R: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 13-29 janD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Die Walküre (Wagner) 14-30 janD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Siegfried (Wagner) 18 jan-1 febD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Der Freischütz (Weber) 10 feb-5 marD: Alexander Soddy / Christoph Gedschold; R: Axel Köhler
Der fliegende Holländer (Wagner) 11 feb-2 jūlD: Asher Fisch; R: Florentine Klepper
Otello (Verdi) 3 mar-30 aprD: Stefano Ranzani / Daniele Callegari; R: Vincent Boussard
L'elisir d'amore (Donizetti) 11 mar-1 aprD: Antonello Allemandi; R: Michael Schulz
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 mar-19 jūnD: Ido Arad; R: Johannes Erath
Tosca (Puccini) 22 apr-3 maiD: Christian Thielemann; R: Johannes Schaaf
La forza del destino (Verdi) 28 apr-19 maiD: Mark Wigglesworth; R: Keith Warner
Fidelio (Beethoven) 4-17 maiD: Adam Fischer; R: Christine Mielitz
Das Rätsel der gestohlenen Stimmen (Wulff-Woesten) 13-23 maiD: Johannes Wulff-Woesten; R: Tom Quaas
Alles Schwindel (Spoliansky) 9-20 jūnD: Max Renne; R: Malte C Lachmann
Don Giovanni (Mozart) 17-23 jūnD: Jonathan Darlington; R: Andreas Kriegenburg
Il prigioniero (Dallapiccola) 30 jūn-11 jūlD: NN; R: Elisabeth Stöppler
Oedipus rex (Stravinsky) 30 jūn-11 jūlD: Erik Nielsen; R: Elisabeth Stöppler
La forza del destino (Verdi) 31 aug-14 sepD: Mark Wigglesworth; R: Keith Warner
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 sep-4 marD: Kristiina Poska; R: Johannes Erath
Rigoletto (Verdi) 2-7 sepD: Stefano Ranzani; R: Nikolaus Lehnhoff
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4 sep-17 novD: Christopher Moulds; R: Michiel Dijkema
Fidelio (Beethoven) 15 sep-12 oktD: Jonathan Darlington; R: Christine Mielitz
Moses und Aron (Schoenberg,A) 29 sep-15 oktD: Alan Gilbert; R: Calixto Bieito
Carmen (Bizet) 1 okt-8 jūnD: Antonino Fogliani; R: Axel Köhler
Satyricon (Maderna) 13-20 oktD: Pietro Borgonovo; R: Georg Schmiedleitner
Die Zauberflöte (Mozart) 20 okt-6 jūnD: Nikolaj Znaider / Felix Krieger / Christoph Gedschold / Moritz Gnann; R: Achim Freyer
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 27 okt-7 novD: Stefano Ranzani; R: Dietrich Hilsdorf
Das Rätsel der gestohlenen Stimmen (Wulff-Woesten) 27 okt-7 novD: Johannes Wulff-Woesten; R: Tom Quaas
Pelléas et Mélisande (Debussy) 9 nov-1 decD: Mikko Franck; R: Alex Ollé
La traviata (Verdi) 23 nov-19 janD: Giampaolo Bisanti / Stefano Ranzani; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 2-14 decD: Christian Thielemann; R: David Hermann
Arabella (Strauss) 7-13 decD: Asher Fisch; R: Florentine Klepper
Häuptling Abendwind (Offenbach) 14 dec-26 janD: Thomas Leo Cadenbach; R: Manfred Weiss
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-26 decD: Asher Fisch; R: Katharina Thalbach
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 20 dec-20 janD: Ekkehard Klemm; R: Manfred Weiss
Cabaret (Kander) 21 dec-8 janD: Max Renne; R: Manfred Weiss
La bohème (Puccini) 27 dec-12 jūlD: Daniele Callegari; R: Christine Mielitz
Der fliegende Holländer (Wagner) 11 jan-1 marD: Christian Thielemann / John Fiore; R: Florentine Klepper
Die lustige Witwe (Lehár) 18 jan-8 febD: Stefan Soltesz; R: Jérôme Savary
Tannhäuser (Wagner) 17 feb-10 marD: Omer Meir Wellber; R: Peter Konwitschny
Die verkaufte Braut (Smetana) 8 mar-2 maiD: Tomáš Netopil; R: Mariame Clément
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 mar-20 aprD: Alessandro De Marchi; R: Grischa Asagaroff
Tosca (Puccini) 14 mar-7 jūnD: Ivan Repušić; R: Johannes Schaaf
Trouble in Tahiti (Bernstein) 15-24 marD: Franz Brochhagen; R: Manfred Weiss
Platée (Rameau) 6-29 aprD: Paul Agnew; R: Rolando Villazón
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 13-21 aprD: Alessandro De Marchi; R: Jens Daniel Herzog
4.48 Psychosis (Venables) 26 apr-10 maiD: Max Renne; R: Isabel Ostermann
Der Rosenkavalier (Strauss) 27 apr-5 maiD: Omer Meir Wellber; R: Uwe Eric Laufenberg
Don Giovanni (Mozart) 22 mai-20 jūnD: Omer Meir Wellber; R: Andreas Kriegenburg
Nabucco (Verdi) 25 mai-21 jūnD: Omer Meir Wellber; R: David Bösch
Die tote Stadt (Korngold) 31 mai-4 jūnD: Dmitri Jurowski; R: David Bösch
Les Huguenots (Meyerbeer) 29 jūn-13 jūlD: Alexander Vedernikov; R: Peter Konwitschny
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
La Cenerentola (Rossini) 17 sep-15 aprD: Antonino Fogliani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Turandot (Puccini) 23 sep-1 oktD: Aziz Shokhakimov; R: Huan-Hsiung Li
Gullivers Reise (Resch) 3 okt-11 jūlD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Marcelo Diaz
Die Zauberflöte (Mozart) 4 okt-17 jūnD: Axel Kober / Christoph Stöcker; R: Suzanne Andrade / Barrie Kosky
Suor Angelica (Puccini) 5 okt-8 novD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Il tabarro (Puccini) 5 okt-8 novD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Gianni Schicchi (Puccini) 5 okt-8 novD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 okt-12 jūnD: Johannes Wildner / Antonino Fogliani; R: András Fricsay
Wozzeck (Berg) 20 okt-26 novD: Axel Kober; R: Stefan Herheim
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 okt-10 decD: Antonino Fogliani / Wen-Pin Chien; R: Christof Loy
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 okt-19 jūnD: David Crescenzi / Stefan Klingele; R: Michael Hampe
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 okt-18 janD: David Crescenzi / Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Das Rheingold (Wagner) 4 nov-21 decD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Madama Butterfly (Puccini) 18 nov-13 jūlD: David Crescenzi / Antonino Fogliani / Aziz Shokhakimov; R: Joan Anton Rechi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 nov-14 janD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut / Wen-Pin Chien / Axel Kober; R: Esther Mertel, Andreas Meyer-Hanno
Maria Stuarda (Donizetti) 15 dec-16 jūnD: Lukas Beikircher; R: Guy Joosten
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 19 dec-11 febD: Patrick Francis Chestnut / Lukas Beikircher; R: Jens Daniel Herzog
Tosca (Puccini) 30 dec-9 janD: Wen-Pin Chien / Aziz Shokhakimov; R: Dietrich Hilsdorf
Don Pasquale (Donizetti) 3 jan-1 jūlD: Wen-Pin Chien / Jesse Wong / Jonathan Brandani; R: Rolando Villazón
Un ballo in maschera (Verdi) 7-21 janD: Lukas Beikircher / Aziz Shokhakimov; R: Stein Winge
Madama Butterfly (Puccini) 20-30 janD: David Crescenzi / Antonino Fogliani / Aziz Shokhakimov; R: Joan Anton Rechi
Die Walküre (Wagner) 28 jan-31 marD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 4 feb-3 jūlD: Jesse Wong; R: Philipp Westerbarkei
Aida (Verdi) 17 feb-22 jūnD: Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
Don Pasquale (Donizetti) 22 feb-2 jūnD: Jonathan Brandani / David Crescenzi / Jesse Wong; R: Rolando Villazón
Rigoletto (Verdi) 23 feb-31 maiD: Lukas Beikircher; R: David Hermann
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 9 mar-21 maiD: Marc Piollet; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 mar-9 maiD: Lukas Beikircher / Stefan Klingele; R: Dietrich Hilsdorf
Gold! (Evers) 1-25 apr
Siegfried (Wagner) 7 apr-10 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Pagliacci (Leoncavallo) 7-29 aprD: Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 7-29 aprD: Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Pygmalion (Donizetti) 22 apr-20 maiD: Ville Enckelmann; R: Volker Böhm
Ariadne (Martinů) 22 apr-20 maiD: Jesse Wong; R: Kinga Szilágyi
Peter Grimes (Britten) 6-8 maiD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 mai-23 jūnD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Die Walküre (Wagner) 31 mai-24 jūnD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 jūn-4 jūlD: Aziz Shokhakimov; R: Adolf Dresen
La traviata (Verdi) 14 sep-6 oktD: Antonino Fogliani; R: Andreas Homoki
Die Zauberflöte (Mozart) 20 sep-23 maiD: Axel Kober; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade
Arabella (Strauss) 21 sep-3 oktD: Axel Kober; R: Tatjana Gürbaca
Die Schneekönigin (Lange) 21 sep-9 decD: Ville Enckelmann; R: Johannes Schmid
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 sep-18 decD: Axel Kober; R: Michael Hampe
Tosca (Puccini) 29 sep-5 aprD: David Crescenzi; R: Dietrich Hilsdorf
Rigoletto (Verdi) 30 sep-21 oktD: Lukas Beikircher; R: David Hermann
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13 okt-14 novD: Stefan Klingele; R: András Fricsay
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 13 okt-14 novD: Lukas Beikircher / Marc Piollet; R: Suzanne Andrade, Esme Appleton
Götterdämmerung (Wagner) 27 okt-23 jūnD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 27 okt-13 novD: Ville Enckelmann
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 okt-17 febD: David Crescenzi; R: Christof Loy
Pagliacci (Leoncavallo) 31 okt-17 decD: David Crescenzi; R: Christof Loy
La Cenerentola (Rossini) 3 nov-7 marD: Antonino Fogliani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Otello (Verdi) 15 nov-12 decD: Antonino Fogliani; R: Michael Thalheimer
Don Giovanni (Mozart) 17 nov-21 decD: Antonino Fogliani; R: Karoline Gruber
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 30 nov-29 decD: Lukas Beikircher; R: Andreas Meyer-Hanno(original), Esther Mertel(revival)
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 dec-20 jūnD: Benjamin Reiners; R: Axel Köhler
Maria Stuarda (Donizetti) 9 dec-9 febD: Antonino Fogliani; R: Guy Joosten
Xerxes (Handel) 17-31 janD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Don Pasquale (Donizetti) 18 jan-3 febD: Antonino Fogliani; R: Rolando Villazón
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 24 jan-7 aprD: Jesse Wong; R: Philipp Westerbarkei
Siegfried (Wagner) 26 jan-30 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 feb-2 jūnD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Schade, dass sie eine Hure war (Schreier) 16 feb-17 marD: Lukas Beikircher; R: David Hermann
Falstaff (Verdi) 24 feb-3 aprD: David Crescenzi; R: Michael Hampe
Der feurige Engel (Prokofiev) 9-31 marD: Kimbo Ishii; R: Immo Karaman
Roméo et Juliette (Gounod) 30 mar-26 maiD: David Crescenzi; R: Philipp Westerbarkei
Gold! (Evers) 1-25 aprR: Ilaria Lanzino
Madama Butterfly (Puccini) 21 apr-8 jūlD: Wen-Pin Chien; R: Joan Anton Rechi
Don Carlo (Verdi) 10 mai-5 jūlD: Nicholas Carter; R: Guy Joosten
Das Rheingold (Wagner) 23 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 25 mai-14 jūlD: Aziz Shokhakimov; R: Lydia Steier
Geisterritter (Reynolds) 19 jūn-10 jūlD: Patrick Francis Chestnut; R: Eric Petersen
Die Walküre (Wagner) 26 jūnD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 30 nov-11 febD: Mario Hartmuth; R: Lars Wernecke
Così fan tutte (Mozart) 5 mai-8 jūnD: Mario Hartmuth; R: Anthony Pilavachi
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Der Troubadour (Verdi) 10-27 augD: Samuel Bächli; R: Jürgen R Weber
Pariser Leben (Offenbach) 2-14 sepD: Peter Leipold; R: Samuel Bächli
Roméo et Juliette (Gounod) 17 sep-18 oktD: Samuel Bächli; R: Federico Grazzini
Die Zauberflöte (Mozart) 30 sep-31 marD: Joana Mallwitz / Samuel Bächli; R: Sandra Leupold
Orpheus und Eurydike (Gluck) 6 okt-27 decD: Zoi Tsokanou; R: Ester Ambrosino
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 okt-19 decD: Peter Leipold; R: Lutz Schwarz
Medea (Cherubini) 11 nov-21 decD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Die lustige Witwe (Lehár) 16 dec-23 marD: Joana Mallwitz / Chanmin Chung; R: Axel Köhler
West Side Story (Bernstein) 5 jan-21 febD: Chanmin Chung; R: Pascale-Sabine Chevroton
La Calisto (Cavalli) 1 mar-12 maiD: Chanmin Chung; R: Samuel Bächli
Der fliegende Holländer (Wagner) 17 mar-20 maiD: Xu Zhong / Chanmin Chung / Andrea Sanguineti; R: Guy Montavon
Es liegt in der Luft (Spoliansky) 18 apr-17 maiD: Ralph Neubert; R: Fernando Blumenthal
Agnes von Hohenstaufen (Spontini) 1-10 jūnD: Zoi Tsokanou; R: Marc Adam
Carmen (Bizet) 3-26 augD: Samuel Bächli / Chanmin Chung / Myron Michailidis; R: Guy Montavon
Fra Diavolo (Auber) 6 okt-26 decR: Hendrik Müller
Die Zauberflöte (Mozart) 14 okt-4 janD: Samuel Bächli; R: Sandra Leupold
Im weißen Rößl (Benatzky) 15 dec-22 aprD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Die lustige Witwe (Lehár) 6 jan-16 marD: Myron Michailidis; R: Axel Köhler
Dead Man Walking (Heggie) 23 mar-14 apr
Es liegt in der Luft (Spoliansky) 5 apr-24 maiD: Ralph Neubert; R: Fernando Blumenthal
Aida (Verdi) 27 apr-15 WildMsgNo!
