Anton Keremidtchiev, baritonas

Anton Keremidtchiev
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Spal 2019
Wed 09, Thu 10, Fri 11, Sat 12, Sun 13 Spal 2019
Rigoletto
Rigoletto/ Count Monterone
Opera Hong Kong
Cultural Centre
Grand Theatre
C: Olmi
P: Maestrini
Vas 2019
Fri 08 Vas 2019
Fidelio
Don Pizarro
Nationaltheater, Mannheim
C: Wengeroth
P: Vontobel
Gruod 2018-Vas 2019
Sat 08, Fri 14, Sat 22 Gruod 2018
27 Saus 2019
Sun 17, Thu 28 Vas 2019
Luisa MillerPremiere
Miller
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
C: Jones
P: Joly
Gruod 2018
Wed 05 Gruod 2018
Macbeth
Macbeth
National Theatre Prague, Praha
C: Štrunc / Šedivý
P: Čičvák
Lapkr 2018-Bal 2019
Sun 04, Sun 11, Sat 24 Lapkr 2018
Fri 21, Wed 26 Gruod 2018
06, Thu 17 Saus 2019
Fri 01, Sat 23 Vas 2019
Sat 16, Sat 30 Kov 2019
Sun 14 Bal 2019
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Theater Bonn
Opernhaus
C: Kaftan / Helfricht
P: Marelli
Rugs-Gruod 2018
Thu 06, Sun 16, Sat 22, Thu 27, Sat 29 Rugs 2018
Wed 03, Sun 07, Fri 12, Wed 31 Spal 2018
Sat 03, Sun 11 Lapkr 2018
Sun 02 Gruod 2018
RigolettoPremiere
Rigoletto
Theater Hof
C: Gugerbauer
P: Krause
Fidelio
Don Pizzaro
Angers Nantes Opéra
C: Pehk
P: Miesch,
Lapkr 2017
Wed 15, Thu 16 Lapkr 2017
Requiem
Bass
Heidelberg
Kongresshaus Stadthalle
C: Grandy
Lapkr 2017
Wed 01, Sat 04, Tue 07, Sat 11, Tue 14, Fri 17 Lapkr 2017
GötterdämmerungPremiere
Gunther
New National Theatre Tokyo
C: Iimori
P: Friedrich
Rugs 2017-Geg 2018
Sun 24 Rugs 2017
Sat 21 Spal 2017
14 Saus 2018
Sat 24 Kov 2018
Mon 21 Geg 2018
Götterdämmerung
Gunther
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
C: Joel
P: Laufenberg
Rugs 2017-Vas 2018
Fri 22 Rugs 2017
Sat 21 Spal 2017
12 Saus 2018
Sun 25 Vas 2018
Rigoletto
Rigoletto
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Leginus
P: Schüler
Geg 2017
Sun 21, Tue 23, Wed 24, Thu 25, Fri 26, Sat 27, Sun 28 Geg 2017
SalomePremiere
Jochanaan
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Neuhold
P: Pizzi
Kov 2017
Wed 15, Fri 17, Sun 19, Tue 21 Kov 2017
Fidelio
Don Pizzaro
Opéra de Rennes
C: Llewellyn / Pehk
P: Miesch
Saus-Vas 2017
Sat 28 Saus 2017
Wed 01, Thu 02, Fri 03, Sat 04 Vas 2017
OtelloPremiere
Iago
HNK Ivana pl Zajca Rijeka
HNK Zajc
C: Matvejeff / Olivieri
P: Blažević
Gruod 2016-Geg 2017
Fri 02 Gruod 2016
04 Saus 2017
Thu 16 Vas 2017
Fri 14 Bal 2017
Fri 12 Geg 2017
Macbeth
Macbeth
National Theatre Prague, Praha
C: Šedivý / Štrunc
P: Čičvák
Spal 2016-Birz 2017
Sat 01 Spal 2016
20 Saus 2017
Tue 14 Vas 2017
Sat 22 Bal 2017
Fri 23 Birz 2017
Rigoletto
Rigoletto
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Leginus
