2017/18 > Słowenia 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
2017/18 > Słowenia

 Prapremiera
 Rzadkie wydarzenie
 Nowa produkcja
 Nowa produkcja w tym teatrze

  
Austria Węgry
Włochy

Słowenia
 
Chorwacja

Ljubljana, SNG Opera in balet Ljubljana  / 

Gorenjski slavček (Foerster,A) 5 XI-5 ID: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Ksenija (Parma) 5 X-29 XIID: Marko Gašperšič; R: Manfred Schweigkofler
Carmina Burana (Orff) 5 X-29 XIID: Marko Gašperšič; R: Manfred Schweigkofler
Nabucco (Verdi) 13 X-4 IID: Loris Voltolini; R: Detlef Soelter
Gorenjski slavček (Foerster,A) 17 X-5 ID: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 X-5 VID: Igor Švara; R: Yulia Roschina
Carmen (Bizet) 17 XI-18 IID: Jaroslav Kyzlink; R: Pamela Howard
Julka in Janez (Gorjanc) 22-24 XID: Aleksandar Spasić; R: Jaša Koceli
Madama Butterfly (Puccini) 23 XI-2 VID: Loris Voltolini; R: Vinko Möderndorfer
Pastir (Savli) 24 XI-20 IVD: Igor Švara; R: Rocc
Gorenjski slavček (Foerster,A) 10 XIID: Igor Švara / Marko Gašperšič; R: Vito Taufer
Orfej v peklu (Offenbach) 14 XII-13 ID: Marko Hribernik; R: Vito Taufer
Don Giovanni (Mozart) 25 I-17 IID: Loris Voltolini / Ziva Ploj Peršuh; R: Diego de Brea
La traviata (Verdi) 2 II-13 IIID: Loris Voltolini / Aleksandar Spasić; R: Lutz Hochstraate
La Belle et la Bête (Glass) 8-29 IIID: Ziva Ploj Peršuh; R: Matjaž Farič
Macbeth (Verdi) 17 V-9 VID: Jaroslav Kyzlink; R: Jernej Lorenci
La Cenerentola (Rossini) 26 V-1 VID: Simon Krečič; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-17 IXR: Yulia Roschina
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 IXR: Krešimir Dolenčić
Madama Butterfly (Puccini) 17 X-11 XIIR: Vinko Möderndorfer
The Man who Mistook his Wife for a Hat (Nyman) 2-7 XI
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11 XI-28 XIID: Simon Krečič; R: Aleksandar Popovski
Carmen (Bizet) 13 XI-15 XIIR: Pamela Howard
Macbeth (Verdi) 14 XI-14 XIIR: Jernej Lorenci
La traviata (Verdi) 30 XI-30 XIIR: Lutz Hochstraate
La Cenerentola (Rossini) 1-31 XIIR: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Prodaná nevěsta (Smetana) 24 ID: David Švec; R: Jiří Nekvasil
Koda L (Lazar) 14 IIID: Marko Hribernik; R: Rocc
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 VD: Jaroslav Kyzlink; R: Frank Van Laecke
Maribor, SNG Maribor  / 
La bohème (Puccini) 6 X-9 ID: Francesco Rosa; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 15-16 XIIR: Hugo De Ana
Il trovatore (Verdi) 29-31 XIID: Loris Voltolini; R: Filippo Tonon
La forza del destino (Verdi) 2-10 IID: Gianluca Martinenghi; R: Pier Francesco Maestrini
Turandot (Puccini) 23 III-5 VD: Loris Voltolini; R: Filippo Tonon
La sonnambula (Bellini) 6-15 IVD: Simon Robinson; R: Hugo De Ana
Das Rheingold (Wagner) 10 VIIR: Igor Pison
Nabucco (Verdi) 5 X-5 ID: Stefano Romani; R: Filippo Tonon
Death in Venice (Britten) 9-17 XI
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 15 II
Andrea Chénier (Giordano) 5 IVD: Loris Voltolini; R: Sarah Schinasi
Faust (Gounod) 17 VR: Pier Francesco Maestrini