2017/18 > Krievija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Krievija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Somija
Igaunija
Latvija
Baltkrievija

Krievija
 
Amerikas savienotās valstis
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžāna
Kazahstāna Japāna

Astrakhan, Astrakhan Opera and Ballet Theatre  / 

Prince Igor (Borodin) 25-26 aug
La traviata (concert) (Verdi) 19 okt-2 janD: Alexander Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 26 nov
Otello (Verdi) 8 dec
Tosca (Puccini) 21 jan-8 febD: Valery Voronin
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25 jan
Iolanta (Tchaikovsky,P) 28 jan
Madama Butterfly (Puccini) 4 feb
Chelyabinsk, Chelyabinsk State Academic Opera and Ballet Theatre named after Glinka  / 
A Life for the Tsar (Glinka) 8 sep-10 feb
Silva (Kálmán,E) 29 sep-17 dec
Aida (Verdi) 7 okt-10 mar
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 okt-21 mar
Carmen (Bizet) 15 okt-26 jan
Countess Maritza (Kálmán,E) 19 okt-24 jan
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21 okt-24 feb
La traviata (Verdi) 29 okt
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 nov
Il trovatore (Verdi) 12 nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18-19 nov
Prince Igor (Borodin) 20 jan-18 mar
Madama Butterfly (Puccini) 28 jan
Tosca (Puccini) 17 feb
Don Pasquale (Donizetti) 3-4 mar
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 24 mar
Faust (Gounod) 31 mar-1 apr
Ekaterinburg, Ekaterinburg Opera  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 sep-22 mar
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 sep-23 jan
Carmen (Bizet) 21 sep-29 mar
Rusalka (Dvořák,A) 23 sep-5 aprD: Oliver von Dohnányi; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 26 sep-14 feb
La bohème (Puccini) 29 sep-4 apr
Madama Butterfly (Puccini) 3 okt-14 apr
Satyagraha (Glass) 6 okt-20 mar
Die Passagierin (Weinberg) 10 okt-11 mar
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 12 okt-7 mar
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 okt-7 apr
Prince Igor (Borodin) 21 okt-29 apr
Le comte Ory (Rossini) 24 okt-24 apr
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 26 okt-26 aprD: Vladislav Karklin; R: Dieter Kaegi
The Greek Passion (Martinů) 19-22 apr
Izhevsk, Udmurt State Opera  / 
Tosca (Puccini) 6 okt-3 feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 okt
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 okt-3 mar
Madama Butterfly (Puccini) 8 nov
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 9 nov
Turandot (Puccini) 17 nov
Aida (Verdi) 23 nov-15 mar
Iolanta (Tchaikovsky,P) 8 dec
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 24 jan
Countess Maritza (Kálmán,E) 28 jan
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 feb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 feb
Kazan, Tatar State Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 20-22 sep
Rigoletto (Verdi) 25 sep-4 feb
L'elisir d'amore (Donizetti) 1 okt
Die Zauberflöte (Mozart) 5 okt-20 dec
La bohème (Puccini) 6 nov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 nov
Boris Godunov (Musorgsky) 12 nov
Jalil (Zhiganov) 15 nov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 nov-10 febD: Alessandro Bicci
Tosca (Puccini) 6 dec
Turandot (Puccini) 10 dec-19 feb
La traviata (Verdi) 15 dec-7 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 25-26 dec
Nabucco (Verdi) 1-2 febD: Yefim Maizel; R: Stefano Romani
Il trovatore (Verdi) 12 feb
Boris Godunov (Musorgsky) 13 feb
Silva (Kálmán,E) 11-18 mar
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 apr
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22 apr
Krasnoyarsk, Krasnoyarsk State Opera  / 
Iolanta (Tchaikovsky,P) 21 sep
La Fille du régiment (Donizetti) 22 sep-23 mar
Tosca (Puccini) 23 sep
Medea (Cherubini) 29 sep
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 15 okt
Viva la Mamma (Donizetti) 19 okt
Prince Igor (Borodin) 20 okt-17 mar
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21 okt
Madama Butterfly (Puccini) 22 okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 27 okt-16 mar
La traviata (Verdi) 9 nov
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 nov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 17 dec-21 feb
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 23 dec-4 jan