P: Schüler
Rugs 2016-Birz 2017
Sat 10, Sat 17, Fri 23 Rugs 2016
Sun 02, Sun 16, Fri 28 Spal 2016
10, Sat 17, Thu 22 Birz 2017
La traviata
Giorgio Germont
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
C: Musca
P: Brieger
Geg-Birz 2016
Fri 20, Sun 22 Geg 2016
Tue 07, Sun 26 Birz 2016
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Haider / Leginus
P: Chudovský
Spal 2015-Saus 2016
Sat 24 Spal 2015
Sun 01, Sun 15, Tue 17, Sat 21 Lapkr 2015
Wed 09, Sat 19, Fri 25, Sun 27 Gruod 2015
07, Fri 15 Saus 2016
RigolettoPremiere
Rigoletto
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
C: Prior / Ward / Hein / Menskes
P: Strassberger
Rugs 2015-Birz 2016
Thu 03, Sat 26 Rugs 2015
Tue 24 Lapkr 2015
Thu 17 Gruod 2015
14 Saus 2016
Sun 21 Vas 2016
Wed 13 Bal 2016
Thu 19 Geg 2016
Wed 15 Birz 2016
Macbeth
Macbeth
State Opera, Praha
State Operahouse
C: Štrunc / Šedivý
P: Čičvák
Liep 2015
Sat 18, Sun 19 Liep 2015
Manon Lescaut
Sergeant Lescaut
Herrenchiemsee Festspiele
Spiegelsaal
C: Biagioni
Birz 2015
Fri 19 Birz 2015
Macbeth
Macbeth
National Theatre Prague, Litomysl
Litomysl Castle
Inner courtyard
C: Štrunc
P: Čičvák
Birz 2015
Thu 11, Sat 13, Fri 19, Tue 23, Fri 26 Birz 2015
MacbethPremiere
Macbeth
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Štrunc / Šedivý
P: Čičvák
Geg 2015
Wed 13, Fri 15, Sun 17, Tue 19 Geg 2015
Lohengrin
Friedrich von Telramund
Opéra de Rouen Normandie
Théâtre des Arts
C: Piehlmayer
P: Wagner
Saus-Vas 2015
Sat 31 Saus 2015
Mon 02, Wed 04, Fri 06 Vas 2015
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Opéra de Rennes
C: Piehlmayer
P: Wagner
Spal-Lapkr 2014
Fri 17, Fri 31 Spal 2014
Wed 12 Lapkr 2014
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Kyzlink
P: Pountney
Kov 2014
Wed 12, Sat 15, Tue 18, Fri 21, Mon 24 Kov 2014
Die tote StadtPremiere
Frank/ Fritz
New National Theatre Tokyo
C: Kyzlink
P: Holten
Spal 2013-Birz 2014
Sun 20, Fri 25, Thu 31 Spal 2013
Sun 03, Wed 06, Sun 10, Sat 23, Tue 26, Fri 29 Lapkr 2013
Sun 22, Sun 29 Gruod 2013
12 Saus 2014
Sun 02 Vas 2014
Sun 15 Birz 2014
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Theater Basel
C: Kober / Betta
P: Nemirova
Rugs 2013-Geg 2014
Sat 28 Rugs 2013
Wed 02, Sat 05, Fri 11, Sun 20, Thu 24, Sun 27, Wed 30 Spal 2013
Sun 10 Lapkr 2013
Fri 13, Fri 20 Gruod 2013
21 Saus 2014
Sat 24, Fri 30 Geg 2014
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Oper Graz
Opernhaus
C: Salemkour / Burkert / Kaftan
P: Erath
Rugs-Gruod 2013
Fri 13 Rugs 2013
Sat 19 Spal 2013
Sat 16 Lapkr 2013
Thu 05 Gruod 2013
Lohengrin
Friedrich of Telramund
