2017/18 > Lietuva 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Lietuva

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Zviedrija Latvija

Lietuva
 
Krievija
Polija Baltkrievija

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 29 okt-13 maiD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 5 nov-21 jan
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 nov
Les cloches de Corneville (Planquette) 11 nov-30 marD: Virgilijus Visockis
La traviata (Verdi) 24 nov-30 decD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Ball at the Savoy (Abraham) 2 dec-19 maiD: Jonas Janulevičius; R: Andrius Žiurauskas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 dec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 jan-24 marD: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 28 janD: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Wiener Blut (Strauss,J) 22 feb-16 marD: Stasys Domarkas; R: Gediminas Maciulevičius
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
Jolanta (Tchaikovsky,P) 11 nov
Pagliacci (Leoncavallo) 17 nov
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 apr
Candide (Bernstein) 15 sepD: Martynas Staškus / Tomas Ambrozaitis; R: Jūratė Sodytė-Bradauskienė
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
Faust (Gounod) 12-15 oktD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 6-10 decD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Faust (Gounod) 21-25 febD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Il trovatore (Verdi) 5-8 aprD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 2-6 maiD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25-28 oktD: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
Pelléas et Mélisande (Debussy) 3-6 dec
Faust (Gounod) 5-9 decD: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 20-24 febD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Tosca (Puccini) 27-29 marD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2-4 maiD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 sep-20 janD: Sesto Quatrini / Robertas Servenikas; R: Vincent Boussard
La bohème (Puccini) 23 sep-26 janD: Julius Geniušas; R: Cristina Mazzavillani Muti
Don Carlo (Verdi) 27 sep-21 marD: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 sep-14 aprD: Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Die lustige Witwe (Lehár) 5 okt-3 febD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 okt-16 novD: Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 8 okt-11 febD: Julius Geniušas / Modestas Barkauskas; R: Kęstutis Jakštas
Carmen (Bizet) 11 okt-3 maiD: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 14 okt-23 marD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 okt-11 maiD: Julius Geniušas; R: Emilio Sagi
Le nozze di Figaro (Mozart) 3 nov-16 marD: Martynas Staškus; R: Emilio Sagi
Zuikis Puikis (Mickis) 12 nov-22 aprD: Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Wiener Blut (Strauss,J) 9 dec-17 febD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 febD: Stefan Soltesz; R: Francesca Zambello
Manon (Massenet) 8 mar-6 aprD: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 8 apr-13 maiD: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 apr-19 maiD: Robertas Servenikas; R: Vasily Barkhatov
Tannhäuser (Wagner) 15 maiD: Vello Pähn / Jüri Alperten; R: Daniel Slater
Idomeneo (Mozart) 31 mai-2 jūnD: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Bluebeard's Castle (Bartok) 28 sep-26 janD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Csaba Káel
Zuikis Puikis (Mickis) 30 sep-28 aprD: Juozas Mantas Jauniškis / Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Cornet (Narbutaite) 10 okt-21 novD: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
La bohème (Puccini) 13 okt-2 febD: Sesto Quatrini / Julius Geniušas / Ričardas Šumila; R: Cristina Mazzavillani Muti
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-20 oktD: Sesto Quatrini; R: Emilio Sagi
Don Carlo (Verdi) 24 oktD: Pierre Vallet; R: Günter Krämer
La traviata (Verdi) 27 okt-30 decD: Sesto Quatrini / Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 28 okt-14 aprD: Julius Geniušas; R: Kęstutis Jakštas
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 nov-23 marD: Sesto Quatrini / Ričardas Šumila; R: Vincent Boussard
Manon (Massenet) 28-30 novD: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
Wiener Blut (Strauss,J) 5 dec-4 janD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 dec-2 janD: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Idomeneo (Mozart) 12-14 decD: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Carmen (Bizet) 9-10 janD: Modestas Pitrenas; R: Arnaud Bernard
Madama Butterfly (Puccini) 17 jan-2 aprD: David Parry; R: Anthony Minghella, Carolyn Choa
Die lustige Witwe (Lehár) 31 jan-10 aprD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Post Futurum (Sodeika) 7-15 febD: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Turandot (Puccini) 1 mar-6 aprR: Robert Wilson, Nicola Panzer
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 marD: Robertas Servenikas; R: Francesca Zambello
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 17 marD: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas