2017/18 > Slovēnija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Slovēnija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Austrija Ungārija
Itālija

Slovēnija
 
Horvātija

Ljubljana, SNG Opera in balet Ljubljana  / 

Gorenjski slavček (Foerster,A) 5 nov-5 janD: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Ksenija (Parma) 5 okt-29 decD: Marko Gašperšič; R: Manfred Schweigkofler
Carmina Burana (Orff) 5 okt-29 decD: Marko Gašperšič; R: Manfred Schweigkofler
Nabucco (Verdi) 13 okt-4 febD: Loris Voltolini; R: Detlef Soelter
Gorenjski slavček (Foerster,A) 17 okt-5 janD: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 okt-5 jūnD: Igor Švara; R: Yulia Roschina
Carmen (Bizet) 17 nov-18 febD: Jaroslav Kyzlink; R: Pamela Howard
Julka in Janez (Gorjanc) 22-24 novD: Aleksandar Spasić; R: Jaša Koceli
Madama Butterfly (Puccini) 23 nov-2 jūnD: Loris Voltolini; R: Vinko Möderndorfer
Pastir (Savli) 24 nov-20 aprD: Igor Švara; R: Rocc
Gorenjski slavček (Foerster,A) 10 decD: Igor Švara / Marko Gašperšič; R: Vito Taufer
Orfej v peklu (Offenbach) 14 dec-13 janD: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Don Giovanni (Mozart) 25 jan-17 febD: Loris Voltolini / Ziva Ploj Peršuh; R: Diego de Brea
La traviata (Verdi) 2 feb-13 marD: Loris Voltolini / Aleksandar Spasić; R: Lutz Hochstraate
La Belle et la Bête (Glass) 8-29 marD: Ziva Ploj Peršuh; R: Matjaž Farič
Macbeth (Verdi) 17 mai-9 jūnD: Jaroslav Kyzlink; R: Jernej Lorenci
La Cenerentola (Rossini) 26 mai-1 jūnD: Simon Krečič; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-17 sepR: Yulia Roschina
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 sepR: Krešimir Dolenčić
Madama Butterfly (Puccini) 17 okt-11 decR: Vinko Möderndorfer
The Man who Mistook his Wife for a Hat (Nyman) 2-7 nov
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11 nov-28 decD: Simon Krečič; R: Aleksandar Popovski
Carmen (Bizet) 13 nov-15 decR: Pamela Howard
Macbeth (Verdi) 14 nov-14 decR: Jernej Lorenci
La traviata (Verdi) 30 nov-30 decR: Lutz Hochstraate
La Cenerentola (Rossini) 1-31 decR: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Prodaná nevěsta (Smetana) 24 janD: David Švec; R: Jiří Nekvasil
Koda L (Lazar) 14 marD: Marko Hribernik; R: Rocc
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 maiD: Jaroslav Kyzlink; R: Frank Van Laecke
Maribor, SNG Maribor  / 
La bohème (Puccini) 6 okt-9 janD: Francesco Rosa; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 15-16 decR: Hugo De Ana
Il trovatore (Verdi) 29-31 decD: Loris Voltolini; R: Filippo Tonon
La forza del destino (Verdi) 2-10 febD: Gianluca Martinenghi; R: Pier Francesco Maestrini
Turandot (Puccini) 23 mar-5 maiD: Loris Voltolini; R: Filippo Tonon
La sonnambula (Bellini) 6-15 aprD: Simon Robinson; R: Hugo De Ana
Das Rheingold (Wagner) 10 jūlR: Igor Pison
Nabucco (Verdi) 5 okt-5 janD: Stefano Romani; R: Filippo Tonon
Death in Venice (Britten) 9-17 nov
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 15 feb
Andrea Chénier (Giordano) 5 aprD: Loris Voltolini; R: Sarah Schinasi
Faust (Gounod) 17 maiR: Pier Francesco Maestrini