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Leginus / Haider
P: Žagars
Geg-Birz 2013
Fri 24, Sat 25, Fri 31 Geg 2013
Sat 15 Birz 2013
LohengrinPremiere
Friedrich of Telramund
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Paternostro
P: Žagars
Vas-Kov 2013
Thu 28 Vas 2013
Wed 06, Tue 12, Sun 17, Wed 20 Kov 2013
Rigoletto
Rigoletto
Volksoper Wien
C: Dovico
P: Langridge
Saus-Birz 2013
Sat 12 Saus 2013
Sun 31 Kov 2013
Sun 12 Geg 2013
Sat 01 Birz 2013
Lohengrin
Telramund
Theater Freiburg
C: Bollon
P: Hilbrich
Rugs-Gruod 2012
Sat 22, Wed 26, Sat 29 Rugs 2012
Tue 02, Sat 06, Fri 19, Fri 26 Spal 2012
Fri 23 Lapkr 2012
Sat 15 Gruod 2012
Wilhelm Tell
Guillaume Tell
Pfalztheater Kaiserslautern
C: Sandner
P: Häberli
Geg-Birz 2012
Thu 31 Geg 2012
Sun 03 Birz 2012
Parsifal
Klingsor
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Kov-Bal 2012
Fri 30 Kov 2012
Fri 06, Sat 14 Bal 2012
Parsifal
Klingsor
HNK Zagreb
C: Britvić
P: Schildknecht
Kov 2012
Mon 19, Thu 22, Sun 25 Kov 2012
Macbeth
Macbeth
Deutsche Oper Berlin
C: Repušić
P: Carsen
Saus-Vas 2012
Sun 29, Tue 31 Saus 2012
Fri 03 Vas 2012
LohengrinConcert performance
Friedrich von Telramund
Opéra de Toulon
Théâtre Municipal
C: Carella
P: Andrau
Rugs-Spal 2011
Sat 17, Mon 19, Tue 20, Thu 22, Wed 28 Rugs 2011
Fri 07, Wed 12, Tue 18, Thu 20 Spal 2011
Carmen
Escamillo
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Tikka
P: Bernard
Birz-Liep 2011
Sun 12, Thu 16, Sun 19, Tue 21, Fri 24, Tue 28, Thu 30 Birz 2011
Sun 03 Liep 2011
Macbeth
Macbeth
Deutsche Oper Berlin
C: Benini
P: Carsen
Bal 2011
Thu 21 Bal 2011
Concert
Bass
Konzerthaus Berlin
C: Bruns
Bal 2011
Sun 17, Fri 22 Bal 2011
Parsifal
Amfortas
Hungarian State Opera, Budapest
C: Kovács
P: Mikó
Kov 2011
Fri 18, Sun 20 Kov 2011
Tristan und Isolde
Kurwenal
Leipzig Opera, Hong Kong
Hong Kong Cultural Centre
Grand Theatre
C: the
P: Decker
Saus-Vas 2011
Thu 20, Sun 23, Fri 28 Saus 2011
Sun 13, Fri 18 Vas 2011
Fidelio
Don Pizarro
Komische Oper Berlin
C: Hoff
P: Peter
Saus 2011
Sun 09, Sat 15 Saus 2011
Tristan und Isolde
Kurwenal
Oper Leipzig
Opernhaus
C: Kober
P: Decker
Spal-Gruod 2010
Tue 05, Sun 10, Fri 15, Tue 26, Sat 30 Spal 2010
Sat 06, Fri 12, Mon 29 Lapkr 2010
Mon 20, Tue 28 Gruod 2010
La traviata
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Barbacini / Lange / Rademacher / Clair
P: Neuenfels
Bal-Liep 2010
Sun 25 Bal 2010
Sat 01, Wed 05, Sun 09, Fri 14, Thu 20, Sun 23, Fri 28 Geg 2010
Sun 27 Birz 2010
Wed 07, Sat 17 Liep 2010
FidelioPremiere
Don Pizarro
Komische Oper Berlin
C: Clair
P: Peter
Vas-Geg 2010
Sun 14, Thu 25 Vas 2010
Fri 05, Fri 12 Kov 2010