Essen, Aalto-Musiktheater Essen  / 
Die verkaufte Braut (Smetana) 14 okt-18 janD: Tomáš Netopil / Johannes Witt / Golo Berg; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Rigoletto (Verdi) 21 okt-19 novD: Matteo Beltrami; R: Frank Hilbrich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5 nov-7 janD: Friedrich Haider / Johannes Witt; R: Marie-Helen Joël
Die Zauberflöte (Mozart) 11 nov-9 decD: Friedrich Haider; R: Ezio Toffolutti
Il trovatore (Verdi) 2 dec-9 jūnD: Giacomo Sagripanti / Friedrich Haider / Matteo Beltrami; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
La bohème (Puccini) 8 dec-5 janD: Friedrich Haider; R: Silviu Purcărete
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-11 febD: Johannes Witt / Volker Perplies; R: Gil Mehmert
Norma (Bellini) 19 jan-2 marD: Friedrich Haider; R: Tobias Hoheisel, Imogen Kogge
Turandot (Puccini) 2 feb-1 aprD: Ed Spanjaard; R: Tilman Knabe
Hans Heiling (Marschner) 24 feb-22 jūnD: Frank Beermann; R: Andreas Baesler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4 mar-6 aprD: Tomáš Netopil; R: Jetske Mijnssen
Salome (Strauss) 31 mar-1 jūlD: Tomáš Netopil / Georg Fritzsch; R: Mariame Clément
Lohengrin (Wagner) 8 apr-6 maiD: Tomáš Netopil; R: Tatjana Gürbaca
La traviata (Verdi) 21 apr-26 maiD: Friedrich Haider; R: Josef Ernst Köpplinger
Madama Butterfly (Puccini) 5 mai-24 jūnD: Giuseppe Finzi; R: Tilman Knabe
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 3 jūn-13 jūlD: Johannes Witt; R: Bruno Klimek
Die Walküre (Wagner) 30 jūn-8 jūlD: Tomáš Netopil; R: Dietrich Hilsdorf
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 sep-31 decD: Johannes Witt; R: Bruno Klimek
Carmen (Bizet) 13 okt-17 marD: Sébastien Rouland; R: Lotte de Beer
Aida (Verdi) 20 okt-17 novD: Friedrich Haider; R: Dietrich Hilsdorf
La bohème (Puccini) 2 nov-15 decD: Andrea Sanguineti; R: Silviu Purcărete
Die Zauberflöte (Mozart) 16 nov-21 aprD: Friedrich Haider / Johannes Witt; R: Ezio Toffolutti
Der Freischütz (Weber) 8 dec-7 jūnD: Tomáš Netopil / Robert Jindra; R: Tatjana Gürbaca
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 dec-6 janD: Friedrich Haider; R: Marie-Helen Joël
Salome (Strauss) 19 jan-10 marD: Tomáš Netopil; R: Mariame Clément
Otello (Verdi) 2 feb-28 jūnD: Matteo Beltrami; R: Roland Schwab
Don Giovanni (Mozart) 9 feb-28 aprD: Christopher Moulds; R: Stefan Herheim
Der Ring an einem Abend (Wagner) 24 feb-5 jūlD: Robert Jindra; R: Daniel Witzke
Medea (Reimann) 23 mar-10 maiD: Robert Jindra; R: Kay Link
Luisa Miller (Verdi) 30 mar-5 maiD: Marco Comin; R: Dietrich Hilsdorf
Tosca (Puccini) 13 apr-14 jūlD: Robert Jindra; R: Christine Mielitz
Die Märchenwelt zur Kur bestellt (Feckler) 30 apr-19 jūnD: Heribert Feckler; R: Marie-Helen Joël
Così fan tutte (Mozart) 1 jūn-13 jūlD: Tomáš Netopil; R: Stephen Lawless
Rusalka (Dvořák,A) 15 jūn-7 jūlD: Tomáš Netopil; R: Lotte de Beer
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 4 nov-15 jūnD: Peter Sommerer; R: Peter Grisebach
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 jan-24 jūnD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Pagliacci (Leoncavallo) 20 jan-24 jūnD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Madame Pompadour (Fall) 10 mar-21 jūnD: Marc Niemann; R: Arne Böge
Le Grand Macabre (Ligeti) 5 mai-29 jūnD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Le grand macabre (Ligeti) 5 mai-29 jūnD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
La petite messe solennelle (Rossini) 15 maiD: Peter Sommerer
Singin' in the Rain (Brown,I) 29 sepD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Markus Hertel
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 oktD: Peter Sommerer; R: Wolfram Apprich
Aschenputtel (Rossini) 4 novD: Peter Geilich; R: Cecilia Ward
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 19 janR: Markus Hertel
Manon Lescaut (Puccini) 16 marD: Peter Sommerer; R: Peter Grisebach
Vanessa (Barber) 4 maiD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 aug-26 decD: Sebastian Weigle / Nikolai Petersen; R: Christof Loy(original), Ute M Engelhardt(revival)
Il trovatore (Verdi) 10 sep-13 janD: Jader Bignamini; R: David Bösch
Vanessa (Barber) 15 sep-5 oktD: Rasmus Baumann; R: Katharina Thoma
Rinaldo (Handel) 16 sep-3 oktD: Simone Di Felice; R: Ted Huffman
Peter Grimes (Britten) 8-27 oktD: Sebastian Weigle; R: Keith Warner
Dido and Aeneas (Purcell) 13 okt-4 novD: Karsten Januschke; R: Barrie Kosky
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 13 okt-4 novD: Karsten Januschke; R: Barrie Kosky
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 20 okt-19 novD: Sebastian Weigle / Nikolai Petersen; R: Dorothea Kirschbaum
Die Entführung aus dem Serail für Kinder (Mozart) 23-30 okt
Der Mieter (Herrmann,A) 12 nov-7 decD: Kazushi Ono / Karsten Januschke; R: Johannes Erath
Così fan tutte (Mozart) 17 nov-1 janD: Rory Macdonald / Nikolai Petersen; R: Christof Loy
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 26 nov-16 decD: Stefan Soltesz; R: Jens Daniel Herzog
Werther (Massenet) 8 dec-7 janD: Lorenzo Viotti; R: Willy Decker
Capriccio (Strauss) 14 jan-18 febD: Sebastian Weigle; R: Brigitte Fassbaender
Iwan Sussanin (Glinka) 19-27 janD: Justin Brown; R: Harry Kupfer
Enrico (Trojahn) 21 jan-4 febD: Roland Böer; R: Tobias Heyder
Roberto Devereux (Donizetti) 2-4 febD: Giuliano Carella
Rigoletto (Verdi) 3 feb-8 marD: Alexander Prior / Simone Di Felice; R: Hendrik Müller
L'Africaine (Meyerbeer) 20 feb-2 aprD: Antonello Manacorda; R: Tobias Kratzer
Il serpente di bronzo (Zelenka) 22 feb-5 marD: Franck Ollu; R: Corinna Tetzel
A Wintery Spring (Haddad) 22 feb-5 marD: Franck Ollu; R: Corinna Tetzel
Die Passagierin (Weinberg) 3-30 marD: Leo Hussain; R: Anselm Weber
La Cenerentola (Rossini) 10 mar-14 aprD: Vlad Iftinca; R: Keith Warner
Aus einem Totenhaus (Janáček) 1-29 aprD: Tito Ceccherini; R: David Hermann
Das Rheingold (Wagner) 13 apr-6 maiD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
La sonnambula (Bellini) 20 apr-12 maiD: Eun Sun Kim; R: Tina Lanik
Die lustige Witwe (Lehár) 13 mai-25 jūnD: Joana Mallwitz; R: Claus Guth
Billy Budd (Britten) 19 mai-9 jūnD: Erik Nielsen; R: Richard Jones
Adriana Lecouvreur (Cilea) 26 mai-24 jūnD: Steven Sloane; R: Vincent Boussard
Norma (Bellini) 10-27 jūnD: Antonino Fogliani; R: Christof Loy
Otello (Verdi) 19 aug-16 sepD: Henrik Nánási; R: Johannes Erath
Die Zauberflöte (Mozart) 25 aug-25 decD: Simone Di Felice / Sebastian Weigle / Florian Erdl; R: Alfred Kirchner
Tri Sestri (Eötvös) 9 sep-3 oktD: Dennis Russell Davies, Nikolai Petersen; R: Dorothea Kirschbaum
Lost Highway (Neuwirth) 12-23 sepD: Karsten Januschke; R: Yuval Sharon
Tosca (Puccini) 22 sep-20 oktD: Lorenzo Viotti; R: Andreas Kriegenburg
Rusalka (Dvořák,A) 28 sep-27 oktD: Sebastian Weigle; R: Jim Lucassen
Capriccio (Strauss) 6 okt-4 novD: Lothar Koenigs; R: Brigitte Fassbaender
Iolanta (Tchaikovsky,P) 28 okt-1 decD: Sebastian Weigle; R: Lydia Steier
Oedipus rex (Stravinsky) 28 okt-1 decD: Sebastian Weigle; R: Lydia Steier
Ariadne auf Naxos (Strauss) 2-30 novD: Christoph Gedschold; R: Brigitte Fassbaender
Il corsaro (concert) (Verdi) 7-9 novD: Francesco Lanzillotta
I puritani (Bellini) 2 dec-18 janD: Tito Ceccherini; R: Vincent Boussard
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-30 decD: David Afkham; R: Keith Warner
Die lustige Witwe (Lehár) 15 dec-20 janD: Hartmut Keil; R: Claus Guth
Xerxes (Handel) 5 jan-2 febD: Constantinos Carydis; R: Tilmann Köhler
Rinaldo (Handel) 12-23 janD: Simone Di Felice; R: Ted Huffman
La forza del destino (Verdi) 27 jan-26 maiD: Jader Bignamini / Gaetano Soliman; R: Tobias Kratzer
Daphne (Strauss) 1-20 febD: Sebastian Weigle; R: Claus Guth
Mina (Dierksen) 2-6 febD: Uwe Dierksen; R: Ute M Engelhardt
Dalibor (Smetana) 24 feb-30 marD: Stefan Soltesz; R: Florentine Klepper
Carmen (Bizet) 1 mar-4 aprD: Leo Hussain; R: Barrie Kosky
Wozzeck (Berg) 9 mar-12 aprD: Gabriel Feltz; R: Christof Loy
Der ferne Klang (Schreker) 31 mar-11 maiD: Sebastian Weigle / Florian Erdl; R: Damiano Michieletto
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-22 aprD: Lawrence Foster; R: Guillaume Bernardi
Die Walküre (Wagner) 21 apr-8 maiD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Rodelinda (Handel) 12 mai-8 jūnD: Andrea Marcon; R: Claus Guth
Król Roger (Szymanowski) 2-29 jūnD: Sylvain Cambreling; R: Johannes Erath
Norma (Bellini) 7-28 jūnR: Christof Loy
The Medium (Menotti) 15-29 jūnD: Nikolai Petersen; R: Hans Walter Richter
Satyricon (Maderna) 15-29 jūnD: Simone Di Felice; R: Nelly Danker
La Damnation de Faust (Berlioz) 16-30 jūnD: Roland Böer; R: Harry Kupfer
Freiberg, Mittelsächsisches Theater  / 
Anatevka (Bock) 8 sep-29 decD: Alexander Livenson; R: Arila Siegert
Romeo und Julia (Bellini) 11-15 oktD: Juheon Han; R: Ralf-Peter Schulze
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 nov-8 maiD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 25 nov-27 decD: Raoul Grüneis; R: Ralf-Peter Schulze
Arabella (Strauss) 19 jan-6 febD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Così fan tutte (Mozart) 28 apr-2 jūnD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 jūn-22 jūl
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 22 okt-25 marD: Fabrice Bollon / Daniel Carter / Johannes Knapp; R: Jean-Philippe Clarac, Olivier Deloeuil
Love Life (Weill) 9 dec-6 aprD: James Holmes / Daniel Carter / Johannes Knapp; R: Joan Anton Rechi
Katja Kabanowa (Janáček) 27 jan-2 jūnD: Fabrice Bollon / Daniel Carter; R: Tilman Knabe
Angels in America (Eötvös) 10 mar-3 jūnD: Daniel Carter; R: Ingo Kerkhof
La bohème (Puccini) 21 apr-20 jūlD: Daniel Carter / Johannes Knapp; R: Frank Hilbrich
The Black Forest Chainsaw Opera (Günther,I) 5 mai-14 jūlR: Stef Lernous
Coraline (Turnage) 9 jūn-21 jūlD: Fabrice Bollon; R: Aletta Collins
Coraline (Turnage) 23 sepD: Fabrice Bollon; R: Aletta Collins
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 28 sep-17 marD: Fabrice Bollon; R: Peter Carp
La bohème (Puccini) 14 oktR: Frank Hilbrich
Wunderland (Schreier) 4 nov-13 janR: Jörg Behr
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 nov-20 dec
Hulda (Franck) 16 feb-23 mar
Don Giovanni (Mozart) 12 apr-9 mai
Pelléas et Mélisande (Debussy) 25 mai-5 jūn
Fuerth, Stadttheater Fürth  / 
Tosca (Puccini) 31 oktD: Roland Kluttig; R: Hans Walter Richter
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 27 janD: Elisa Gogou; R: Benjamin Prins
Jenůfa (Janáček) 22 marD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Der Vogelhändler (Zeller,C) 15 maiD: Miloš Formáček; R: Rudolf Pfister
Die Macht des Schicksals (Verdi) 30 oktD: Domonkos Héja; R: André Bücker
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 2 febD: Milan Kañák; R: Martin Otava
Peter Grimes (Britten) 13 aprD: Roland Kluttig; R: Alexander Charim
Carmen (Bizet) 4 jūnD: Philippe Bach; R: Jasmina Hadziahmetovic
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3-24 sepD: Giuliano Betta; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflöte (Mozart) 16 sep-5 janD: Yura Yang / Thomas Rimes; R: Michiel Dijkema
Mathis der Maler (Hindemith) 28 okt-30 decD: Rasmus Baumann / Alexander Binder; R: Michael Schulz
Der Messias (Handel) 16-31 decD: Askan Geisler
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 23 decD: Heribert Feckler; R: Michael Schulz
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 27 jan-29 aprD: Rasmus Baumann / Gabor Hontvári; R: Ben Baur
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 9 feb-25 marD: Thomas Rimes; R: Rahel Thiel
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 31 mar-31 maiD: Stefan Malzew / Bernhard Stengel; R: Dominique Horwitz
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 mai-7 jūlD: Thomas Rimes / Yura Yang; R: Michael Schulz
Nabucco (Verdi) 16 jūn-8 jūlD: Giuliano Betta; R: Sonja Trebes
Nabucco (Verdi) 16 sep-18 novD: Giuliano Betta; R: Sonja Trebes
Mass (Bernstein) 6 okt-20 janD: Rasmus Baumann; R: Richard Siegal
Königskinder (Humperdinck) 24 nov-3 marD: Rasmus Baumann; R: Tobias Ribitzki
Die Perlenfischer (Bizet) 22 dec-27 aprD: Giuliano Betta; R: Manuel Schmitt
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 26 jan-4 maiD: Thomas Rimes; R: Jan Peter
Das Rheingold (Wagner) 11 mai-30 jūnD: Giuliano Betta; R: Michael Schulz
Schwanda der Dudelsackpfeifer (Weinberger) 15 jūn-7 jūlD: Giuliano Betta; R: Michiel Dijkema
Schwanda der Dudelsackpfeifer (Weinberger) 22 jūnD: Giuliano Betta; R: Michiel Dijkema
Gera, Theater und Philharmonie Thüringen  / 
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 24 sep-22 jūnD: Thomas Wicklein; R: Michael Wallner
Rigoletto (Verdi) 6 okt-13 janD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Der Freischütz (Weber) 8-14 oktD: Laurent Wagner; R: Bruno Berger-Gorski
Don Pasquale (Donizetti) 20 okt-28 janD: Laurent Wagner; R: Axel Köhler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 12 nov-8 decD: Takahiro Nagasaki; R: Roland Schwab
Saul in Ein Dor (Tal) 19 nov-21 janD: Laurent Wagner; R: Michael Dissmeier
Die Jugend Abrahams (Gnessin) 19 nov-21 janD: Laurent Wagner; R: Michael Dissmeier
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9 feb-2 aprD: Laurent Wagner; R: Kobie van Rensburg
Weiße Rose (Zimmermann,U) 10 feb-17 marD: Takahiro Nagasaki; R: Juliane Stephan
Mazepa (Tchaikovsky,P) 11 mar-15 aprD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Oedipe (Enescu) 13 apr-18 maiD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Die verkaufte Braut (Smetana) 27 mai-17 jūnD: Takahiro Nagasaki; R: Kay Kuntze
Cabaret (Kander) 28+ sepD: Olav Kröger; R: Lydia Bunk
Der Vogelhändler (Zeller,C) 30+ sepD: Thomas Wicklein; R: Bernhard Stengele
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 30+ novD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Die Passagierin (Weinberg) 8+ marD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 4+ mai
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
Don Giovanni (Mozart) 16 sep-25 febD: Michael Hofstetter; R: Wolfgang Hofmann
Häuptling Abendwind (Offenbach) 21 sep-18 febD: Wolfgang Wels; R: Wolfgang Hofmann
Ein Herbstmanöver (Kálmán,E) 28 okt-24 jūnD: Michael Hofstetter; R: Balázs Kovalik
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16 dec-26 maiD: Michael Hofstetter; R: Hans Hollmann
La forza del destino (Verdi) 3 mar-7 aprD: Michael Hofstetter
Schwanda der Dudelsackpfeifer (Weinberger) 24 mar-29 jūnD: Jan Hoffmann; R: Cathérine Miville
Mala vita (Giordano) 15 sepD: Michael Hofstetter; R: Wolfgang Hofmann
Le nozze di Figaro (Mozart) 22 decD: Michael Hofstetter; R: Thomas Goritzki
Königskinder (concert) (Humperdinck) 10 febD: Michael Hofstetter
La resurrezione (Handel) 16 marD: Michael Hofstetter; R: Balázs Kovalik
Alp Arslan (van Schoor) 4 mai
Goerlitz, Gerhart-Hauptmann-Theater  / 
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 7 okt-26 maiD: Ulrich Kern; R: Steffen Piontek
Der Konsul (Menotti) 18 nov-8 aprD: Andrea Sanguineti / Ulrich Kern; R: Dorotty Szalma
The Producers (Brooks) 30 decD: Albert Seidl; R: Sebastian Ritschel
Frau Luna (Lincke) 12 jan-4 marD: Albert Seidl; R: Steffen Piontek
Tannhäuser (Wagner) 17 mar-27 maiD: Andrea Sanguineti / Ulrich Kern; R: François De Carpentries
