Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Cornelia Zink, sopran

Cornelia Zink
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
II-VI 2020
sob 01, nie 09, nie 16m, czw 20 II 2020
nie 01m, pią 06 III 2020
sob 04x, sob 11x, wto 28x IV 2020
nie 03x V 2020
nie 21x VI 2020
Der Bettelstudent
Laura
Stadttheater Bremerhaven
Grosses Haus
D: Brüsch
R: Ecker
XII 2019-II 2020
sob 21, pon 23, pią 27 XII 2019
06 I 2020
sob 01 II 2020
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Rohde
R: Blum(original)
VII 2019
sob 06, śro 10, pią 12, nie 14 VII 2019
Liliom
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Brandstätter
R: Köpplinger
IV 2019
śro 03, czw 04, sob 06, nie 07 IV 2019
Die FledermausPremiere
Adele
Classionata Solothurn
Rythalle
D: Spörri
R: Tschiedl
XII 2018-II 2019
pią 21, wto 25, pon 31 XII 2018
04, sob 12, śro 16, nie 27 I 2019
pią 22 II 2019
La bohème
Musetta
Nationaltheater Mannheim
D: Soddy / Wengenroth
R: Meyer-Oertel
XII 2018-I 2019
nie 02, nie 16, nie 23, sob 29 XII 2018
13 I 2019
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
IX-XII 2018
nie 23, sob 29 IX 2018
sob 13, nie 21 X 2018
nie 04, czw 22 XI 2018
sob 08 XII 2018
Werther
Sophie
Nationaltheater Mannheim
D: Wengenroth
R: Mouchtar-Samorai
IX-XII 2018
pią 21-, nie 30m IX 2018
pią 19, pią 26 X 2018
pią 16, sob 24, czw 29 XI 2018
śro 05, pią 14, sob 22, śro 26, nie 30m XII 2018
La Cenerentola
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper, Plaßwich
VI-VII 2018
sob 02, czw 07, nie 17, pią 22 VI 2018
nie 15, pon 23 VII 2018
Die Zauberflöte
Pamina
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners / Toogood
R: Schloemer
II-V 2018
sob 03, pią 09, nie 25 II 2018
nie 25 III 2018
sob 07 IV 2018
sob 12 V 2018
Hercules
Iole
Nationaltheater Mannheim
D: Forck
R: Lowery
XII 2017-I 2018
czw 21, pon 25, czw 28 XII 2017
06, pią 19, nie 28 I 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
XI 2017-IV 2018
śro 01, sob 04, nie 12 XI 2017
nie 03, sob 16, nie 17 XII 2017
03, śro 10 I 2018
pią 16, pią 23 II 2018
sob 10, śro 28 III 2018
nie 08 IV 2018
AschenputtelPremiere
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper
IX 2017-I 2018
nie 17 IX 2017
czw 12, nie 15 X 2017
czw 23 XI 2017
sob 30 XII 2017
05 I 2018
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Jenny
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners
R: Dietz
VII 2017
pią 07, sob 08, czw 13, pią 14, sob 15, czw 20, pią 21, sob 22, czw 27, pią 28, sob 29 VII 2017
Der VogelhändlerPremiere
Kurfürstin Marie
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Prießnitz / Fruhmann
R: Köhler
II-IV 2017
czw 16 II 2017
czw 02, nie 05, sob 11, pią 17 III 2017
pią 07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Burns
R: Davids
I-V 2017
sob 28, nie 29m I 2017
sob 04, nie 05m III 2017
śro 10 V 2017
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Oper Leipzig
Musikalische Komödie
D: Engeli
R: Vogel
XI 2016
pią 18, nie 20, wto 22, czw 24, sob 26 XI 2016
Così fan tutte
Despina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Ptashnikov
R: Tambosi
XI 2016
pią 04, nie 06, wto 08, pią 11, śro 16, czw 17, sob 19 XI 2016
LiliomWorld premiere
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Brandstätter
R: Köpplinger
V-VII 2016
nie 22, nie 29 V 2016
sob 11, pią 17 VI 2016
czw 07 VII 2016
Geschichten aus dem Wiener WaldPremiere
Marianne
Komische Oper Berlin
D: Vestmann
R: Zadara
IV 2016
sob 23 IV 2016
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2015-I 2016
czw 17, sob 19, nie 20, wto 22, śro 23, nie 27, pon 28, śro 30, czw 31 XII 2015
02, nie 03 I 2016
CandidePremiere
Cunegonde
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Comin
R: Cooper
X 2015-I 2016
sob 24, śro 28 X 2015
sob 07, nie 15, wto 17 XI 2015
sob 05 XII 2015
06, nie 10m I 2016
