2017/18 > Tsjechische Republiek 
*Publieke site   >Operabase Professional 
2017/18 > Tsjechische Republiek

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
Polen
Duitsland

Tsjechische Republiek
 
Oostenrijk Slovakije
Hongarije

Brno, ND Brno  / 

Nabucco (Verdi) 31 Aug-6 JunML: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
The Devil and Kate (Dvořák,A) 9 Sep-22 JunML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 12 Sep-10 MeiML: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; R: Lenka Flory
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 Sep-20 JunML: Pavel Šnajdr; R: Jiří Adámek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Okt-21 AprML: Ondrej Olos; R: Magdalena Švecová
Powder Her Face (Adès) 2 Nov-25 AprML: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Tomáš Studený
The Kiss (Smetana) 10 Nov-27 AprML: Jakub Klecker; R: Linda Keprtová
Carmen (Bizet) 1 Dec-3 MaaML: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Faust (Gounod) 16 Dec-27 MeiML: Marko Ivanović / Pavel Šnajdr; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 3-7 JanML: Ondrej Olos / Marko Ivanović; R: Bruno Berger-Gorski
La traviata (Verdi) 5 Jan-28 JulML: Jaroslav Kyzlink / Pavel Šnajdr; R: Zbyněk Srba
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-10 FebML: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 17 Feb-23 MeiML: Robert Kružík; R: Martin Glaser
Puss in Boots (Teml) 23 Maa-27 JunML: Valeria Maťašová; R: Marek Mokoš
Così fan tutte (Mozart) 18 Mei-8 JunML: Jakub Klecker; R: Anna Petrželková
Libuse (Smetana) 7 Sep-27 NovML: Robert Kružík; R: Jiří Heřman
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 14 Sep-26 FebML: Robert Kružík / Ondrej Olos; R: Martin Glaser
Rules for Good Manners in the Modern World (Nejtek) 15 Sep-22 MeiML: Pavel Šnajdr; R: Jiří Adámek
The Devil and Kate (Dvořák,A) 18 Sep-19 MeiML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Le comte Ory (Rossini) 26-29 SepML: Robert Kružík / Pavel Šnajdr; R: Lenka Flory
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Okt-21 MaaML: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Magdalena Švecová
Così fan tutte (Mozart) 11 Okt-3 MeiML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Anna Petrželková
La Dafne (Hanzlík) 31 Okt-19 MaaML: Ondrej Olos; R: Rocc
Nabucco (Verdi) 6 Nov-23 MeiML: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
Kata Kabanova (Janáček) 11-19 NovML: Ondrej Olos; R: Robert Carsen
The Cunning Little Vixen (Janáček) 17 Nov-18 JunML: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Puss in Boots (Teml) 4 Dec-20 JunML: Valeria Maťašová; R: Marek Mokoš
Polish Blood (Nedbal) 13 Dec-5 MeiML: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Tomáš Pilař
The Miracles of Mary (Martinů) 19 Dec-16 AprML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Prodaná nevěsta (Smetana) 29 Dec-4 MeiML: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
La traviata (Verdi) 3 Jan-28 MeiML: Pavel Šnajdr / Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Aida (Verdi) 11 Jan-8 JunML: Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Don Carlos (Verdi) 2 Feb-7 AprML: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Martin Glaser
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 5 Feb-13 AprML: Ondrej Olos / Dáša Karasová; R: Tomáš Pilař
Bluebeard's Castle (Bartók) 8-10 FebML: Marko Ivanović; R: David Radok
Erwartung (Schoenberg,A) 8-10 FebML: Marko Ivanović; R: David Radok
Tosca (Puccini) 14-17 MaaML: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Heřman
Love from afar (Saariaho) 23-29 MaaML: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Faust (Gounod) 27 Maa-2 JunML: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
