2017/18 > Igaunija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Igaunija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Somija
Zviedrija

Igaunija
 
Krievija
Latvija
Lietuva

Tallinn, Rahvusooper Estonia / Estonian National Opera  / 

Fiddler on the Roof (Bock) 15-18 augD: Jüri Alperten, Kaspar Pine; R: Georg Malvius
The Flying Dutchman (Wagner) 14 sep-16 febD: Vello Pähn / Lauri Sirp / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Pamela Recinella
Ball im Savoy (Abraham) 20 sep-3 jūnD: Risto Joost / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Mart Sander
The Colours of Clouds (Puur) 22 sep-19 jūnD: Lauri Sirp / Kaspar Mänd; R: Roman Baskin
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 28 sep-15 aprD: Lauri Sirp / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Thomas Mittmann
Rinaldo (Handel) 6+ oktD: Andres Mustonen / Risto Joost; R: William Relton
The Bird Seller (Zeller,C) 13 okt-21 jūnD: Kaspar Mänd / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marko Matvere
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 okt-18 maiD: Risto Joost / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marco Gandini
Aida (Verdi) 19 okt-2 maiD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost / Arvo Volmer; R: Tobias Kratzer
Tannhäuser (Wagner) 9 nov-30 maiD: Vello Pähn / Jüri Alperten; R: Daniel Slater
La traviata (Verdi) 15 nov-17 jūnD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Neeme Kuningas
Carmen (Bizet) 6 dec-31 janD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost
My Fair Lady (Loewe) 13 dec-4 aprD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Ago-Endrik Kerge
Chestnuts Out of the Fire (Lemba) 14 dec-24 marD: Hirvo Surva; R: Uku Uusberg
Faust (Gounod) 20 dec-20 aprD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Dmitry Bertman
Estonian History (MIM) 19 jan-9 marD: Kaspar Mänd; R: Mart Koldits
Cyrano de Bergerac (Tamberg) 25 jan-10 febD: Vello Pähn
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 feb-13 maiD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
Cardillac (Hindemith) 25+ febD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Vilppu Kiljunen
Nabucco (Verdi) 1 marD: Mārtiņš Ozoliņš; R: Guntis Gailitis
Rigoletto (Verdi) 7-17 mar
Tosca (Puccini) 6 apr-5 maiD: Jüri Alperten / Risto Joost; R: Raimundas Banionis
Buratino (Ehala) 26 mai-20 jūnD: Kaspar Mänd; R: Andres Dvinjaninov
Fiddler on the Roof (Bock) 14-30 augD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
My Fair Lady (Loewe) 17 aug-12 maiD: Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Ago-Endrik Kerge
Ball im Savoy (Abraham) 24 aug-6 marD: Risto Joost / Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Mart Sander
Der Vogelhändler (Zeller,C) 4 sep-20 decD: Lauri Sirp / Kaspar Mänd; R: Marko Matvere
L'elisir d'amore (Donizetti) 7-15 sepD: Vello Pähn / Risto Joost / Lauri Sirp; R: Georg Malvius
La fanciulla del West (Puccini) 21 sep-28 marD: José Cura / Vello Pähn / Jüri Alperten; R: José Cura
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-19 oktD: Risto Joost / Vello Pähn / Lauri Sirp; R: Marco Gandini
The Colours of Clouds (Puur) 11 okt-13 aprD: Kaspar Mänd / Lauri Sirp; R: Roman Baskin
La traviata (Verdi) 14 okt-6 jūnD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Neeme Kuningas
Faust (Gounod) 27 okt-1 novD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Dmitry Bertman
Carmen (Bizet) 7-18 novD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Walter Sutcliffe
Candide (concert) (Bernstein) 10 novD: Vello Pähn; R: Marko Matvere
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 nov-13 jūnD: Vello Pähn / Lauri Sirp / Jüri Alperten; R: Pamela Recinella
La bohème (Puccini) 8 dec-25 aprD: Risto Joost / Jüri Alperten / Lauri Sirp; R: Ran Arthur Braun
Operetta King Imre Kálmán (Kálmán,E) 9 jan-27 aprD: Lauri Sirp; R: Jaak Jõekallas
Tosca (Puccini) 11 jan-2 febD: Jüri Alperten / Risto Joost; R: Raimundas Banionis
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 25 janD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Kaspar Mänd; R: Yuri Alexandrov
Aida (Verdi) 2-11 maiD: Vello Pähn / Jüri Alperten / Risto Joost; R: Tobias Kratzer
West Side Story (Bernstein) 24 maiD: Lauri Sirp / Andres Kaljuste / Kaspar Mänd; R: Georg Malvius
Tartu, Theatre Vanemuine  / 
Aida (Verdi) 7 okt-3 decD: Erki Pehk; R: Madis Nurms
Into the Fire (Lill) 11 okt-29 aprD: Paul Mägi / Taavi Kull; R: Taago Tubin
Carmen (Bizet) 5 jan-27 aprD: Paul Mägi / Erki Pehk; R: Giorgio Madia
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 jan-9 febD: Paul Mägi; R: Roman Hovenbitzer
Reigi õpetaja (Tubin) 22 feb-11 marD: Paul Mägi / Taavi Kull; R: Roman Baskin
Wiener Blut (Strauss,J) 24 mar-12 maiD: Taavi Kull / Endel Nõgene; R: Giorgio Madia
Sweeney Todd (Sondheim) 2-17 jūnD: Martin Sildos / Taavi Kull; R: Tanel Jonas
Wiener Blut (Strauss,J) 22 sep-15 novD: Paul Mägi; R: Giorgio Madia
Jevgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 14 okt-30 novD: Paul Mägi; R: Dmitry Bertman
Into the Fire (Lill) 25 okt-3 maiD: Taavi Kull; R: Taago Tubin
Rehepapp (Aints) 28 okt-30 marD: Paul Mägi; R: Marko Matvere
Reigi õpetaja (Tubin) 14 febD: Taavi Kull; R: Roman Baskin
Madama Butterfly (Puccini) 16 mar-4 maiD: Paul Mägi / Taavi Kull / Martin Sildos; R: Robert Annus
Aida (Verdi) 25 apr-12 maiD: Erki Pehk; R: Madis Nurms