2017/18 > Polija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Polija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Zviedrija Lietuva
Vācija

Polija
 
Baltkrievija
Čehija Slovākija Ukraina

Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 6-10 sepD: Maciej Figas; R: Grzegorz Boniecki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-24 sepD: Jerzy Wołosiuk; R: Cezary Domagała
Rigoletto (Verdi) 6-8 oktD: Maciej Figas; R: Natalia Babińska
Falstaff (Verdi) 21-24 oktD: Piotr Wajrak; R: Maciej Prus
Halka (Moniuszko) 28 okt-5 novD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23-28 novD: Maciej Figas; R: Janina Niesobska
La Damnation de Faust (Berlioz) 9-11 decD: Michał Klauza; R: Maciej Prus
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 12-15 janD: Piotr Wajrak; R: Wojciech Adamczyk
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27-30 janD: Piotr Wajrak; R: Andrzej Bubień
Pagliacci (Leoncavallo) 27-30 janD: Piotr Wajrak; R: Andrzej Bubień
La traviata (Verdi) 3-4 febD: Maciej Figas; R: Bodo Igesz
My Fair Lady (Loewe) 8-11 febD: Maciej Figas; R: Maciej Korwin
Rusalka (Dvořák,A) 17-20 febD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 3-4 marD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Falstaff (Verdi) 9-11 marD: Piotr Wajrak; R: Maciej Prus
The Magic Flute (Mozart) 17-20 marR: Matthias Rebus
La bohème (Puccini) 24-27 marR: Maciej Prus
The Marriage of Figaro (Mozart) 6-8 aprR: Wojciech Adamczyk
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Carmen (concert) (Bizet) 2 sepD: Bassem Akiki; R: Wiesław Ochman
Nabucco (Verdi) 17 sep-25 novD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
La forza del destino (Verdi) 23 sep-9 decD: Jakub Kontz; R: Tomasz Konina
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 sepD: Krzysztof Dziewięcki; R: Henryk Konwiński
Aida (Verdi) 6-8 oktD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Roméo et Juliette (Gounod) 21 okt-19 novD: Bassem Akiki; R: Michał Znaniecki
Madama Butterfly (Puccini) 3 novD: Bassem Akiki
The Little Sweep (Britten) 7 nov-5 decD: Grzegorz Brajner; R: Zofia Dowjat
Straszny dwór (Moniuszko) 11 novD: Tadeusz Kozłowski
Cyganeria (Puccini) 24 nov-16 decD: Bassem Akiki
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 dec-1 jan
Krakow, Opera Krakowska  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 sepD: Evgeny Volynskiy
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 24 sep-28 jan
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 sep-1 okt
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-10 okt
Norma (Bellini) 27-31 okt
Tannhäuser (Wagner) 17-19 nov
La bohème (Puccini) 1-3 dec
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 dec
Die Fledermaus (Strauss,J) 11-14 jan
Lodz, Teatr Wielki Łódź  / 
Turandot (Puccini) 30 sep-1 oktD: Antoni Wit; R: Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 4 okt-29 decD: Wojciech Rodek; R: Artur Hofman
Nabucco (Verdi) 10 okt-7 novD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Okopiński
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 14-15 oktD: Wojciech Rodek; R: Paweł Szkotak
Madama Butterfly (Puccini) 21-22 oktD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska
Halka (Moniuszko) 10-28 novD: Wojciech Rodek; R: Jarosław Kilian
Don Giovanni (Mozart) 12 nov-3 decD: Wojciech Rodek; R: Maria Sartova
Carmen (Bizet) 23-26 novD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
My Fair Lady (Loewe) 14-17 decD: Piotr Wajrak; R: Maciej Korwin
Poznan, Teatr Wielki Poznań  / 
Rigoletto (Verdi) 14 okt-20 febD: Gabriel Chmura; R: Marcin Bortkiewicz
Carmen (concert) (Bizet) 27 okt-29 maiD: Walter E Gugerbauer; R: Denis Krief
Macbeth (Verdi) 5 nov-25 marD: Gabriel Chmura; R: Olivier Fredj
Halka (Moniuszko) 11 nov-11 janD: Grzegorz Wierus; R: Paweł Passini
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 novD: Massimiliano Caldi; R: Marek Weiss-Grzesiński
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 novD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Figaro Gets a Divorce (Langer) 24-26 novD: Katarzyna Tomala; R: David Pountney, Robin Tebbutt
The Angel of the Odd (Coli) 30 nov-14 aprD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Peter and the Wolf (Prokofiev) 7 dec-1 jūnD: Aleksander Gref; R: Iwona Pasińska
Legenda Bałtyku (Nowowiejski) 8-12 decD: Tadeusz Kozłowski; R: Robert Bondara
Boris Godunov (Musorgsky) 14 jan-24 aprD: Gabriel Chmura; R: Iwan Wyrypajew
Die Zauberflöte (Mozart) 18 jan-19 maiD: Gabriel Chmura; R: Sjaron Minailo
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 jan-5 jūnD: Katarzyna Tomala; R: Krzysztof Cicheński, Krzysztof Szaniecki
Nabucco (Verdi) 4-6 febD: Tomasz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
Fiddler on the Roof (Bock) 10 feb-6 maiD: Aleksander Gref; R: Emil Wesołowski
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-10 marD: Gabriel Chmura; R: Michael Sturm
Parsifal (Wagner) 16-18 marD: Gabriel Chmura; R: Kirsten Dehlholm, Jon Skulberg