The Epic of Gilgamesh (Martinů) 4-6 AprML: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Dido and Aeneas (Purcell) 4-6 AprML: Václav Luks; R: Jiří Heřman
Rusalka (Dvořák,A) 10 Apr-16 MeiML: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
La Gioconda (Ponchielli) 26 Apr-17 MeiML: Jaroslav Kyzlink / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Carmen (Bizet) 8 Mei-2 JulML: Ondrej Olos / Robert Kružík; R: Tomáš Pilař
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 MeiML: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
La Voix humaine (Poulenc) 14-26 JunML: Marko Ivanović; R: David Radok
Juliette (Martinů) 14-26 JunML: Marko Ivanović; R: David Radok
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
The Cunning Little Vixen (Janáček) 2-6 AugML: Mario De Rose; R: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Rusalka (Dvořák,A) 9-13 AugML: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 20 Okt-18 AprML: Mario De Rose; R: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Das Land des Lächelns (Lehár) 7 Nov-18 DecML: Jan Bubák; R: Dagmar Hlubková
The Mikado (Sullivan,A) 15 Nov-10 MaaML: Martin Peschík; R: Dominik Beneš
Il trovatore (Verdi) 25 Nov-28 MaaML: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
Jenůfa (Janáček) 19 Jan-16 AprML: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
L'occasione fa il ladro (Rossini) 17 FebML: Martin Peschík; R: Tomáš Studený
Rusalka (Dvořák,A) 10-15 JulML: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
Il trovatore (Verdi) 18-29 JulML: Mario De Rose; R: Tomáš Studený
The Cunning Little Vixen (Janáček) 8-11 AugML: Mario De Rose; R: Lukáš Trpišovský, Martin Kukučka
Prodaná nevěsta (Smetana) 12-13 OktML: Mario De Rose; R: Marek Mokoš
La traviata (Verdi) 24 OktR: Veronika Poldauf Riedlbauchová
Jenůfa (Janáček) 31 OktR: Tomáš Studený
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Jenůfa (Janáček) 5 Sep-17 MaaML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 14 Sep-12 JunML: Martin Doubravský; R: Oldřich Kříž
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 22 Sep-9 MeiML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Thaïs (Massenet) 4 Okt-12 NovML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Aida (Verdi) 27 Okt-2 MeiML: Martin Doubravský; R: Michael Tarant
Netopýr (Strauss,J) 3 NovML: František Babický; R: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 17 Nov-17 DecML: František Babický; R: Martin Otava
The Two Widows (Smetana) 15 Dec-29 MeiML: Robert Jindra; R: Jan Antonín Pitínský
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Jan-31 MaaML: František Babický; R: Luděk Golat
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 1 Feb-10 JunML: Tvrtko Karlovič; R: Oldřich Kříž
My Fair Lady (Loewe) 15 Feb-14 MeiML: Martin Doubravský; R: Jan Kříž
Veselé paničky Windsorské (Nicolai) 24 FebML: František Babický; R: Stano Slovák
La bohème (Puccini) 9 Maa-16 JunML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Nabucco (Verdi) 12 MeiML: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 18 Mei-26 JunR: Dana Dinková
Sugar (Styne) 5 Sep-18 OktML: Martin Doubravský; R: Oldřich Kříž
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 8 Sep-10 OktR: Dana Dinková
La bohème (Puccini) 11 Sep-24 OktML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
The Two Widows (Smetana) 21 Sep-9 OktML: Robert Jindra; R: Jan Antonín Pitínský
La Cenerentola (Rossini) 28 Sep-2 OktML: Miriam Němcová; R: Constance Larrieu
The Maid of Orleans (Tchaikovsky,P) 4 OktML: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
My Fair Lady (Loewe) 26 OktML: Martin Doubravský; R: Jan Kříž
Funny Girl (Styne) 30 OktML: Dan Kalousek; R: Jana Janěková
Olomouc, Moravské divadlo / Moravian Theatre Olomouc  / 