CandidePremiere
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Kamensek
R: Davids
IX-XI 2015
nie 27 IX 2015
nie 11, pią 30 X 2015
pią 13 XI 2015
Peer Gynt
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
V-VI 2015
pią 22, nie 24, sob 30 V 2015
nie 07, wto 09, sob 13 VI 2015
Peer GyntPremiere
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
II-V 2015
śro 18 II 2015
nie 08m, pią 20 III 2015
sob 18 IV 2015
nie 03 V 2015
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schüler
II 2015
sob 07 II 2015
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2015
pią 16, nie 18m I 2015
La traviata
Violetta
Brandenburger Theater
D: Christ
R: Schweigkofler
XII 2014-I 2015
śro 10, pią 12, pon 22 XII 2014
04, pią 09 I 2015
Des Kaisers neue Kleider
Culifinda
Komische Oper Berlin
D: Sandner
R: Steier
X 2014-V 2015
wto 07 X 2014
pią 14 XI 2014
śro 17, sob 20 XII 2014
29 I 2015
nie 01 III 2015
sob 04 IV 2015
nie 10m, pią 15 V 2015
Carmen
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann / Hentschel
R: Oldag
X 2014-IV 2015
sob 04 X 2014
śro 12, nie 23m XI 2014
pią 26 XII 2014
11 II 2015
śro 18 III 2015
pon 06 IV 2015
La traviata
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schweigkofler
X-XII 2014
czw 02 X 2014
sob 01, nie 16 XI 2014
wto 02, nie 28m XII 2014
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX-X 2014
czw 25a, pon 29a IX 2014
wto 14a X 2014
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
III-VI 2014
sob 29 III 2014
wto 01, sob 19 IV 2014
wto 06 V 2014
sob 14, nie 22 VI 2014
La traviataPremiere
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schweigkofler
II-III 2014
nie 02 II 2014
sob 01m, nie 16m III 2014
Götterdämmerung
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-V 2014
sob 25 I 2014
wto 04 II 2014
śro 05, pią 14 III 2014
sob 03 V 2014
Peer GyntPremiere
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2013-II 2014
wto 31 XII 2013
01 I 2014
pią 07, sob 08, nie 09, wto 11, śro 12, czw 13, pią 14, sob 15 II 2014
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
XII 2013
czw 12, pon 16, sob 21m, sob 21 XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatsoper Hamburg
D: Carter
R: Beauvais
XII 2013
wto 03, nie 08a, wto 17, czw 26a XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
XI 2013-VI 2014
nie 03, sob 09, pią 15 XI 2013
nie 01, wto 10, nie 15, czw 19 XII 2013
01, pią 09, sob 31 V 2014
sob 28 VI 2014
Così fan tutte
Despina
Komische Oper Berlin
D: Nánási
R: Hermanis
X-XII 2013
nie 20 X 2013
czw 12 XII 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
X 2013-I 2014
pią 11, nie 13 X 2013
śro 06 XI 2013
czw 05, śro 25 XII 2013
19 I 2014
CarmenPremiere
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Oldag
IX-XII 2013
wto 17 IX 2013
sob 05 X 2013
śro 27 XI 2013
nie 22 XII 2013
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
VII-VIII 2013
czw 11, pią 12, sob 13, nie 14, czw 18, pią 19, sob 20, nie 21, śro 24, czw 25, pią 26, sob 27, nie 28 VII 2013
czw 01, pią 02, sob 03, nie 04, czw 08, pią 09, sob 10, nie 11, śro 14, czw 15, pią 16, sob 17, nie 18, pią 23, sob 24 VIII 2013
Der Bettelstudent
Laura
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Theimer / Fruhmann
R: Nürnberger
V 2013
pią 24c, nie 26c V 2013
Das RheingoldConcert performance
Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
V-VI 2013
śro 01 V 2013
nie 02 VI 2013
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2013
sob 30 III 2013
sob 06, nie 28 IV 2013
GötterdämmerungPremiere
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-II 2013
sob 26, nie 27, wto 29, śro 30 I 2013
pią 01, nie 03, wto 05, śro 06, pią 08, sob 09, nie 10m II 2013
Madame PompadourPremiere
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2013
