2017/18 > Slovākija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Slovākija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Čehija Polija

Slovākija
 
Ukraina
Austrija Ungārija Rumānija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11-21 sepD: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13-16 sepD: Marián Vach; R: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 sepD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 sepD: Ján Procházka; R: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 oktD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 okt-4 novD: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; R: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 oktD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 okt
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 okt
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8-9 decD: Marián Vach; R: Tomáš Pilař
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 sep-6 maiD: Vinicius Kattah / Marián Lejava; R: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 sep-25 febD: Martin Leginus; R: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 okt-19 jūnD: Peter Valentovic / Maroš Potokár; R: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 okt-19 aprD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 okt-2 marD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 okt-2 maiD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Il tabarro (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Suor Angelica (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 okt-30 jūnD: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 okt-21 febD: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; R: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 okt-20 aprD: Robert Jindra / Dušan Štefánek; R: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 okt-10 aprD: Dušan Štefánek / Branko Ladič; R: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 okt-29 marD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 okt-29 marD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 okt-12 aprD: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 nov-10 maiD: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 nov-28 aprR: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 dec-10 febR: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 jan-18 febD: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 jan-8 jūn
Bohéma (Puccini) 1 feb-4 aprD: Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 feb-17 jūnR: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 mar-20 jūnR: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 jūn
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 sep
Nabucco (Verdi) 22 sep-10 nov
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 sep-28 dec
Alcina (Handel) 30 sep
Rigoletto (Verdi) 4 okt
Falstaff (Verdi) 27 okt-19 jan
Il trovatore (Verdi) 5 nov
Die Feen (Wagner) 15 nov-29 dec
La traviata (Verdi) 28 nov
Carmen (Bizet) 2 dec
La bohème (Puccini) 20 dec