The Greek Passion (Martinů) 11 Sep-6 MeiML: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Jan Antonín Pitínský
Das Land des Lächelns (Lehár) 16 Sep-26 JunML: Tomáš Hanák / Miloslav Oswald; R: Dagmar Hlubková
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Sep-16 JunML: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
La bohème (Puccini) 21 Sep-26 JanML: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Andrea Hlinková
Countess Maritza (Kálmán,E) 30 Sep-29 MaaML: Petr Šumník; R: Dagmar Hlubková
Vinobraní (Nedbal) 6 Okt-15 JanML: Tomáš Hanák Petr Šumník; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Miss Serafinka's Pearls (Piskáček) 11 Okt-12 JanML: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Rigoletto (Verdi) 20 Okt-7 MaaML: Petr Šumník / Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Ernani (Verdi) 15 Dec-19 JunML: Lubomíra Hellová; R: Karla Štaubertová
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Jan-1 AprML: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
Don Pasquale (Donizetti) 8-18 JunML: Lubomir Hellová; R: Václav Věžník
Die Zauberflöte (Mozart) 6 SepML: Miloslav Oswald / Lubomir Hellová; R: Roman Vencl, Michaela Doleželová
Ernani (Verdi) 9 Sep-22 OktML: Petr Šumník; R: Karla Štaubertová
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 SepML: Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Don Pasquale (Donizetti) 21 Sep-15 OktML: Tomáš Hanák; R: Václav Věžník
The Greek Passion (Martinů) 27 SepML: Petr Šumník; R: Jan Antonín Pitínský
La bohème (Puccini) 14 OktML: Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Cikánský baron (Strauss,J) 4 Okt-26 JunML: Petr Šumník; R: Dana Dinková
Rusalka (Dvořák,A) 7 Okt-7 DecML: Marek Šedivý; R: Ilja Racek
Falstaff (Verdi) 21 Okt-11 JanML: Marek Šedivý; R: Lubor Cukr
Hraběnka Marica (Kálmán,E) 31 Okt-9 DecML: Marek Prášil; R: Dagmar Hlubková
Arizona Lady (Kálmán,E) 16 Dec-13 FebML: Petr Šumník; R: Dominik Beneš
Ifigénie na Tauridě (Gluck) 18 Feb-14 AprML: Vojtěch Spurný; R: Lubor Cukr
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22 Apr-16 JulML: Marek Šedivý; R: Jana Andělová Pletichová
Carmen (Bizet) 12 Mei-28 JunML: Fabrizio Da Ros; R: Jana Andělová Pletichová
Man of La Mancha (Leigh) 17-27 JunML: Josef Štefan; R: Jiří Seydler
Man of La Mancha (Leigh) 6 Sep-25 OktML: Josef Štefan; R: Jiří Seydler
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 19 Sep-11 OktML: Marek Šedivý; R: Jana Andělová Pletichová
Cikánský baron (Strauss,J) 24 SepML: Petr Šumník; R: Dana Dinková
Ifigénie na Tauridě (Gluck) 28 SepML: Vojtěch Spurný; R: Lubor Cukr
Prodaná nevěsta (Smetana) 21-23 OktML: Vojtech Spurny; R: Lubor Cukr
Rusalka (Dvořák,A) 29 OktML: Marek Šedivý; R: Ilja Racek
Aleko (Rakhmaninov) 17 FebML: Petr Šumník; R: Jana Andělová Pletichová
Komedianti (Leoncavallo) 17 FebML: Petr Šumník; R: Jana Andělová Pletichová
Der Freischütz (Weber) 16 JunR: Lubor Cukr
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Sep-10 MeiML: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; R: Ondřej Havelka
The Secret (Smetana) 19 Sep-7 OktML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Tomáš Studený
Zob, Zob, Zoban!!! (Schiffauer) 24 Sep-22 DecML: Adam Sedlický; R: Václav Klemens
Otello (Verdi) 19 Okt-20 AprML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Ivan Krejčí
Hamlet (Thomas,A) 28 Okt-11 NovML: Tomáš Brauner / Jakub Klecker / David Švec; R: Radovan Lipus
The Bartered Bride (Smetana) 29 Okt-25 MaaML: Robert Kružík / Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Iphigénie en Aulide (Gluck) 14 Dec-15 JunML: Zdeněk Klauda / František Macek; R: Michał Znaniecki