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 apr-1 jūnD: Ulrich Kern; R: Birgit Scherzer
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 29 sep-28 aprD: Ulrich Kern; R: Steffen Piontek
Der Zauberer von Oz (Arlen) 7 okt-24 marD: Albert Seidl; R: Sabine Sterken
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 17 nov-23 marD: Ewa Strusińska; R: Sabine Sterken
Wiener Blut (Strauss,J) 23 nov-31 marD: Albert Seidl; R: Steffen Piontek
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16 marD: Albert Seidl; R: Birgit Scherzer
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 30 mar-26 maiD: Ulrich Kern; R: Ansgar Weigner
Fidelio (Beethoven) 11 mai-16 jūnD: Ewa Strusińska; R: Jasmin Solfaghari
Die Dreigroschenoper (Weill) 22 jūn-14 jūlD: Ulrich Kern; R: Dorotty Szalma
Hagen, Theater Hagen  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 sep-16 decD: Joseph Trafton; R: Beverly Blankenship, Rebecca Blankenship
Tosca (Puccini) 28 okt-11 marD: Joseph Trafton; R: Roman Hovenbitzer
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 5 nov-9 janD: Andrey Doynikov; R: Corinna Jarosch
Frau Luna (Lincke) 2 dec-20 maiD: Rodrigo Tomillo; R: Holger Potocki
Ritter Roland (Haydn) 3 feb-3 jūnD: Joseph Trafton; R: Dominik Wilgenbus
Aida (Verdi) 3 mar-5 jūlD: Rodrigo Tomillo; R: Thilo Borowczak
Das schlaue Füchslein (Janáček) 23 mar-24 jūnD: Joseph Trafton; R: Mascha Pörzgen
Everest (Talbot) 5 mai-1 jūlD: Joseph Trafton; R: Johannes Erath
Kiss me, Kate (Porter) 16 jūn-8 jūlD: Steffen Müller-Gabriel; R: Roland Hüve
Kiss me, Kate (Porter) 9 sep-9 febD: Steffen Müller-Gabriel; R: Roland Hüve
Simon Boccanegra (Verdi) 29 sep-2 maiD: Joseph Trafton; R: Magdalena Fuchsberger
Pariser Leben (Offenbach) 27 okt-12 maiD: Rodrigo Tomillo; R: Holger Potocki
Rusalka (Dvořák,A) 1 dec-10 maiD: Joseph Trafton; R: Nina Kupczyk
Il turco in Italia (Rossini) 2 feb-30 jūnD: Steffen Müller-Gabriel
Tristan und Isolde (Wagner) 7 apr-10 jūnD: Joseph Trafton; R: Jochen Biganzoli
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (concert) (Monteverdi) 18-20 aprD: Andrey Doynikov; R: Francis Hüsers
Halle, Oper Halle  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 26-30 augD: Kay Stromberg; R: Michael McCaffery
Der Freischütz (Weber) 27 aug-1 oktD: Josep Caballé Domenech / Michael Wendeberg; R: Christian Schuller
Fidelio (Beethoven) 15 sep-5 janD: Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Der fliegende Holländer (Wagner) 29 sep-14 oktD: Josep Caballé Domenech / Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
Jephtha (Handel) 20 okt-24 novD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Luther (Strasnoy) 22-23 oktD: Michael Wendeberg; R: Andreas Morell
Anna Bolena (concert) (Donizetti) 1-8 novD: Michael Wendeberg
María de Buenos Aires (Piazzolla) 26 nov-12 janD: Christopher Sprenger; R: Daniel Bonilla-Torres
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5-22 decD: Michael Wendeberg / Christopher Sprenger; R: Matthias Hüstebeck
Aida (Verdi) 20 jan-20 aprD: Josep Caballé Domenech / Michael Wendeberg; R: Michael von zur Mühlen
Die Dreigroschenoper (Weill) 18 feb-17 jūnD: Michael Wendeberg / Kay Stromberg; R: Henriette Hörnigk
Sweeney Todd (Sondheim) 11 mar-24 jūnD: Josep Caballé Domenech / Peter Schedding; R: Martin Miotk
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 mar-25 maiD: Josep Caballé Domenech; R: Ulrich Peters
Tosca (Puccini) 18 mar-23 jūnD: Josep Caballé Domenech / Michael Wendeberg; R: Jochen Biganzoli
Mein Staat als Freund und Geliebte (Kreidler) 27 apr-22 jūnD: Christopher Sprenger; R: Johannes Kreidler
Così fan tutte (Mozart) 20-21 maiD: Kay Stromberg; R: Axel Köhler
Berenice (Handel) 25 mai-7 jūnD: Jörg Halubek; R: Jochen Biganzoli
Jephta (Handel) 1-10 jūnD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Jephtha (Handel) 1-10 jūnD: Christoph Spering; R: Tatjana Gürbaca
Messa da Requiem (Verdi) 14 sep-5 jūlD: Christopher Sprenger; R: Florian Lutz
L'Africaine (Meyerbeer) 29 sep-7 jūlD: Michael Wendeberg; R: Thomas Goerge, Lionel Somé
Die Dreigroschenoper (Weill) 12+ oktD: Michael Wendeberg / Kay Stromberg; R: Henriette Hörnigk
Berenice (Handel) 20+ oktD: Jörg Halubek; R: Jochen Biganzoli
María de Buenos Aires (Piazzolla) 2 novD: Christopher Sprenger; R: Daniel Bonilla-Torres
Annie (Strouse) 3+ novD: Peter Schedding; R: Peter Dehler
Die Dreigroschenoper (Weill) 10+ novD: Michael Wendeberg / Kay Stromberg; R: Henriette Hörnigk
Berenice (Handel) 18+ novD: Jörg Halubek; R: Jochen Biganzoli
Eine florentinische Tragödie (Zemlinsky) 24+ novD: Christopher Sprenger; R: Tobias Kratzer
Bastien und Bastienne (Mozart) 24 nov-22 maiD: Christopher Sprenger; R: Tobias Kratzer
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 8 dec-12 maiD: Kay Stromberg; R: Annegret Hahn
Ariadne auf Naxos (Strauss) 22 feb-10 maiD: Michael Wendeberg; R: Paul-Georg Dittrich
Im Stein (Muntendorf) 26 apr-7 jūnD: Michael Wendeberg; R: Michael von zur Mühlen
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 28+ aprD: Kax Stromberg; R: Michael McCaffery
Der Freischütz (Weber) 5+ maiD: Josep Caballé Domenech; R: Christian Schuller
Julius Cäsar in Ägypten (Handel) 31 mai-6 jūnD: Michael Hofsetter; R: Peter Konwitschny
Berenice (Handel) 5 jūnD: Jörg Halubek; R: Jochen Biganzoli
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
La gazzetta (Rossini) 6 okt-24 jūnD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Alfonso Romero Mora
La rondine (Puccini) 15 dec-26 maiD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Ini Gerath
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 9-18 febD: Ulrich Windfuhr
Orlando furioso (Vivaldi) 23 feb-29 aprD: Ettore Prandi / Martynas Stakionis; R: Andreas Franz
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
Parsifal (Wagner) 16 sep-3 oktD: Kent Nagano; R: Achim Freyer, Sebastian Bauer
Cavalleria rusticana (Mascagni) 22 sep-12 oktD: Josep Caballé Domenech; R: Giancarlo Del Monaco
Pagliacci (Leoncavallo) 22 sep-12 oktD: Josep Caballé Domenech; R: Giancarlo Del Monaco
Der Freischütz (Weber) 1-13 oktD: Christof Perick / Christoph Gedschold; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 6 okt-22 marD: Christoph Gedschold; R: Johannes Erath
Simon Boccanegra (Verdi) 15 okt-2 novD: Christoph Gedschold; R: Claus Guth
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 29 okt-11 novD: Václav Luks; R: Willy Decker(original), Jan Eßinger(revival)
Madama Butterfly (Puccini) 12 nov-16 marD: Kent Nagano / Carlo Rizzari; R: Vincent Boussard
Isoldes Abendbrot (Marthaler) 18-26 novD: Bendix Dethleffsen; R: Christoph Marthaler
Wozzeck (Berg) 19 nov-1 decD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Die Zauberflöte (Mozart) 24 nov-10 maiD: Adrian Müller; R: Jette Steckel
La bohème (Puccini) 2-19 decD: Stefano Ranzani; R: Guy Joosten
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 17-27 decD: Adrian Müller; R: Peter Beauvais
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 20 dec-1 janD: Alessandro De Marchi
La Belle Hélène (Offenbach) 25 dec-19 janD: Nathan Brock; R: Renaud Doucet
Die Walküre (Wagner) 7-20 janD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Manon Lescaut (Puccini) 7 jan-16 novD: Christoph Gedschold; R: Philipp Himmelmann
Lulu (Berg) 27 jan-8 febD: Kent Nagano; R: Christoph Marthaler
Fidelio (Beethoven) 28 jan-9 maiD: Kent Nagano; R: Georges Delnon
Stilles Meer (Hosokawa) 31 jan-7 febD: Kent Nagano; R: Oriza Hirata
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 10-22 febD: Christoph Gedschold; R: Adolf Dresen
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 10-28 febD: Wolf Tobias Maximilian Müller; R: Anja Krietsch
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11-17 febD: Carlo Rizzari; R: Gilbert Deflo
Der fliegende Holländer (Wagner) 13 feb-2 marD: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli
Rigoletto (Verdi) 23 feb-10 marD: Carlo Rizzari; R: Andreas Homoki
Senza sangue (Eötvös) 25 feb-9 marD: Peter Eötvös; R: Dmitri Tcherniakov
Messa da Requiem (Verdi) 11-31 marD: Kevin John Edusei; R: Calixto Bieito
Tosca (Puccini) 21 mar-17 aprD: Pier Giorgio Morandi; R: Robert Carsen
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 25 mar-9 aprD: Peter Eötvös; R: Dmitri Tcherniakov
Aida (Verdi) 25 mar-14 aprD: Renato Palumbo; R: Guy Joosten
I.th.Ak.A. (Penderbayne) 6-19 aprD: Barbara Kler; R: Paul-Georg Dittrich
Faust (Gounod) 15-28 aprD: Christopher Ward; R: Andreas Homoki
Das Rheingold (Wagner) 18-29 maiD: Christof Perick; R: Claus Guth
Frankenstein (Dvorak,J) 20-27 maiD: Johannes Harneit; R: Philipp Stölzl, Philipp M Krenn
Benjamin (Ruzicka) 3-16 jūnD: Peter Ruzicka; R: Yona Kim
Otello (Verdi) 5-20 jūnD: Paolo Carignani; R: Calixto Bieito
Le nozze di Figaro (Mozart) 14-21 jūnD: Nathan Brock; R: Stefan Herheim
Miriways (Telemann) 29 jūn-7 jūlD: Volker Krafft; R: Holger Liebig
Così fan tutte (Mozart) 8-29 sepD: Sébastien Rouland; R: Herbert Fritsch
Luisa Miller (Verdi) 22 sep-11 oktD: Alexander Joel; R: Andreas Homoki
Alcina (Handel) 30 sep-9 oktD: Riccardo Minasi; R: Christof Loy
Die tote Stadt (Korngold) 2-13 oktD: Roland Kluttig; R: Karoline Gruber
Il turco in Italia (Rossini) 12-23 oktD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Christof Loy
Benjamin (Ruzicka) 14-19 oktD: Peter Ruzicka / Seitaro Ishikawa; R: Yona Kim
Szenen aus Goethes Faust (Schumann) 28 okt-17 novD: Kent Nagano; R: Achim Freyer, Eike Mann
Das Rheingold (Wagner) 30 okt-4 novD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Die Walküre (Wagner) 11-16 novD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Manon Lescaut (Puccini) 13 nov-29 marD: Christoph Gedschold; R: Philipp Himmelmann
Siegfried (Wagner) 18-23 novD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Götterdämmerung (Wagner) 25 nov-2 decD: Kent Nagano; R: Claus Guth
Tosca (Puccini) 28 nov-15 decD: Pier Giorgio Morandi; R: Robert Carsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1 dec-30 marD: Carlo Rizzari / Diego Fasolis; R: Gilbert Deflo
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 19-25 decD: Gianluca Capuano
Die Zauberflöte (Mozart) 21 dec-4 janD: Kent Nagano; R: Jette Steckel
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 26 dec-9 janD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Messa da Requiem (Verdi) 8-18 janD: Paolo Arrivabeni; R: Calixto Bieito
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 25 jan-1 febD: Václav Luks; R: Willy Decker, Jan Eßinger
Orphée et Eurydice (Gluck) 3 feb-23 jūnD: Alessandro De Marchi; R: John Neumeier
Carmen (Bizet) 7 feb-16 aprD: Lorenzo Viotti; R: Jens Daniel Herzog
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 feb-5 marD: Volker Krafft; R: Stefan Herheim
Nabucco (Verdi) 10 mar-4 aprD: Paolo Carignani; R: Kirill Serebrennikov
Rigoletto (Verdi) 12-15 marD: Carlo Rizzari; R: Andreas Homoki
La traviata (Verdi) 14-19 marD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Johannes Erath
Un ballo in maschera (Verdi) 24 mar-6 aprD: Stefano Ranzani; R: Alexander Schulin
Lessons in Love and Violence (Benjamin,G) 7-20 aprD: Kent Nagano; R: Katie Mitchell
Fidelio (Beethoven) 9-24 aprD: Kent Nagano; R: Georges Delnon
Parsifal (Wagner) 19 apr-12 maiD: Kent Nagano; R: Achim Freyer, Sebastian Bauer
L'elisir d'amore (Donizetti) 23 apr-3 maiD: Nicolas André; R: Jean-Pierre Ponnelle
La fanciulla del West (Puccini) 7-19 maiD: Josep Caballé Domenech; R: Vincent Boussard
La Belle Hélène (Offenbach) 14-24 maiD: Nathan Brock; R: Renaud Doucet
Thérèse (Maintz) 18-22 maiD: Nicolas André; R: Georges Delnon
Don Carlos (Verdi) 26 mai-9 jūnD: Pier Giorgio Morandi; R: Peter Konwitschny
Daphne (Strauss) 31 mai-12 jūnD: Michael Boder; R: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 5-13 jūnD: Nathan Brock; R: Adolf Dresen
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21-29 jūnD: Rupert Burleigh; R: Vera Nemirova, Sonja Nemirova
Hannover, Staatsoper Hannover  / 
Der Junge Lord (Henze) 2 sep-19 oktD: Mark Rohde; R: Bernd Mottl
La traviata (Verdi) 3 sep-12 janD: Gregor Bühl; R: Benedikt von Peter
Oh, wie schön ist Panama (Hanke) 14 sep-6 decD: Cameron Burns; R: Tobias Ribitzki
L'elisir d'amore (Donizetti) 15 sep-14 febD: Daniel Klein / Cameron Burns; R: Tobias Ribitzki
West Side Story (Bernstein) 29 sep-1 aprD: Joseph Olefirowicz / Mark Rohde; R: Matthias Davids
Der fliegende Holländer (Wagner) 30 sep-23 novD: Ivan Repušić / Mark Rohde; R: Bernd Mottl
Manon Lescaut (Puccini) 18 okt-24 novD: Valtteri Rauhalammi; R: Olivier Tambosi
Wilhelm Tell (concert) (Rossini) 31 okt-6 janD: Alessandro De Marchi
Salome (Strauss) 18 nov-3 febD: Ivan Repušić; R: Ingo Kerkhof
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2-30 decD: Marc Albrecht / Cameron Burns / Daniel Klein / Siegmund Weinmeister; R: Steffen Tiggeler
Die Zauberflöte (Mozart) 13 jan-19 maiD: Valtteri Rauhalammi; R: Frank Hilbrich
Don Carlo (Verdi) 28 jan-18 febD: Mark Rohde; R: Christof Nel
Der Freischütz (Weber) 6 mar-1 maiD: Valtteri Rauhalammi; R: Kay Voges
Candide (Bernstein) 14 mar-27 aprD: Cameron Burns; R: Matthias Davids
Aida (Verdi) 14 apr-29 jūnD: Ivan Repušić; R: Kay Voges
Die verkaufte Braut (Smetana) 6 mai-26 jūnD: Daniel Klein; R: Martin G Berger
Dialoge der Karmeliterinnen (Poulenc) 2-28 jūnD: Valtteri Rauhalammi / Cameron Burns; R: Dietrich Hilsdorf
Die Reise nach Reims (Rossini) 12-27 jūnD: Gregor Bühl; R: Matthias Davids
Tristan und Isolde (Wagner) 16 sep-22 decD: Ivan Repušić; R: Stephen Langridge
Die Zauberflöte (Mozart) 20 sep-12 maiD: Cameron Burns / Valtteri Rauhalammi / Siegmund Weinmeister; R: Frank Hilbrich
My Fair Lady (Loewe) 28 sep-6 novD: Siegmund Weinmeister / Florian Groß; R: Bernd Mottl
Madama Butterfly (Puccini) 20 okt-12 decD: David Crescenzi; R: Peter Brenner
Des Kaisers neue Kleider (Lofer) 26 okt-6 jūnD: Cameron Burns; R: Karsten Barthold
König Karotte (Offenbach) 4 nov-21 jūnD: Valtteri Rauhalammi; R: Matthias Davids
West Side Story (Bernstein) 9 nov-10 jūnD: Mark Rohde; R: Matthias Davids
Was ihr wollt (Trojahn) 8 dec-20 janD: Mark Rohde / Cameron Burns; R: Balázs Kovalik
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9-30 decD: Valtteri Rauhalammi / Cameron Burns / Siegmund Weinmeister; R: Steffen Tiggeler
La traviata (Verdi) 15 dec-24 janD: Gregor Bühl; R: Benedikt von Peter
Aida (Verdi) 21 dec-16 janD: Valtteri Rauhalammi / Ivan Repušić; R: Kay Voges
Ein Sommernachtstraum (Britten) 29 jan-30 marD: Cameron Burns; R: Michiel Dijkema
Fausts Verdammnis (Berlioz) 16 feb-11 aprD: Ivan Repušić / Mark Rohde; R: Marie-Eve Signeyrole
Iphis (Kats-Chernin) 29 mar-20 maiD: Siegmund Weinmeister; R: Claudia Isabel Martin
Die Gezeichneten (Schreker) 6 apr-18 jūnD: Mark Rohde; R: Johannes von Matuschka
Oedipus rex (concert) (Stravinsky) 27 apr-12 jūnD: Valtteri Rauhalammi
Der fliegende Holländer (Wagner) 4 mai-4 jūlD: Mark Rohde; R: Bernd Mottl
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 7 jūn-2 jūlD: Howard Arman; R: Ingo Kerkhof
Heidelberg, Theater und Orchester Heidelberg  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 15 sep-30 decD: Olivier Pols; R: Maximilian von Mayenburg
Don Giovanni (Mozart) 21 okt-7 jūlD: Elias Grandy / Dietger Holm / Olivier Pols; R: Lorenzo Fioroni
