2017/18 > Dania 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
2017/18 > Dania

 Prapremiera
 Rzadkie wydarzenie
 Nowa produkcja
 Nowa produkcja w tym teatrze

  
Islandia Norwegia Szwecja

Dania
 
Holandia Niemcy

Aarhus, Den Jyske Opera / Danish National Opera  / 

L'elisir d'amore (Donizetti) 6 XD: Per-Otto Johansson; R: Harry Fehr
La traviata (Verdi) 1-10 IID: Tecwyn Evans; R: Lothar Krause
Passageren (Weinberg) 22-28 VIIID: Christopher Hein; R: Philipp Kochheim
Carmen (Bizet) 5-6 XD: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Kleopatra (Enna) 1-9 IIID: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
María de Buenos Aires (Piazzolla) 23-24 IIID: Johanna Motter; R: Philipp Kochheim
Esbjerg, Den Ny Opera  / 
Die Walküre (Wagner) 25-29 VIIID: Lars Ole Mathiasen; R: Kasper Wilton
Piraterne fra Penzance (Sullivan,A) 8+ X
Rhinguldet (Wagner) 25-31 VIII
København, Det Kongelige Teater / Royal Danish Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 10 IX-21 XID: Paolo Carignani / Robert Houssart; R: Aniara Amos
Madama Butterfly (Puccini) 17 IX-26 VD: Giuliano Carella / Gregor Bühl; R: Lars Kaalund, Anne Fugl
Momo og tidstyvene (Azarova) 15 X-10 XIID: Anna-Maria Helsing; R: Elisabeth Linton
La fanciulla del West (Puccini) 10 XI-26 ID: Alexander Vedernikov / Robert Houssart; R: Christoffer Berdal
Die Zauberflöte (Mozart) 25 XI-11 IIID: Joana Mallwitz / Perry So; R: Marco Arturo Marelli(original), Enrico De Feo(revival)
Lulu (Kuhlau) 14 I-7 IID: Sébastien Rouland; R: Christian von Götz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 I-8 VID: Michael Hofstetter / Vincenzo Milletari; R: Martin Lyngbo
Den Rejsende (Kondrup) 3-10 II
Alcina (Handel) 19-25 IIID: Casper Schreiber; R: Ebbe Knudsen
The Exterminating Angel (Adès) 23 III-6 VD: Robert Houssart; R: Tom Cairns
Otello (Verdi) 29 IV-4 VID: Pier Giorgio Morandi; R: Nicola Raab
Figaros Bryllup (Mozart) 15 IX-21 XD: Alexis Kossenko; R: Elisa Kragerup
Trubaduren (Verdi) 22 IX-20 XID: Eun Sun Kim / Gregor Bühl; R: Francisco Negrín
La bohème (Puccini) 20 X-18 XIID: Marius Stieghorst; R: Elisabeth Linton(original), Line Blach Kobberøe(revival)
Carmen (Bizet) 6-7 XID: Jérôme Pillement; R: Thaddeus Strassberger
Flagermusen (Strauss,J) 24 XI-3 IIID: Robert Houssart / Geoffrey Paterson; R: Peter Langdal(original), Line Kromann(revival)
Turandot (Puccini) 19 I-8 VID: Alexander Vedernikov / Eva Ollikainen; R: Lorenzo Fioroni
Kleopatra (Enna) 12-13 IIID: Joachim Gustafsson; R: Ben Baur
Poppeas kroning (Monteverdi) 18-24 III
Drot og Marsk (Heise) 23 III-25 VD: Michael Schønwandt; R: Kasper Holten
Tosca (Puccini) 30 III-1 VID: Jun Märkl / Robert Houssart; R: Peter Langdal(original), Anne Fugl(Revival director)
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 3-20 IVD: Lars Ulrik Mortensen; R: Ted Huffman
Nixon in China (Adams) 12 V-6 VID: Alexander Vedernikov / Ian Ryan; R: John Fulljames
Odense, Den Fynske Opera  / 
Silent Zone (Alenius) 18-19 VIIIR: Tue Biering
Det der er tilbage (Raffnsøe) 16 IXR: Camila Sarrazin
Den glade enke (Lehár) 29 XI-20 XIIR: Daniel Bohr
Orfeus og Eurydike (Gluck) 20 II-3 IIIR: Giacomo Ravicchio
Così fan tutte (Mozart) 10-13 III