Uzaiciniet dalīties ar piekļuvi
Jūs varat piešķirt piekļuvi lapas rediģēšanai. Uzaicinātā persona saņems saiti, lai iestatītu paroli, un varēs piekļūt jūsu lapai, izpildot norādījumus e-pasta ielūgumā.
Atcelt

Daniela Köhler, soprāns

Daniela Köhler
  • |
  • |
  • |
  • |
Informācija no operteātra
Datumi
Informācija no aģenta / mākslinieka
Tūres datumi
No / Līdz
Opera
Loma
Teātra kompānija / Atrašanās vieta
Izrāžu veidotāji
apr-mai 2021
17 apr 2021
08 mai 2021
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
mar-apr 2021
18, Sv 21, 24, Sv 28, 31 mar 2021
03 apr 2021
Der RosenkavalierPirmizrāde
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D.: Jurowski
Rež.: Kosky
sep-dec 2020
26, 30 sep 2020
03, Sv 18, Sv 25, 29 okt 2020
Sv 08, 26 nov 2020
Pk 11, Sv 27 dec 2020
TannhäuserPirmizrāde
Elisabeth
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D.: Netopil
Rež.: Dittrich
jūl-aug 2020
Pk 31 jūl 2020
12, Pk 21, 27 aug 2020
Siegfried cancelled
Brünnhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D.: Inkinen
Rež.: Schwarz
jūl-aug 2020
28 jūl 2020
Sv 09, 25 aug 2020
Die Walküre cancelled
Gerhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D.: Inkinen
Rež.: Schwarz
apr-mai 2020
11 apr 2020
Pk 22 mai 2020
Siegfried cancelled
Brünnhilde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D.: Calvo
Rež.: Hartmannshenn
feb 2020
12-, Pk 14, Sv 16m, 18, Pk 21, Sv 23m, 25, 27, Pk 28 feb 2020
La valquiria
Helmwige
Teatro Real de Madrid
D.: Heras-Casado
Rež.: Carsen, Klöter
jan-mai 2020
18 jan 2020
23 mai 2020
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
jan-mai 2020
16 jan 2020
21 mai 2020
Die Walküre
Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
dec 2019-apr 2020
Pk 20, Sv 22 dec 2019
04 mar 2020
11 apr 2020
Der Ring an einem Abend
Brünnhilde
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D.: Bäumer
Rež.: Raskopf
Fidelio
Leonore
Theater Chemnitz
D.: Calvo / Brenner / Sanguineti
Rež.: Lehmeier,
apr-mai 2019
13 apr 2019
04m mai 2019
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
apr-mai 2019
Sv 07 apr 2019
02m mai 2019
Die Walküre
Sieglinde/ Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
feb-jūl 2019
Sv 24 feb 2019
02c mar 2019
Sv 14c apr 2019
Sv 26c mai 2019
08c jūn 2019
Pk 05c jūl 2019
Der Ring an einem AbendPirmizrādeKoncertuzvedums
Brünnhilde
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D.: Jindra
Rež.: Krohn
jan-apr 2019
Sv 06, 12 jan 2019
Pk 26 apr 2019
Der Rosenkavalier
Leitmetzerin
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Kirchner
sep 2018-mai 2019
Sv 09, Sv 16 sep 2018
03, 27 okt 2018
03, 14 nov 2018
18, Sv 30 dec 2018
08 jan 2019
Pk 08 feb 2019
Sv 10 mar 2019
30 mai 2019
Der Ring an einem AbendPirmizrāde
Brünnhilde
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D.: Bäumer
Rež.: Raskopf
jūl 2018
Sv 22 jūl 2018
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D.: Petrenko
Rež.: Kriegenburg
jan 2018
Pk 19m, 22m jan 2018
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D.: Petrenko
Rež.: Kriegenburg
jan-mai 2018
Sv 07 jan 2018
12m apr 2018
Pk 11m mai 2018
Die Walküre
Sieglinde/ Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
feb 2017
Pk 10, 13, Pk 17 feb 2017
Elektra
4. Magd
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D.: Young
Rež.: Wernicke
nov-dec 2015
28m nov 2015
02m, 05m dec 2015
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D.: Petrenko
Rež.: Kriegenburg
mar-mai 2015
Sv 22m, 28m mar 2015
06, Sv 12m, 14, 29 apr 2015
07, Pk 29 mai 2015
Pinocchios AbenteuerPirmizrāde
3. Dorfbewohner
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D.: Vázquez
Rež.: Kerbel
jan-mai 2015
Sv 18m jan 2015
21m mar 2015
Pk 29m mai 2015
Die Walküre
Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D.: Schirmer
Rež.: Gilmore
jan-jūn 2015
10, 15, 24 jan 2015
Sv 01, 02, 26 mar 2015
01, Sv 05, Pk 10 apr 2015
Sv 03, 09, 14 mai 2015
03, Sv 07 jūn 2015
Der Vetter aus DingsdaPirmizrāde
Wilhelmine Kuhbrot
Oldenburgisches Staatstheater
Kleines Haus
D.: Bönisch
Rež.: Budde
okt-nov 2014
Pk 31 okt 2014
01 nov 2014
Die Zauberflöte
1. Dame
Daegu International Opera Festival
Opera House
D.: Willig
Rež.: Peters
sep-dec 2014
Sv 21m sep 2014
Pk 03m, Sv 12m okt 2014
