2017/18 > Rumānija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Rumānija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Ungārija Ukraina Moldova

Rumānija
 
Serbija Bulgārija

Brasov, Opera Brasov  / 

La traviata (Verdi) 16 sepD: Gheorghe Mustea; R: Dimitrie Tabacaru
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 23 sepD: Leonard Boga; R: Marian Pop
Carmen (Bizet) 30 sepD: Traian Ichim; R: Cristian Mihăilescu
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 oktD: Traian Ichim; R: Anda Tabacaru-Hogea
Bal Mascat (Verdi) 25-26 oktD: Luciano Di Martino / Traian Ichim; R: Corinna Boskovsky
Silvia (Kálmán,E) 2 dec
Văduva veselă (Lehár) 8 dec
Liliacul (Strauss,J) 10 dec
Bucuresti, Opera Națională București / Bucharest National Opera  / 
Don Giovanni (Mozart) 31 aug-14 oktD: Ciprian Teodorascu; R: Andrei Serban
La bohème (Puccini) 7 okt-15 decD: Marcello Mottadelli; R: Ionel Pantea
Madama Butterfly (Puccini) 12 okt-22 novD: Tiberiu Soare; R: Jean Rânzescu
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 okt-26 novD: Vladimir Conta; R: Alexander Rădulescu
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 okt-2 novD: Marcello Mottadelli; R: Andrei Serban
Evgheni Oneghin (Tchaikovsky,P) 21 oktD: Iurie Florea; R: Ion Caramitru
La traviata (Verdi) 22 okt-10 decD: Vladimir Conta; R: Paul Curran
Aida (Verdi) 27 oktD: Marcello Mottadelli; R: Plamen Kartalov
Bal Mascat (Verdi) 5 novD: Marcello Mottadelli; R: Grischa Asagaroff
L'elisir d'amore (Donizetti) 12 novD: Iurie Florea; R: Marco Gandini
Nabucco (Verdi) 16 nov-25 febD: Iurie Florea; R: Hero Lupescu
Tosca (concert) (Puccini) 30 nov-17 decD: Marcello Mottadelli
Rigoletto (Verdi) 21 decD: Marcello Mottadelli; R: Stephen Barlow
Cluj-Napoca, Opera Naţională Română  / 
Evgheni Oneghin (Tchaikovsky,P) 24 sepD: Vladimir Lungu; R: Mihaela Bogdan
Carmen (Bizet) 13 oktD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Emil Strugaru
Nabucco (Verdi) 25 okt-11 decD: Adrian Morar / David Crescenzi; R: Ina Hudea
Rigoletto (Verdi) 3 novD: Cristian Sandu; R: Emil Strugaru
Werther (Massenet) 12 novD: Gabriel Bebeşelea; R: Nadine Duffaut
Văduva veselă (Lehár) 15 novD: Emil Maxim; R: Tiberius Simu
Turandot (Puccini) 26 novD: Vladimir Lungu; R: Rareș Trifain
La bohème (Puccini) 10 decD: David Crescenzi; R: Ina Hudea
Liliacul (Strauss,J) 29 decD: Adrian Morar; R: Rodica Popescu Moisa
Trubadurul (Verdi) 17 janD: József Horváth; R: Rodica Popescu Moisa
Craiova, Opera Română Craiova  / 
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 1 oktD: Christian Sandu
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 5 oktD: Alexandru Iosub
Tristan und Isolde (concert) (Wagner) 14 oktD: Walter Attanasi
Don Giovanni (Mozart) 22 oktD: Walter Attanasi; R: Plamen Kartaloff
Silvia (Kálmán,E) 26 oktD: Alexandru Iosub; R: András Kürthy
Scripcarul pe acoperis (Bock) 28 oktD: Ary Nagy Sándor; R: Korcsmáros György
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 okt
Don Carlo (Verdi) 12 novD: Adi Bar; R: Rareș Zaharia
La traviata (Verdi) 9 dec
Iasi, Opera Națională Română Iași  / 
Rigoletto (Verdi) 7 sepD: Ciprian Teodorașcu; R: Marco Spada
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 sepD: Ciprian Teodorașcu; R: Anda Tabacaru-Hogea
Les Indes galantes (Rameau) 27 sepD: Adrian Morar; R: Andrei Serban
Boema (Puccini) 11 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 okt
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 okt
Cavalleria rusticana (Mascagni) 6 dec
Pagliacci (Leoncavallo) 6 dec
Die lustige Witwe (Lehár) 10 dec
Timisoara, Opera Nationala Romana Timisoara  / 
Rigoletto (Verdi) 18 aug-7 febD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Fiddler on the Roof (Bock) 26 aug-23 febD: Peter Oschanitzky; R: György Korcsmáros
Hansel si Gretel (Humperdinck) 27 aug-3 sepR: Marina Emandi-Tiron
Hansel si Gretel (Humperdinck) 27 aug-25 janR: Marina Emandi-Tiron
Hänsel si Gretel (Humperdinck) 27 aug-25 janR: Marina Emandi-Tiron
Contesa Maritza (Kálmán,E) 27 aug-22 decD: Peter Oschanitzky; R: György Korcsmáros
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 1 sepD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Voievodul Tiganilor (Strauss,J) 1 sep-19 febD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Voievodul tiganilor (Strauss,J) 1 sep-19 febD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Tosca (Puccini) 2 sep-10 janD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Ognian Draganoff
Liliacul (Strauss,J) 3 sep-21 febD: Mihaela Silvia Roșca; R: Mario De Carlo
Carmen (Bizet) 24-25 sepD: Vladimir Conta; R: Silviu Purcărete
Aida (Verdi) 29 sepD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Ognian Draganoff
My Fair Lady (Loewe) 5 okt-4 decD: Mihaela Silvia Rosca; R: Marina Emandi-Tiron
Turandot (Puccini) 15 oktD: Dejan Savić; R: Corneliu Murgu
La traviata (Verdi) 29 oktD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
La traviata (Verdi) 29 okt-29 janD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Traviata (Verdi) 29 okt-29 janD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Gianni Schicchi (Puccini) 6 nov-17 janD: Ciprian Teodorascu; R: Mario De Carlo
Nabucco (Verdi) 12 novD: David Crescenzi; R: Mario De Carlo
Pagliacci (Leoncavallo) 15 novD: David Crescenzi; R: Eugénie Andrin
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 novD: David Crescenzi; R: Corneliu Murgu
Norma (Bellini) 10 decD: Cristian Sandu; R: Mario De Carlo
Văduva veselă (Lehár) 20 decD: Mihaela Silvia Rosca; R: Mario De Carlo
Bal Mascat (Verdi) 24 janD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Frans Meewis
Bal mascat (Verdi) 24 janD: Gheorghe Victor Dumănescu; R: Frans Meewis
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 febD: Ciprian Teodorascu; R: Marina Emandi-Tiron
La bohème (Puccini) 14 febD: Vladimir Conta; R: Mario De Carlo