2013/14 > Belorusija 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
2013/14 > Belorusija

 Svetovna premiera
 Redkost
 Nova produkcija
 Nova produkcija tega organizacije

  
Litva Latvija
Poljska

Belorusija
 
Rusija
Ukrajina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Turandot (Puccini) 8 Sep-8 FebD: Vyacheslav Volich; P: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 11 Sep-19 JunD: Vyacheslav Volich; P: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 Sep-22 AprD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; P: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 Sep-17 JunD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; P: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 Sep-29 JunD: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; P: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 Sep-12 JunD: Ivan Kostyahin; P: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 Sep-3 JunD: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; P: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky,P) 27 Sep-3 AprD: Andrey Ivanov; P: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 Sep-19 MarP: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 Sep-19 MarP: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 Sep-30 NovD: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; P: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 OktD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; P: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 Okt-27 AprD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; P: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 Okt-8 AprP: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 Okt-8 JunD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 Okt-26 JunD: Viktor Ploskina; P: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 Okt-24 JunD: Vyacheslav Volich; P: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 Okt-5 JunD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; P: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 Okt-18 JanD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; P: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2 Nov-29 AprD: Andrey Galanov; P: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 Dec-6 MajD: Manfred Mayrhofer; P: Hans-Joachim Frey
The Telephone (Menotti) 12 Dec
La Voix humaine (Poulenc) 12 Dec
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Dec
Rita (Donizetti) 14 Dec-25 FebD: Ivan Kostiakhin; P: Natalia Kuzmenkova
The Bear (Kortes) 14 Dec
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 Dec-11 MarD: Andrey Ivanov; P: Susanna Tsiryuk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Dec-10 JunD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; P: Mikhail Pandzhavidze
Rigoletto (Verdi) 1 Mar-1 JunD: Oleg Lesun / Andrew Ivanov; P: Neeme Kuningas
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 22 Maj-15 JunD: Ivan Kostiakhin; P: Plamen Kartaloff