2017/18 > Zweden 
*Publieke site   >Operabase Professional 
2017/18 > Zweden

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
Noorwegen

Zweden
 
Finland
Denemarken Duitsland Polen

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

De sju dödssynderna (Weill) 21 Okt-5 DecML: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Gianni Schicchi (Puccini) 21 Okt-5 DecML: Antony Hermus / Alexander Hanson; R: David Radok
Norma (Bellini) 2 Dec-4 FebML: Giancarlo Andretta; R: Stéphane Braunschweig
La serva padrona (Pergolesi) 25 Jan-4 FebML: Joakim Kallhed; R: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 25 Jan-4 FebML: Joakim Kallhed; R: Mia Ringblom Hjertner
Ariadne på Naxos (Strauss) 3 Feb-4 MaaML: Patrik Ringborg; R: Rodula Gaitanou
Barberaren i Sevilla (Rossini) 24 Maa-8 MeiML: Henrik Schaefer; R: David Radok
Boris Godunov (Musorgsky) 21 Apr-13 MeiML: Leo Hussain; R: Peter Konwitschny
Monstret i labyrinten (Dove) 30 Mei-6 JunML: Martin Nagashima Toft; R: Mattias Ermedahl
Karlstad, Wermland Opera  / 
The Greek Passion (Martinů) 14 Sep-28 OktML: Johannes Gustavsson / Fredrik Burstedt; R: Mira Bartov
Malmo, Malmö Opera  / 
Fiddler on the Roof (Bock) 2 Sep-31 JanML: Stefan Solyom / Magnus Fryklund; R: Orpha Phelan
Madama Butterfly (Puccini) 9 SepR: Asa Melldahl
Lakmé (Delibes) 7 Okt-12 NovML: Philippe Auguin / Magnus Fryklund; R: Nicola Raab
Hansel and Gretel (Humperdinck) 9 Dec-21 JanML: Ville Matvejeff / Magnus Fryklund; R: Linus Fellbom
Rigoletto (Verdi) 24 Maa-1 JunML: Karen Kamensek / Magnus Fryklund; R: Kasper Holten
Parken (Gefors) 5 Mei-2 JunML: Patrik Ringborg; R: Vera Nemirova
Stockholm, Folkoperan  / 
Turandot (Puccini) 18 Sep-17 NovML: Marit Strindlund / Alice Farnham; R: Mellika Melouani Melani
Prima la musica e poi le parole (Salieri) 14 Feb-14 Apr
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14 Feb-14 Apr
Satyagraha (Glass) 18-29 MeiML: Alice Farnham; R: Tilde Björfors
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Trollflöjten (Mozart) 26 Aug-16 SepML: Eva Ollikainen; R: Ole Anders Tandberg
Manon Lescaut (Puccini) 20 Sep-21 OktML: Marc Soustrot; R: Knut Hendriksen
Jenůfa (Janáček) 29 Sep-30 OktML: Jonathan Darlington; R: Annilese Miskimmon
Dracula (Borisova-Ollas) 28 Okt-7 DecML: Karen Kamensek; R: Linus Fellbom
Glada änkan (Lehár) 4 Nov-9 MeiML: Joakim Unander / Fredrik Burstedt; R: Ole Anders Tandberg
Askungen (Rossini) 29 Nov-3 FebML: Jean-Christophe Spinosi / Fredrik Burstedt; R: Lindy Hume
Elektra (Strauss) 10 Jan-4 FebML: Simone Young; R: Staffan Valdemar Holm
Tosca (Puccini) 20 Jan-8 MeiML: Daniele Callegari / Alexander Joel; R: Knut Hendriksen
Aida (Verdi) 26 Feb-11 AprML: Pier Giorgio Morandi; R: Michael Cavanagh
Fedora (Giordano) 10 Maa-23 AprML: Eugene Tzigane; R: Christof Loy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Apr-2 JunML: Evan Rogister; R: Vasily Barkhatov
Der Rosenkavalier (Strauss) 26 Mei-10 JunML: Alan Gilbert; R: Christof Loy
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Faust (Gounod) 5-29 OktML: Eric Solén; R: Eva-Maria Melbye
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-25 MaaML: Olof Boman; R: Asa Kalmér
La traviata (Verdi) 6 Okt-1 NovML: Elim Chan; R: Linus Fellbom