sob 12, nie 13 I 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Brandenburger Theater
D: Möbius
R: Schüler
XII 2012-II 2013
wto 25, pią 28, nie 30 XII 2012
02 I 2013
sob 09, wto 12, pią 15 II 2013
Die Fledermaus
Adele
Staatsoper Hamburg
D: Soddy / Eschwé
R: Hollmann
XII 2012-IV 2013
sob 22 XII 2012
16 III 2013
wto 30 IV 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
XII 2012
czw 06, pią 14, pią 28 XII 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
XI-XII 2012
czw 22 XI 2012
nie 09, wto 18, nie 23, wto 25 XII 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X-XII 2012
wto 30 X 2012
pon 10, pon 17 XII 2012
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
X 2012-IV 2013
sob 27 X 2012
nie 18m XI 2012
nie 16m, śro 26 XII 2012
18 I 2013
nie 24m III 2013
czw 11 IV 2013
Hoffmanns ErzählungenPremiere
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
X 2012
śro 10a, czw 11a X 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
D: Georgi
R: Tesch
IX 2012-II 2013
nie 23 IX 2012
wto 30 X 2012
pią 16 XI 2012
sob 29 XII 2012
23 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2012
nie 29m IV 2012
nie 20m V 2012
sob 16m VI 2012
Siegfried
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II 2012
śro 01a, nie 05a II 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Georgi
R: Tesch
X 2011-I 2012
czw 20, wto 25 X 2011
sob 19 XI 2011
śro 14, wto 27 XII 2011
26 I 2012
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Christ
R: Tesch
IX 2011-I 2012
sob 24, czw 29 IX 2011
śro 05, nie 23m X 2011
czw 03 XI 2011
śro 07, wto 20, sob 31 XII 2011
01 I 2012
Orpheus in der UnterweltPremiere
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-III 2012
nie 11 IX 2011
sob 29 X 2011
pią 09, czw 22 XII 2011
14 I 2012
śro 21 III 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX-XII 2011
pią 09, nie 18, wto 27 IX 2011
sob 15 X 2011
nie 06, pią 25 XI 2011
pią 30 XII 2011
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2011
sob 26m III 2011
sob 02m, nie 17m IV 2011
SiegfriedPremiere
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
II-VI 2011
śro 16 II 2011
czw 03 III 2011
sob 23 IV 2011
sob 07, nie 15m V 2011
pią 03, nie 19 VI 2011
Candide
Cunegonde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
XII 2010-II 2011
wto 28, śro 29, pią 31 XII 2010
01, nie 02 I 2011
wto 22, śro 23, pią 25, sob 26, nie 27m II 2011
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Piontek
X 2010-I 2011
sob 09, czw 14, sob 23 X 2010
śro 17 XI 2010
nie 12m XII 2010
15 I 2011
Jekyll und HydePremiere
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
IX-XII 2010
śro 15 IX 2010
sob 16 X 2010
pią 10 XII 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
VI-IX 2010
sob 19, nie 20, sob 26, nie 27 VI 2010
sob 03, nie 04, pią 09, pią 16, wto 27, śro 28 VII 2010
wto 03, sob 14, pią 20, pią 27 VIII 2010
pią 03, sob 04 IX 2010
Wiener Blut
No role
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
Sommerarena
D: Ostermann
R: Wallner
I-II 2010
sob 30, nie 31 I 2010
wto 02, śro 03, pią 05, sob 06, nie 07m, wto 09, śro 10, pią 12, sob 13, nie 14 II 2010
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ / Niemann
R: Piontek
XII 2009-VI 2010
sob 19, nie 27 XII 2009
15, śro 17 III 2010
sob 15 V 2010
pią 25 VI 2010
Die Welt auf dem MondPremiere
Flaminia
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Niemann / Wingrich
R: Tesch
XI 2009
pią 20, nie 22 XI 2009
Die Walküre
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
IX 2009-III 2010
śro 30 IX 2009
śro 21 X 2009
czw 05 XI 2009
sob 05 XII 2009
20 III 2010
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2009-VI 2010
śro 23 IX 2009
sob 10, pią 23 X 2009
wto 03, nie 29 XI 2009
czw 31 XII 2009
01 I 2010
nie 09 V 2010
wto 01 VI 2010
Anything Goes
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Bernard