Mitridate (Porpora) 29 nov-9 febD: Felice Venanzoni / Davide Perniceni; R: Jacopo Spirei
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-25 decD: Dietger Holm; R: Clara Kalus
Don Pasquale (Donizetti) 26 jan-30 jūnD: Davide Perniceni / Johannes Zimmermann / Olivier Pols; R: Andrea Schwalbach
Faust (Gounod) 16 mar-8 jūnD: Elias Grandy / Dietger Holm / Olivier Pols; R: Martin G Berger
Writing to Vermeer (Andriessen) 11 mai-9 jūnD: Dietger Holm / Olivier Pols; R: Johannes von Matuschka
Anatevka (Bock) 16 jūn-28 jūlD: Olivier Pols; R: Pascale-Sabine Chevroton
Rigoletto (Verdi) 22 sep-2 febD: Elias Grandy; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
Don Pasquale (Donizetti) 17 okt-23 novD: Johannes Zimmermann; R: Andrea Schwalbach
Idomeneo (Mozart) 16 nov-15 marD: Dietger Holm; R: Peter Konwitschny
La verita in cimento (Vivaldi) 30 nov-25 janD: Davide Perniceni; R: Yona Kim
Die Zauberflöte (Mozart) 12-30 decD: Ines Kaun; R: Maximilian von Mayenburg
Benjamin (Ruzicka) 9 feb-8 aprD: Elias Grandy; R: Ingo Kerkhof
Die lustige Witwe (Lehár) 6 apr-6 jūlD: Dietger Holm; R: Holger Schultze
Katja Kabanova (Janáček) 24 mai-24 jūnD: Elias Grandy; R: Andrea Schwalbach
Anatevka (Bock) 4 jūlD: Johannes Zimmermann; R: Pascale-Sabine Chevroton
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Der Freischütz (Weber) 18 okt-12 novD: Domonkos Héja; R: Hinrich Horstkotte
La clemenza di Tito (Mozart) 2-27 febD: Gianluca Capuano; R: Patrick Kinmonth
La Cenerentola (Rossini) 19 apr-7 jūlR: Urs Häberli
Sweeney Todd (Sondheim) 7-10 jūnD: Carlos Vázquez; R: Michael Moxham
Hildesheim, Theater für Niedersachsen  / 
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 23 sep-12 jūnD: Florian Ziemen / Gabriel Venzago; R: Hans Hollmann
Der Freischütz (Weber) 3 okt-8 aprD: Werner Seitzer / Achim Falkenhausen / Sergei Kiselev; R: Dominik Wilgenbus
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 8 okt-28 decD: Achim Falkenhausen; R: Frank-Bernd Gottschalk
Die verkaufte Braut (Smetana) 22 okt-17 decD: Gabriel Venzago / Achim Falkenhausen; R: Guillermo Amaya
Orpheus (Telemann) 2 dec-30 jūnD: Florian Ziemen / Gabriel Venzago / Sergei Kiselev; R: Sigrid T'Hooft
Adelia (Donizetti) 10 mar-1 jūnD: Florian Ziemen / Sergei Kiselev / Achim Falkenhausen; R: Guillermo Amaya
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 28 mar-25 maiD: Sergei Kiselev; R: Thomas Barthol
Die Blume von Hawaii (Abraham) 5 mai-18 jūnD: Florian Ziemen; R: Hans Walter Richter
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 15+ sepD: Florian Ziemen; R: Wolfgang Nägele
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 6 oktD: Sergei Kiselev; R: Thomas Barthol
Die Blume von Hawaii (Abraham) 14 oktD: Florian Ziemen; R: Hans Walter Richter
Orpheus (Telemann) 28+ oktD: Florian Ziemen; R: Sigrid T'Hooft
Pantöffelchen (Tchaikovsky,P) 9+ decD: Florian Ziemen; R: Anna Katharina Bernreitner
Die Prinzessin von Trapezunt (Offenbach) 3+ marD: Adam Benzwi / Sergei Kiselev; R: Max Hopp
Tod in Venedig (Britten) 20+ aprD: Achim Falkenhausen; R: Felix Seiler
Hof, Theater Hof  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 22 sep-19 novD: Walter E Gugerbauer; R: Reinhardt Friese
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 22 dec-29 janD: Walter E Gugerbauer; R: Ansgar Weigner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 dec
Ein Traumspiel (Reimann) 17 mar-11 maiD: Walter E Gugerbauer; R: Lothar Krause
Alcina (Handel) 16 jūn-15 jūlD: Daniel Spaw; R: Hinrich Horstkotte
Rigoletto (Verdi) 22+ sepD: Walter E Gugerbauer; R: Lothar Krause
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 15+ decD: Daniel Spaw; R: Tobias Materna
Schattenspiele (Gefors) 16 marD: Daniel Spaw; R: Uwe Drechsel
Der Leuchtturm (Davies,PM) 16 marD: Daniel Spaw; R: Uwe Drechsel
Gold! (Evers) 12+ apr
Kiss me, Kate (Porter) 27+ aprD: Daniel Spaw; R: Kurt Schrepfer
Madame Butterfly (Puccini) 15+ jūnD: Walter E Gugerbauer; R: François De Carpentries, Karin Van Hercke
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 sep-25 decD: Uwe Sandner; R: Kerstin Maria Pöhler
Anatevka (Bock) 23 sep-18 novD: Gad Kadosh / Frank Kersting; R: Anatol Preissler
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 21 okt-4 febD: Anton Legkii; R: Sebastian Welker
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 nov-28 decD: Daniel Spaw / Johannes Witt / Olivier Pols; R: Andreas Bronkalla
La Cenerentola (Rossini) 10 feb-29 marD: Anton Legkii; R: Urs Häberli
The Rake's Progress (Stravinsky) 24 mar-22 jūnD: Uwe Sandner; R: Tilman Gersch
Sweeney Todd (Sondheim) 5 mai-30 jūnD: Uwe Sandner; R: Axel Stöcker
Die Welt auf dem Monde (Haydn) 6 mai-23 jūnD: Frank Kersting; R: Lilly Lee
El gato montés (Penella) 26 mai-9 jūnD: Rodrigo Tomillo; R: Alfonso Romero Mora
Faust (Gounod) 29+ sepD: Olivier Pols; R: Michael Sturm
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 20 oktD: Uwe Sandner; R: Andreas Bronkalla
Tell Me on a Sunday (Lloyd Webber) 25 okt
Das Land des Lächelns (Lehár) 12+ dec
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 26 jan
Jenůfa (Janáček) 9+ feb
Cabaret (Kander) 6+ apr
Rienzi (Wagner) 4+ mai
Karlsruhe, Badisches Staatstheater Karlsruhe  / 
Der Liebestrank (Donizetti) 20 sep-1 decD: Daniele Squeo; R: Jacopo Spirei
Adriana Lecouvreur (Cilea) 22 sep-16 janD: Johannes Willig / Daniele Squeo; R: Katharina Thoma
La clemenza di Tito (Mozart) 24 sep-12 janD: Gianluca Capuano / Dominic Limburg; R: Patrick Kinmonth
Götterdämmerung (Wagner) 15 okt-12 maiD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
La traviata (Verdi) 19 okt-13 janD: Johannes Willig; R: Achim Thorwald
Siegfried (Wagner) 3 dec-10 maiD: Justin Brown; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Lustigen Nibelungen (Straus) 15 dec-21 jūlD: Dominic Limburg; R: Johannes Pölzgutter
Die Zauberflöte (Mozart) 5 jan-12 jūnD: Ulrich Wagner; R: Ulrich Peters
Simon Boccanegra (Verdi) 20 jan-7 jūlD: Johannes Willig; R: David Hermann
Gold! (Evers) 27 jan-24 febR: Anja Kühnhold
Das Rheingold (Wagner) 3 feb-5 maiD: Justin Brown; R: David Hermann
Roméo et Juliette (Gounod) 11 feb-23 jūnD: Daniele Squeo
Alcina (Handel) 16-27 febD: Andreas Spering; R: James Darrah
Semele (Handel) 23-28 febD: Christopher Moulds; R: Floris Visser
Wahnfried (Dorman) 23 mar-8 maiD: Justin Brown; R: Keith Warner
Die Walküre (Wagner) 29 mar-31 maiD: Justin Brown; R: Yuval Sharon
Anna Bolena (Donizetti) 3 jūn-14 jūlD: Daniele Squeo; R: Irina Brown
Lucio Silla (Mozart) 8-19 jūlD: Johannes Willig; R: Tobias Kratzer
Götterdämmerung (Wagner) 30+ sepD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
Anna Bolena (Donizetti) 7 oktD: Daniele Squeo; R: Irina Brown
Der Freischütz (Weber) 13+ okt
Tosca (Puccini) 18+ oktD: Daniele Squeo; R: John Dew
Simon Boccanegra (Verdi) 27 oktD: Johannes Willig; R: David Hermann
My Fair Lady (Loewe) 28+ oktD: Steven Moore / Ulrich Wagner; R: Sam Brown
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10+ novD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Das schlaue Füchslein (Janáček) 16+ dec
Lustigen Nibelungen (Straus) 9+ janD: Dominic Limburg; R: Johannes Pölzgutter
Elektra (Strauss) 26+ jan
Serse (Handel) 15+ feb
Alcina (Handel) 23+ febD: Andreas Spering; R: James Darrah
Roberto Devereux (Donizetti) 23+ mar
Die Zauberflöte (Mozart) 4 aprD: Ulrich Wagner; R: Ulrich Peters
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 8+ jūn
Pelleas und Melisande (Debussy) 29+ jūn
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
Andrea Chénier (Giordano) 9 sep-14 janD: Francesco Angelico / Alexander Hannemann; R: Michael Schulz
Antigona (Traetta) 15 sep-5 janD: Jörg Halubek; R: Stephan Müller
La bohème (Puccini) 30 sep-25 decD: Francesco Angelico; R: Philipp Kochheim
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 21 okt-3 jūnD: Anja Bihlmaier / Xin Tan; R: Sonja Trebes
Venus and Adonis (concert) (Blow) 28 okt-6 novD: Jörg Halubek
Lucio Silla (Mozart) 9 dec-17 marD: Jörg Halubek; R: Stephan Müller
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15 dec-6 janD: Deniola Kuraja; R: Elmar Gehlen
West Side Story (Bernstein) 20 jan-20 jūnD: Alexander Hannemann / Deniola Kuraja; R: Philipp Rosendahl
Jenůfa (Janáček) 10 feb-21 jūnD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
The Rakes Progress (Stravinsky) 24 mar-7 jūnD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterházy
Die Zauberflöte (Mozart) 22 apr-8 jūnD: Joakim Unander; R: Katharina Thoma
Tristan und Isolde (Wagner) 26 mai-23 jūnD: Constantin Trinks; R: Stephan Müller
Eloise (Jenkins) 9-21 jūnD: Maria Radzikhovskiy; R: Janis Knorr
Das Rheingold (Wagner) 1 sep-10 febD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
West Side Story (Bernstein) 8 sep-22 jūnD: Alexander Hannemann / Deniola Kuraja; R: Philipp Rosendahl
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 9 sep-26 oktD: Francesco Angelico
Turandot (Puccini) 23 sep-1 decD: Joakim Unander; R: Markus Dietz
Falstaff (Verdi) 13 okt-29 jūnD: Francesco Angelico / Alexander Hannemann; R: Adriana Altaras
Madama Butterfly (Puccini) 8 dec-21 jūnD: Joakim Unander; R: Lorenzo Fioroni
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15 dec-25 janD: Alexander Hannemann; R: Elmar Gehlen
Die Walküre (Wagner) 9 mar-28 aprD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 apr-14 jūnD: NN; R: Adriana Altaras
Der Wildschütz (Lortzing) 25 mai-30 jūnD: Hannemann / Deniola Kuraja; R: Tom Ryser
Brundibár (Krása) 15-27 jūnD: Maria Radzikhovskiy; R: Franziska Schumacher
Siegfried (Wagner) 14 sep-26 oktD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
Götterdämmerung (Wagner) 7 mar-4 aprD: Francesco Angelico; R: Markus Dietz
Kiel, Theater Kiel  / 
Wilhelm Tell (Rossini) 15 okt-11 aprD: Daniel Carlberg; R: Fabio Ceresa
My Fair Lady (Loewe) 20 okt-28 decD: Lam Tran Dinh; R: Ricarda Regina Ludigkeit
Arabella (Strauss) 9 dec-16 maiD: Georg Fritzsch; R: Uwe Schwarz
Sekretärinnen (Wittenbrink) 14 jan-17 jūnD: Sunyeo Kim; R: Jörg Diekneite
Ein Maskenball (Verdi) 27 jan-10 jūnD: Daniel Carlberg; R: Pier Francesco Maestrini
Götterdämmerung (Wagner) 10 mar-1 jūlD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Das Rheingold (Wagner) 23 mar-26 jūnD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Die Walküre (Wagner) 14 apr-27 jūnD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Aleko (Rakhmaninov) 28 apr-8 jūlD: Daniel Carlberg; R: Valentina Carrasco
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 28 apr-8 jūlD: Daniel Carlberg; R: Valentina Carrasco
Rigoletto (Verdi) 3-11 maiD: Moritz Caffier; R: Fabio Ceresa
Siegfried (Wagner) 26-29 maiD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Die Aufteilung der Welt (Legrenzi) 2+ sepD: Alessandro Quarta; R: Ulrich Waller
Cavalleria rusticana (Mascagni) 22+ sepD: Georg Fritzsch; R: Fabio Ceresa
Pagliacci (Leoncavallo) 22+ sepD: Georg Fritzsch; R: Fabio Ceresa
Falscher Verrat (Tutino) 3+ novD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 8+ decD: Daniel Carlberg; R: Pier Francesco Maestrini
My Fair Lady (Loewe) 18+ decR: Ricarda Ludigkeit
Sweeney Todd (Sondheim) 26+ janD: Moritz Caffier; R: Ricarda Regina Ludigkeit, Jörg Diekneite
Das Rheingold (Wagner) 1+ febD: Georg Fritzsch / Daniel Carlberg; R: Daniel Karasek
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 9+ mar
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 30+ mar
Die Walküre (Wagner) 6+ aprD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Eloise (Jenkins) 13+ aprD: Moritz Caffier; R: Nele Tippelmann
Sekretärinnen (Wittenbrink) 14+ aprD: Sunyeo Kim; R: Jörg Diekneite, Daniel Karasek
Die Stumme von Portici (Auber) 27+ aprD: Daniel Carlberg
Evita (Lloyd Webber) 3+ maiR: Ricarda Ludigkeit
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 9+ jūnR: Serena Sinigaglia
Siegfried (Wagner) 14+ jūnD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Götterdämmerung (Wagner) 16+ jūnD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
La bohème (Puccini) 16 sep-28 decD: Enrico Delamboye; R: Bettina Geyer
Ball im Savoy (Abraham) 28 okt-18 marD: Daniel Spogis; R: Ansgar Weigner
Tosca (concert) (Puccini) 2-25 decD: Enrico Delamboye
My Fair Lady (Loewe) 16-30 decD: Daniel Spogis; R: Anja Nicklich
Der fliegende Holländer (Wagner) 20 jan-15 aprD: Mino Marani; R: Markus Dietze
Das schlaue Füchslein (Janáček) 3 mar-21 maiD: Enrico Delamboye; R: Alexander von Pfeil
Der goldene Drache (Eötvös) 19 mai-23 jūnD: Mino Marani; R: Elmar Goerden
Köln, Oper Köln  / 
Tannhäuser (Wagner) 24 sep-1 novD: François-Xavier Roth; R: Patrick Kinmonth
La traviata (Verdi) 15 okt-3 decD: Matthias Foremny; R: Benjamin Schad
Das Rheingold für Kinder (Wagner) 5-29 novD: Rainer Mühlbach; R: Brigitta Gillessen
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 nov-31 decD: Marcus Bosch; R: Petra Luisa Meyer
Rigoletto (Verdi) 17 dec-7 janD: Gabriel Feltz / Arne Willimczik; R: Katharina Thalbach
Carmina Burana (Orff) 23-30 decD: Leo Hussain
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 6-19 janD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
Don Giovanni (Mozart) 18 feb-3 marD: Nicholas Collon; R: Emmanuelle Bastet
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 24 feb-10 marD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Manon (Massenet) 4 mar-2 aprD: Claude Schnitzler; R: Johannes Erath
Gli uccellatori (Gassmann) 18 mar-7 aprD: Gianluca Capuano; R: Jean Renshaw
Mosè in Egitto (Rossini) 8-28 aprD: David Parry; R: Lotte de Beer
Die Soldaten (Zimmermann,B) 29 apr-20 maiD: François-Xavier Roth; R: Carlus Padrissa
Le nozze di Figaro (Mozart) 12 mai-3 jūnD: Rubén Dubrovsky; R: Emmanuelle Bastet
The Rape of Lucretia (Britten) 20 mai-9 jūnD: Rainer Mühlbach; R: Kai Anne Schuhmacher
Falstaff (Verdi) 31 mai-4 jūlD: Will Humburg; R: Dietrich Hilsdorf
Pollicino (Henze) 23-30 jūnD: Rainer Mühlbach; R: Saskia Kuhlmann
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 24 jūn-15 jūlD: Gianluca Capuano; R: Renaud Doucet
Turandot (Puccini) 16 sep-25 oktD: Claude Schnitzler; R: Lydia Steier
Mare Nostrum (Kagel) 23 sep-3 oktD: Arnaud Arbet; R: Valentin Schwarz
Ijob (Hiller,W) 2 oktD: Arne Willimczik; R: Béatrice Lachaussée
Salome (Strauss) 14 okt-18 novD: François-Xavier Roth; R: Ted Huffman
Die Walküre für Kinder (Wagner) 21 okt-1 decD: Rainer Mühlbach; R: Brigitta Gillessen
Peter Grimes (Britten) 25 nov-8 decD: Nicholas Collon; R: Frederic Wake-Walker
Im weißen Rößl (Benatzky) 9 dec-27 janD: Uwe Theimer; R: Eike Ecker
La forza del destino (Verdi) 23 dec-11 janD: Will Humburg; R: Olivier Py
Hoffmanns Erzählungen für Kinder (Offenbach) 6-26 janD: Rainer Mühlbach; R: Kai Anne Schuhmacher
Rusalka (Dvořák,A) 10 mar-7 aprD: Christoph Gedschold; R: Nadja Loschky
Fidelio (Beethoven) 17-29 marD: Stefan Soltesz; R: Michael Hampe
La scuola de' gelosi (Salieri) 31 mar-21 aprD: Rainer Mühlbach; R: Jean Renshaw
Szenen aus dem Leben der Heiligen Johanna (Braunfels) 14 apr-4 maiD: Stefan Soltesz; R: Tatjana Gürbaca
Street Scene (Weill) 28 apr-18 maiD: Tim Murray; R: John Fulljames
My Fair Lady (Loewe) 19 mai-8 jūnD: Hilary Griffiths; R: Dietrich Hilsdorf
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 25 mai-28 jūnD: Rainer Mühlbach; R: Brigitta Gillessen