Requiem (Verdi) 2 feb
Boris Godunov (Musorgsky) 14 feb
Il trovatore (Verdi) 24 feb-25 mar
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 14 mar
Moscow, Bolshoi Theatre  / 
Boris Godunov (Musorgsky) 12 sep-26 novD: Tugan Sokhiev; R: Igor Ushakov
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 sep-4 febD: William Lacey; R: Evgeny Pisarev
Don Pasquale (Donizetti) 21 sep-14 janD: Michał Klauza; R: Timofey Kulyabin
Prince Igor (Borodin) 27-29 sepD: Pavel Klinichev; R: Yuri Lyubimov
Der Idiot (Weinberg) 5-8 oktD: Michał Klauza; R: Evgeny Arye
Der Idiot (Weinberg) 5 okt-11 marD: Michał Klauza; R: Evgeny Arye
The Maid of Pskov (concert) (Rimsky-Korsakov) 13-15 oktD: Tugan Sokhiev
Alcina (Handel) 18 okt-27 marD: Andrea Marcon; R: Katie Mitchell
Manon Lescaut (Puccini) 25 okt-28 janD: Anton Grishanin; R: Adolf Shapiro
La traviata (Verdi) 1 nov-21 janD: Pavel Klinichev / Tugan Sokhiev; R: Francesca Zambello
Così fan tutte (Mozart) 8 nov-5 aprD: Tugan Sokhiev; R: Floris Visser
Don Carlo (Verdi) 15 nov-4 marD: Giacomo Sagripanti; R: Adrian Noble
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 21-23 novD: Alexei Bogorad; R: Julia Pevzner
Carmen (Bizet) 28-29 novD: Tugan Sokhiev; R: Alexei Borodin
Katerina Izmailova (Shostakovich) 1-3 decD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
The Stone Guest (Dargomïzhsky) 5-6 decD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13 dec-1 aprD: Tugan Sokhiev; R: Alexander Titel
Requiem (Verdi) 17 decD: Tugan Sokhiev
Iolanta (Tchaikovsky,P) 23 dec-29 aprD: Anton Grishanin; R: Sergey Zhenovach
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 27 dec-4 janD: Anton Grishanin; R: Dmitry Belyanushkin
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 janD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15-18 febD: Tugan Sokhiev; R: Rimas Tuminas
Billy Budd (Britten) 21-27 febD: William Lacey; R: David Alden
Un ballo in maschera (Verdi) 20-26 aprD: Giacomo Sagripanti; R: Davide Livermore
La bohème (Puccini) 24+ jūlD: Daniele Rustioni; R: Jean-Romain Vesperini
Moscow, Moscow Chamber Opera Theatre named after Boris Pokrovsky  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 19 sep-3 mar
La clemenza di Tito (Mozart) 23 sep-27 apr
Leonora (Beethoven) 27 sep
La Voix humaine (Poulenc) 28 sep-22 apr
Don Giovanni (Mozart) 4 okt-12 apr
The Nose (Shostakovich) 11 okt
Il turco in Italia (Rossini) 13 okt-15 apr
Orfeo ed Euridice (Gluck) 18 okt-28 feb
Der Schauspieldirektor (Mozart) 20 okt-20 mar
Pimpinone (Telemann) 20 okt-20 mar
Servilia (Rimsky-Korsakov) 31 okt-1 nov
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 nov-17 mar
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 26 dec-18 feb
Il tabarro (Puccini) 25 jan-21 feb
Gianni Schicchi (Puccini) 25 jan-21 feb
Giulio Cesare (Handel) 27-28 jan
Il mondo della luna (Haydn) 23 feb-21 apr
Die drei Pintos (Weber) 14-15 mar
Moscow, Moscow State Opera and Ballet Theatre for Children and Young People named after Natalia Sats  / 
The Exercises and Dances of Guido (Martynov) 26 sep-6 okt
Edible Fairytales (Bronner) 8 okt-12 novD: Alevtina Ioffe; R: Georgiy Isaakyan
The Magic Flute (Mozart) 13 okt
The Nightingale (Stravinsky) 14+ oktD: Alevtina Ioffe; R: Tatiana Mitkaleva
Moscow, Galina Vishnevskaya Opera Centre  / 
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 19 sep-1 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 nov-21 feb
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 21-24 novR: Alexander Petrov
La bohème (Puccini) 25 jan-27 feb
Moscow, Helikon Opera  / 
Il trovatore (Verdi) 31 aug-18 marD: Oliver Díaz; R: Dmitry Bertman
The Tsar's Bride (concert) (Rimsky-Korsakov) 8-10 sep
Turandot (Puccini) 14 sep-11 aprD: Vladimir Fedoseyev; R: Dmitry Bertman
Coffee Cantata (concert) (Bach,JS) 21 sep-16 maiD: Viktoria Unghuryanu
Pirame et Thisbé (concert) (Rebel,F) 30 sep-1 okt
Sadko (concert) (Rimsky-Korsakov) 5-8 okt
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20-22 okt
Tsarina (concert) (Tukhmanov) 28 okt-5 nov
Die sieben Todsünden (Weill) 1 nov-19 aprD: Valery Kirianov; R: Ilya Ilyin
Rasputin (Reise) 11-12 nov
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 24 nov-2 jūnD: Evgeny Brazhnik; R: Dmitry Bertman
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-14 decD: Vladimir Fedoseyev; R: Dmitry Bertman
