Cornelia Zink, sopran

Cornelia Zink
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
XII 2019-II 2020
Sat 21, Mon 23, Fri 27 XII 2019
06 I 2020
Sat 01 II 2020
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Rohde
R: Blum(original)
VII 2019
Sat 06, Wed 10, Fri 12, Sun 14 VII 2019
Liliom
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Brandstätter
R: Köpplinger
IV 2019
Wed 03, Thu 04, Sat 06, Sun 07 IV 2019
Die FledermausPremiere
Adele
Classionata Solothurn
Rythalle
D: Spörri
R: Tschiedl
XII 2018-II 2019
Fri 21, Tue 25, Mon 31 XII 2018
04, Sat 12, Wed 16, Sun 27 I 2019
Fri 22 II 2019
La bohème
Musetta
Nationaltheater Mannheim
D: Soddy / Wengenroth
R: Meyer-Oertel
XII 2018-I 2019
Sun 02, Sun 16, Sun 23, Sat 29 XII 2018
13 I 2019
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
IX-XII 2018
Sun 23, Sat 29 IX 2018
Sat 13, Sun 21 X 2018
Sun 04, Thu 22 XI 2018
Sat 08 XII 2018
Werther
Sophie
Nationaltheater Mannheim
D: Wengenroth
R: Mouchtar-Samorai
IX-XII 2018
Fri 21, Sun 30 IX 2018
Fri 19, Fri 26 X 2018
Fri 16, Sat 24, Thu 29 XI 2018
Wed 05, Fri 14, Sat 22, Wed 26, Sun 30 XII 2018
La Cenerentola
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper, Plaßwich
VI-VII 2018
Sat 02, Thu 07, Sun 17, Fri 22 VI 2018
Sun 15, Mon 23 VII 2018
Die Zauberflöte
Pamina
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners / Toogood
R: Schloemer
II-V 2018
Sat 03, Fri 09, Sun 25 II 2018
Sun 25 III 2018
Sat 07 IV 2018
Sat 12 V 2018
Hercules
Iole
Nationaltheater Mannheim
D: Forck
R: Lowery
XII 2017-I 2018
Thu 21, Mon 25, Thu 28 XII 2017
06, Fri 19, Sun 28 I 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
XI 2017-IV 2018
Wed 01, Sat 04, Sun 12 XI 2017
Sun 03, Sat 16, Sun 17 XII 2017
03, Wed 10 I 2018
Fri 16, Fri 23 II 2018
Sat 10, Wed 28 III 2018
Sun 08 IV 2018
AschenputtelPremiere
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper
IX 2017-I 2018
Sun 17 IX 2017
Thu 12, Sun 15 X 2017
Thu 23 XI 2017
Sat 30 XII 2017
05 I 2018
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Jenny
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners
R: Dietz
VII 2017
Fri 07, Sat 08, Thu 13, Fri 14, Sat 15, Thu 20, Fri 21, Sat 22, Thu 27, Fri 28, Sat 29 VII 2017
Der VogelhändlerPremiere
Kurfürstin Marie
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Prießnitz / Fruhmann
R: Köhler
II-IV 2017
Thu 16 II 2017
Thu 02, Sun 05, Sat 11, Fri 17 III 2017
Fri 07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Burns
R: Davids
I-V 2017
Sat 28, Sun 29 I 2017
Sat 04, Sun 05 III 2017
Wed 10 V 2017
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Oper Leipzig
Musikalische Komödie
D: Engeli
R: Vogel
XI 2016
Fri 18, Sun 20, Tue 22, Thu 24, Sat 26 XI 2016
Così fan tutte
Despina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Ptashnikov
R: Tambosi
XI 2016
Fri 04, Sun 06, Tue 08, Fri 11, Wed 16, Thu 17, Sat 19 XI 2016
LiliomWorld premiere
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Brandstätter
R: Köpplinger
V-VII 2016
Sun 22, Sun 29 V 2016
Sat 11, Fri 17 VI 2016
Thu 07 VII 2016
Geschichten aus dem Wiener WaldPremiere
Marianne
Komische Oper Berlin
D: Vestmann
R: Zadara
IV 2016
Sat 23 IV 2016
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2015-I 2016
Thu 17, Sat 19, Sun 20, Tue 22, Wed 23, Sun 27, Mon 28, Wed 30, Thu 31 XII 2015
02, Sun 03 I 2016
CandidePremiere
Cunegonde
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Comin
R: Cooper
X 2015-I 2016
Sat 24, Wed 28 X 2015
Sat 07, Sun 15, Tue 17 XI 2015
Sat 05 XII 2015
06, Sun 10 I 2016
CandidePremiere
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Kamensek
R: Davids
IX-XI 2015
Sun 27 IX 2015
Sun 11, Fri 30 X 2015
Fri 13 XI 2015
Peer Gynt
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