Sv 09m nov 2014
Pk 19 dec 2014
Der Rosenkavalier
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D.: Brown
Rež.: Mentha
mai-jūn 2014
19, 22, Pk 23, Sv 25m, 27, 28, Pk 30, 31m mai 2014
03 jūn 2014
La Valquiria
Helmwige
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D.: Pons
Rež.: Carsen
sep-okt 2013
19, 21, 24, 26, 28 sep 2013
02, Pk 04, Sv 06m, 09, Pk 11, 16, 19 okt 2013
Der RosenkavalierPirmizrāde
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Stadttheater Klagenfurt
D.: Soddy
Rež.: Storman
jan-mai 2013
26, 31 jan 2013
13 feb 2013
02m, 12 mar 2013
11, 17, Pk 26 apr 2013
Sv 12, Sv 26 mai 2013
Die VestalinPirmizrāde
Julia
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D.: Willig
Rež.: Stiehl
okt 2012-jan 2013
11, Sv 14, Sv 21 okt 2012
05, Pk 14, 22, 27 dec 2012
05, Pk 18, 31 jan 2013
SalomePirmizrāde
Ein Sklave
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D.: Epple
Rež.: Schmidt
mar-jūn 2012
10, Pk 16, 21 mar 2012
28 apr 2012
Pk 11, 28 mai 2012
Sv 03, 12, 30 jūn 2012
Katja KabanovaPirmizrāde
Fekluscha/ Frau aus dem Volk
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D.: Dorsch
Rež.: Steier
dec 2010-mai 2011
23, Pk 31 dec 2010
16, 29 jan 2011
12 feb 2011
03 mar 2011
Sv 24 apr 2011
Sv 08 mai 2011
Die Piraten von PenzancePirmizrāde
Edith
Oldenburgisches Staatstheater
Halle 10 auf dem Fliegerhorst
D.: Weaver
Rež.: Schwalbach
dec 2010-jan 2011
Sv 05 dec 2010
02, 22 jan 2011
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D.: Bieringer / Bressan
Rež.: Peters
nov 2010-jan 2011
Sv 14, 27 nov 2010
16 dec 2010
08, 08 jan 2011
Hänsel und Gretel
Gertrud
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Wagner
Rež.: Thorwald
okt 2010-feb 2011
Sv 10, 16 okt 2010
13 nov 2010
02, Sv 12 dec 2010
13 feb 2011
Der Rosenkavalier
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Brown
Rež.: Mentha
jūl 2010
10, 21 jūl 2010
Der RosenkavalierPirmizrāde
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Brown
Rež.: Mentha
mar-apr 2010
20 mar 2010
10 apr 2010
Das Feuerwerk
Tante Berta
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Wagner
Rež.: Boysen
jan-mai 2010
16 jan 2010
02 feb 2010
Sv 07, Pk 19 mar 2010
24 mai 2010
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Bieringer
Rež.: Peters
okt-nov 2009
Sv 18 okt 2009
Pk 06, Sv 22 nov 2009
Johanna auf dem Scheiterhaufen
Margarethe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D.: Wagner
Rež.: Thorwald
okt 2009-jan 2010
14 okt 2009
Pk 27 nov 2009
15 dec 2009
15, 27 jan 2010
Cyrano de Bergerac
Schwester Marthe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Hochstenbach
Rež.: Thorwald
jūl 2009
11, 18, Pk 24 jūl 2009
Der Barbier von SevillaPirmizrāde
Marzelline
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Brown
Rež.: Mentha
apr-jūl 2009
25, 30 apr 2009
16, 23m mai 2009
Sv 14m, 24 jūn 2009
Pk 10 jūl 2009
Don CarloPirmizrāde
Gräfin von Aremberg
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Brown
Rež.: Tannenbaum
dec 2008-jūl 2009
20, Pk 26, 31 dec 2008
16 jan 2009
Sv 08m, Sv 08 feb 2009
25, Pk 27 mar 2009
04, 11m, 29 apr 2009
02, 06 mai 2009
Sv 07, Pk 12, 25 jūn 2009
16, Pk 17 jūl 2009
Das FeuerwerkPirmizrāde
Tante Berta
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Wagner
Rež.: Boysen
dec 2008-apr 2009
Sv 07, Sv 28 dec 2008
10 apr 2009
Die Walküre
Gerhilde
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Brown
Rež.: Krief
nov 2008-jan 2009
01, Sv 23 nov 2008
Sv 21 dec 2008
18 jan 2009
Die Frau ohne Schatten
Hüter der Schwelle des Tempels/ Stimme des Falken
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Bramall
Rež.: Tannenbaum
sep-okt 2008
Sv 28 sep 2008
Sv 05, Pk 17, 25 okt 2008
Cyrano de Bergerac
Schwester Marthe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Hochstenbach
Rež.: Thorwald
dec 2007-jan 2008
25 dec 2007
11 jan 2008
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Hochstenbach
Rež.: Peters
okt 2007-jūn 2008
27 okt 2007
01, Sv 11m nov 2007
22 dec 2007
28 jūn 2008
Die Frau ohne SchattenPirmizrāde
Ein Hüter der Schwelle des Tempels/ Die Stimme des Falken
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D.: Bramall
Rež.: Tannenbaum
Die Zauberflöte
Papagena
Opera Zuid
D.: Robinson
Rež.: Lawless,