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 17 dec-28 janD: Maksim Vengerov / Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 26 dec-14 janD: Valery Kiryanov / Mikhail Eghiazarian
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 18-21 janD: Evgeny Brazhnik
La serva padrona (Pergolesi) 1 feb-24 marD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Telephone (Menotti) 1 feb-24 marD: Valery Kiryanov; R: Ilya Ilyin
The Human Voice (Poulenc) 2 feb-25 marD: Valery Kiryanov; R: Dmitry Bertman
Un ballo in maschera (concert) (Verdi) 8-11 febD: Valery Kiryanov
Apollo und Hyacinth (concert) (Mozart) 17-18 febD: Viktoria Unghuryanu
Lady Macbeth of Mtsensk (concert) (Shostakovich) 22-25 febD: Vladimir Ponkin / Valery Kiryanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-4 marD: Konstantin Khvatynez; R: Dmitry Bertman
www.nibelungopera.ru (Wagner) 10-11 marD: Vladimir Ponkin; R: Dmitry Bertman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 29 mar-1 aprD: Evgeny Brazhnik; R: Dmitry Bertman
Chaadsky (Manotskov) 20-22 aprD: Felix Korobov; R: Kirill Serebrennikov
Aleko (Rakhmaninov) 7-16 jūnD: Valery Kiryanov; R: Rostislav Protasov
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 26-29 jūnR: Dmitry Bertman
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Prince Igor (Borodin) 7 aug-8 aprD: Evgeny Samoilov; R: Yuri Alexandrov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 9 aug-13 aprD: Anatoly Gus / Evgeny Samoilov / Andrey Lebedev; R: Sergey Artsibashev
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 14 aug-25 apr
Il trovatore (Verdi) 24 aug-17 mar
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 aug-5 apr
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 1 sep-2 dec
Rigoletto (Verdi) 4 sep-20 aprD: Evgeny Samoilov / Jan Latham-Koenig / Fabio Mastrangelo / Vasily Valitov / Andrey Lebedev; R: Ralf Långbaсka
Die Passagierin (Weinberg) 11 sep-30 okt
Faust (Gounod) 18 sep-12 apr
La traviata (Verdi) 21 sep-16 mar
La bohème (Puccini) 25 sep-18 apr
Hansel and Gretel (Humperdinck) 8 okt-1 apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 13 okt-9 mar
Norma (Bellini) 20-21 okt
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 27-28 okt
Lohengrin (Wagner) 11 nov-10 feb
Roméo et Juliette (Gounod) 16 nov-13 febD: Andrey Lebedev; R: Arnaud Bernard
La Cenerentola (Rossini) 19 nov-30 mar
Boris Godunov (Musorgsky) 23 nov-6 aprD: Dmitry Volosnikov / Valery Kritskov; R: Valery Belyakovich
Nabucco (Verdi) 29 nov-15 aprD: Evgeny Samoilov / Valery Kritskov / Jan Latham-Koenig; R: Andrejs Žagars
Salome (Strauss) 9 dec-25 mar
Tristan und Isolde (Wagner) 16 dec-31 mar
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 jan-27 apr
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 febD: Jan Latham-Koenig; R: Aleksey Veiro
Aida (concert) (Verdi) 24 febD: Yaroslav Kizling
Moscow, Stanislavsky Opera  / 
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 sep-11 aprD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Carmen (Bizet) 20 sep-21 maiD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 sep-16 maiD: Felix Korobov / Maria Maximchuk; R: Ludmila Naletova
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 7 okt-3 marD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel, Ludmila Naletova
Madama Butterfly (Puccini) 11 okt-24 maiD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 okt-26 maiD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Adolf Shapiro
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 okt-28 aprD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 21 okt-9 aprD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 22 okt-10 febD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 25 okt-25 maiD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 28 okt-29 aprD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Orfeo ed Euridice (Gluck) 29 okt-14 marD: Timur Zangiev; R: Irina Lychagina
La bohème (Puccini) 30 okt-16 aprD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Aladino e la lampada magica (Rota) 5 nov-20 maiD: Vyacheslav Volich; R: Ludmila Naletova
Aida (Verdi) 6 nov-31 maiD: Felix Korobov; R: Peter Stein
Love's Metamorphosis (Zhurbin) 11 nov-1 aprD: Felix Korobov / Vyacheslav Volich; R: Tatiana Mitkaleva
Ariane (Martinů) 17 nov-19 marD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
La Favola d'Orfeo (Casella) 17 nov-19 marD: Maria Maximchuk; R: Ekaterina Vasilyova
Khovanshchina (Musorgsky) 29 nov-22 marD: Alexander Lazarev; R: Alexander Titel
Medea (Cherubini) 16 dec-18 aprD: Felix Korobov / Timur Zangiev; R: Alexander Titel
Don Giovanni (Mozart) 27 dec-19 maiD: Timur Zangiev; R: Alexander Titel
A Kékszákallú herceg vára (Bartók) 20 jan-12 aprD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Oedipus rex (Stravinsky) 20 jan-12 aprD: Felix Korobov; R: Rimas Tuminas
Jenůfa (Janáček) 28 feb-21 aprD: Evgeny Brazhnik; R: Alexander Titel
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 17-25 maiD: Philipp Chizhevskiy; R: Konstantin Bogomolov
Macbeth (Verdi) 20-22 jūnD: Felix Korobov; R: Kama Ginkas
Nizhni Novgorod, Pushkin State Opera  / 
Prince Igor (Borodin) 21 sep-3 nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 27 sep-25 jan
Die lustige Witwe (Lehár) 7 okt-9 dec
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 okt-25 nov
My Fair Lady (Loewe) 15 okt-11 nov
A Life for the Tsar (Glinka) 19 okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 okt
Mazepa (Tchaikovsky,P) 25 okt-23 nov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 9 nov
Madama Butterfly (Puccini) 30 nov
Aida (Verdi) 7 dec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 dec
Cherevichki (Tchaikovsky,P) 29 dec
La traviata (Verdi) 14 jan
Motsart i Salieri (Rimsky-Korsakov) 18 jan-14 feb
Aleko (Rakhmaninov) 18 jan-14 feb
Carmen (Bizet) 27 jan
Boris Godunov (Musorgsky) 2 feb
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10 feb
Rusalka (Dargomïzhsky) 16 feb
Novosibirsk, Novat  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 sep-1 aprD: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; R: Vyacheslav Starodubtsev
Un ballo in maschera (Verdi) 10 sep-25 marD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
La bohème (Puccini) 26 sep-14 marD: Dmitri Jurowski; R: Bénédicte Ardiley(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 sep-14 aprD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Turandot (Puccini) 1 okt-5 aprD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Pagliacci (Leoncavallo) 8 okt-27 aprD: Valentin Uryupin; R: Irkin Gabitov
Aida (Verdi) 11 okt-24 aprD: Dmitri Jurowski / Dmitry Korchak; R: Vyacheslav Starodubtsev
Boris Godunov (Musorgsky) 14 okt-28 novD: Dmitri Jurowski; R: Dmitry Belov
La traviata (Verdi) 22 okt-11 marD: Evgeny Volynskiy; R: Rēzija Kalniņa
Carmen (Bizet) 27 okt-15 aprD: Evgeny Volynskiy; R: Alexey Stepanuyk
Stabat Mater (Rossini) 2 decD: Dmitry Korchak
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 27-28 janD: Dmitri Jurowski; R: Vyacheslav Starodubtsev
Prince Igor (Borodin) 20 aprD: Evgeny Volynskiy; R: Timothy Kulyabin
Perm, Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 2 sep-8 feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 sep
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 15 sep
Cléopâtre (Massenet) 27 sep
La traviata (Verdi) 14-15 okt
Ruslan and Lyudmila (concert) (Glinka) 27 okt
Prince Igor (Borodin) 23 nov
Madama Butterfly (Puccini) 3-5 dec
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 27-28 jan
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 3-4 feb
Phaëton (Lully) 14-18 mar
Jeanne d'Arc au bûcher (Honegger) 14-16 jūn
Petrozavodsk, Republic of Karelia State Music Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 sep-11 mar
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 okt-18 febD: Sergei Inkov; R: Olga Mukhortova
Carmen (Bizet) 8 okt-11 feb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 13 okt-10 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 okt-25 febD: Mikhail Sinkevich; R: Vasilii Zargetskii
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18 okt-25 jan
Silva (Kálmán,E) 1 nov-4 febD: Sergei Inkov; R: Susanna Tsiryuk
Die Zauberflöte (Mozart) 12 nov
La traviata (Verdi) 17 nov-4 mar
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 dec
Madama Butterfly (Puccini) 16 feb
Rostov, Rostov State Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 sep-11 feb
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 okt-25 jan
Die lustige Witwe (Lehár) 13 okt-16 mar
Faust (Gounod) 15 okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 22 okt-21 jan
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 26 okt
Giovanna d'Arco (Verdi) 27 okt-27 jan
Prince Igor (Borodin) 4 nov-22 feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 nov
Carmen (Bizet) 9 dec
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 dec-28 feb
Madama Butterfly (Puccini) 17 dec-17 feb
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 28 jan
Rigoletto (Verdi) 2 feb-11 mar
La traviata (Verdi) 9 feb
Carmen (Bizet) 3 mar
Iolanta (Tchaikovsky,P) 28 mar
Samara, Samara Academic Theatre of Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 13 sep-12 dec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 sep
Die Zauberflöte (Mozart) 20 sep-11 jan
Tosca (Puccini) 24 sep
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 28 sep
Boris Godunov (Musorgsky) 1 okt-7 feb
Silvia (Kálmán,E) 3 okt-18 mar
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 okt-26 dec
La traviata (Verdi) 8 okt-31 jan
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 11 okt
The Telephone (Menotti) 13 okt-1 dec
La serva padrona (Pergolesi) 13 okt-1 dec
Rigoletto (Verdi) 8 nov-16 feb
Prince Igor (Borodin) 12 nov-10 feb
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 nov
Madama Butterfly (Puccini) 17 nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 nov-25 jan
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 3 dec
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15 dec
Saratov, Saratov Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 3 okt-9 feb
A Life for the Tsar (Glinka) 5 okt-7 dec
Un ballo in maschera (Verdi) 7 okt
La traviata (Verdi) 10 okt
Die Zirkusprinzessin (Kálmán,E) 14 okt-31 jan
Don Giovanni (Mozart) 17 okt
Prince Igor (Borodin) 19 okt
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 okt-21 dec
Oresteia (Taneyev) 24 okt-12 dec
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 29 okt
Rusalka (Dargomïzhsky) 10 nov-14 feb
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 nov
Sadko (Rimsky-Korsakov) 18 nov-16 feb
Countess Maritza (Kálmán,E) 24 nov-26 jan
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 26 nov-4 jan
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 28 nov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 30 nov-7 feb
Madama Butterfly (Puccini) 15 dec
Die Zauberflöte (Mozart) 17 dec
Silva (Kálmán,E) 8 jan
Tosca (Puccini) 4 feb
St Petersburg, St Petersburg Chamber Opera  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 sep-11 febD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Faust (Gounod) 16 sep-21 marD: Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 sep-7 marD: Alexander Goikhman; R: Darya Modzalevskaya
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 sep-25 febD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 sep-24 febD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 24 sep-11 marD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Les cloches de Corneville (Planquette) 1 okt-18 marD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
La bohème (Puccini) 4 okt-9 febD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
The Rape of Lucretia (Britten) 12 okt-23 marD: Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 14 oktD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21 okt-17 marD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 okt-23 febD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 okt-16 marD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Pagliacci (Leoncavallo) 29 okt-28 febD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Don Giovanni (Mozart) 11 nov-7 febD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Tosca (Puccini) 19 nov-1 marD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 nov-4 marD: Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Rigoletto (Verdi) 30 nov-14 marD: Alexander Goikhman / Robert Luter; R: Yuri Alexandrov
Madama Butterfly (Puccini) 2 dec-2 febD: Robert Luter / Alexander Goikhman; R: Yuri Alexandrov
Not Love Alone (Shchedrin) 20 dec-3 febD: Alexander Goikhman / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 dec-17 janD: Robert Luter / Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
La belle Hélène (Offenbach) 28 dec-24 marD: Maxim Valkov; R: Yuri Alexandrov
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Adriana Lecouvreur (Cilea) 12 sep-18 janD: Valery Gergiev / Christian Knapp; R: Isabelle Partiot-Pieri
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 19 sep-12 maiD: Renat Salavatov; R: Alexei Stepanyuk
Rigoletto (Verdi) 22 sep-4 febD: Vasiliy Valitov; R: Irkin Gabitov
Otello (Verdi) 23 sep-23 febD: Pavel Smelkov; R: Vasily Barkhatov
I vespri siciliani (Verdi) 27 sep-16 janD: Christian Knapp / Valery Gergiev; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 3 okt-23 janD: Boris Gruzin / Mikhail Sinkevich / Pavel Smelkov; R: Andrei Tarkovsky(original), Irkin Gabitov(revival)
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 6 oktD: Federico Santi
The Enchanted Wanderer (Shchedrin) 7 oktD: Valery Gergiev
Don Carlo (Verdi) 12 okt-19 maiD: Christian Knapp / Valery Gergiev; R: Giorgio Barberio Corsetti
Prince Igor (Borodin) 13 okt-13 maiD: Boris Gruzin; R: Irkin Gabitov
Pagliacci (Leoncavallo) 15 okt-11 decD: Vladislav Karklin; R: Isabelle Partiot-Pieri
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 17 okt-6 marD: Pavel Smelkov; R: Vladislav Pazi
Francesca da Rimini (concert) (Rakhmaninov) 18 oktD: Mikhail Sinkevich
Das Rheingold (Wagner) 19 okt-1 marD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev, George Tsypin
Die Walküre (Wagner) 20 okt-2 marD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Siegfried (Wagner) 21 okt-3 marD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Rusalka (Dvořák,A) 21 okt-20 maiD: Pavel Petrenko; R: Alexander Maskalin
Götterdämmerung (Wagner) 22 okt-4 marD: Michael Güttler / Valery Gergiev; R: Valery Gergiev(original), George Tsypin(original)
Tosca (Puccini) 24 okt-10 febD: Christian Knapp; R: Paul Curran
Simon Boccanegra (Verdi) 26 okt-1 febD: Christian Knapp; R: Andrea De Rosa
Salome (Strauss) 27 okt-2 febD: Mikhail Sinkevich / Christian Knapp; R: Marat Gatsalov
Carmen (Bizet) 29 okt-20 aprD: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; R: Alexei Stepanyuk
Jenůfa (Janáček) 31 oktD: Mikhail Sinkevich; R: Vasily Barkhatov
Madama Butterfly (Puccini) 2 nov-27 janD: Renat Salavatov; R: Mariusz Treliński
Der Schauspieldirektor (concert) (Mozart) 3 novD: Christian Knapp
Un ballo in maschera (Verdi) 3 nov-13 aprD: Mikhail Sinkevich; R: Andrei Konchalovsky
La forza del destino (Verdi) 4 nov-16 marD: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich; R: Elijah Moshinsky
Die Zauberflöte (Mozart) 5 nov-11 aprD: Zaurbek Gugkaev; R: Alain Maratrat
The Maid of Pskov (Rimsky-Korsakov) 6 nov-7 febD: Mikhail Sinkevich; R: Yuri Laptev
Khovanshchina (Musorgsky) 11 nov-4 aprD: Mikhail Sinkevich / Pavel Smelkov; R: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
Aida (Verdi) 12 nov-3 janD: Christian Knapp; R: Alexei Stepanyuk
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 14 nov-26 aprD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
La gazza ladra (concert) (Rossini) 15 novD: Zaurbek Gugkaev
Mazepa (Tchaikovsky,P) 15 nov-11 maiD: Pavel Smelkov; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Il trovatore (Verdi) 19 nov-16 decD: Mikhail Sinkevich; R: Pier Luigi Pizzi
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 21 novD: Alexander Anisimov; R: Georgy Isaakian
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 22 novD: Pavel Smelkov; R: Michael Sturminger
Turandot (Puccini) 23 nov-23 marD: Mikhail Sinkevich; R: Charles Roubaud
Der Idiot (Weinberg) 24 nov-17 aprD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
Der Idiot (Weinberg) 24 nov-17 aprD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 25 nov-18 marD: Vladislav Karklin / Mikhail Sinkevich; R: Lotfi Mansouri
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 nov-24 febD: Zaurbek Gugkaev; R: Yuri Alexandrov
La traviata (Verdi) 26 nov-3 febD: Mikhail Sinkevich; R: Claudia Solti
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 novD: Michael Güttler; R: Ian Judge
A Midsummer Night's Dream (Britten) 28 nov-4 maiD: Vladislav Karklin; R: Claudia Solti
Sadko (Rimsky-Korsakov) 29 nov-18 maiD: Mikhail Sinkevich; R: Alexei Stepanyuk
La bohème (Puccini) 30 nov-2 marD: Vladislav Karklin; R: Ian Judge
The Story of Kai and Gerda (Banevich) 2 dec-4 janD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 dec-11 febD: Vladislav Karklin / Pavel Petrenko; R: Alexander Petrov