V-VI 2015
Fri 22, Sun 24, Sat 30 V 2015
Sun 07, Tue 09, Sat 13 VI 2015
Peer GyntPremiere
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
II-V 2015
Wed 18 II 2015
Sun 08, Fri 20 III 2015
Sat 18 IV 2015
Sun 03 V 2015
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schüler
II 2015
Sat 07 II 2015
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2015
Fri 16, Sun 18 I 2015
La traviata
Violetta
Brandenburger Theater
D: Christ
R: Schweigkofler
XII 2014-I 2015
Wed 10, Fri 12, Mon 22 XII 2014
04, Fri 09 I 2015
Des Kaisers neue Kleider
Culifinda
Komische Oper Berlin
D: Sandner
R: Steier
X 2014-V 2015
Tue 07 X 2014
Fri 14 XI 2014
Wed 17, Sat 20 XII 2014
29 I 2015
Sun 01 III 2015
Sat 04 IV 2015
Sun 10, Fri 15 V 2015
Carmen
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann / Hentschel
R: Oldag
X 2014-IV 2015
Sat 04 X 2014
Wed 12, Sun 23 XI 2014
Fri 26 XII 2014
11 II 2015
Wed 18 III 2015
Mon 06 IV 2015
La traviata
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schweigkofler
X-XII 2014
Thu 02 X 2014
Sat 01, Sun 16 XI 2014
Tue 02, Sun 28 XII 2014
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX-X 2014
Thu 25, Mon 29 IX 2014
Tue 14 X 2014
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
III-VI 2014
Sat 29 III 2014
Tue 01, Sat 19 IV 2014
Tue 06 V 2014
Sat 14, Sun 22 VI 2014
La traviataPremiere
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schweigkofler
II-III 2014
Sun 02 II 2014
Sat 01, Sun 16 III 2014
Götterdämmerung
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-V 2014
Sat 25 I 2014
Tue 04 II 2014
Wed 05, Fri 14 III 2014
Sat 03 V 2014
Peer GyntPremiere
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2013-II 2014
Tue 31 XII 2013
01 I 2014
Fri 07, Sat 08, Sun 09, Tue 11, Wed 12, Thu 13, Fri 14, Sat 15 II 2014
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
XII 2013
Thu 12, Mon 16, Sat 21, Sat 21 XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatsoper Hamburg
D: Carter
R: Beauvais
XII 2013
Tue 03, Sun 08, Tue 17, Thu 26 XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
XI 2013-VI 2014
Sun 03, Sat 09, Fri 15 XI 2013
Sun 01, Tue 10, Sun 15, Thu 19 XII 2013
01, Fri 09, Sat 31 V 2014
Sat 28 VI 2014
Così fan tutte
Despina
Komische Oper Berlin
D: Nánási
R: Hermanis
X-XII 2013
Sun 20 X 2013
Thu 12 XII 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
X 2013-I 2014
Fri 11, Sun 13 X 2013
Wed 06 XI 2013
Thu 05, Wed 25 XII 2013
19 I 2014
CarmenPremiere
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Oldag
IX-XII 2013
Tue 17 IX 2013
Sat 05 X 2013
Wed 27 XI 2013
Sun 22 XII 2013
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
VII-VIII 2013
Thu 11, Fri 12, Sat 13, Sun 14, Thu 18, Fri 19, Sat 20, Sun 21, Wed 24, Thu 25, Fri 26, Sat 27, Sun 28 VII 2013
Thu 01, Fri 02, Sat 03, Sun 04, Thu 08, Fri 09, Sat 10, Sun 11, Wed 14, Thu 15, Fri 16, Sat 17, Sun 18, Fri 23, Sat 24 VIII 2013
Der Bettelstudent
Laura
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Theimer / Fruhmann
R: Nürnberger
V 2013
Fri 24, Sun 26 V 2013
Das RheingoldConcert performance
Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
V-VI 2013
Wed 01 V 2013
Sun 02 VI 2013
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2013
Sat 30 III 2013
Sat 06, Sun 28 IV 2013
GötterdämmerungPremiere
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-II 2013
Sat 26, Sun 27, Tue 29, Wed 30 I 2013
Fri 01, Sun 03, Tue 05, Wed 06, Fri 08, Sat 09, Sun 10 II 2013
Madame PompadourPremiere
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2013
Sat 12, Sun 13 I 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Brandenburger Theater
D: Möbius
R: Schüler
XII 2012-II 2013
Tue 25, Fri 28, Sun 30 XII 2012