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 8 Maa-9 JunML: Jakub Klecker / Sander Teepen; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 3 Mei-17 JunML: Robert Kružík / Adam Sedlický; R: Bohuslava Kráčmarová
The Rape of Lucretia (Britten) 17-19 MeiML: Ondřej Vrabec / Adam Sedlický; R: Jiří Nekvasil
Luci mie traditrici (Sciarrino) 26 JunML: Lilianna Krych; R: Pia Partum
La traviata (Verdi) 4 Sep-5 AprML: Robert Kružík / Adam Sedlický; R: Bohuslava Kráčmarová
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Sep-30 MeiML: Tomáš Brauner / Marko Ivanović; R: Ondřej Havelka
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 23 Sep-21 JunML: Jakub Klecker / Sander Teepen; R: Jiří Nekvasil
The Bartered Bride (Smetana) 28 Sep-31 MaaML: Robert Kružík / Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Osud (Janáček) 18 Okt-23 MeiML: Jakub Klecker / Adam Sedlický; R: Jiří Nekvasil
Il tabarro (Puccini) 13 Dec-3 MeiML: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Dec-3 MeiML: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Suor Angelica (Puccini) 13 Dec-3 MeiML: Tomáš Brauner / Adam Sedlický; R: Roman Polák
Otello (Verdi) 11 Jan-22 FebML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Ivan Krejčí
The Secret (Smetana) 2-24 FebML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Tomáš Studený
The Four Note Opera (Johnson) 14 Feb-24 Mei
Juliette (Martinů) 11 Apr-5 JunML: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: SKUTR
Robert le diable (Meyerbeer) 13-19 JunML: Robert Kružík / Marek Šedivý; R: Dominik Beneš
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Rusalka (Dvořák,A) 1 Sep-9 JunML: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 5 Sep-26 JunML: Norbert Baxa; R: Martin Otava
La vie parisienne (Offenbach) 6 Sep-22 JunML: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 10 Sep-28 DecML: Jiří Petrdlík / Jakub Zicha; R: Zbyněk Brabec
Madama Butterfly (Puccini) 26 Sep-25 JanML: Norbert Baxa; R: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Sep-1 NovML: Norbert Baxa; R: Tomáš Pilař
Jakub Jan Ryba (Kubička) 14 Okt-25 AprML: Jiří Štrunc / Jakub Zicha; R: Tomáš Pilař
Libuse (Smetana) 16 NovML: Oliver von Dohnányi / Jiří Štrunc; R: Martin Otava, Tomáš Pilař
West Side Story (Bernstein) 6 Dec-31 MeiML: Dalibor Bárta / Kryštof Marek; R: Jerome Robbins
Hamlet (Thomas,A) 20 Jan-20 MeiML: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
Sweeney Todd (Sondheim) 27 Jan-30 MeiML: Jiří Petrdlík / Dalibor Bárta; R: Lumír Olšovský
Bezauberndes Fräulein (Benatzky) 24+ Feb
Fiddler on the Roof (Bock) 10 Maa-19 JunML: Kryštof Marek / Pavel Kantořík
Nevěsta messinská (Fibich) 7 Apr-27 JunML: Josef Kurfiřt / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
Zápisník zmizelého (Janáček) 20 Apr-11 Jun
Nevěsta messinská (Fibich) 17 Mei-27 JunML: Josef Kurfiřt / Jiří Štrunc; R: Martin Otava
L'orfeo (Monteverdi) 2-3 JunML: Vojtěch Spurný; R: Tomáš Pilař
Turandot (Puccini) 29 Jun
L'orfeo (Monteverdi) 4 Sep-30 OktR: Tomáš Pilař
Fiddler on the Roof (Bock) 5 Sep-28 Okt
Nevěsta messinská (Fibich) 9-25 SepR: Martin Otava
Hamlet (Thomas,A) 27 SepR: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 13-18 OktML: Norbert Baxa / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Medea (Cherubini) 19 OktR: Martin Otava
Jakub Jan Ryba (Kubička) 24-25 OktR: Tomáš Pilař
La vie parisienne (Offenbach) 25 OktR: Zbyněk Brabec
Libuse (Smetana) 28 OktR: Martin Otava, Tomáš Pilař
Praha, National Theatre Prague  / 
Aida (Verdi) 26 Aug-11 AprML: Andreas Sebastian Weiser / Richard Hein; R: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 27 Aug-10 MeiML: Martin Leginus / Jiří Štrunc; R: Jiří Heřman
