2017/18 > Norvēģija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Norvēģija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Islande

Norvēģija
 
Zviedrija
Dānija

Bergen, Bergen Nasjonale Opera / Bergen National Opera  / 

Carmen på låven (Bizet) 19 augD: Stephen Higgins; R: John Ramster
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 okt-3 novD: Stephen Higgins; R: James Bonas
Otello (Verdi) 11-15 decD: Edward Gardner; R: Peter Mumford
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-16 marD: Eun Sun Kim; R: John Ramster
Grande Messe des Morts (Berlioz) 24 maiD: Edward Gardner
Candide (Bernstein) 31 okt-3 novD: Karen Kamensek; R: Thom Southerland
Werther (Massenet) 16-22 marD: Eun Sun Kim; R: Antony McDonald
Kristiansand, Opera Sør  / 
La traviata (concert) (Verdi) 16-23 sepD: Giordano Bellincampi
Tosca (Puccini) 8-22 sepD: Peter Szilvay; R: Ingrid Forthun
Nordfjordeid, Opera Nordfjord  / 
Sildagapet (Sunde) 4-15 oktD: Michael Pavelich; R: Ronald Rørvik
La bohème (Puccini) 3-13 oktD: Michael Pavelich; R: Mira Bartov
Oslo, Den Norske Opera & Ballett / Norwegian National Opera & Ballet  / 
Tosca (Puccini) 19 aug-2 marD: Karl Heinz Steffens; R: Calixto Bieito
Tryllefløyten (Mozart) 1 sep-2 oktD: Thomas Søndergård / Oyvind Bjorå; R: Alexander Mørk-Eidem(original), Gudrun Glette(revival)
Ballerina (Skouen) 8-17 sepR: Hilde Andersen
The Life to Come (Mander) 5 oktD: Tone Bianca Sparre Dahl; R: Einar Bjørge
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 okt-13 janD: Manlio Benzi; R: François De Carpentries
Wozzeck (Berg) 27 nov-18 decD: Lothar Koenigs; R: Christof Loy(original), Corinna Tetzel(revival)
Norma (Bellini) 20 jan-23 febD: Antonino Fogliani; R: Sigrid Strøm Reibo
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-24 marD: Dalia Stasevska; R: David Alden(original), Ian Rutherford(revival)
Figaros Bryllup (Mozart) 14-18 marD: Gregor Bühl; R: Jacopo Spirei
La traviata (Verdi) 6-25 aprD: Julia Jones / Antonino Fogliani; R: Tatjana Gürbaca
Heimferd (concert) (Irgens-Jensen) 13-15 aprD: Peter Szilvay
Don Giovanni (Mozart) 16 mai-20 jūnD: Christopher Moulds / Benjamin Bayl; R: Richard Jones(original), Joe Austin
Don Giovanni (Mozart) 18-29 augD: Enrique Mazzola; R: Richard Jones(original), Joe Austin
Spar Dame (Tchaikovsky,P) 8-25 sepD: Lothar Koenigs / Jørn Fossheim; R: Arnaud Bernard
Il tabarro (Puccini) 6-29 oktD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Gianni Schicchi (Puccini) 6-29 oktD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Askepott (Davies,PM) 10-17 novD: David Maiwald; R: Gunnar Bergstrøm
Elskovsdrikken (Donizetti) 24 nov-17 janD: Daniele Callegari / Boris Schäfer; R: Oliver Mears, Edwina Casey
Billy Budd (Britten) 18 jan-16 febD: Mark Wigglesworth; R: Annilese Miskimmon
Suor Angelica (Puccini) 9 feb-29 marD: Jac van Steen; R: Isabella Bywater
Rosenkavaleren (Strauss) 16 mar-13 aprD: Joana Mallwitz; R: David McVicar
Tryllefløyten (Mozart) 29 apr-23 jūnR: Alexander Mørk-Eidem(original), Erlend Samnøen(revival)
La Cenerentola (Rossini) 16 mai-18 jūnD: Leo Hussain; R: Stefan Herheim
Anne Pedersdotter (concert) (Braein) 14-17 jūnD: Peter Szilvay
Tromsø, Nordnorsk Opera  / 
The Creation (Haydn) 22-23 marD: Paul McCreesh
Tosca (Puccini) 19 oktD: Peter Szilvay; R: Ingrid Forthun
Trondheim, Trondheim Symfoniorkester  / 
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3 feb
La traviata (Verdi) 8-14 mar