02 I 2013
Sat 09, Tue 12, Fri 15 II 2013
Die Fledermaus
Adele
Staatsoper Hamburg
D: Soddy / Eschwé
R: Hollmann
XII 2012-IV 2013
Sat 22 XII 2012
16 III 2013
Tue 30 IV 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
XII 2012
Thu 06, Fri 14, Fri 28 XII 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
XI-XII 2012
Thu 22 XI 2012
Sun 09, Tue 18, Sun 23, Tue 25 XII 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X-XII 2012
Tue 30 X 2012
Mon 10, Mon 17 XII 2012
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
X 2012-IV 2013
Sat 27 X 2012
Sun 18 XI 2012
Sun 16, Wed 26 XII 2012
18 I 2013
Sun 24 III 2013
Thu 11 IV 2013
Hoffmanns ErzählungenPremiere
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
X 2012
Wed 10, Thu 11 X 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
D: Georgi
R: Tesch
IX 2012-II 2013
Sun 23 IX 2012
Tue 30 X 2012
Fri 16 XI 2012
Sat 29 XII 2012
23 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2012
Sun 29 IV 2012
Sun 20 V 2012
Sat 16 VI 2012
Siegfried
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II 2012
Wed 01, Sun 05 II 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Georgi
R: Tesch
X 2011-I 2012
Thu 20, Tue 25 X 2011
Sat 19 XI 2011
Wed 14, Tue 27 XII 2011
26 I 2012
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Christ
R: Tesch
IX 2011-I 2012
Sat 24, Thu 29 IX 2011
Wed 05, Sun 23 X 2011
Thu 03 XI 2011
Wed 07, Tue 20, Sat 31 XII 2011
01 I 2012
Orpheus in der UnterweltPremiere
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-III 2012
Sun 11 IX 2011
Sat 29 X 2011
Fri 09, Thu 22 XII 2011
14 I 2012
Wed 21 III 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX-XII 2011
Fri 09, Sun 18, Tue 27 IX 2011
Sat 15 X 2011
Sun 06, Fri 25 XI 2011
Fri 30 XII 2011
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2011
Sat 26 III 2011
Sat 02, Sun 17 IV 2011
SiegfriedPremiere
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
II-VI 2011
Wed 16 II 2011
Thu 03 III 2011
Sat 23 IV 2011
Sat 07, Sun 15 V 2011
Fri 03, Sun 19 VI 2011
Candide
Cunegonde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
XII 2010-II 2011
Tue 28, Wed 29, Fri 31 XII 2010
01, Sun 02 I 2011
Tue 22, Wed 23, Fri 25, Sat 26, Sun 27 II 2011
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Piontek
X 2010-I 2011
Sat 09, Thu 14, Sat 23 X 2010
Wed 17 XI 2010
Sun 12 XII 2010
15 I 2011
Jekyll und HydePremiere
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
IX-XII 2010
Wed 15 IX 2010
Sat 16 X 2010
Fri 10 XII 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
VI-IX 2010
Sat 19, Sun 20, Sat 26, Sun 27 VI 2010
Sat 03, Sun 04, Fri 09, Fri 16, Tue 27, Wed 28 VII 2010
Tue 03, Sat 14, Fri 20, Fri 27 VIII 2010
Fri 03, Sat 04 IX 2010
Wiener Blut
No role
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
Sommerarena
D: Ostermann
R: Wallner
I-II 2010
Sat 30, Sun 31 I 2010
Tue 02, Wed 03, Fri 05, Sat 06, Sun 07, Tue 09, Wed 10, Fri 12, Sat 13, Sun 14 II 2010
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ / Niemann
R: Piontek
XII 2009-VI 2010
Sat 19, Sun 27 XII 2009
15, Wed 17 III 2010
Sat 15 V 2010
Fri 25 VI 2010
Die Welt auf dem MondPremiere
Flaminia
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Niemann / Wingrich
R: Tesch
XI 2009
Fri 20, Sun 22 XI 2009
Die Walküre
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
IX 2009-III 2010
Wed 30 IX 2009
Wed 21 X 2009
Thu 05 XI 2009
Sat 05 XII 2009
20 III 2010
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2009-VI 2010
Wed 23 IX 2009
Sat 10, Fri 23 X 2009
Tue 03, Sun 29 XI 2009
Thu 31 XII 2009
01 I 2010
Sun 09 V 2010
Tue 01 VI 2010
Anything Goes
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Bernard
R: Schneider
IX 2009-V 2010
Sat 12, Fri 18 IX 2009