Don Giovanni (Mozart) 1 Sep-30 JunML: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Tosca (Puccini) 1 Sep-17 JunML: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Lohengrin (Wagner) 2 Sep-10 JunML: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-22 SepML: Jan Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Sep-2 JunML: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 8 Sep-19 JunML: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Tomáš Brauner; R: Jana Kališová
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 Sep-10 AprML: Jan Chalupecký; R: Michal Caban
Rusalka (Dvořák,A) 13 Sep-14 JunML: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19 Sep-30 DecML: Enrico Dovico / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 27 Sep-18 NovML: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
Juliette (Martinů) 29 Sep-16 MaaML: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Zuzana Gilhuus
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Okt-23 JunML: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
La Cenerentola (Rossini) 12 Okt-17 MeiML: Jan Kučera / David Švec; R: Enikő Eszenyi
Der Mond (Orff) 22 Okt-3 DecML: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
Die Kluge (Orff) 22 Okt-3 DecML: Zbyněk Müller / Nikol Kraft; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 24 Okt-8 MeiML: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; R: Arnaud Bernard
Don Giovanni (Mozart) 27-29 OktML: Plácido Domingo; R: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 28 Okt-8 MeiML: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Carmen (Bizet) 30 Okt-12 JunML: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 3 Nov-6 JunML: Enrico Dovico / Jan Bubák; R: Radim Vizváry
The Devil and Kate (Dvořák,A) 5 Nov-12 MeiML: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Rusalka (Dvořák,A) 20 Nov-7 MeiML: Jiří Štrunc / Andreas Sebastian Weiser; R: Zdeněk Troška
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Nov-26 FebML: Richard Hein; R: Martin Otava
Její pastorkyňa (Janáček) 1-29 DecML: Robert Jindra / Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Don Hrabal (Stedron) 14 Dec-6 FebML: Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14 Dec-21 JanML: David Švec; R: Joël Lauwers
Andrea Chénier (Giordano) 19 Dec-4 MeiML: Petr Kofroň / Jan Chalupecký; R: Michal Dočekal
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Dec-29 MeiML: Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Billy Budd (Britten) 18 Jan-27 AprML: Christopher Ward; R: Daniel Špinar
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Feb-13 JunML: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; R: Magdalena Švecová
Mefistofele (Boito) 1 Feb-28 AprML: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Lohengrin (Wagner) 9 Feb-4 MeiML: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
Tosca (Puccini) 15 Feb-17 JunML: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 20 Feb-18 JunML: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 22 Maa-29 MeiML: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 7 Apr-13 MeiML: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
La clemenza di Tito (concert) (Mozart) 10-14 MeiML: Marc Minkowski
Werther (Massenet) 7-26 JunML: Petr Kofroň / Jan Bubák; R: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Un ballo in maschera (Verdi) 23 JunML: Jaroslav Kyzlink; R: Dominik Beneš
Nabucco (Verdi) 28 Jun-3 JulML: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: José Cura
Mefistofele (Boito) 5 JulML: Marco Guidarini; R: Ivan Krejčí
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 Sep-28 JunML: Enrico Dovico / Zbyněk Müller; R: Magdalena Švecová
Rusalka (Dvořák,A) 7 Sep-6 JunML: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller / Keri-Lynn Wilson / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Madama Butterfly (Puccini) 9 Sep-3 MaaML: Jiří Štrunc; R: Jiří Heřman
