2017/18 > Dānija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Dānija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Islande Norvēģija Zviedrija

Dānija
 
Nīderlande Vācija

Aarhus, Den Jyske Opera / Danish National Opera  / 

L'elisir d'amore (Donizetti) 6 oktD: Per-Otto Johansson; R: Harry Fehr
La traviata (Verdi) 1-10 febD: Tecwyn Evans; R: Lothar Krause
Passageren (Weinberg) 22-28 augD: Christopher Hein; R: Philipp Kochheim
Carmen (Bizet) 5 okt
Carmen (Bizet) 24 nov-1 decD: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Kleopatra (Enna) 1-9 marD: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
María de Buenos Aires (Piazzolla) 23-24 marD: Johanna Motter; R: Philipp Kochheim
Esbjerg, Den Ny Opera  / 
Die Walküre (Wagner) 25-29 augD: Lars Ole Mathiasen; R: Kasper Wilton
Piraterne fra Penzance (Sullivan,A) 8+ okt
Rhinguldet (Wagner) 25-31 aug
København, Det Kongelige Teater / Royal Danish Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 10 sep-21 novD: Paolo Carignani / Robert Houssart; R: Aniara Amos
Madama Butterfly (Puccini) 17 sep-26 maiD: Giuliano Carella / Gregor Bühl; R: Lars Kaalund, Anne Fugl
Momo og tidstyvene (Azarova) 15 okt-10 decD: Anna-Maria Helsing; R: Elisabeth Linton
La fanciulla del West (Puccini) 10 nov-26 janD: Alexander Vedernikov / Robert Houssart; R: Christoffer Berdal
Die Zauberflöte (Mozart) 25 nov-11 marD: Joana Mallwitz / Perry So; R: Marco Arturo Marelli(original), Enrico De Feo(revival)
Lulu (Kuhlau) 14 jan-7 febD: Sébastien Rouland; R: Christian von Götz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 jan-8 jūnD: Michael Hofstetter / Vincenzo Milletari; R: Martin Lyngbo
Den Rejsende (Kondrup) 3-10 feb
Alcina (Handel) 19-25 marD: Casper Schreiber; R: Ebbe Knudsen
The Exterminating Angel (Adès) 23 mar-6 maiD: Robert Houssart; R: Tom Cairns
Otello (Verdi) 29 apr-4 jūnD: Pier Giorgio Morandi; R: Nicola Raab
Figaros Bryllup (Mozart) 15 sep-21 oktD: Alexis Kossenko; R: Elisa Kragerup
Trubaduren (Verdi) 22 sep-20 novD: Eun Sun Kim / Gregor Bühl; R: Francisco Negrín
La bohème (Puccini) 20 okt-18 decD: Marius Stieghorst; R: Elisabeth Linton(original), Line Blach Kobberøe(revival)
Carmen (Bizet) 6-7 novD: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Flagermusen (Strauss,J) 24 nov-3 marD: Robert Houssart / Geoffrey Paterson; R: Peter Langdal(original), Line Kromann(revival)
Turandot (Puccini) 19 jan-8 jūnD: Alexander Vedernikov / Eva Ollikainen; R: Lorenzo Fioroni
Kleopatra (Enna) 12-13 marD: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
Poppeas kroning (Monteverdi) 18-24 mar
Drot og Marsk (Heise) 23 mar-25 maiD: Michael Schønwandt; R: Kasper Holten
Tosca (Puccini) 30 mar-1 jūnD: Jun Märkl / Robert Houssart; R: Peter Langdal(original), Anne Fugl(Revival director)
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3-20 aprD: Lars Ulrik Mortensen; R: Ted Huffman
Nixon in China (Adams) 12 mai-6 jūnD: Alexander Vedernikov / Ian Ryan; R: John Fulljames
Odense, Den Fynske Opera  / 
Silent Zone (Alenius) 18-19 augR: Tue Biering
Det der er tilbage (Raffnsøe) 16 sepR: Camila Sarrazin
Den glade enke (Lehár) 29 nov-20 decR: Daniel Bohr
Orfeus og Eurydike (Gluck) 20 feb-3 marR: Giacomo Ravicchio
Così fan tutte (Mozart) 10-13 mar