Sun 11 X 2009
Sat 28 XI 2009
28 II 2010
Wed 03, Thu 25 III 2010
Sat 22 V 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
III-IV 2009
Thu 05 III 2009
Sat 11 IV 2009
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
II-VI 2009
Sat 07, Sun 08 II 2009
Sat 14 III 2009
Thu 07 V 2009
Fri 12 VI 2009
Anything GoesPremiere
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Schneider
XII 2008-III 2009
Wed 31 XII 2008
01 I 2009
Sun 08 III 2009
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Tesch
X-XII 2008
Sat 04, Sat 25, Thu 30 X 2008
Sat 08 XI 2008
Fri 26 XII 2008
Die WalkürePremiere
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
XII 2007-II 2008
Thu 20, Sat 22 XII 2007
20 I 2008
Wed 27 II 2008
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
XI 2007-IV 2008
Fri 30 XI 2007
Sat 15 XII 2007
12 I 2008
Sun 16 III 2008
Tue 15 IV 2008
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
X 2007-V 2008
Sat 27 X 2007
21 II 2008
Wed 21, Tue 27 V 2008
Der Bettelstudent
Bronislawa
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2007-I 2008
Sat 29 IX 2007
Fri 12, Sun 14 X 2007
Sat 10, Sun 18 XI 2007
Tue 04, Tue 25, Sat 29 XII 2007
16 I 2008
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Lachnitt
II-IV 2007
Sat 03, Tue 06, Wed 07, Fri 09, Sat 10, Sun 11, Fri 16, Sat 17, Sun 18 II 2007
Sat 07, Sun 08, Thu 12, Sat 14 IV 2007
Zar und ZimmermannPremiere
Marie
Staatstheater Cottbus
Theater am Bonnaskenplatz
D: Kubitz
R: Lachnitt
XII 2006-I 2007
Thu 28, Fri 29, Sat 30, Sun 31 XII 2006
01 I 2007
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XII 2006
Fri 15, Sun 17 XII 2006
L'enfance du ChristConcert performance
Maria
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
XI-XII 2006
Sat 04 XI 2006
Wed 20, Sat 23, Mon 25 XII 2006
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
R: Schüler
X-XII 2006
Sun 29 X 2006
Sat 11 XI 2006
Tue 12 XII 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
VII-VIII 2006
Fri 14 VII 2006
Sun 27 VIII 2006
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
IV-V 2006
Sat 15, Sat 29 IV 2006
Fri 05, Wed 10 V 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
II 2006
Sat 18, Sun 19, Tue 21, Wed 22, Thu 23, Fri 24, Sat 25, Mon 27, Tue 28 II 2006
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XI-XII 2005
Thu 10, Mon 21, Sun 27 XI 2005
Mon 05, Tue 06, Tue 06, Wed 07, Tue 13, Tue 13, Sat 17, Mon 19, Mon 19, Wed 21, Mon 26 XII 2005
Der kleine Muck
Ein Mädchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Tesch
VII-VIII 2005
Fri 15 VII 2005
Sun 28 VIII 2005
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
VII-VIII 2005
Fri 08, Sat 09, Fri 15, Fri 22, Tue 26, Sat 30 VII 2005
Tue 02, Sat 06, Sun 07, Fri 12, Sun 14, Fri 19, Fri 26 VIII 2005
Eva
Pepita Desirée Paquerette
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bozic
R: Prinsloo
IV-V 2005
Sat 16, Wed 27 IV 2005
Fri 06 V 2005
Das Rheingold
Woglinde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Schüler
VII-VIII 2003
Fri 11, Sat 12, Fri 18, Sun 20, Thu 24, Sun 27, Wed 30 VII 2003
Sat 02, Sun 03, Thu 07, Fri 08, Wed 13, Fri 15, Thu 21, Sun 24, Sat 30 VIII 2003
Die Fledermaus
Adele
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Meyer
VII-VIII 2002
Fri 12, Sat 13, Fri 19, Sun 21, Thu 25, Fri 26, Wed 31 VII 2002
Sat 03, Sun 04, Fri 09, Sat 10, Wed 14, Thu 22, Sun 25, Thu 29 VIII 2002
Das Land des Lächelns
Mi
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Dale
VII-IX 2001
Fri 13, Sat 14, Fri 20, Sun 22, Fri 27, Sat 28 VII 2001
Thu 02, Sun 05, Fri 10, Sat 11, Thu 16, Thu 23, Sun 26, Fri 31 VIII 2001
Sat 01 IX 2001
Der VogelhändlerPremiere
Christel
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Fallheier