2017/18 > Belorusija 
*Vstopna stran   >Operabase Professional 
2017/18 > Belorusija

 Svetovna premiera
 Redkost
 Nova produkcija
 Nova produkcija tega organizacije

  
Litva Latvija
Poljska

Belorusija
 
Rusija
Ukrajina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

La traviata (Verdi) 8 Sep-23 JunD: Andrey Galanov / Aleg Lessoun; D: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 12 Sep-21 JunD: Andrey Galanov / Ivan Kostyakhin; D: Galina Galkovskaya
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Sep-5 JunD: Manfred Mayrhofer / Ivan Kostyakhin / Aleg Lessoun; D: Hans-Joachim Frey
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Sep-26 JunD: Aleg Lessoun / Ivan Kostyakhin; D: Mikhail Kislyarov
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 19 Sep-19 JunD: Alexander Mikhailovich Anissimov / Nikolai Koliadko / Andrey Galanov / Aleg Lessoun / Andrei Ivanou; D: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Sep-17 MarD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; D: Hans-Joachim Frey
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 24 Sep-2 MajD: Nikolai Koliadko / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; D: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 26 Sep-24 JunD: Vyacheslav Volich / Viktor Ploskina / Ivan Kostyakhin / Andrei Ivanou; D: Mikhail Pandzhavidze
Cavalleria rusticana (Mascagni) 28 Sep-7 AprD: Viktor Ploskina / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; D: Mikhail Pandzhavidze
Viva la Mamma (Donizetti) 4 Okt-4 JunD: Ivan Kostyakhin; D: Elena Medyakova
Un ballo in maschera (Verdi) 12 Okt-12 AprD: Nikolai Koliadko / Viktor Ploskina; D: Semen Stein
Rigoletto (Verdi) 14 Okt-12 JunD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; D: Neeme Kuningas
Turandot (Puccini) 19 Okt-10 MajD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; D: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 21 Okt-14 AprD: Tatyana Kolomiyceva / Viktor Ploskina / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; D: Oleg Moralev
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Okt-3 FebD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou / Ivan Kostyakhin; D: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 1 Nov-7 JunD: Andrey Galanov / Andrei Ivanou / Aleg Lessoun; D: Margarita Izvorska-Elizarieva
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 5 Nov-16 MarD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov; D: Galina Galkovskaya
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 Nov-10 JunD: Andrey Galanov / Ivan Kostyakhin; D: Plamen Kartaloff
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Nov-17 MarD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; D: Hans-Joachim Frey
Macbeth (Verdi) 25 Nov-28 MajD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov / Ivan Kostyakhin; D: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 20 Jan-14 AprD: Tatyana Kolomiytseva / Andrey Galanov / Viktor Ploskina; D: Oleg Moralev
Tosca (Puccini) 24 Feb-17 JunD: Gianluca Marcianò / Andrey Ivanov / Andrey Galanov; D: Mikhail Pandzhavidze
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 MarD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov; D: Galina Galkovskaya
La bohème (Puccini) 25 Apr-27 JunD: Viktor Ploskina; D: Alexander Titel
Salome (Strauss) 9 Sep-30 OktD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; D: Mikhail Pandzhavidze
Tosca (Puccini) 12 Sep-16 DecD: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 16 Sep-24 NovD: Mikhail Pandzhavidze
La bohème (Puccini) 18 Sep-17 DecD: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 20 Sep-13 OktD: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 24 Sep-27 NovD: Galina Galkovskaya
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 26 Sep-22 NovD: Mikhail Pandzhavidze
Macbeth (Verdi) 28 Sep-7 DecD: Mikhail Pandzhavidze
Turandot (Puccini) 3 OktD: Mikhail Pandzhavidze
Le nozze di Figaro (Mozart) 5 Okt-10 NovD: Mikhail Kislyarov
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Okt-17 NovD: Hans-Joachim Frey
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 9 Okt-3 NovD: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Der fliegende Holländer (Wagner) 11 Okt-2 DecD: Hans-Joachim Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 14 OktD: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 24 OktD: Margarita Izvorska-Elizarieva
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 25 OktD: Plamen Kartaloff
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27 OktD: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 1 NovD: Oleg Moralev
Rigoletto (Verdi) 29 NovD: Neeme Kuningas