Aida (Verdi) 6-8 aprD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Jenůfa (Janáček) 15-17 aprD: Gabriel Chmura; R: Alvis Hermanis
La traviata (Verdi) 8-10 jūnD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
L'elisir d'amore (Donizetti) 17-23 jūnD: Katarzyna Tomala; R: Andriy Zholdak
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Carmen (Bizet) 17-25 novD: Vladimir Kiradjiev; R: Ewelina Pietrowiak
The Turn of the Screw (Britten) 25-26 novD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
Bal maskowy (Verdi) 16-17 decD: Vladimir Kiradjiev; R: Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (Puccini) 20-21 janD: Vladimir Kiradjiev; R: Pia Partum
Così fan tutte (Mozart) 10-22 febD: Jerzy Wołosiuk; R: Jacek Papis
Hrabina Marica (Kálmán,E) 23-25 febD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
La traviata (Verdi) 13-15 aprD: Vladimir Kiradjiev; R: Michał Znaniecki
Warszawa, Polish National Opera  / 
Eros i Psyche (Różycki) 13-19 oktD: Grzegorz Nowak; R: Barbara Wysocka
Rigoletto (Verdi) 27-31 oktD: Grzegorz Nowak; R: Gilbert Deflo
About the Kingdom of Day and Night (Mozart) 3-9 novR: Bożena Bujnicka
La Voix humaine (Poulenc) 22 nov-24 jūnR: Maja Kleczewska
Czarodziejski flet (Mozart) 1 dec-2 janD: Piotr Staniszewski; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Peleas i Melizanda (Debussy) 21-30 janD: Patrick Fournillier; R: Katie Mitchell
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 febD: Ewa Strusińska; R: David Pountney
Aida (Verdi) 14-17 febD: Patrick Fournillier; R: Roberto Laganà Manoli
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22-23 febD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 2-4 marD: José Maria Florêncio; R: Natalia Korczakowska
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 marD: Benjamin Bayl; R: Ivo van Hove
Szalony muezin (Szymanowski) 13 mar-28 jūnD: Bassem Akiki; R: Natalia Korczakowska
Goplana (Zeleński) 22 mar-7 aprD: Grzegorz Nowak; R: Janusz Wiśniewski
Turandot (Puccini) 5-10 aprD: Grzegorz Nowak; R: Mariusz Treliński
The Fiery Angel (Prokofiev) 13-22 maiD: Kazushi Ono / Bassem Akiki; R: Mariusz Treliński
Madame Butterfly (Puccini) 18 mai-19 jūnD: Piotr Staniszewski; R: Mariusz Treliński
Carmen (Bizet) 7-17 jūnD: Keri-Lynn Wilson; R: Andrzej Chyra
Warszawa, Warsaw Chamber Opera  / 
La Cenerentola (Rossini) 5-8 oktD: José Maria Florêncio; R: Jitka Stokalska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-15 oktD: José Maria Florêncio; R: Jitka Stokalska
Armide (Lully) 5-14 novD: Benjamin Bayl; R: Deda Cristina Colonna
The Rape of Lucretia (Britten) 17 novD: Maksim Walkow; R: Jurij Aleksandrow
Tango (Dobrzyński) 8 dec-13 aprD: José Maria Florêncio; R: Maciej Wojtyszko
Il turco in Italia (Rossini) 10-15 jan
Don Giovanni (Mozart) 25 jan-10 mar
Imeneo (Handel) 24-25 mar
Così fan tutte (Mozart) 6-7 apr
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20-24 apr
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 22-24 sepD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
In the Land of the Magic Flute (Mozart) 26 sep-6 jūnD: Przemysław Fiugajski; R: Beata Redo-Dobber
La Cenerentola (Rossini) 5 okt-1 jūnD: Marta Kluczyńska; R: Irina Brook
Fidelio (Beethoven) 14 okt-16 marD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Rocc
Carmen (Bizet) 18 okt-4 maiD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
Madama Butterfly (Puccini) 25 okt-3 jūnD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Giancarlo Del Monaco
La bohème (Puccini) 3 nov-17 marD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 nov-28 aprD: Bassem Akiki; R: Georg Rootering
Eugene Oniegin (Tchaikovsky,P) 6-8 decD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Yuri Alexandrov
Orpheus and Eurydice (Gluck) 15 dec-8 jūnD: Jarosław Thiel; R: Mariusz Treliński
Candide (Bernstein) 30 dec-7 janD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Hanna Marasz
Fiddler on the Roof (Bock) 10-14 jan
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-28 janD: Jakub Chrenowicz; R: Helena Kaut-Howson
Oberto (concert) (Verdi) 2-23 feb
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 9-11 febD: Paweł Przytocki; R: Waldemar Zawodziński
La traviata (Verdi) 15-17 febD: Tomasz Tokarczyk; R: Adam Frontczak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 feb-19 maiD: Wojciech Rodek; R: Waldemar Zawodziński
Il trovatore (Verdi) 9 mar-6 maiD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Andrejs Žagars
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 24 mar-5 maiD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Król Roger (Szymanowski) 12-14 aprD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Mariusz Treliński
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 maiR: Aron Stiehl
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15-17 jūnD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 15-17 jūnD: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; R: Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 23-24 jūn