R: Schneider
IX 2009-V 2010
sob 12, pią 18 IX 2009
nie 11 X 2009
sob 28 XI 2009
28 II 2010
śro 03, czw 25 III 2010
sob 22 V 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
III-IV 2009
czw 05 III 2009
sob 11 IV 2009
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
II-VI 2009
sob 07, nie 08 II 2009
sob 14 III 2009
czw 07 V 2009
pią 12 VI 2009
Anything GoesPremiere
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Schneider
XII 2008-III 2009
śro 31 XII 2008
01 I 2009
nie 08 III 2009
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Tesch
X-XII 2008
sob 04, sob 25, czw 30 X 2008
sob 08 XI 2008
pią 26 XII 2008
Die WalkürePremiere
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
XII 2007-II 2008
czw 20, sob 22 XII 2007
20 I 2008
śro 27 II 2008
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
XI 2007-IV 2008
pią 30 XI 2007
sob 15 XII 2007
12 I 2008
nie 16 III 2008
wto 15 IV 2008
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
X 2007-V 2008
sob 27 X 2007
21 II 2008
śro 21, wto 27 V 2008
Der Bettelstudent
Bronislawa
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2007-I 2008
sob 29 IX 2007
pią 12, nie 14 X 2007
sob 10, nie 18 XI 2007
wto 04, wto 25, sob 29 XII 2007
16 I 2008
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Lachnitt
II-IV 2007
sob 03, wto 06, śro 07, pią 09, sob 10, nie 11, pią 16, sob 17, nie 18 II 2007
sob 07, nie 08, czw 12, sob 14 IV 2007
Zar und ZimmermannPremiere
Marie
Staatstheater Cottbus
Theater am Bonnaskenplatz
D: Kubitz
R: Lachnitt
XII 2006-I 2007
czw 28, pią 29, sob 30, nie 31 XII 2006
01 I 2007
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XII 2006
pią 15c, nie 17c XII 2006
L'enfance du ChristConcert performance
Maria
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
XI-XII 2006
sob 04 XI 2006
śro 20, sob 23, pon 25 XII 2006
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
R: Schüler
X-XII 2006
nie 29 X 2006
sob 11 XI 2006
wto 12 XII 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
VII-VIII 2006
pią 14 VII 2006
nie 27 VIII 2006
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
IV-V 2006
sob 15, sob 29 IV 2006
pią 05, śro 10 V 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
II 2006
sob 18, nie 19, wto 21, śro 22, czw 23, pią 24, sob 25, pon 27, wto 28 II 2006
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XI-XII 2005
czw 10a, pon 21a, nie 27a XI 2005
pon 05a, wto 06a, wto 06m, śro 07a, wto 13a, wto 13m, sob 17m, pon 19a, pon 19m, śro 21a, pon 26a XII 2005
Der kleine Muck
Ein Mädchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Tesch
VII-VIII 2005
pią 15 VII 2005
nie 28 VIII 2005
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
VII-VIII 2005
pią 08, sob 09, pią 15, pią 22, wto 26, sob 30 VII 2005
wto 02, sob 06, nie 07, pią 12, nie 14, pią 19, pią 26 VIII 2005
Eva
Pepita Desirée Paquerette
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bozic
R: Prinsloo
IV-V 2005
sob 16, śro 27 IV 2005
pią 06 V 2005
Das Rheingold
Woglinde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Schüler
VII-VIII 2003
pią 11, sob 12, pią 18, nie 20, czw 24, nie 27, śro 30 VII 2003
sob 02, nie 03, czw 07, pią 08, śro 13, pią 15g, czw 21, nie 24m, sob 30 VIII 2003
Die Fledermaus
Adele
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Meyer
VII-VIII 2002
pią 12, sob 13, pią 19, nie 21, czw 25, pią 26, śro 31 VII 2002
sob 03, nie 04, pią 09, sob 10, śro 14, czw 22, nie 25m, czw 29 VIII 2002
Das Land des Lächelns
Mi
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Dale
VII-IX 2001
pią 13, sob 14, pią 20, nie 22, pią 27, sob 28 VII 2001
czw 02, nie 05, pią 10, sob 11, czw 16, czw 23, nie 26m, pią 31 VIII 2001
sob 01 IX 2001
Der VogelhändlerPremiere
Christel
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Fallheier