Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Anna Samuil, soprán

Anna Samuil
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III 2021
Ne 07, Čt 11m, Ne 14m, Ne 21m III 2021
Der Rosenkavalier
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Young
R: Heller-Lopes
I-II 2021
Ne 31 I 2021
St 10c II 2021
GötterdämmerungKoncertní provedení
Gutrune
South Bank Centre, London
SBC
Royal Festival Hall
D: Jurowski
I-II 2021
Ne 31 I 2021
St 10c II 2021
GötterdämmerungPremiéraKoncertní provedení
Gutrune
London Philharmonic Orchestra
SBC
Royal Festival Hall
D: Jurowski
XII 2020-IV 2021
Ne 27 XII 2020
06, 08, Čt 14 I 2021
So 13, Čt 18 II 2021
Čt 08, So 10, Čt 15, 16, St 21, 23 IV 2021
Die Zauberflöte
1. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Lyniv
R: Everding
XI 2020-I 2021
Ne 29, Ne 29 XI 2020
04, So 12, So 26, So 26 XII 2020
07 I 2021
Hänsel und Gretel
Gertrud
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Guggeis
R: Freyer
X 2020
Ne 04, 09, St 14, Út 20, 23 X 2020
Chowanschtschina
Emma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jurowski
R: Guth
VI 2020
Ne 07, 12, Ne 14, Ne 21, So 27, Út 30 VI 2020
ChowanschtschinaPremiéra
Emma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jurowski
R: Guth
IV 2020
Po 13, 17, Ne 19, St 22, Čt 30 IV 2020
Die Zauberflöte
Erste Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Lyniv
R: Everding
II 2020
Ne 09, Čt 13, Ne 16, St 19, So 22, Čt 27, So 29 II 2020
Der RosenkavalierPremiéra
Marianne Leitmetzerin
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Mehta
R: Heller, Schilly
IX 2019
Ne 15, Ne 29m IX 2019
Götterdämmerung
Gutrune/ 3. Norn
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Cassiers
IX 2019
Ne 08, Ne 22m IX 2019
Die Walküre
Ortlinde
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Cassiers
IX 2019
So 07, So 21 IX 2019
Das Rheingold
Freia
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Cassiers
I-II 2019
Ne 27 I 2019
Ne 03, So 16, Ne 24 II 2019
Elektra
4. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Chéreau
XII 2018-I 2019
14, Út 18, 21, So 22m, Čt 27, So 29 XII 2018
05, Ne 06m, So 12 I 2019
Hänsel und Gretel
Gertrud
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Moulds / Guggeis
R: Freyer
XI 2018
Ne 04+, St 07, So 10, St 14, Ne 18, 23, Čt 29 XI 2018
Elektra
4. Magd
Teatro alla Scala, Milano
D: Dohnányi
R: Chéreau, McClintock
IX-X 2018
So 22, 28, Ne 30 IX 2018
St 03, So 06 X 2018
Der Freischütz
Agathe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Guggeis
R: Thalheimer
IV 2018
Ne 08, St 11, So 14, 20, Ne 22 IV 2018
The Turn of the Screw
Miss Jessel
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Cohen
R: Guth
I 2018
12, Ne 14, 19 I 2018
Ariadne auf Naxos
Ariadne
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Kim
R: Neuenfels
XII 2017-I 2018
22, St 27, So 30 XII 2017
06, St 17 I 2018
La Bohème
Musetta
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Salemkour
R: Hume
XII 2017
08, Po 11, Út 12, So 23m, So 23, Po 25m, Po 25, 29m, 29 XII 2017
Hänsel und GretelPremiéra
Gertrud
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Freyer
III 2017
So 04, Čt 09, So 11, So 18 III 2017
Ariadne auf Naxos
Ariadne
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Kim
R: Neuenfels
XII 2016-II 2017
09, Čt 15, So 17, St 21, Po 26, St 28 XII 2016
11, St 15, 24 II 2017
La bohème
Musetta
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Shani / Hindoyan
R: Hume
X-XI 2016
Ne 23, St 26, So 29 X 2016
Út 01, 04 XI 2016
ElektraPremiéra
4. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Chéreau, Huguet