Fri 02, Sat 17, Fri 30 Bal 2010
Sat 08, Thu 13, Fri 21, Sat 29 Geg 2010
La traviata
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Clair / Barbacini
P: Neuenfels
Gruod 2009-Geg 2010
Sun 06, Sun 13 Gruod 2009
10 Saus 2010
Sun 14 Kov 2010
Fri 02, Sun 18 Bal 2010
Sun 16 Geg 2010
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Theater Dortmund
Opernhaus
C: Steen / Wycik
P: Mielitz
Lapkr-Gruod 2009
Thu 05, Sat 07, Thu 12, Sat 14, Thu 19, Sat 21, Thu 26 Lapkr 2009
Thu 03, Fri 11, Wed 16 Gruod 2009
Carmen
Escamillo
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Hold-Garrido
P: Bernard
Rugs 2009-Birz 2010
Sat 26 Rugs 2009
Sun 04, Tue 13, Sun 18 Spal 2009
Sat 14, Thu 26 Lapkr 2009
Thu 17, Sat 26 Gruod 2009
02, Sat 16 Saus 2010
Fri 12, Fri 19 Vas 2010
Fri 02, Sun 18 Bal 2010
Wed 09 Birz 2010
AidaPremiere
Amonasro
Theater Kiel
Opernhaus
C: Fritzsch
P: Schwarz
Rugs 2009
Sun 20, Sat 26 Rugs 2009
Aida
Amonasro
Theater Münster
C: Ventura
P: Berndt
Geg 2009
Tue 26, Thu 28 Geg 2009
Parsifal
Klingsor
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Geg 2009
Sun 24, Sat 30 Geg 2009
LohengrinPremiere
Der Heerrufer des Königs
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Saus-Geg 2009
Sun 25 Saus 2009
Sun 01, Sun 08, Sat 21 Kov 2009
Sun 03 Geg 2009
Tristan und Isolde
Kurwenal
Oper Leipzig
Opernhaus
C: Kober
P: Decker
Lapkr 2008-Liep 2009
Sun 23, Wed 26, Sat 29 Lapkr 2008
Fri 05, Tue 16, Sat 20, Mon 29 Gruod 2008
05, Fri 16, Sat 24 Saus 2009
Mon 06, Sat 11, Sat 25 Bal 2009
Tue 12, Sat 16, Thu 28 Geg 2009
Sun 14, Tue 23 Birz 2009
Wed 01, Wed 08, Thu 16 Liep 2009
La traviataPremiere
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Clair / Barbacini
P: Neuenfels
Geg 2008
Sun 25, Sat 31 Geg 2008
Parsifal
Klingsor
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Kov-Birz 2008
Sat 29 Kov 2008
Fri 04, Fri 11, Thu 17, Sun 20 Bal 2008
Wed 21 Geg 2008
Wed 04, Sun 08, Fri 20 Birz 2008
Tristan und IsoldePremiere
Kurwenal
Theater Münster
Großes Haus
C: Ventura
P: Quetes
Spal 2007
Sat 06, Tue 09, Sat 13, Fri 19, Wed 24 Spal 2007
Aida
Amonasro
Theater Münster
Großes Haus
C: Ventura
P: Berndt
Rugs 2007-Geg 2008
Sat 22, Fri 28, Sun 30 Rugs 2007
Fri 05, Wed 17, Sun 28 Spal 2007
Thu 01, Tue 06, Wed 28 Lapkr 2007
22 Vas 2008
Sat 22 Kov 2008
Thu 17, Sat 26 Bal 2008
Fri 02 Geg 2008
Luisa MillerPremiere
Miller
Theater Bielefeld
Stadttheater
C: Kuhn
P: Malkowsky
Birz-Liep 2007
Sat 23, Fri 29 Birz 2007
Sat 07 Liep 2007
Luisa Miller
Miller
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
Grosses Haus
C: Hoff
P: Wiegand
Kov-Bal 2007
Fri 02, Tue 06, Mon 12, Mon 19 Kov 2007