A Life for the Tsar (Glinka) 5 decD: Mikhail Sinkevich; R: Dmitri Tcherniakov
Not Love Alone (Shchedrin) 5 dec-23 marD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexander Kuzin
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 6 dec-19 janD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexei Stepanyuk
Attila (Verdi) 8 dec-3 maiD: Christian Knapp; R: Arturo Gama
Fedora (concert) (Giordano) 8 decD: Mikhail Sinkevich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 dec-14 janD: Christian Knapp; R: Alexander Maskalin
Le Rossignol (Stravinsky) 9 dec-20 maiD: Alexander Titov; R: Alexander Petrov
A Christmas Tale (Shchedrin) 10 dec-7 janD: Vladislav Karklin; R: Alexei Stepanyuk
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 dec-14 marD: Renat Salavatov; R: Yuri Temirkanov
Il pirata (concert) (Bellini) 12 decD: Federico Santi
Der Schauspieldirektor (Mozart) 16 dec-3 febD: Anton Gakkel; R: Gleb Cherepanov
Les troyens (Berlioz) 19 dec-15 maiD: Christian Knapp; R: Yannis Kokkos
La finta giardiniera (concert) (Mozart) 19 decD: Zaurbek Gugkaev
The Gambler (Prokofiev) 20 dec-8 febD: Mikhail Sinkevich; R: Temur Chkheidze
Faust (Gounod) 26 dec-27 marD: Christian Knapp; R: Isabella Bywater
The Lefthander (Shchedrin) 28 dec-5 aprD: Valery Gergiev; R: Alexei Stepanyuk
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 4 jan-12 aprD: Zaurbek Gugkaev; R: Anna Matison
Iolanta (Tchaikovsky,P) 4 janD: Pavel Smelkov; R: Mariusz Treliński
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 jan-11 febD: Boris Gruzin; R: Alexander Petrov
Carmen (concert) (Bizet) 8 jan-20 aprD: Christian Knapp / Mikhail Sinkevich
Macbeth (Verdi) 9 jan-8 maiD: Gavriel Heine; R: David McVicar
The Gamblers (concert) (Shostakovich) 9 janD: Mikhail Sinkevich
The Nose (Shostakovich) 10 jan-21 febD: Pavel Smelkov; R: Yuri Alexandrov
Oprichnik (Tchaikovsky,P) 11 janD: Mikhail Sinkevich; R: Viktor Vysotsky
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 janD: Mikhail Sinkevich; R: Alexander Petrov
Benvenuto Cellini (Berlioz) 17 jan-17 febD: Ivan Stolbov; R: Vasily Barkhatov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 jan-16 maiD: Zaurbek Gugkaev; R: Alain Maratrat
Das Rheingold (concert) (Wagner) 23 janD: Christian Knapp
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 28 janD: Zaurbek Gugkaev; R: Alexander Maskalin
Faust (Gounod) 31 jan-27 marR: Isabella Bywater
La favorite (concert) (Donizetti) 1 febD: Federico Santi
The Legend of the Invisible City of Kitezh (Rimsky-Korsakov) 13 feb-10 aprD: Pavel Smelkov; R: Dmitri Tcherniakov
Così fan tutte (Mozart) 14 febD: Christian Knapp; R: Walter Le Moli
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 15-16 febD: Andrei Petrenko; R: Alexander Galybin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Apollo et Hyacinthus (concert) (Mozart) 20 feb
Requiem (Verdi) 22 febD: Christian Knapp; R: Daniele Finzi Pasca
Lohengrin (Wagner) 24 febD: Mikhail Sinkevich; R: Marina Mishuk, Alexander Maskalin
Cléopâtre (concert) (Massenet) 28 febD: Mikhail Sinkevich
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 28 febD: Valery Gergiev; R: Irina Molostova
Il signor Bruschino (concert) (Rossini) 2 mar
La scala di seta (Rossini) 2 mar
Semyon Kotko (Prokofiev) 12 marR: Yuri Alexandrov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20 marR: Jonathan Kent
Aida (Verdi) 20-21 marR: Daniele Finzi Pasca
Don Giovanni (Mozart) 21 marR: Johannes Schaaf
Werther (concert) (Massenet) 22 mar
Il re pastore (concert) (Mozart) 3 apr
Khovanshchina (Musorgsky) 4 aprR: Leonid Baratov(original), Yuri Laptev(revival)
Dead Souls (Shchedrin) 14 aprR: Vasily Barkhatov
Il tabarro (Puccini) 18 aprR: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 18 aprR: Walter Le Moli
Gianni Schicchi (Puccini) 18 aprR: Walter Le Moli
La Fille du régiment (concert) (Donizetti) 30 apr
White Nights (Butsko) 8 jūnR: Alexei Stepanyuk
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 sep-11 marD: Mikhail Tatarnikov / Dmitry Korchak; R: Eric Vigié
Die Zauberflöte (Mozart) 30 sep-20 aprD: Roland Böer / Mikhail Tatarnikov
Un ballo in maschera (Verdi) 3 okt-5 decD: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer
Tosca (Puccini) 10 okt-24 febD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 14 okt-27 marD: Mikhail Tatarnikov / Peter Feranec
Pagliacci (Leoncavallo) 17 okt-27 aprD: Valentin Uryupin; R: Liliana Cavani
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 okt-27 aprD: Mikhail Tatarnikov; R: Liliana Cavani
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 okt-8 aprD: Valery Kirianov / Mikhail Tatarnikov / Philipp Selivanov / Roland Böer; R: Viacheslav Starodubtsev
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 oktD: Valentin Bogdanov; R: Fabio Sparvoli
Manon Lescaut (Puccini) 27 okt-31 marD: Mikhail Tatarnikov; R: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 29 okt-6 aprD: Igor Tomashevsky; R: Margarita Kunitsyna-Tankevich
La Cenerentola (Rossini) 29 okt-23 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 31 okt-17 febD: Philipp Selivanov / Igor Tomashevsky; R: Sergey Shepelyov
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 nov-17 aprD: Mikhail Tatarnikov / Valery Kirianov; R: Vasily Barkhatov
La bohème (Puccini) 26 nov-14 aprD: Mikhail Tatarnikov / Roland Böer / Peter Feranec; R: Robert Carsen
Velikan (Prokofiev) 10 dec
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13 dec-11 aprD: Igor Tomashevsky; R: Andriy Zholdak
Cinderella (Asaf'yev) 4 jan-17 febD: Valentin Bogdanov; R: Olga Mukhortova
Un ballo in maschera (Verdi) 3 febD: Mikhail Tatarnikov; R: Andrejs Žagars
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 febD: Dmitry Korchak; R: Eric Vigié
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 marD: Valentin Bogdanov; R: Fabio Sparvoli
The Giant (Prokofiev) 21 apr
Ufa, Bashkir State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 18 sep
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 5 okt-2 dec
Carmen (Bizet) 15 okt-17 jan
Die lustige Witwe (Lehár) 20 okt-22 feb
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 okt-24 dec
Orleanskaya Deva (Tchaikovsky,P) 27 okt
Rigoletto (Verdi) 2 nov-25 feb
The Violet of Montmartre (Kálmán,E) 5 nov
Silva (Kálmán,E) 11 nov-20 jan
Prince Igor (Borodin) 16 nov
La traviata (Verdi) 22 nov
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 16 dec-31 jan
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 22 dec-18 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 dec-27 jan
Tosca (Puccini) 25 jan
Motsart i Salieri (Rimsky-Korsakov) 10-11 feb
A Feast in the Time of the Plague (Cui) 10-11 feb
Pagliacci (Leoncavallo) 16 feb
Ulan-Ude, Buryat Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Carmen (Bizet) 13 sep-17 novD: Leonid Korchmar; R: Yury Laptev
La traviata (Verdi) 27 sep-28 jan
Un ballo in maschera (Verdi) 3 okt-6 feb
Tosca (Puccini) 13 okt
Madama Butterfly (Puccini) 15 nov
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 15 dec
Der fliegende Holländer (Wagner) 25 jan
Voronezh, State Opera and Ballet Theatre  / 
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 23 sep-19 nov
Don Giovanni (Mozart) 27 sep-7 feb
Die lustige Witwe (Lehár) 28 sep-2 feb
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 6 okt-11 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 okt-28 feb
Il trovatore (Verdi) 12 okt
Pagliacci (Leoncavallo) 14 okt-18 feb
Silvia (Kálmán,E) 20 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 okt-22 nov
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 28 okt-9 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 15 nov
Countess Maritza (Kálmán,E) 16 nov-7 dec
Un ballo in maschera (Verdi) 17 nov
Turandot (Puccini) 18 nov
Tosca (Puccini) 25 nov-21 jan
La traviata (Verdi) 2 dec
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 8 dec-3 feb
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 dec
The Night before Christmas (Rimsky-Korsakov) 23 dec-10 feb
Yoshkar-Ola, Sapaev Mari State Opera and Ballet Theatre  / 
Ball im Savoy (Abraham) 21 sep
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 13 okt
Carmen (Bizet) 28 okt-25 mar
La traviata (Verdi) 9 nov
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 nov
Madama Butterfly (Puccini) 6 dec
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 10 dec-25 jan
Silva (Kálmán,E) 10 dec-14 feb
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 jan-9 mar
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 1 mar
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 mar