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 9 jūn-12 jūlD: François-Xavier Roth; R: Renaud Doucet
Tosca (Puccini) 30 jūn-14 jūlD: Alfred Eschwé; R: Thilo Reinhardt
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Princess Nefertiti (Dostal) 10 sep-31 decD: Stefan Klingele; R: Franziska Severin
Die lustige Witwe (Lehár) 17 sep-26 decD: Tobias Engeli; R: Volker Vogel
Lobgesang (Mendelssohn) 23 sep-3 oktD: Christoph Gedschold
My Fair Lady (Loewe) 24 sep-18 maiD: Stefan Klingele; R: Karl Zugowski
Die Zauberflöte (Mozart) 24 sep-27 aprD: Christoph Gedschold / José Miguel Escandi / Marius Stieghorst / Daniel Huppert; R: Ralf Nürnberger
Don Carlo (Verdi) 30 sep-24 febD: Anthony Bramall / Felix Bender; R: Jakob Peters-Messer
Tosca (Puccini) 1 okt-26 janD: Marcus Bosch / Andrea Sanguineti / Tobias Engeli / Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Knusper, Knupser, Knäuschen (Humperdinck) 4 okt-23 febD: Christian Hornef; R: Gundula Nowack
Der Freischütz (Weber) 7 okt-28 jūnD: Marcus Bosch; R: Christian von Götz
Le nozze di Figaro (Mozart) 12 okt-21 janD: Matthias Foremny; R: Gil Mehmert
Die grosse Sünderin (Künneke) 14 okt-11 febD: Stefan Klingele; R: Alexandra Frankmann
Salome (Strauss) 14 okt-10 marD: Ulf Schirmer; R: Aron Stiehl
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 22 okt-17 jūnD: Tobias Engeli; R: Cusch Jung
Johannes-Passion (Bach,JS) 27 okt-10 jūnD: Paul Jeremy Goodwin
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 25 nov-1 aprD: Anthony Bramall; R: Katharina Thalbach
La Cenerentola (Rossini) 8 dec-9 marD: Anthony Bramall / Laurent Wagner; R: Lindy Hume
Rusalka (Dvořák,A) 9 dec-1 jūnD: Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10-21 decD: Matthias Foremny; R: Birgit Eckenweber
Madama Butterfly (Puccini) 12 dec-18 marD: Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 dec-1 aprD: Stefan Klingele; R: Volker Vogel
Turandot (Puccini) 17 dec-23 jūnD: Matthias Foremny; R: Balázs Kovalik
Das Rheingold (Wagner) 6 jan-10 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walküre (Wagner) 7 jan-11 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Siegfried (Wagner) 13 jan-12 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Götterdämmerung (Wagner) 14 jan-13 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Der Rebell des Königs (Gounod) 20 jan-20 jūnD: David Reiland; R: Anthony Pilavachi
Freischütz für Kinder (Weber) 3 feb-29 aprD: Stefan Klingele; R: Jasmin Solfaghari
Nabucco (Verdi) 9 feb-20 aprD: Marius Stieghorst / Daniel Huppert; R: Dietrich Hilsdorf
Zar und Zimmermann (Lortzing) 17 feb-18 marD: Stefan Klingele; R: Dominik Wilgenbus
La traviata (Verdi) 23 feb-22 jūnD: Andrea Sanguineti / José Miguel Escandi; R: Andreas Homoki
Sekretärinnen (Wittenbrink) 3 mar-13 maiD: Susanne Fiedler; R: Anna Evans
Tannhäuser (Wagner) 17 mar-27 maiD: Ulf Schirmer / Christoph Gedschold; R: Katharina Wagner
Parsifal (Wagner) 30 marD: Anthony Bramall; R: Roland Aeschlimann
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 7 apr-9 jūnD: Christoph Gedschold; R: Philipp J Neumann
Pagliacci (Leoncavallo) 7 apr-9 jūnD: Christoph Gedschold; R: Anthony Pilavachi
West Side Story (Bernstein) 18-21 maiD: Christoph Gedschold; R: Mario Schröder
Casanova (Lortzing) 2-30 jūnD: Stefan Klingele; R: Cusch Jung
Lulu (Berg) 16 jūn-1 jūlD: Ulf Schirmer; R: Lotte de Beer
Mein Freund Bunbury (Natschinski) 9 sep-31 decD: Christoph-Johannes Eichhorn / Karl-Heinz Müller
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 9 sep-25 janD: Matthias Foremny; R: Gil Mehmert
Sekretärinnen (Wittenbrink) 12 sep-14 oktR: Anna Evans
Casanova (Lortzing) 15 sep-7 oktD: Stefan Klingele; R: Cusch Jung
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 22 sep-4 oktD: Stefan Klingele
Tosca (Puccini) 28 sep-17 marD: Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
La fanciulla del West (Puccini) 29 sep-2 decD: Ulf Schirmer; R: Cusch Jung
Rigoletto (Verdi) 5 okt-25 maiD: Christoph Gedschold; R: Anthony Pilavachi
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 okt-26 janD: Christoph Gedschold; R: Claus Guth
Der Freischütz (Weber) 19 okt-20 aprD: Felix Bender; R: Christian von Götz
Die Herzogin von Chicago (Kálmán,E) 20 okt-20 jan
Nabucco (Verdi) 21 okt-24 maiD: Matthias Foremny; R: Dietrich Hilsdorf
Turandot (Puccini) 2 nov-16 marD: Felix Bender; R: Balázs Kovalik
Elektra (Strauss) 3 nov-28 aprD: Ulf Schirmer; R: Peter Konwitschny
Tannhäuser (Wagner) 18 nov-9 decD: Felix Bender; R: Calixto Bieito
Die Zauberflöte (Mozart) 23 nov-9 jūnD: Christoph Gedschold; R: Ralf Nürnberger
Carmen (Bizet) 30 nov-23 marD: Matthias Foremny; R: Lindy Hume
La bohème (Puccini) 7-26 decR: Peter Konwitschny
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-20 decD: Matthias Foremny; R: Birgit Eckenweber
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 jan-26 aprD: Ulf Schirmer; R: Alfred Kirchner
Salome (Strauss) 13 jan-27 aprD: Ulf Schirmer; R: Aron Stiehl
Don Carlo (Verdi) 19 jan-10 maiD: Felix Bender; R: Jakob Peters-Messer
La traviata (Verdi) 20 jan-7 jūnD: Enrico Calesso; R: Andreas Homoki
On the Town (Bernstein) 26 jan-19 mai
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 17 feb-22 marD: Anthony Bramall; R: Katharina Thalbach
Schneewittchen (Lange) 9 mar-2 jūnR: Patrick Rohbeck
Prinzessin Nofretete (Dostal) 9-31 marD: Tobias Engeli
Der fliegende Holländer (Wagner) 30 mar-10 jūnD: Ulf Schirmer / Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Das Rheingold (Wagner) 6 apr-1 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walküre (Wagner) 7 apr-2 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Das Feuerwerk (Burkhard) 13 apr-21 jūn
Siegfried (Wagner) 13 apr-4 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Götterdämmerung (Wagner) 14 apr-5 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Rusalka (Dvořák,A) 18 mai-27 jūnD: Christoph Gedschold; R: Michiel Dijkema
Madame Pompadour (Fall) 1-25 jūn
Die verkaufte Braut (Smetana) 15-30 jūnD: Christoph Gedschold; R: Christian von Götz
Im weißen Rößl (Benatzky) 16-28 jūnD: Tobias Engeli
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
Orfeo 2.0 (concert) (Toni) 23 sepD: Massimiliano Toni
Lubeck, Theater Lübeck  / 
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (Monteverdi) 9 sep-24 marD: Andreas Wolf; R: Clara Kalus
Carmina Burana (Orff) 9 sep-24 marD: Andreas Wolf; R: Clara Kalus
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 sep-25 decD: Ryusuke Numajiri; R: Aniara Amos
Ariodante (Handel) 17 sep-23 novD: Panagiotis Papadopoulos; R: Wolf Widder
Der ferne Klang (Schreker) 21 okt-15 aprD: Andreas Wolf; R: Jochen Biganzoli
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 7 dec-5 aprD: Ludwig Pflanz / Ulrich Stöcker; R: Michael Wallner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23-29 decD: Adrian Pavlov; R: Herbert Adler
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 jan-16 jūnD: Ryusuke Numajiri / Adrian Pavlov / Francesco Pasqualetti; R: Pier Francesco Maestrini, Joshua Held
Luci mie traditrici (Sciarrino) 16 mar-24 jūnD: Dietger Holm; R: Sandra Leupold
Die Zauberflöte (Mozart) 20 apr-15 jūnD: Andreas Wolf; R: Tom Ryser
Otello (Verdi) 1-17 jūnD: Andreas Wolf; R: Bernd Reiner Krieger
Ball im Savoy (Abraham) 1+ sepD: Adrian Pavlov; R: Michael Wallner
Die Zauberflöte (Mozart) 20+ sepD: Stefan Vladar; R: Tom Ryser
Oliver! (Bart) 23+ sepD: Adrian Pavlov; R: Wolf Widder
Der Freischütz (Weber) 12+ oktD: Andreas Wolf; R: Jochen Biganzoli
Otello (Verdi) 18+ oktD: Andreas Wolf; R: Bernd Reiner Krieger
Werther (Massenet) 16+ novR: Sandra Leupold
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8+ decD: Jan-Michael Krüger; R: Herbert Adler
Boris Godunow (Musorgsky) 25+ janD: Ryusuke Numajiri; R: Peter Konwitschny
Der fliegende Holländer für Kinder (Wagner) 27+ jan
A Quiet Place (Bernstein) 8+ marR: Effi Méndez
Das Wunder der Heliane (concert) (Korngold) 24+ marD: Andreas Wolf
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 4+ aprD: Ludwig Pflanz; R: Michael Wallner
West Side Story (Bernstein) 11+ aprD: Adrian Pavlov; R: Wolf Widder
La traviata (Verdi) 14+ jūnR: Lorenzo Fioroni
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 sep-6 janD: Thomas Dorsch; R: Michael Sturm
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 sep-24 febD: Urich Stöcker; R: Christian Firmbach
Sugar (Styne) 11 nov-27 maiD: Ulrich Stöcker; R: Olaf Schmidt
Carmen (Bizet) 3 mar-23 maiD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Wiener Blut (Strauss,J) 16-24 jūnD: Ulrich Stöcker; R: Hajo Fouquet
La bohème (Puccini) 22 sep-11 janD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet, Oliver Hennes
Wiener Blut (Strauss,J) 5 okt-13 janD: Ulrich Stöcker; R: Hajo Fouquet
Jephtha (Handel) 26 okt-1 novD: Henning Voss; R: Friedrich von Mansberg
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 mar-17 maiD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Gold! (Evers) 5 apr-26 maiD: Clemens Bütje; R: Kerstin Steeb
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Rusalka (Dvořák,A) 9 sep-29 decD: Pawel Poplawski; R: Stephen Lawless
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 19 okt-17 janD: Anna Grinberg; R: Sebastian Gruner
Aida (Verdi) 21 okt-8 aprD: Svetoslav Borisov; R: Oliver Mears
Der kleine Horrorladen (Menken) 11 nov-9 maiD: Damian Omansen; R: Ulrich Wiggers
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 19 nov-25 marD: Svetoslav Borisov / Kimbo Ishii; R: Otto Pichler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3 dec-6 janD: Svetoslav Borisov; R: Karen Stone
Dantons Tod (Einem) 20 jan-21 aprD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 10 feb-1 jūnD: Svetoslav Borisov; R: Erik Petersen
Tosca (Puccini) 17 feb-19 maiD: Kimbo Ishii / Svetoslav Borisov; R: Karen Stone
Richard Löwenherz (Handel) 10-17 marD: David Stern; R: Michael McCarthy
Powder Her Face (Adès) 31 mar-25 maiD: Hans Rotman; R: Magdalena Fuchsberger
Cabaret (Kander) 14 apr-13 maiD: Damian Omansen; R: Sebastian Ritschel
Salome (Strauss) 5 mai-3 jūnD: Kimbo Ishii; R: Ulrich Schulz
Die Entführung aus dem Serail für Kinder (Mozart) 1-12 jūnD: Pawel Poplawski; R: Sebastian Gruner
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 15 jūn-8 jūlD: Damian Omansen; R: Sebastian Ritschel
Die Walküre (Wagner) 8 sep-23 novD: Kimbo Ishii; R: Jakob Peters-Messer
Salome (Strauss) 14 sep-7 decD: Kimbo Ishii / Svetoslav Borisov; R: Ulrich Schulz
Der kleine Horrorladen (Menken) 15 sep-21 aprD: Damian Omansen; R: Ulrich Wiggers
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 20 okt-3 marD: Pawel Poplawski; R: Oliver Klöter
Don Pasquale (Donizetti) 10 nov-10 marD: Svetoslav Borisov / Pawel Poplawski; R: Christian Poewe
Die Zauberflöte (Mozart) 2 dec-6 janD: Pawel Poplawski; R: Holger Potocki
La bohème (Puccini) 22 dec-23 febD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Vanessa (Barber) 19 jan-31 marD: Svetoslav Borisov; R: Karen Stone
Otello (Verdi) 16 feb-1 jūnD: Kimbo Ishii; R: Olivia Fuchs
Xerxes (Handel) 9 mar-9 jūnD: Nicholas Kok; R: Tobias Heyder
La cage aux folles (Herman) 15 mar-24 maiR: Cornelia Crombholz
Die wahre Geschichte von King Kong (Ching,J) 16 mar-25 maiR: Roscha A Säidow
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 13 apr-31 maiD: Pawel Poplawski; R: Erik Petersen
Anatevka (Bock) 4-30 maiD: Damian Omansen; R: Erik Petersen
Hoffmanns Erzählungen (adaptation) (Offenbach) 3-12 jūnR: Thomas Schmidt-Ehrenberg
Chicago (Kander) 14 jūn-7 jūlD: Damian Omansen; R: Ulrich Wiggers
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
Saul (Handel) 9 sep-19 janD: Andreas Spering; R: Lydia Steier
La bohème (Puccini) 15 sep-21 decD: Paul-Johannes Kirschner / Hermann Bäumer; R: Monique Wagemakers
La cage aux folles (Herman) 14 okt-16 jūnD: Paul-Johannes Kirschner; R: Christopher Tölle
A Midsummer Night's Dream (Britten) 22 okt-27 novD: Hermann Bäumer; R: Niklaus Helbling
Im weißen Rößl (Benatzky) 2 dec-20 janD: Paul-Johannes Kirschner / Sebastian Hernandez-Laverny; R: Peter Jordan, Leonhard Koppelmann
Norma (Bellini) 5 jan-31 marD: Hermann Bäumer; R: Elisabeth Stöppler
La clemenza di Tito (Mozart) 27 jan-11 maiD: Samuel Hogarth; R: Katrin Sedlbauer
Don Carlos (Verdi) 17+ marD: Hermann Bäumer; R: Elisabeth Stöppler
Don Carlo (Verdi) 17 mar-27 maiD: Hermann Bäumer / Hossein Pishkar; R: Elisabeth Stöppler
Der Ring an einem Abend (Wagner) 9 sepD: Hermann Bäumer
Le nozze di Figaro (Mozart) 29+ sepD: Valtteri Rauhalammi; R: Elisabeth Stöppler
Märchen im Grand-Hotel (Abraham) 25+ novD: Samuel Hogarth; R: Peter Jordan, Leonhard Koppelmann
Katja Kabanova (Janáček) 18+ janD: Paul-Johannes Kirschner; R: Lydia Steier
Saul (Handel) 25+ janD: Andreas Spering; R: Lydia Steier
Avis de Tempête (Aperghis) 9+ marD: Hermann Bäumer; R: Anselm Dalferth
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 19+ marD: Paul-Johannes Kirschner; R: Ronny Jakubaschk
Simon Boccanegra (Verdi) 23+ aprR: Frank Hilbrich
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 18+ maiD: Hermann Bäumer; R: Joan Antoni Rechi
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 17 sep-5 janD: Benjamin Reiners; R: Markus Dietz
Ein Maskenball (Verdi) 20 sep-25 novD: Benjamin Reiners; R: Werner Schroeter
Der Ring an einem Abend (Wagner) 23 sep-11 novD: Wolfgang Wengenroth
Wie werde ich reich und glucklich? (Spoliansky) 6 okt-8 jūlD: Matthew Toogood; R: Thomas Fiedler, Jan Dvořák
Norma (Bellini) 14 okt-12 janD: Benjamin Reiners / Matthew Toogood; R: Markus Bothe
Aschenputtel (Rossini) 1 nov-8 aprD: Attilio Cremonesi / Matthew Toogood; R: Cordula Däuper
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 nov-18 febD: Alexander Soddy; R: Olivier Tambosi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 26 nov-15 aprD: Benjamin Reiners / Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Roland Velte
Pagliacci (Leoncavallo) 26 nov-15 aprD: Benjamin Reiners / Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Roland Velte
Fidelio (Beethoven) 9 dec-21 maiD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Roger Vontobel
Aida (Verdi) 14 dec-10 febD: Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Roger Vontobel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21 dec-28 janD: Matthew Toogood / Wolfgang Wengenroth; R: Wolfgang Blum
Turandot (Puccini) 18 jan-30 aprD: Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Regula Gerber
Jolanthe (concert) (Tchaikovsky,P) 25 jan-18 maiD: Benjamin Reiners
Hercules (Handel) 3 feb-12 maiD: Bernhard Forck; R: Nigel Lowery
Ernani (Verdi) 24 feb-1 jūlD: Benjamin Reiners; R: Yona Kim
My Fair Lady (Loewe) 3 mar-6 jūlD: Matthew Toogood; R: Helmut Baumann, Jürg Burth
Pelleas und Melisande (Debussy) 25 mar-12 maiD: Lorenzo di Toro; R: Luise Kautz
Parsifal (Wagner) 30 mar-31 maiD: Alexander Soddy; R: Hans Schüler
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 12 apr-6 jūnD: Jörg Halubek; R: Lorenzo Fioroni
Tannhäuser (Wagner) 21 apr-14 jūnD: Alexander Soddy; R: Chris Alexander
La traviata (Verdi) 19 mai-22 jūlD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Achim Freyer
Vespertine (Björk) 26 mai-25 jūlD: Matthew Toogood / Wolfgang Wengenroth; R: Kirsten Dehlholm, Jon R Skulberg