Roméo et Juliette (Gounod) 12 Sep-27 MeiML: Richard Hein / Marco Guidarini; R: Sláva Daubnerová
Nabucco (Verdi) 13 Sep-13 JulML: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: José Cura
La traviata (Verdi) 14 Sep-19 JunML: Enrico Dovico / Jiří Štrunc; R: Arnaud Bernard
Libuse (Smetana) 14 Sep-12 MeiML: Jaroslav Kyzlink; R: Jan Burian
Werther (Massenet) 19 Sep-7 MeiML: Petr Kofroň / Jan Bubák; R: Willy Decker, Stefan Heinrichs
Fidelio (Beethoven) 22 Sep-24 MaaML: Andreas S Weiser; R: Vera Nemirova
La traviata (Verdi) 26 Sep-6 FebML: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová
The Bartered Bride (Smetana) 6 Okt-22 JunML: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
The Devil and Kate (Dvořák,A) 6 Okt-22 JunML: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Tosca (Puccini) 7 Okt-3 JulML: Andreas Sebastian Weiser / David Švec; R: Arnaud Bernard
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 13 Okt-17 MaaML: Enrico Dovico / Jan Bubák; R: Radim Vizváry
Její pastorkyňa (Janáček) 19 Okt-27 MaaML: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Rusalka (Dvořák,A) 22 Okt-27 JunML: Andreas Sebastian Weiser / Jiří Štrunc; R: Zdeněk Troška
Carmen (Bizet) 25 Okt-1 JulML: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Faszination Wagner (Wagner) 25-26 OktML: Matthias Fletzberger; R: Selcuk Cara
Lohengrin (Wagner) 4 Nov-4 MeiML: Constantin Trinks / Zbyněk Müller; R: Wolfgang Wagner, Katharina Wagner
La Cenerentola (Rossini) 10 Nov-10 AprML: Jan Kučera / David Švec; R: Enikő Eszenyi
Don Giovanni (Mozart) 16 Nov-30 JunML: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Aida (Verdi) 18 Nov-4 JulML: Andreas Sebastian Weiser; R: Petar Selem
Un ballo in maschera (Verdi) 22 Nov-5 JunML: Jaroslav Kyzlink / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 5 Dec-26 AprML: Jaroslav Kyzlink; R: Sláva Daubnerová
Sternenhoch (Acher) 14 Dec-21 MaaML: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
La bohème (Puccini) 20 Jan-1 AprML: Jiří Štrunc / Tomáš Brauner; R: Ondřej Havelka
Jonny spielt auf (Krenek) 24 Jan-20 MaaR: David Drábek
The Cunning Little Vixen (Janáček) 3 Feb-3 MeiML: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Don Hrabal (Stedron) 7 Feb-28 MaaML: Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Turandot (Puccini) 19 Feb-18 JunML: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Andrea Chénier (Giordano) 15-18 MaaR: Michal Dočekal
Letters, Riddles and Writs (Nyman) 4 Apr-28 MeiML: David Švec; R: Alice Nellis
The Classical Style (Stucky) 4 Apr-28 MeiML: David Švec; R: Alice Nellis
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 9 Apr-26 JunML: Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Tramvestie (Wajsar) 18 Apr-23 JunR: Marek Bureš
L'Amour des trois oranges (Prokofiev,S) 16 Mei-6 JunML: Christopher Ward; R: Radim Vizváry
Dalibor (Smetana) 27 Jun-4 Jul
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Prodaná nevěsta (Smetana) 12 Sep-16 NovML: Milan Kaňák; R: Zbyněk Brabec
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 21 SepML: Miloš Formáček; R: Andrea Hlinková
La traviata (Verdi) 15 Okt-13 MaaML: Miloš Formáček; R: Martin Dubovic
Das Land des Lächelns (Lehár) 21 Okt-10 JulML: Miloš Formáček; R: Andrea Hlinková
Prodaná nevěsta (Smetana) 16 NovML: Milan Kaňák / Miloš Formáček; R: Zbyněk Brabec
Der Vogelhändler (Zeller,C) 22 Dec-5 AprML: Milan Kaňák, Jan Snítil; R: Michal Lieberzeit
Kouzelná flétna (Mozart) 16 Feb-3 MeiML: Miloš Formáček / Jan Snítil; R: Martin Otava
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 8 AprML: Miloš Formáček / Milan Kaňák; R: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 18 AprML: Milan Kanaks; R: Martin Dubovice
Aida (Verdi) 12 Jul