2017/18 > Greċja 
*Sit Pubbliku   >Operabase Professional 
2017/18 > Greċja

 Premjer Mondjali
 Raritá
 Produzzjoni ġdida
 Produzzjoni ġdida għal din il-kumpanija

  
Albanija Maċedonja Bulgarija
Italja

Greċja
 
Turkija

Athens, Vas.Sofias & Kokkali  / 

Il barbiere di Siviglia (concert) (Rossini) 16 FrarS: George Petrou
Athens, Εθνική Λυρική Σκηνή / Greek National Opera  / 
Elektra (Strauss) 15-31 OttS: Vassilis Christopoulos; R: Yannis Kokkos
Rigoletto (Verdi) 25 Ott-1 NovS: Ilias Voudouris; R: Nikos S Petropoulos
La bohème (Puccini) 7 Diċ-5 JanS: Ilias Voudouris / Vladimiros Symeonidis; R: Graham Vick
Tosca (Puccini) 26 Jan-9 FrarS: Lukas Karytinos; R: Nikos S Petropoulos
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 4-6 FrarS: Michalis Papapetrou; R: Maria Gyparaki
Roméo et Juliette (Gounod) 25 Frar-11 MarS: Lukas Karytinos; R: Nikos Mastorakis
Z (Borboudakis) 2 Mar-22 AprS: Minas Borboudakis / Nikos Vassiliou; R: Katerina Evangelatou
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14-28 MarS: George Petrou / Zoi Tsokanou; R: Katie Mitchell
Die Zauberflöte (Mozart) 31 Mar-29 AprS: Zoi Tsokanou / Georgios Balatsinos; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
The Fairy Queen (Purcell) 27 Apr-12 MejS: Markellos Chryssicos; R: Giannis Skourletis
The Makropulos Affair (Janáček) 20-25 MejS: Ondrej Olos; R: Giannis Houvardas
Nabucco (Verdi) 1-8 ĠunS: Philippe Auguin; R: Leo Muscato
Medea (Kypourgos) 7-12 LulS: Ilias Voudouris / Georgios Balatsinos; R: Nikos Karathanos
Carmen (Bizet) 27-31 LulS: Lukas Karytinos; R: Stephen Langridge
Jenůfa (Janáček) 14 Ott-2 NovS: Lukas Karytinos; R: Nicola Raab
The Princess and the Pea (Toch) 25 Nov-19 DiċS: Nikos Vassiliou; R: Apostolia Papadamaki
Manon (Massenet) 12-30 DiċS: Lukas Karytinos / Kleante Russo; R: Thomas Moschopoulos
Simon Boccanegra (Verdi) 19-26 JanS: Zoi Tsokanou / Stathis Soulis; R: Elijah Moshinsky
Le nozze di Figaro (Mozart) 23 Mar-20 AprS: Marios Papadopoulos / Georgios Balatsinos; R: Alexandros Efklidis
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 12-22 MejS: Vassilis Christopoulos; R: Fanny Ardant
Norma (Bellini) 2-9 ĠunS: Georgios Balatsinos; R: Carlus Padrissa
Medea (Kypourgos) 6-14 LulS: Ilias Voudouris
La traviata (Verdi) 27-31 LulS: Lukas Karytinos; R: Konstantinos Rigos