Die Zauberflöte (Mozart) 2 jūn-23 jūlD: Benjamin Reiners / Matthew Toogood; R: Joachim Schloemer
Don Giovanni (Mozart) 14-26 jūlD: Alexander Soddy; R: Ekaterina Vasileva
Don Giovanni (Mozart) 16 sep-20 novD: Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Ekaterina Vasilyova
La Cenerentola (Rossini) 21 sep-30 decD: Attilio Cremonesi / Matthew Toogood; R: Cordula Däuper(original), Claudia Plaßwich(revival)
Werther (Massenet) 23 sep-8 decD: Wolfgang Wengenroth; R: David Mouchtar-Samorai
Rigoletto (Verdi) 28 sep-1 decD: Benjamin Reiners; R: Alexander Schulin
Madama Butterfly (Puccini) 7 okt-1 marD: Benjamin Reiners / Wolfgang Wengenroth; R: Wolfgang Blum(original), Maren Schäfer(revival)
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 28 okt-2 febD: Alexander Soddy; R: Nigel Lowery
Der Ring an einem Abend (Wagner) 18 nov-17 marD: Benjamin Reiners
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2 dec-13 janD: Matthew Toogood / Wolfgang Wengenroth; R: Wolfgang Blum
Marienvesper (Monteverdi) 15 dec-13 jūnD: Jörg Halubek; R: Calixto Bieito
La bohème (Puccini) 21 dec-22 febD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Friedrich Meyer-Oertel
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 6 jan-21 marD: Alexander Soddy / Matthew Toogood; R: Cordula Däuper
Fidelio (Beethoven) 15 jan-27 aprD: Alexander Soddy / Wolfgang Wengenroth; R: Roger Vontobel
Carmina Burana (concert) (Orff) 1 feb-28 jūnD: Matthew Toogood / Wolfgang Wengenroth
Der gute Ehemann (Benda) 10+ febD: Robin Phillips; R: Marco Misgaiski
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 10+ febD: Robin Phillips; R: Marco Misgaiski
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 17 feb-5 jūnD: Benjamin Reiners / Matthew Toogood; R: Markus Bothe
Norma (Bellini) 10 mar-4 jūlD: Wolfgang Wengenroth / Matthew Toogood; R: Markus Bothe
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 24 mar-18 aprD: Benjamin Reiners
La Chute de la maison Usher (Debussy) 12 apr-18 jūnD: Benjamin Reiners; R: Anna Viebrock, Joachim Rathke
Parsifal (Wagner) 19 apr-20 jūnD: Alexander Soddy; R: Hans Schüler
Don Carlo (Verdi) 5-24 maiD: Benjamin Reiners; R: Jens Daniel Herzog
Pelléas et Mélisande (Debussy) 25 mai-24 jūlD: Alexander Soddy; R: Barrie Kosky
Tosca (Puccini) 30 mai-23 jūlD: Alexander Soddy; R: Renate Ackermann
Salome (Strauss) 15 jūn-12 jūlD: Alexander Soddy; R: Gabriele Rech
Il trovatore (Verdi) 13-25 jūlD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Roger Vontobel
Meiningen, Meininger Staatstheater  / 
Tosca (Puccini) 8 sep-20 maiD: Chin-Chao Lin; R: Ansgar Haag
Evita (Lloyd Webber) 14 sep-10 maiD: Mario Hartmuth / Martin Wettges; R: Kurt Josef Schildknecht
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 17 sep-1 decD: Chin-Chao Lin / Martin Wettges; R: Christian Poewe
Le Grand Macabre (Ligeti) 29-30 sepD: Philippe Bach; R: Herbert Fritsch
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 okt-20 janD: Philippe Bach / Mario Hartmuth; R: Ansgar Haag
Così fan tutte (Mozart) 17 nov-3 marD: Mario Hartmuth; R: Anthony Pilavachi
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 dec-21 maiD: Mario Hartmuth / Martin Wettges; R: Wolfgang Dosch
Julie (Boesmans) 25 jan-24 marD: Mario Hartmuth; R: Lars Wernecke
Carmina Burana (Orff) 23 feb-29 jūnD: Philippe Bach; R: Ivar Thomas van Urk
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13 apr-5 jūlD: Philippe Bach; R: Aldona Farrugia
Tannhäuser (Wagner) 27 apr-23 jūnD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 15-27 jūnD: Chin-Chao Lin; R: Lars Wernecke
Tannhäuser (Wagner) 6 sep-19 jūnD: Philippe Bach / Chin-Chao Lin; R: Ansgar Haag
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 8 sep-20 janD: Chin-Chao Lin; R: Lars Wernecke
Carmen (Bizet) 28 sep-22 jūnD: Philippe Bach; R: Jasmina Hadziahmetovic
Ariadne on Naxos (Strauss) 19 okt-4 novD: Philippe Bach; R: Aldona Farrugia
Tosca (Puccini) 2 nov-6 maiD: Chin-Chao Lin; R: Ansgar Haag
Evita (Lloyd Webber) 24 nov-22 marD: Mario Hartmuth / Martin Wettges; R: Kurt Josef Schildknecht
Schwarzwaldmädel (Jessel) 7 dec-2 jūnD: Mario Hartmuth; R: Tobias Rott
Così fan tutte (Mozart) 9 jan-16 febD: Mario Hartmuth; R: Anthony Pilavachi
Das Schloss Dürande (Schoeck) 8 mar-6 jūlD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 24 mai-15 jūnD: Chin-Chao Lin; R: Roman Hovenbitzer
Mönchengladbach, Theater Krefeld und Mönchengladbach  / 
Die Faschingsfee (Kálmán,E) 23 sep-16 febD: Diego Martin Etxebarria; R: Carsten Süss
Der seltsame Fall des Claus Grünberg (Monteverdi) 24 sep-3 decD: Yorgos Ziavras; R: Kobie van Rensburg
Orpheus und Eurydike (Gluck) 30 sep-13 decD: Werner Ehrhardt / Michael Preiser; R: Jakob Peters-Messer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 okt-27 decD: Mihkel Kütson; R: Hinrich Horstkotte
Der Konsul (Menotti) 21 okt-12 janD: Diego Martin Etxebarria; R: Katja Bening
Hamlet (Thomas,A) 25 nov-7 febD: Mihkel Kütson / Andreas Fellner; R: Helen Malkowsky
My Fair Lady (Loewe) 17 dec-21 aprD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Lohengrin (Wagner) 20 jan-25 marD: Mihkel Kütson; R: Robert Lehmeier
Der Mann, der seine Frau mit einem Hut verwechselte (Nyman) 31 jan-3 marD: Michael Preiser; R: Robert Nemack
Lend Me a Tenor (Carroll) 10 mar-8 jūlD: Andreas Fellner; R: Ansgar Weigner
Cavalleria rusticana (Mascagni) 29 apr-10 jūnD: Mihkel Kütson / Diego Martin Etxebarria / Yorgos Ziavras; R: François De Carpentries
Gianni Schicchi (Puccini) 29 apr-10 jūnD: Mihkel Kütson / Diego Martin Etxebarria / Yorgos Ziavras; R: François De Carpentries
Nabucco (Verdi) 23 jūn-15 jūlD: Diego Martin Etxebarria; R: Roman Hovenbitzer
Die Zauberflöte (Mozart) 16 sep-9 janD: Diego Martin Etxebarria; R: Kobie van Rensburg
Nabucco (Verdi) 29 sepD: Diego Martin Etxebarria; R: Roman Hovenbitzer
Die Faschingsfee (Kálmán,E) 13 okt-12 janD: Diego Martin Etxebarria; R: Carsten Süß
Räuber Hotzenplotz (Tarkmann) 28 okt-26 decD: Andreas Fellner; R: Katja Bening
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11 nov-25 decD: Diego Martin Etxebarria; R: Hinrich Horstkotte
Hamlet (Thomas,A) 24 nov-26 febD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 26 jan-6 aprD: Mihkel Kütson; R: Beverly Blankenship, Rebecca Blankenship
Boris Godunov (Musorgsky) 23 mar-24 maiD: Mihkel Kütson; R: Agnessa Nefjodov
Der goldene Drache (Eötvös) 12 mai-10 jūlD: Yorgos Ziavras; R: Petra Luisa Meyer
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 15 jūn-7 jūlD: Diego Martin Etxebarria; R: Hinrich Horstkotte
München, Bayerische Staatsoper  / 
Così fan tutte (Mozart) 29 sep-6 oktD: Constantin Trinks; R: Dieter Dorn
Il turco in Italia (Rossini) 13-18 oktD: Antonello Allemandi; R: Christof Loy
Carmen (Bizet) 21-27 oktD: Omer Meir Wellber; R: Lina Wertmüller
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 okt-10 novD: Constantinos Carydis; R: Christof Loy
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 29 okt-5 novD: Oksana Lyniv; R: Harry Kupfer
Tosca (Puccini) 8-17 novD: Daniele Callegari; R: Luc Bondy
Die schweigsame Frau (Strauss) 12-24 novD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Simon Boccanegra (Verdi) 26 nov-3 decD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
Andrea Chénier (Giordano) 29 nov-8 decD: Marco Armiliato; R: Philipp Stölzl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 9-15 decD: Antonino Fogliani; R: Barbara Wysocka
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14-21 decD: Eun Sun Kim; R: Richard Jones
Il tabarro (Puccini) 17 dec-1 janD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
Suor Angelica (Puccini) 17 dec-1 janD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
Gianni Schicchi (Puccini) 17 dec-1 janD: Kirill Petrenko; R: Lotte de Beer
La bohème (Puccini) 25 dec-4 janD: Alexander Soddy; R: Otto Schenk
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-6 janD: Friedrich Haider; R: Helmut Lehberger(original), Leander Haußmann(original), Andreas Weirich(revival)
Das Rheingold (Wagner) 11-13 janD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 12-17 janD: Ivor Bolton; R: Martin Duncan, Ultz
Die Walküre (Wagner) 19-22 janD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21-28 janD: Keri-Lynn Wilson; R: Ferruccio Soleri
Madama Butterfly (Puccini) 24-30 janD: Daniele Callegari; R: Wolf Busse
Siegfried (Wagner) 31 jan-3 febD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Götterdämmerung (Wagner) 8-11 febD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
L'elisir d'amore (Donizetti) 10-18 febD: Stefano Ranzani; R: David Bösch
Carmen (Bizet) 16-21 febD: Karel Mark Chichon; R: Lina Wertmüller
Un ballo in maschera (Verdi) 24 feb-4 marD: Asher Fisch; R: Johannes Erath
La favorite (Donizetti) 25 feb-3 marD: Giacomo Sagripanti; R: Amélie Niermeyer
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-21 marD: Kirill Petrenko; R: Otto Schenk
La Cenerentola (Rossini) 10-16 marD: Francesco Angelico; R: Jean-Pierre Ponnelle
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 11-25 marD: Omer Meir Wellber; R: Antú Romero Nunes
Così fan tutte (Mozart) 24-29 marD: Constantin Trinks; R: Dieter Dorn
La Calisto (Cavalli) 31 mar-9 aprD: Christopher Moulds; R: David Alden
Ariadne auf Naxos (Strauss) 1-8 aprD: Lothar Koenigs; R: Robert Carsen
Macbeth (Verdi) 7-13 aprD: Pinchas Steinberg; R: Martin Kušej
Der zerbrochene Krug (Ullmann) 13-29 aprD: Karsten Januschke; R: Andreas Weirich
Der Diktator (Krenek) 13-29 aprD: Karsten Januschke; R: Martha Teresa Münder
Lucrezia Borgia (Donizetti) 27 apr-7 maiD: Friedrich Haider; R: Christof Loy
Mefistofele (Boito) 29 apr-6 maiD: Omer Meir Wellber; R: Roland Schwab
Die Gezeichneten (Schreker) 12-19 maiD: Markus Stenz; R: Krzysztof Warlikowski
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-20 maiD: Antonino Fogliani; R: Barbara Wysocka
Aus einem Totenhaus (Janáček) 21 mai-8 jūnD: Simone Young; R: Frank Castorf
Semiramide (Rossini) 2-10 jūnD: Antonello Allemandi; R: David Alden
Arabella (Strauss) 16-22 jūnD: Constantin Trinks; R: Andreas Dresen
Rigoletto (Verdi) 17-24 jūnD: Daniele Callegari; R: Arpad Schilling
Orlando paladino (Haydn) 23-29 jūlD: Ivor Bolton; R: Axel Ranisch
Le nozze di Figaro (Mozart) 22-28 sepD: Ivor Bolton; R: Christof Loy
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 23-30 sepD: Kirill Petrenko; R: David Bösch
La traviata (Verdi) 2-12 oktD: Keri-Lynn Wilson; R: Günter Krämer
Il trovatore (Verdi) 7-17 oktD: Asher Fisch; R: Olivier Py
Aus einem Totenhaus (Janáček) 19-26 oktD: Simone Young; R: Frank Castorf
Rigoletto (Verdi) 20 okt-2 novD: Daniele Callegari; R: Arpad Schilling
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4-15 novD: Joana Mallwitz; R: Krzysztof Warlikowski
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 10-20 novD: Paolo Carignani; R: Antú Romero Nunes
Jenůfa (Janáček) 21-27 novD: Simone Young; R: Barbara Frey
Otello (Verdi) 23 nov-21 decD: Kirill Petrenko / Asher Fish; R: Amélie Niermeyer
Così fan tutte (Mozart) 29 nov-1 decD: Ivor Bolton; R: Dieter Dorn
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4-16 decD: Eun Sun Kim; R: Richard Jones(original), Benjamin Davis(revival)
Die Zauberflöte (Mozart) 20 dec-1 janD: Alexander Soddy; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
Die verkaufte Braut (Smetana) 22 dec-6 janD: Tomáš Hanus; R: David Bösch
Norma (Bellini) 5-12 janD: Daniele Callegari; R: Jürgen Rose
Arabella (Strauss) 14-25 janD: Constantin Trinks; R: Andreas Dresen
Fidelio (Beethoven) 24 jan-2 febD: Kirill Petrenko; R: Calixto Bieito
Carmen (Bizet) 25 jan-3 marD: Dan Ettinger; R: Lina Wertmüller
L'elisir d'amore (Donizetti) 3-8 febD: Daniele Callegari; R: David Bösch
Nabucco (Verdi) 9-19 febD: Andrea Battistoni; R: Yannis Kokkos
Karl V (Krenek) 10-23 febD: Erik Nielsen; R: Carlus Padrissa
Carmen (Bizet) 25 feb-3 marD: Dan Ettinger; R: Lina Wertmüller
Don Giovanni (Mozart) 5-14 marD: James Gaffigan; R: Stephan Kimmig
La fanciulla del West (Puccini) 16 mar-2 aprD: James Gaffigan; R: Andreas Dresen
Roberto Devereux (Donizetti) 17-27 marD: Friedrich Haider; R: Christof Loy
Parsifal (Wagner) 24-31 marD: Kirill Petrenko; R: Pierre Audi
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4-9 aprD: Constantin Trinks; R: Martin Duncan
Madama Butterfly (Puccini) 5-10 aprD: Karel Mark Chichon; R: Wolf Busse
Mavra (Stravinsky) 15-28 apr
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15-28 apr
Turandot (Puccini) 20 apr-2 maiD: Pinchas Steinberg; R: Carlus Padrissa
Der fliegende Holländer (Wagner) 22-28 aprD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
Tosca (Puccini) 4-10 maiD: Andrea Battistoni; R: Luc Bondy
Tannhäuser (Wagner) 5-12 maiD: Simone Young; R: Romeo Castellucci
Un ballo in maschera (Verdi) 18-24 maiD: Paolo Carignani; R: Johannes Erath
Il tabarro (Puccini) 25 mai-2 jūnD: Bertrand de Billy; R: Lotte de Beer
Suor Angelica (Puccini) 25 mai-2 jūnD: Bertrand de Billy; R: Lotte de Beer
Gianni Schicchi (Puccini) 25 mai-2 jūnD: Bertrand de Billy; R: Lotte de Beer
Alceste (Gluck) 26 mai-13 jūnD: Antonello Manacorda; R: Sidi Larbi Cherkaoui
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 9-15 jūnD: Antonino Fogliani; R: Barbara Wysocka
La bohème (Puccini) 17-23 jūnD: Giampaolo Bisanti; R: Otto Schenk
München, Gärtnerplatztheater  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 19 okt-18 novD: Anthony Bramall; R: Josef Ernst Köpplinger
La Cenerentola (Rossini) 28 okt-22 novD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Martha (Flotow) 11-29 novD: Andreas Kowalewitz; R: Loriot
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2 dec-10 janD: Anthony Bramall; R: Peter Kertz
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 29 dec-27 maiD: Karsten Januschke; R: Josef Ernst Köpplinger
Der Wildschütz (Lortzing) 20 jan-2 jūnD: Michael Brandstätter; R: Georg Schmiedleitner
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 27 jan-10 febD: Oleg Ptashnikov / Andreas Partilla; R: Josef Ernst Köpplinger
My Fair Lady (Loewe) 13 feb-10 jūnD: Andreas Kowalewitz; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 24 feb-10 maiD: Michael Brandstätter; R: Rosamund Gilmore
Weiße Rose (Zimmermann,U) 15 mar-16 aprD: Andreas Partilla; R: Lukas Wachernig
Maria Stuarda (Donizetti) 22 mar-31 maiD: Anthony Bramall; R: Michael Sturminger
Don Pasquale (Donizetti) 29 apr-18 maiD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Im weißen Rößl (Benatzky) 12-23 maiD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Don Giovanni (Mozart) 19 mai-10 jūlD: Anthony Bramall; R: Herbert Föttinger
Der tapfere Soldat (Straus) 14 jūn-8 jūlD: Anthony Bramall; R: Peter Konwitschny
Semele (Handel) 24 jūn-6 jūlD: Rubén Dubrovsky; R: Karoline Gruber
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 19-27 jūlD: Jeff Frohner; R: Josef Ernst Köpplinger
Die lustige Witwe (Lehár) 29 sep-20 janD: Anthony Bramall; R: Josef Ernst Köpplinger
Dantons Tod (Einem) 11 okt-15 novD: Anthony Bramall; R: Günter Krämer
Der Wildschütz (Lortzing) 24 okt-17 maiR: Georg Schmiedleitner
Wiener Blut (Strauss,J) 9 nov-15 decR: Nicole Claudia Weber
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 nov-2 janR: Peter Kertz
Momo (Hiller,W) 16 dec-18 janD: Michael Brandstätter / Andreas Partilla; R: Nicole Claudia Weber
