2017/18 > Ukraina 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
2017/18 > Ukraina

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija Baltkrievija Krievija
Slovākija
Ungārija

Ukraina
 
Moldova
Rumānija

Dnipropetrovsk, Dnipropetrovsk Opera and Ballet  / 

La traviata (Verdi) 15 okt
Boris Godunov (Musorgsky) 20 okt
Pagliacci (Leoncavallo) 28 okt
Prince Igor (Borodin) 11 nov
Rigoletto (Verdi) 18 nov
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 nov
Donetsk, Donbass Opera  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 2 sep-2 nov
Silva (Kálmán,E) 22 sep-23 dec
Iolanta (Tchaikovsky,P) 23 sep-15 dec
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 sep-10 dec
La traviata (Verdi) 8 okt-21 jan
Die lustige Witwe (Lehár) 12 okt-16 dec
Rigoletto (Verdi) 14 okt
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 20 okt
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 okt-24 nov
Carmen (Bizet) 29 okt
Turandot (Puccini) 5 nov-27 jan
The Violet of Montmartre (Kálmán,E) 3 dec
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 9 dec
La bohème (Puccini) 17 dec
Kharkiv, Kharkiv Opera and Ballet  / 
Mazepa (Tchaikovsky,P) 9 sep-25 okt
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 15 sep
Madama Butterfly (Puccini) 17 sep-29 nov
La traviata (Verdi) 21 sep
Tosca (Puccini) 3 okt
La bohème (Puccini) 5 okt
Turandot (Puccini) 7 okt
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18 okt
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 2-10 nov
Kyiv, National Opera of Ukraine  / 
Carmen (Bizet) 6 sep
Tosca (Puccini) 8 sep-20 okt
Turandot (Puccini) 13 sep-18 okt
Rigoletto (Verdi) 15 sep
Don Carlo (Verdi) 16 sep
Natalka Poltavka (Lysenko) 20 sep-1 nov
Nabucco (Verdi) 21 sep-22 okt
Aleko (Rakhmaninov) 27 sep
Boris Godunov (Musorgsky) 30 sep
La traviata (Verdi) 11 okt-3 nov
Aleko (Rakhmaninov) 15 okt
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25 okt
Gianni Schicchi (Puccini) 29 okt
Madama Butterfly (Puccini) 5 nov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 11 nov
Faust (Gounod) 18-19 nov
Lviv, Lviv National Academic Opera and Ballet Theatre  / 
Don Pasquale (Donizetti) 26 aug-26 nov
Natalka Poltavka (Lysenko) 27 aug-25 okt
Un ballo in maschera (Verdi) 9 sep-7 okt
Nabucco (Verdi) 17-30 sep
Die lustige Witwe (Lehár) 5 okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 12-18 okt
Madama Butterfly (Puccini) 15 okt-12 nov
Aida (Verdi) 28 okt-11 nov
Rigoletto (Verdi) 11-23 nov
Odessa, Odessa Opera and Ballet  / 
Aida (Verdi) 6 aug
La traviata (Verdi) 10 aug-26 okt
Pagliacci (concert) (Leoncavallo) 12 aug-10 okt
Iolanta (Tchaikovsky,P) 16 aug-12 okt
Madama Butterfly (Puccini) 20 aug-5 okt
Tosca (Puccini) 26 aug
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 29 aug-4 nov
Carmen (Bizet) 31 aug
Tannhäuser (Wagner) 14 sep
Turandot (Puccini) 18 sep-8 okt
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 sep-28 okt
Rigoletto (Verdi) 29 sep-21 okt
Carmen (Bizet) 19 okt-23 nov
Nabucco (Verdi) 18-26 nov