2017/18 > Slovākija 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Slovākija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Čehija Polija

Slovākija
 
Ukraina
Austrija Ungārija Rumānija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11 sep-12 maiD: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13 sep-17 maiD: Marián Vach; R: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 sep-15 maiD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 19 sep-15 maiD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 sepD: Ján Procházka; R: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 okt-29 maiD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 okt-2 janD: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; R: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 oktD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 oktD: Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 okt-20 janD: Ján Procházka; R: Jana Andělová Pletichová
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 dec-19 maiD: Marián Vach; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 12 dec-22 maiD: Ján Procházka; R: Dana Dinková
Tosca (Puccini) 14 dec-14 jūnD: Valter Borin; R: Martin Huba
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 dec-5 maiD: Igor Bulla; R: Dagmar Hlúbková
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 28 dec-1 marD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Rusalka (Dvořák,A) 18 jan-16 jūnD: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Die Zauberflöte (Mozart) 23 jan-28 marD: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Puss in Boots (Montsalvatge) 27 jan-28 maiD: Jan Procházka; R: Dana Dink
La Gioconda (Ponchielli) 27 apr-24 maiD: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 18 sepR: Tomáš Pilař
La Gioconda (Ponchielli) 25 sepR: Dominik Beneš
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 4 oktR: Dagmar Hlúbková
La traviata (Verdi) 23 oktR: Dana Dinková
Die Zauberflöte (Mozart) 31 oktR: Dominik Beneš
Hello Dolly! (Herman) 7-8 dec
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 sep-6 maiD: Vinicius Kattah / Marián Lejava; R: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 sep-25 febD: Martin Leginus; R: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 okt-19 jūnD: Peter Valentovic / Maroš Potokár; R: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 okt-19 aprD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 okt-2 marD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 okt-2 maiD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Suor Angelica (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Il tabarro (Puccini) 13 okt-10 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 okt-30 jūnD: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 okt-21 febD: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; R: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 okt-20 aprD: Robert Jindra / Dušan Štefánek; R: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 okt-10 aprD: Dušan Štefánek / Branko Ladič; R: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 okt-29 marD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 okt-29 marD: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 okt-12 aprD: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 nov-10 maiD: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 nov-28 aprD: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 dec-10 febD: Dušan Štefánek; R: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 jan-18 febD: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 jan-8 jūnD: Rastislav Stur / Ondrej Olos; R: Daniel Kramer
Bohéma (Puccini) 1 feb-4 aprD: Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 feb-17 jūnD: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 mar-20 jūnR: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Martin Bendik
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13 sep-6 novR: Ján Ďurovčík
Tosca (Puccini) 18 sep-14 maiR: Martin Bendik
Carmen (Bizet) 21 sep-5 jūnR: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 22 sep-12 aprR: Jozef Bednárik
Nabucco (Verdi) 24 sep-29 maiR: Zuzana Gilhuus
Barbier zo Sevilly (Rossini) 3 okt-5 aprR: Roman Polák
La Gioconda (Ponchielli) 3 okt
Don Carlos (Verdi) 19 okt-23 jan
Krútňava (Suchoň) 27-30 oktR: Juraj Jakubisko
Prodaná nevěsta (Smetana) 3 nov-9 aprR: Pavel Mikuláštík
La traviata (Verdi) 20 nov-1 jūnR: Marián Chudovský
Turandot (Puccini) 24 nov-7 maiR: Jozef Bednárik
Die Zauberflöte (Mozart) 4 dec-24 febR: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 dec-5 janR: Miroslav Grisa
Sadko (Rimsky-Korsakov) 16 feb-3 maiR: Daniel Kramer
Macbeth (Verdi) 2 mar-11 jūn
Così fan tutte (Mozart) 14 mar-6 jūn
Curlew River (Britten) 27 apr-22 jūn
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 14-25 jūn
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 sep-18 aprD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
Nabucco (Verdi) 22 sep-30 aprD: Igor Dohovič / Jakub Žídek; R: Václav Věžník
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 sep-15 jūnD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Alcina (Handel) 30 sepR: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 4 okt-30 janD: Igor Dohovič / Maroš Potokár; R: Peter Gábor
Falstaff (Verdi) 27 okt-24 jūnD: Martin Leginus / Maroš Potokár; R: Jiří Menzel
Il trovatore (Verdi) 5 nov-20 jūnD: Jan Novobilský / Peter Valentovic; R: Zuzana Gilhuus
Grófka Marica (Kálmán,E) 9 nov-10 maiD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Die Feen (Wagner) 15 nov-2 jūnD: Robert Jindra / Jan Novobilský; R: Lubor Cukr
Carmen (adaptation) (Bizet) 20 nov-2 decD: Igor Dohovič
La traviata (Verdi) 28 nov-27 janD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
La bohème (Puccini) 20 dec-7 aprD: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Michael Tarant
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 feb-26 jūnD: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Imre Halasi
Popoluška (Rossini) 9 mar-4 jūnD: Igor Dohovič; R: Pavel Uher
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 apr
Carmen (Bizet) 4 maiD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Blažena Hončarivová
Don Giovanni (Mozart) 25 mai-29 jūnR: Juraj Nvota
Don Giovanni (Mozart) 14 sep-9 decR: Juraj Nvota
Rigoletto (Verdi) 11 oktR: Peter Gábor
La bohème (Puccini) 13 nov-11 decR: Michael Tarant
Die Fledermaus (Strauss,J) 17 nov-29 dec
Grófka Marica (Kálmán,E) 17 novR: Dagmar Hlubková
Falstaff (Verdi) 23 novR: Jiří Menzel
Nabucco (Verdi) 28 nov-21 decR: Václav Věžník