Martha (Flotow) 11-30 janD: Andreas Kowalewitz; R: Loriot
Maria Stuarda (Donizetti) 6 feb-5 maiD: Anthony Bramall; R: Michael Sturminger, Ricarda Regina Ludigkeit
King Arthur (Purcell) 15 feb-9 marD: Howard Arman; R: Torsten Fischer
Così fan tutte (Mozart) 24 feb-5 aprR: Olivier Tambosi
Im weißen Rößl (Benatzky) 14 mar-12 maiR: Josef Ernst Köpplinger
La bohème (Puccini) 28 mar-18 jūlD: Anthony Bramall; R: Bernd Mottl
Der tapfere Soldat (Straus) 2-21 aprR: Peter Konwitschny
Die Perlenfischer (concert) (Bizet) 12-22 apr
L'Heure espagnole (Ravel) 28 apr-20 jūnD: Kiril Stankow; R: Lukas Wachernig
Der Junge Lord (Henze) 23 mai-14 jūnD: Anthony Bramall; R: Brigitte Fassbaender
Liliom (Doderer) 6-14 jūlD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Münster, Theater Münster  / 
Don Carlo (Verdi) 7 okt-2 febD: Golo Berg; R: Ulrich Peters
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 29 okt-28 decD: Stefan Veselka; R: Andreas Beuermann
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 dec-13 maiD: Stefan Veselka; R: Mareike Zimmermann
Angels in America (Eötvös) 24 feb-18 aprD: Golo Berg; R: Carlos Wagner
Cendrillon (Massenet) 14 apr-6 jūlD: Stefan Veselka; R: Roman Hovenbitzer
Don Giovanni (Mozart) 26 mai-13 jūlD: Golo Berg; R: Christian von Götz
Madama Butterfly (Puccini) 15+ sepD: Golo Berg; R: Hans Walter Richter
Saul (Handel) 27+ oktD: Michael Hofstetter; R: Susanne Knapp
Street Scene (Weill) 22+ decD: Stefan Veselka; R: Hendrik Müller
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 12+ febD: Fabian Liesenfeld; R: Pia Kemper
Sugar (Styne) 23+ febD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Ulrich Peters
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 8+ aprD: Golo Berg; R: Sebastian Ritschel
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 18+ maiD: Stefan Veselka; R: Philipp Kochheim
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Xerxes (Handel) 23 sep-1 oktD: Jörg Pitschmann; R: Kornelia Repschläger
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 30 sep-2 febD: Panagiotis Papadopoulos; R: Stephan Brauer
Zar und Zimmermann (Lortzing) 7 oktD: Daniel Stratievsky; R: Birgit Kronshage
Fidelio (Beethoven) 21 okt-20 aprD: Sebastian Tewinkel; R: Jürgen Pöckel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 17 nov-26 decD: Sebastian Tewinkel; R: Manfred Straube
Don Pasquale (Donizetti) 20 jan-29 marD: Panagiotis Papadopoulos; R: Magdalena Fuchsberger
Pagliacci (Leoncavallo) 24 mar-1 jūnD: Panagiotis Papadopoulos; R: Peter Lotschak
Il mondo della luna (Haydn) 28 apr-21 maiD: Daniel Stratievsky; R: Jürgen Pöckel
Wie einst im Mai (Kollo) 6-28 jūlD: Panagiotis Papadopoulos; R: Reinhardt Friese
Nordhausen, Theater Nordhausen  / 
Otello (Verdi) 29 sep-12 janD: Michael Helmrath / Henning Ehlert; R: Anette Leistenschneider
Zar und Zimmermann (Lortzing) 14 okt-25 febD: Oliver Weder; R: Anette Leistenschneider
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-22 nov
Luisa Fernanda (Moreno Torroba) 6 jan-16 marD: Oliver Weder; R: Alfonso Romero Mora
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 26 jan-24 marD: Michael Helmrath; R: Katharina Thoma
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 apr-27 maiD: Henning Ehlert; R: Gernot Kranner
La traviata (Verdi) 15 jūn-14 jūl
La traviata (Verdi) 17 jūn-14 jūlD: Michael Helmrath; R: Anette Leistenschneider
Die Magd als Herrin (Pergolesi) 30 jūn-14 jūlD: Sergi Roca Martinez; R: Thomas Bayer
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 21 sep-14 novD: Henning Ehlert; R: Anette Leistenschneider
Dracula (Wildhorn) 5 okt-30 decD: Henning Ehlert / Felix-Immanuel Achtner; R: Ivan Alboresi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 30 nov-6 janD: Henning Ehlert; R: Anette Leistenschneider
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 dec-11 janD: Henning Ehlert; R: Gernot Kranner
Vom Geist der Weihnacht (Steffan) 20-22 decD: Felix-Immanuel Achtner; R: Anette Leistenschneider
Julius Caesar (Handel) 15-30 mar
Cabaret (Kander) 12 apr-26 mai
Otello (Verdi) 4-31 mai
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 21 jūn-21 jūl
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 jūn-19 jūl
Orpheus und Eurydike (Gluck) 6-21 jūl
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
Norma (Bellini) 22 sep-9 oktD: Marcus Bosch; R: Stéphane Braunschweig
My Fair Lady (Loewe) 1-22 oktD: Andreas Paetzold; R: Thomas Enzinger
Les Troyens (Berlioz) 8 okt-26 novD: Marcus Bosch; R: Calixto Bieito
La bohème (Puccini) 20 okt-26 decD: Marcus Bosch / Volker Hiemeyer; R: Alexandra Szemerédy
Die lustige Witwe (Lehár) 5 nov-24 febD: Guido Johannes Rumstadt / Andreas Paetzold / Tarmo Vaask; R: Thomas Enzinger
Die Zauberflöte (Mozart) 24 nov-23 janD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi
Otello (Verdi) 14 jan-23 febD: Guido Johannes Rumstadt / Marcus Bosch; R: Gabriele Rech
Carmen (Bizet) 27 jan-6 maiD: Volker Hiemeyer / Esteban Domínguez Gonzalvo; R: Laurent Laffargue
Idomeneo (Mozart) 17 feb-28 aprD: Marcus Bosch; R: David Bösch
Die Soldaten (Zimmermann,B) 17 mar-23 aprD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 7 apr-20 jūlD: Marcus Bosch / Jan Croonenbroeck; R: Peter Konwitschny
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 mai-15 jūlD: Volker Hiemeyer; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Ruckkehr des Odysseus (Monteverdi) 3 jūn-18 jūlD: Wolfgang Katschner; R: Mariame Clément
Tosca (Puccini) 15 jūn-19 jūlD: Guido Johannes Rumstadt; R: Jens Daniel Herzog
Krieg und Frieden (Prokofiev) 30 sep-17 novD: Joana Mallwitz; R: Jens Daniel Herzog
Anna Nicole (Turnage) 3 nov-7 decD: Lutz de Veer; R: Jens Daniel Herzog
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 nov-21 decD: Guido Johannes Rumstadt; R: Josef Ernst Köpplinger
Xerxes (Handel) 24 nov-3 febD: Wolfgang Katschner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 2 dec-1 febD: Volker Hiemeyer; R: Andreas Baesler
Ball im Savoy (Abraham) 19 jan-5 jūlD: Volker Hiemeyer; R: Stefan Huber
Rusalka, Meerjungfrau (Dvořák,A) 3 feb-14 maiD: Francesco Greco; R: Ilaria Lanzino
Così fan tutte (Mozart) 23 feb-10 jūnD: Lutz de Veer; R: Jens Daniel Herzog
Norma (Bellini) 2-31 marD: Björn Huestege; R: Stéphane Braunschweig
Madama Butterfly (Puccini) 23 mar-18 jūlD: Guido Johannes Rumstadt; R: Tina Lanik
Lohengrin (Wagner) 12 maiD: Joana Mallwitz; R: David Hermann
Oldenburg, Oldenburgisches Staatstheater  / 
Carmen (Bizet) 20 aug-6 janD: Carlos Vázquez; R: Robert Lehmeier
Die Walküre (Wagner) 9 sep-19 novD: Hendrik Vestmann; R: Paul Esterházy
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 okt-8 aprD: Vito Cristofaro; R: Kateryna Sokolova
Siroé (Hasse) 2 dec-5 aprD: Wolfgang Katschner; R: Jakob Peters-Messer
Jesus Christ Superstar (Lloyd Webber) 9 dec-1 jūl
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10 dec-7 janD: Felix Pätzold; R: Michael Moxham
Sweeney Todd (Sondheim) 21 dec-28 janD: Carlos Vázquez; R: Michael Moxham
Rigoletto (Verdi) 10 feb-17 maiD: Vito Cristofaro; R: Hinrich Horstkotte
Maria (Statkowski) 17 mar-19 maiD: Hendrik Vestmann; R: Andrea Schwalbach
La Cenerentola (Rossini) 5-20 maiD: Vito Cristofaro; R: Axel Köhler
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
The Addams Family (Lippa) 24 aug-5 decD: An-Hoon Song; R: Felix Seiler
Die Zauberflöte (Mozart) 8 sep-14 decD: Daniel Inbal; R: Alexander May
Rigoletto (Verdi) 30 sep-27 maiD: Andreas Hotz; R: Adriana Altaras
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 25 nov-10 aprD: Daniel Inbal; R: Sonja Trebes
Antigona (Traetta) 20 jan-25 maiD: Andreas Hotz; R: Floris Visser
Apollo und Hyacinth (Mozart) 8 mar-10 jūnD: Daniel Inbal; R: Jan Friedrich Eggers
Chaplin (Curtis) 10 mar-3 jūnD: An-Hoon Song; R: Christian von Götz
San Paolo (Corbett) 28 apr-20 jūnD: Daniel Inbal; R: Alexander May
Doktor Faust (Busoni) 16-29 jūnD: Andreas Hotz; R: Andrea Schwalbach
Chaplin (Curtis) 23 aug-16 sepD: An-Hoon Song; R: Christian von Götz
Antigona (Traetta) 13+ sepD: Andreas Hotz; R: Floris Visser
Fidelio (Beethoven) 19 sepD: Andreas Hotz; R: Yona Kim
Der Bettelstudent (Millöcker) 1 decD: Daniel Inbal; R: Guillermo Amaya
Doktor Faust (Busoni) 13 decR: Andrea Schwalbach
Tosca (Puccini) 26 janD: Andreas Hotz; R: Mascha Pörzgen
The Producers (Brooks) 23 marD: An-Hoon Song; R: Dominique Schnizer
Orlando (Handel) 4 maiD: Daniel Inbal; R: Felix Schrödinger
Guercoeur (Magnard) 15+ jūnD: Andreas Hotz; R: Dirk Schmeding
Passau, Landestheater Niederbayern  / 
Die Welt auf dem Mond (Haydn) 23 sep-26 janD: Margherita Colombo; R: Aron Stiehl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 okt-29 decD: Basil H E Coleman; R: Johannes Reitmeier
Operetta anthology (Lortzing) 28 okt-21 janD: Margherita Colombo; R: Margit Gilch
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 dec-23 marD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 3 feb-16 jūnD: Margherita Colombo; R: Stephen Medcalf
Lucrezia Borgia (Donizetti) 14 apr-25 maiD: Basil H E Coleman; R: Roland Schwab
Der fliegende Holländer (Wagner) 22 jūn-14 jūlD: Basil H E Coleman; R: Johannes Reitmeier
Der fliegende Holländer (Wagner) 22 sep-21 oktD: Basil H E Coleman; R: Johannes Reitmeier
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 29 sep-8 jūnD: Basil H E Coleman; R: Margit Gilch
Anna Bolena (Donizetti) 10 nov-13 janD: Basil H E Coleman; R: Ultz
Ariodante (Handel) 16 feb-21 aprD: Margherita Colombo; R: Stephen Medcalf
Gold! (Evers) 12 mai-27 jūnR: Christiane Silberhumer
Das Rheingold (Wagner) 16-18 maiD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Nabucco (Verdi) 15-30 jūnD: Basil H E Coleman
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 15 sep-14 janD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 18 nov-8 aprD: Florian Erdl; R: Guido Markowitz, Kerstin Steeb
Der Bettelstudent (Millöcker) 22 dec-11 jūlD: Markus Huber; R: Wolfgang Lachnitt
Endstation Sehnsucht (Previn) 10 feb-3 jūlD: Tobias Leppert; R: Tobias Materna
Der Silbersee (Weill) 5 mai-5 jūlD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Das Rheingold (Wagner) 14 sep-30 aprD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Der Liebestrank (Donizetti) 17 nov-24 marD: Florian Erdl
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 22 dec-12 mai
Die Perlenfischer (Bizet) 16 feb-2 jūn
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 18 mai-3 jūlD: Markus Huber; R: Thomas Münstermann
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
Der Bajazzo (Leoncavallo) 15 sep-20 janD: Lutz de Veer; R: Hinrich Horstkotte
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 sep-20 janD: Lutz de Veer; R: Hinrich Horstkotte
Ein Käfig voller Narren (Herman) 21 okt-31 marD: Vladimir Yaskorski; R: Wolfgang Dosch
Der Opernball (Heuberger) 17 nov-25 maiD: Martin Eckenweber; R: Volker Wahl, Michaela Ronzoni
Die schöne Galathée (von Suppé) 25 nov-10 aprD: Matthias Spindler; R: Wolfgang Dosch
Der Barbier von Bagdad (Cornelius) 12 jan-19 maiD: Maxim Böckelmann; R: Jürgen Pöckel
L'orfeo (Monteverdi) 31 jan-9 jūnD: Leo Siberski; R: Jürgen Pöckel
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 12 mai-2 jūnD: Leo Siberski; R: Thilo Reinhardt
Die Zauberflöte (Mozart) 22-30 jūnD: Leo Siberski; R: Jürgen Pöckel
Der Opernball (Heuberger) 29 sep-11 janD: Martin Eckenweber; R: Volker Wahl, Michaela Ronzoni
Die lustige Witwe (Lehár) 19+ oktD: Vladimir Yaskorski; R: Wolfgang Dosch
L'orfeo (Monteverdi) 17 nov-20 janD: Leo Siberski / Mark Johnston; R: Jürgen Pöckel
Das Lächeln einer Sommernacht (Sondheim) 7+ decD: Leo Siberski; R: Jürgen Pöckel
Königskinder (Humperdinck) 26+ janD: Leo Siberski; R: Jürgen Pöckel
Aida (Verdi) 4+ maiD: Leo Siberski; R: Andreas Rosar
The Last Five Years (Brown,J) 9+ maiD: Leo Siberski; R: Nadine Aßmann
Ein Käfig voller Narren (Herman) 25 mai-1 jūnD: Vladimir Yaskorksi / Leo Siberski; R: Winfried Schneider
Die Zauberflöte (Mozart) 2-6 jūlD: Vladimir Yaskorski; R: Jürgen Pöckel
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 1 sep-30 maiD: Hans-Peter Preu / Thomas Gläser; R: Manuel Schöbel
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 29 sep-2 marD: Florian Merz / Hans-Peter Preu; R: Wolfgang Dosch
La traviata (Verdi) 21 okt-21 aprD: Hans-Peter Preu; R: Hinrich Horstkotte
Company (Sondheim) 27 okt-26 decD: Hans-Peter Preu; R: Sebastian Ritschel
Tschick (Vollmer) 19 jan-2 febD: Hans-Peter Preu; R: Sebastian Ritschel
Carmen (Bizet) 4 marD: Hans-Peter Preu; R: Manuel Schöbel
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 31 mar-6 aprD: Jan Michael Horstmann; R: Manuel Schöbel
Der Besuch der alten Dame (Einem) 26 mai-10 jūnD: Ekkehard Klemm; R: Sebastian Welker
Der Freischütz (Weber) 2-18 augD: Jan Michael Horstmann / Hans-Peter Preu / Christian Voß; R: Horst Kupich
Regensburg, Theater Regensburg  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 23 sep-31 marD: Tom Woods / Anton Zapf; R: Uwe Schwarz
Un ballo in maschera (Verdi) 29 sep-20 janD: Tom Woods / Levente Török; R: Matthias Reichwald
The Producers (Brooks) 3 okt-16 decD: Alistair Lilley / Levente Török; R: Dominik Wilgenbus
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 28 okt-3 jūlD: Levente Török; R: Aron Stiehl
Messe in h-Moll (Bach,JS) 9 dec-3 jūnD: Alistair Lilley / Tom Woods; R: Jochen Biganzoli
Die Banalität der Liebe (Milch-Sheriff) 27 jan-12 jūlD: Tom Woods / Levente Török; R: Itay Tiran
Cabaret (Kander) 17 mar-30 maiD: Alistair Lilley; R: Johannes Pölzgutter
Edgar (Puccini) 28 apr-18 jūlD: Tetsuro Ban; R: Hendrik Müller
Don Giovanni (Mozart) 16 jūn-19 jūlD: Jonas Alber; R: Matthias Reichwald
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
Aschenputtel (Rossini) 29 sep-2 febD: Manfred Hermann Lehner; R: Anja Nicklich
Zar und Zimmermann (Lortzing) 21 okt-21 decD: Gerrit Prießnitz / Hans-Christoph Borck; R: Anja Nicklich
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 1 dec-5 janD: Volker Plangg; R: Stephan Brauer
Ein Käfig voller Narren (Herman) 27 jan-24 marD: Volker Plangg; R: Stephan Brauer
Der Freischütz (Weber) 30 mar-15 aprD: Manfred Hermann Lehner; R: Hans-Joachim Frey
Der Bajazzo (Leoncavallo) 3 jūn-20 jūlD: Manfred Hermann Lehner; R: Peter Lotschak
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Guillaume Tell (Rossini) 10 sep-2 decD: Sébastien Rouland; R: Roland Schwab
Gold! (Evers) 1 okt-26 decR: Renate Liedtke
La bohème (Puccini) 21 okt-30 marD: Nicholas Milton / Stefan Neubert; R: Tobias Heyder
Die Zauberflöte (Mozart) 11 nov-30 decD: Stefan Neubert; R: Andreas Gergen
My Fair Lady (Loewe) 9 dec-18 maiD: Stefan Neubert; R: Thomas Winter
Der Sturm (Martin,F) 27 jan-25 marD: Roger Epple; R: Lorenzo Fioroni
Solaris (Obst) 8-17 marD: Christopher Ward; R: Hermann Schneider
Croesus (Keiser) 13-22 aprD: Lutz Gillmann; R: Barbara Schöne
Salome (Strauss) 14 apr-21 jūnD: Nicholas Milton; R: Jakob Peters-Messer
Così fan tutte (Mozart) 11 mai-19 jūnD: Stefan Neubert; R: Jean Renshaw
Nabucco (Verdi) 9-23 jūnD: Christopher Ward; R: Maximilian von Mayenburg
La traviata (Verdi) 26 aug-26 janD: Stefan Neubert; R: Ben Baur
West Side Story (Bernstein) 8 sep-29 dec
Die tote Stadt (Korngold) 6 okt-21 decD: Justus Thorau; R: Aron Stiehl
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 1 dec-18 apr
