2017/18 > Slovakije 
*Publieke site   >Operabase Professional 
2017/18 > Slovakije

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
Tsjechische Republiek Polen

Slovakije
 
Oekraïne
Oostenrijk Hongarije Roemenië

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11 Sep-12 MeiML: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13 Sep-17 MeiML: Marián Vach; R: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 Sep-15 MeiML: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 19 Sep-15 MeiML: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 SepML: Ján Procházka; R: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 Okt-29 MeiML: Igor Bulla; R: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 Okt-2 JanML: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; R: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 OktML: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 OktML: Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 Okt-20 JanML: Ján Procházka; R: Jana Andělová Pletichová
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 Dec-19 MeiML: Marián Vach; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 12 Dec-22 MeiML: Ján Procházka; R: Dana Dinková
Tosca (Puccini) 14 Dec-14 JunML: Valter Borin; R: Martin Huba
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 Dec-5 MeiML: Igor Bulla; R: Dagmar Hlúbková
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Dec-1 MaaML: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Rusalka (Dvořák,A) 18 JanML: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Jan-28 MaaML: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Puss in Boots (Montsalvatge) 27 Jan-28 MeiML: Jan Procházka; R: Dana Dink
La Gioconda (Ponchielli) 27 Apr-24 MeiML: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 Sep-6 MeiML: Vinicius Kattah / Marián Lejava; R: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 Sep-25 FebML: Martin Leginus; R: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 Okt-19 JunML: Peter Valentovic / Maroš Potokár; R: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 Okt-19 AprML: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 Okt-2 MaaML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 Okt-2 MeiML: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Suor Angelica (Puccini) 13 Okt-10 JunML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 Okt-10 JunML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Il tabarro (Puccini) 13 Okt-10 JunML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 Okt-30 JunML: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 Okt-21 FebML: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; R: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 Okt-20 AprML: Robert Jindra / Dušan Štefánek; R: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 Okt-10 AprML: Dušan Štefánek / Branko Ladič; R: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 Okt-29 MaaML: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 Okt-29 MaaML: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 Okt-12 AprML: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 Nov-10 MeiML: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 Nov-28 AprML: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Dec-10 FebML: Dušan Štefánek; R: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 Jan-18 FebML: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 Jan-8 JunML: Rastislav Stur / Ondrej Olos; R: Daniel Kramer
Bohéma (Puccini) 1 Feb-4 AprML: Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 Feb-17 JunML: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 Maa-20 JunR: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 Jun
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 Sep-18 AprML: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
Nabucco (Verdi) 22 Sep-30 AprML: Igor Dohovič / Jakub Žídek; R: Václav Věžník
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 Sep-15 JunML: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Alcina (Handel) 30 SepR: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 4 Okt-30 JanML: Igor Dohovič / Maroš Potokár; R: Peter Gábor
Falstaff (Verdi) 27 Okt-24 JunML: Martin Leginus / Maroš Potokár; R: Jiří Menzel
Il trovatore (Verdi) 5 Nov-20 JunML: Jan Novobilský / Peter Valentovic; R: Zuzana Gilhuus
Grófka Marica (Kálmán,E) 9 Nov-10 MeiML: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Die Feen (Wagner) 15 Nov-2 JunML: Robert Jindra / Jan Novobilský; R: Lubor Cukr
Carmen (adaptation) (Bizet) 20 Nov-2 DecML: Igor Dohovič
La traviata (Verdi) 28 Nov-27 JanML: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
La bohème (Puccini) 20 Dec-7 AprML: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Michael Tarant
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Feb-26 JunML: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Imre Halasi
Popoluška (Rossini) 9 Maa-4 JunML: Igor Dohovič; R: Pavel Uher
Carmen (Bizet) 4 MeiML: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Blažena Hončarivová
Don Giovanni (Mozart) 25 Mei-29 JunR: Juraj Nvota