2017/18 > Denemarken 
*Publieke site   >Operabase Professional 
2017/18 > Denemarken

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
IJsland Noorwegen Zweden

Denemarken
 
Nederland Duitsland

Aarhus, Den Jyske Opera / Danish National Opera  / 

L'elisir d'amore (Donizetti) 6 OktML: Per-Otto Johansson; R: Harry Fehr
La traviata (Verdi) 1-10 FebML: Tecwyn Evans; R: Lothar Krause
Passageren (Weinberg) 22-28 AugML: Christopher Hein; R: Philipp Kochheim
Carmen (Bizet) 5 Okt
Carmen (Bizet) 24 Nov-1 DecML: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Kleopatra (Enna) 1-9 MaaML: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
María de Buenos Aires (Piazzolla) 23-24 MaaML: Johanna Motter; R: Philipp Kochheim
Esbjerg, Den Ny Opera  / 
Die Walküre (Wagner) 25-29 AugML: Lars Ole Mathiasen; R: Kasper Wilton
Piraterne fra Penzance (Sullivan,A) 8+ Okt
Rhinguldet (Wagner) 25-31 Aug
København, Det Kongelige Teater / Royal Danish Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 10 Sep-21 NovML: Paolo Carignani / Robert Houssart; R: Aniara Amos
Madama Butterfly (Puccini) 17 Sep-26 MeiML: Giuliano Carella / Gregor Bühl; R: Lars Kaalund, Anne Fugl
Momo og tidstyvene (Azarova) 15 Okt-10 DecML: Anna-Maria Helsing; R: Elisabeth Linton
La fanciulla del West (Puccini) 10 Nov-26 JanML: Alexander Vedernikov / Robert Houssart; R: Christoffer Berdal
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Nov-11 MaaML: Joana Mallwitz / Perry So; R: Marco Arturo Marelli(original), Enrico De Feo(revival)
Lulu (Kuhlau) 14 Jan-7 FebML: Sébastien Rouland; R: Christian von Götz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Jan-8 JunML: Michael Hofstetter / Vincenzo Milletari; R: Martin Lyngbo
Den Rejsende (Kondrup) 3-10 Feb
Alcina (Handel) 19-25 MaaML: Casper Schreiber; R: Ebbe Knudsen
The Exterminating Angel (Adès) 23 Maa-6 MeiML: Robert Houssart; R: Tom Cairns
Otello (Verdi) 29 Apr-4 JunML: Pier Giorgio Morandi; R: Nicola Raab
Figaros Bryllup (Mozart) 15 Sep-21 OktML: Alexis Kossenko; R: Elisa Kragerup
Trubaduren (Verdi) 22 Sep-20 NovML: Eun Sun Kim / Gregor Bühl; R: Francisco Negrín
La bohème (Puccini) 20 Okt-18 DecML: Marius Stieghorst; R: Elisabeth Linton(original), Line Blach Kobberøe(revival)
Carmen (Bizet) 6-7 NovML: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Flagermusen (Strauss,J) 24 Nov-3 MaaML: Robert Houssart / Geoffrey Paterson; R: Peter Langdal(original), Line Kromann(revival)
Turandot (Puccini) 19 Jan-8 JunML: Alexander Vedernikov / Eva Ollikainen; R: Lorenzo Fioroni
Kleopatra (Enna) 12-13 MaaML: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
Poppeas kroning (Monteverdi) 18-24 Maa
Drot og Marsk (Heise) 23 Maa-25 MeiML: Michael Schønwandt; R: Kasper Holten
Tosca (Puccini) 30 Maa-1 JunML: Jun Märkl / Robert Houssart; R: Peter Langdal(original), Anne Fugl(Revival director)
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3-20 AprML: Lars Ulrik Mortensen; R: Ted Huffman
Nixon in China (Adams) 12 Mei-6 JunML: Alexander Vedernikov / Ian Ryan; R: John Fulljames
Odense, Den Fynske Opera  / 
Silent Zone (Alenius) 18-19 AugR: Tue Biering
Det der er tilbage (Raffnsøe) 16 SepR: Camila Sarrazin
Den glade enke (Lehár) 29 Nov-20 DecR: Daniel Bohr
Orfeus og Eurydike (Gluck) 20 Feb-3 MaaR: Giacomo Ravicchio
Così fan tutte (Mozart) 10-13 Maa