Médée (Cherubini) 19 jan-27 apr
Nabucco (Verdi) 16 febD: Christopher Ward; R: Maximilian von Mayenburg
Soldier Songs (Little) 17 feb-16 mar
Der Rosenkavalier (Strauss) 23 mar-20 jūn
My Fair Lady (Loewe) 17 aprD: Stefan Neubert; R: Thomas Winter
Faust (Gounod) 31 mai-30 jūn
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin  / 
Otello (Verdi) 13 okt-1 aprD: Daniel Huppert / Gabriel Venzago; R: Katharina Thoma
My Fair Lady (Loewe) 19 okt-31 marD: Gregor Rot / Martin Schelhaas; R: Toni Burkhardt
Margarethe (Gounod) 3 nov-2 marD: Gregor Rot; R: Toni Burkhardt
Peter Grimes (Britten) 12 nov-12 janD: Daniel Huppert; R: Toni Burkhardt
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 dec-6 janD: Martin Schelhaas; R: Toni Burkhardt
Der glückliche Prinz (Böhmer) 9 decD: Martin Schelhaas; R: Nele Tippelmann
Neues vom Tage (Hindemith) 4-30 maiD: Gabriel Venzago; R: Toni Burkhardt
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 21-28 maiD: Michael Ellis Ingram / Gabriel Venzago; R: Kay Kuntze, AnnaLisa Canton
Tosca (Puccini) 22 jūn-28 jūlD: Daniel Huppert / Martin Schelhaas / Gabriel Venzago; R: Toni Burkhardt
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 22 sep-13 decD: Daniel Huppert; R: Toni Burkhardt
Im weißen Rößl (Benatzky) 23 okt-15 jūnD: Gabriel Venzago; R: Toni Burkhardt
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 dec-4 janD: Markus L Frank / Martin Schelhaas; R: Toni Burkhardt
Andrea Chénier (Giordano) 18 jan-1 jūnD: Michael Ellis Ingram; R: Roman Hovenbitzer
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 apr-9 jūnD: Daniel Huppert; R: Toni Burkhardt
Anatevka (Bock) 21-23 jūnD: Michael Ellis Ingram; R: Toni Burkhardt
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Me and My Girl (Gay) 7 oktD: Harish Shankar; R: Kay Link
Ein Maskenball (Verdi) 22 okt-11 novD: Florian Csizmadia; R: Host Kupich
A Streetcar named Desire (Previn) 25 novD: Florian Csizmadia; R: Horst Kupich
Tosca (Puccini) 24 mar-10 jūnD: Florian Csizmadia / Harish Shankar; R: Susanne Knapp
Die Zauberflöte (Mozart) 12 mai-9 jūnD: Harish Shankar; R: Horst Kupich
Stuttgart, Oper Stuttgart  / 
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 22 sep-31 oktD: Frank Beermann; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Tod in Venedig (Britten) 23 sep-5 jūlD: Marco Comin; R: Demis Volpi
La Cenerentola (Rossini) 24 sep-1 novD: Maurizio Barbacini; R: Andrea Moses
Tosca (Puccini) 25 sep-9 janD: Domingo Hindoyan / Giuliano Carella; R: Willy Decker
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 okt-14 janD: Georg Fritzsch / Willem Wentzel; R: Kirill Serebrennikov
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 okt-1 decD: Uwe Sandner; R: Nigel Lowery
Madama Butterfly (Puccini) 2-25 novD: Roberto Rizzi-Brignoli / Timo Handschuh; R: Monique Wagemakers
Don Giovanni (Mozart) 11 nov-2 febD: Willem Wentzel; R: Andrea Moses
Medea (Cherubini) 3 dec-3 febD: Alejo Pérez; R: Peter Konwitschny
Ariodante (Handel) 17 dec-20 marD: Giuliano Carella; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 22 dec-27 janD: Hans Christoph Bünger; R: Armin Petras
La sonnambula (Bellini) 28 jan-19 marD: Michele Gamba; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die Zauberflöte (Mozart) 29 jan-14 aprD: Roland Kluttig / Timo Handschuh; R: Peter Konwitschny
Fidelio (Beethoven) 4 feb-25 jūlD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Parsifal (Wagner) 25 feb-2 aprD: Sylvain Cambreling; R: Calixto Bieito
Don Pasquale (Donizetti) 25 mar-2 jūnD: Giuliano Carella / Marco Comin; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Actus tragicus (Bach,JS) 29 mar-15 aprD: Ilan Volkov; R: Herbert Wernicke
Faust (Gounod) 8 apr-1 jūnD: Marc Soustrot / Willem Wentzel; R: Frank Castorf
Der Gefangene (Dallapiccola) 24 apr-25 jūnD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Das Gehege (Rihm) 24 apr-25 jūnD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Der Freischütz (Weber) 2 mai-14 jūnD: Daniele Rustioni / Timo Handschuh; R: Achim Freyer
Wunderzaichen (Andre,M) 13 mai-10 jūnD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Erdbeben.Träume. (Hosokawa) 1-23 jūlD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
I puritani (Bellini) 12-24 jūlD: Manlio Benzi; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Der Freischütz (Weber) 28 sep-26 oktD: Georg Fritzsch; R: Achim Freyer
Lohengrin (Wagner) 29 sep-5 novD: Cornelius Meister; R: Arpad Schilling
Ariodante (Handel) 30 sep-1 decD: Christopher Moulds; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 okt-1 marD: Antonino Fogliani; R: Beat Fäh
Rigoletto (Verdi) 19 okt-28 novD: Giuliano Carella; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Don Pasquale (Donizetti) 28 okt-30 novD: Francesco Angelico; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 2-11 novD: Titus Engel; R: Hans Op de Beeck
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 2 dec-22 aprD: Alejo Pérez; R: Axel Ranisch
La bohème (Puccini) 6+ decD: Cornelius Meister; R: Andrea Moses
La bohème (Puccini) 16 dec-30 aprD: Cornelius Meister; R: Andrea Moses
Tosca (Puccini) 20 dec-5 janD: Cornelius Meister; R: Willy Decker
La Cenerentola (Rossini) 21 dec-1 febD: Vlad Iftinca; R: Andrea Moses
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 6-25 janD: Oksana Lyniv; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Medea (Cherubini) 27 jan-7 marD: Marie Jacquot; R: Peter Konwitschny
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 jan-13 marD: Marc Piollet; R: Christoph Marthaler
Madama Butterfly (Puccini) 3+ febD: Eun Sun Kim; R: Monique Wagemakers
Madama Butterfly (Puccini) 4 feb-5 aprD: Eun Sun Kim; R: Monique Wagemakers
Der Prinz von Homburg (Henze) 17 mar-4 maiD: Cornelius Meister / Thomas Guggeis; R: Stephan Kimmig
Nixon in China (Adams) 7 apr-11 maiD: André de Ridder; R: Marco Štorman
Iphigénie en Tauride (Gluck) 28 apr-30 maiD: Stefano Montanari; R: Krzysztof Warlikowski
Così fan tutte (Mozart) 26 mai-18 jūnD: Cornelius Meister; R: Yannis Houvardas
Ariadne auf Naxos (Strauss) 2-21 jūnD: Cornelius Meister; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Mefistofele (Boito) 16 jūn-12 jūlD: Daniele Callegari; R: Alex Ollé
Der fliegende Holländer (Wagner) 20 jūn-3 jūlD: David Afkham; R: Calixto Bieito
Salome (Strauss) 6-18 jūlD: Roland Kluttig; R: Kirill Serebrennikov
Norma (Bellini) 11-17 jūlD: Giacomo Sagripanti; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Trier, Theater Trier  / 
Der fliegende Holländer (concert) (Wagner) 17 sepD: Jochen Schaaf
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14 okt-21 janD: Victor Puhl; R: Thilo Reinhardt
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 dec-2 aprD: Wouter Padberg; R: Thilo Reinhardt
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 3 feb-31 marD: Wouter Padberg; R: Andreas Rosar
Into the Woods (Sondheim) 24 mar-16 jūnD: Malte Kühn; R: Dean Wilmington
Krach bei Bach (Bohm) 7-22 aprD: Martin Folz; R: Ela Baumann
Die Zauberflöte (Mozart) 20 mai-1 jūlD: Victor Puhl; R: Heinz Lukas-Kindermann
Don Giovanni (Mozart) 29+ sepD: Jochem Hochstenbach; R: Jean-Claude Berutti
La vie parisienne (Offenbach) 1+ decD: Wouter Padberg; R: Andreas Rosar
La vie parisienne (Offenbach) 1+ janD: Wouter Padberg; R: Andreas Rosar
Madama Butterfly (Puccini) 2 febD: Jochem Hochstenbach; R: Cornelia Rainer
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 6 aprD: Wouter Padberg; R: Jens Pesel
Dido and Aeneas (Purcell) 18+ maiD: Jochem Hochstenbach; R: Jean-Claude Berutti
La Voix humaine (Poulenc) 18+ maiD: Jochem Hochstenbach; R: Jean-Claude Berutti
Ulm, Theater Ulm  / 
Faust (Gounod) 28 sep-30 novD: Joongbae Jee / Hendrik Haas / Michael Weiger; R: Matthias Kaiser
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 9 nov-8 marD: Timo Handschuh / Michael Weiger; R: Benjamin Künzel
Nabucco (Verdi) 21 dec-11 aprD: Joongbae Jee / Hendrik Haas; R: Nilufar K Münzing
Elektra (Strauss) 8 feb-6 jūnD: Timo Handschuh / Michael Weiger; R: Matthias Kaiser
Motezuma (Vivaldi) 29 mar-7 jūlD: Michael Weiger / Hendrik Haas; R: Antje Schupp
Die glückliche Hand (Schoenberg,A) 17 mai-12 jūlD: Hendrik Haas / Michael Weiger; R: Matthias Kaiser
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
Candide (Bernstein) 3 sep-18 maiD: Dominik Beykirch; R: Martin G Berger
Fidelio (Beethoven) 17 sep-2 decD: Stefan Lano; R: Hasko Weber
Die Zauberflöte (Mozart) 24 sep-19 maiD: Stefan Lano; R: Nina Gühlstorff
Otello (Verdi) 19 okt-30 marD: Dominik Beykirch; R: Nina Gühlstorff
Dido und Aeneas (Purcell) 16 nov-20 marD: Dominik Beykirch; R: Corinna von Rad
My Fair Lady (Loewe) 14 dec-14 jūnD: Dominik Beykirch; R: Anthony Pilavachi
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 27 jan-16 jūnD: Kirill Karabits / Stefan Lano; R: Michael Talke
Tannhäuser (Wagner) 14 apr-23 jūnD: Kirill Karabits / Dominik Beykirch; R: Maximilian von Mayenburg
Un ballo in maschera (Verdi) 2-29 jūnD: Stefan Lano; R: Eva-Maria Höckmayr
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 17-18 jūnD: Kirill Karabits
My Fair Lady (Loewe) 13 sep-30 decD: Dominik Beykirch; R: Anthony Pilavachi
Un ballo in maschera (Verdi) 22 sep-28 decD: Stefan Lano; R: Eva-Maria Höckmayr
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 dec-13 jūnD: Kirill Karabits / Stefan Lano; R: Michael Talke
Wiesbaden, Hessisches Staatstheater Wiesbaden  / 
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 27 aug-25 aprD: Patrick Lange / Christina Domnick; R: Carsten Kochan
Der Liebestrank (Donizetti) 10 sep-26 maiD: Daniela Musca; R: Jim Lucassen
Schönerland (Eichberg) 16 sep-25 oktD: Albert Horne; R: Johanna Wehner
Götterdämmerung (Wagner) 24 sep-21 maiD: Alexander Joel; R: Uwe Eric Laufenberg
Schubert's Winterreise (Zender) 7 okt-29 decD: Benjamin Schneider
Manon (Massenet) 28 okt-15 decD: Jochen Rieder; R: Bernd Mottl
Tannhäuser (Wagner) 19 nov-30 jūnD: Patrick Lange; R: Uwe Eric Laufenberg
La bohème (Puccini) 1-26 decD: Albert Horne; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Die Zauberflöte (Mozart) 8 dec-24 jūnD: Konrad Junghänel; R: Carsten Kochan
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20-31 decD: Christoph Stiller; R: Beka Savić
Norma (Bellini) 12 jan-9 febD: Daniela Musca; R: Gabriele Rech
Così fan tutte (Mozart) 21 jan-9 marD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Jephta (Handel) 4 feb-15 aprD: Konrad Junghänel; R: Achim Freyer, Sebastian Sommer
Otello (Verdi) 18 feb-1 maiD: Daniela Musca; R: Uwe Eric Laufenberg
Arabella (Strauss) 11 mar-22 maiD: Patrick Lange; R: Uwe Eric Laufenberg
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 mar-19 maiD: Patrick Lange; R: Michiel Dijkema(original), Magdalena Weingut(revival)
Katja Kabanowa (Janáček) 7 apr-9 jūnD: Philipp Pointner; R: Matthew Wild
Un ballo in maschera (Verdi) 30 apr-10 jūnD: Patrick Lange; R: Beka Savić
Vom Ende der Unschuld (Peiffer) 30-31 maiD: Martin Niklas Spahr; R: Michiel Dijkema
Don Giovanni (Mozart) 17-29 jūnD: Konrad Junghänel; R: Nicolas Brieger
Don Giovanni (Mozart) 2 sep-2 maiD: Konrad Junghänel; R: Nicolas Brieger
Ein Maskenball (Verdi) 16 sep-16 maiD: Christoph Stiller; R: Beka Savić
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 29 sep-30 jūnD: Patrick Lange; R: Bernd Mottl
Alcina (Handel) 30 sep-20 aprD: Konrad Junghänel; R: Ingo Kerkhof
My Fair Lady (Loewe) 27 okt-20 janD: Christoph Stiller; R: Beka Savić
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 10 nov-7 febD: Patrick Lange; R: Vasily Barkhatov
Jenůfa (Janáček) 29 nov-28 decD: Patrick Lange; R: Ingo Kerkhof
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 dec-4 jan
Rigoletto (Verdi) 19 jan-31 maiD: Will Humburg; R: Uwe Eric Laufenberg
Candide (Bernstein) 27 jan-7 jūnD: Albert Horne; R: Bernd Mottl
Salome (Strauss) 16 feb-5 maiD: Patrick Lange; R: Jean-Philippe Clarac, Olivier Deloeuil
Herzog Blaubarts Burg (Bartok) 1-31 marD: Leo McFall; R: Uwe Eric Laufenberg
Die sieben Todsünden (Weill) 1-31 marD: Leo McFall; R: Magdalena Weingut
Tannhäuser (Wagner) 9 mar-26 maiD: Patrick Lange; R: Patrick Lange
Madama Butterfly (Puccini) 13 mar-16 jūnD: Christina Domnick; R: Magdalena Weingut
Idomeneo (Mozart) 30 apr-14 maiD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Titus (Mozart) 1-27 maiD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Götterdämmerung (Wagner) 16 sep-15 decD: Johannes Pell; R: Jay Scheib
Rigoletto (Verdi) 23 sep-2 decD: Johannes Pell; R: Timofej Kuljabin
My Fair Lady (Loewe) 22 okt-25 marD: Michael Cook / Markus Baisch; R: Cusch Jung
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 dec-8 aprD: Julia Jones / Johannes Pell / Markus Baisch; R: Denis Krief
Three Tales (Reich) 3 feb-4 marD: Michael Cook; R: Berthold Schneider
Juliette (Martinů) 3 mar-17 jūnD: Johannes Pell; R: Inga Levant
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-16 marD: Johannes Pell; R: Denis Krief, Katrin Kotzbauer-Bode
Das Labyrinth (Dove) 17-21 marD: Markus Baisch; R: Marie-Eve Signeyrole
La liberazione di Ruggiero dall'isola d'Alcina (Caccini,F) 20 apr-14 jūlD: Felice Venanzoni; R: Benjamin David
Carmen (Bizet) 30 jūn-15 jūlD: Julia Jones; R: Candice Edmunds
Carmen (Bizet) 1-15 jūlD: Julia Jones
Werther (Massenet) 8 sep
Das Land des Lächelns (Lehár) 14 okt-10 marD: Johannes Pell; R: Guy Montavon
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 19 okt-26 decD: Julia Jones; R: Denis Krief
Luisa Miller (Verdi) 8 dec-3 marD: Julia Jones; R: Barbora Horáková Joly
Hänsel und Gretel (reduction) (Humperdinck) 20 dec-6 febD: Johannes Pell; R: Denis Krief(original), Karin Kotzbauer-Bode(revival)
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 14 apr-14 jūlD: Julia Jones; R: Joe Hill-Gibbins
Carmen (Bizet) 27 apr-30 maiD: Julia Jones; R: Candice Edmunds
Die tote Stadt (Korngold) 16 jūn-12 jūlD: Johannes Pell; R: Immo Karaman
Das Labyrinth (Dove) 5-9 jūlD: Markus Baisch; R: Marie-Eve Signeyrole
Würzburg, Mainfranken Theater Würzburg  / 
Così fan tutte (Mozart) 7 okt-27 janD: Enrico Calesso / Alexis Agrafiotis; R: Martina Veh
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 31 okt-25 marD: Enrico Calesso; R: Anna Vita
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 2 dec-22 aprD: Marie Jacquot; R: Marcel Keller
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 20 jan-7 jūlD: Enrico Calesso; R: Matthew Ferraro
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 10 mar-28 jūnD: Marie Jacquot; R: Markus Trabusch
Colas der Magier (Mozart) 11 mar-15 aprD: Frank Sodemann; R: Mario Pavle del Monaco
Nixon in China (Adams) 19 mai-18 jūlD: Enrico Calesso; R: Tomo Sugao
La bohème (Puccini) 13 okt-5 febD: Enrico Calesso; R: Martina Veh
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 okt-23 novD: Marie Jacquot; R: Markus Trabusch
Die schöne Helena (Offenbach) 2 dec-24 aprD: Marie Jacquot; R: Pascale-Sabine Chevroton
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 jan-15 maiD: Enrico Calesso; R: Dominique Horwitz
King Arthur (Purcell) 30 mar-10 jūlD: Marie Jacquot; R: Dirk Diekmann
Götterdämmerung (Wagner) 26 mai-20 jūlD: Enrico Calesso; R: Tomo Sugao
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-16 jūnD: Enrico Calesso; R: Sigrid Herzog