Sun 01, Fri 06, Fri 13 Bal 2007
La traviata
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Poschner
P: Kupfer
Spal-Lapkr 2006
Sat 07, Sun 15, Sat 21 Spal 2006
Sat 11, Sat 18 Lapkr 2006
Madame Butterfly
Sharpless
Komische Oper Berlin

P: Bieito
Rugs 2006-Saus 2007
Sun 10, Sun 17, Sat 30 Rugs 2006
Sun 15, Sun 29 Spal 2006
Sat 18, Sat 25 Lapkr 2006
Tue 26 Gruod 2006
28 Saus 2007
LohengrinPremiere
Friedrich von Telramund
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher
P: Orlowsky
Geg-Liep 2006
Wed 31 Geg 2006
Mon 05, Wed 14, Wed 21, Wed 28 Birz 2006
Mon 17 Liep 2006
La traviata
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Poschner
P: Kupfer
Birz-Liep 2005
Sun 26, Thu 30 Birz 2005
Sat 02, Sun 03, Thu 07, Sat 09, Sun 10, Thu 14, Fri 15, Sun 17 Liep 2005
Tristan und Isolde
Kurwenal
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Carignani
P: Nel
Lapkr 2004-Liep 2005
Fri 26 Lapkr 2004
Mon 06, Mon 13, Sat 18 Gruod 2004
18, Fri 24 Birz 2005
Sat 02, Tue 05 Liep 2005
La traviata
Georges Germont
Komische Oper Berlin
C: Petrenko
P: Kupfer
Spal 2004-Saus 2005
Sat 30 Spal 2004
Sun 07, Sat 13, Sun 21 Lapkr 2004
Sat 11, Sat 25 Gruod 2004
30 Saus 2005
Tristan und IsoldePremiere
Kurwenal
Oper Halle
C: Weise
P: Kollo
Rugs 2004-Saus 2005
Sat 04, Sun 19, Sat 25 Rugs 2004
Sun 17 Spal 2004
Sat 06 Lapkr 2004
Sun 26 Gruod 2004
15, Sun 30 Saus 2005
Tristan und IsoldePremiere
Kurwenal
Theater Lübeck
C: Brogli-Sacher
P: Orlowsky
Saus-Bal 2004
Sat 24 Saus 2004
Fri 05, Sat 13, Fri 19, Sun 28 Kov 2004
Sat 10, Sun 18, Fri 23 Bal 2004
Gustavo III
Ankastrom
Staatstheater Darmstadt
C: Blunier / Grüneis
P: Pilavachi
Spal 2003
Sun 12 Spal 2003
Salome
Jochanaan
Staatstheater Darmstadt
C: Blunier
P: Meyer-Oertel
Lapkr-Gruod 2002
Thu 14, Sat 16 Lapkr 2002
Sun 01, Sun 01, Mon 16, Mon 16, Sat 21, Sat 21, Fri 27, Fri 27, Mon 30 Gruod 2002
Hänsel und Gretel
Peter
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Drewanz / Debus
P: Homoki, Tichonov
Vas-Geg 2002
Sun 10, Wed 13, Wed 27 Vas 2002
Sat 09, Fri 15 Kov 2002
Mon 01, Sun 14, Fri 26 Bal 2002
Sun 12, Thu 30 Geg 2002
LohengrinPremiere
Heerrufer
Staatstheater Darmstadt
C: Blunier
P: Broadhurst
Lapkr 2001-Bal 2002
Sat 10 Lapkr 2001
27 Saus 2002
Sun 03, Fri 15, Thu 21 Vas 2002
Tue 12, Tue 19 Kov 2002
Fri 12 Bal 2002
Les Pêcheurs de perlesConcert performance
Zurga
Staatstheater Darmstadt
C: Grüneis
Rugs 2001-Geg 2002
Sat 22 Rugs 2001
05, Sat 19 Saus 2002
Fri 01, Sun 17 Vas 2002
Sat 02, Sun 17, Sun 24 Kov 2002
Sun 07, Sun 28 Bal 2002
Fri 24 Geg 2002
Cavalleria rusticanaPremiere
Alfio
Staatstheater Darmstadt
C: Blunier
P: Meyer-Oertel