Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Daniela Köhler, sopran

Daniela Köhler
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
IV-V 2021
sob 17 IV 2021
sob 08 V 2021
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
III-IV 2021
czw 18, nie 21, śro 24, nie 28, śro 31 III 2021
sob 03 IV 2021
Der RosenkavalierPremiere
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Jurowski
R: Kosky
IX-XII 2020
sob 26, śro 30 IX 2020
sob 03, nie 18, nie 25, czw 29 X 2020
nie 08, czw 26 XI 2020
pią 11, nie 27 XII 2020
TannhäuserPremiere
Elisabeth
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Netopil
R: Dittrich
VII-VIII 2020
pią 31 VII 2020
śro 12, pią 21, czw 27 VIII 2020
Siegfried cancelled
Brünnhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
VII-VIII 2020
wto 28 VII 2020
nie 09, wto 25 VIII 2020
Die Walküre cancelled
Gerhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
IV-V 2020
sob 11 IV 2020
pią 22 V 2020
Siegfried cancelled
Brünnhilde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo
R: Hartmannshenn
II 2020
śro 12-, pią 14, nie 16m, wto 18, pią 21, nie 23m, wto 25, czw 27, pią 28 II 2020
La valquiria
Helmwige
Teatro Real de Madrid
D: Heras-Casado
R: Carsen, Klöter
I-V 2020
sob 18 I 2020
sob 23 V 2020
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
I-V 2020
czw 16 I 2020
czw 21 V 2020
Die Walküre
Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
XII 2019-IV 2020
pią 20, nie 22 XII 2019
04 III 2020
sob 11 IV 2020
Der Ring an einem Abend
Brünnhilde
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Bäumer
R: Raskopf
Fidelio
Leonore
Theater Chemnitz
D: Calvo / Brenner / Sanguineti
R: Lehmeier,
IV-V 2019
sob 13 IV 2019
sob 04m V 2019
Siegfried
Brünnhilde
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
IV-V 2019
nie 07 IV 2019
czw 02m V 2019
Die Walküre
Sieglinde/ Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
II-VII 2019
nie 24 II 2019
sob 02c III 2019
nie 14c IV 2019
nie 26c V 2019
sob 08c VI 2019
pią 05c VII 2019
Der Ring an einem AbendPremiereConcert performance
Brünnhilde
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Jindra
R: Krohn
I-IV 2019
nie 06, sob 12 I 2019
pią 26 IV 2019
Der Rosenkavalier
Leitmetzerin
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Kirchner
IX 2018-V 2019
nie 09, nie 16 IX 2018
śro 03, sob 27 X 2018
sob 03, śro 14 XI 2018
wto 18, nie 30 XII 2018
08 I 2019
pią 08 II 2019
nie 10 III 2019
czw 30 V 2019
Der Ring an einem AbendPremiere
Brünnhilde
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Bäumer
R: Raskopf
VII 2018
nie 22 VII 2018
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Kriegenburg
I 2018
pią 19m, pon 22m I 2018
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Kriegenburg
I-V 2018
nie 07 I 2018
czw 12m IV 2018
pią 11m V 2018
Die Walküre
Sieglinde/ Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
II 2017
pią 10, pon 13, pią 17 II 2017
Elektra
4. Magd
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Young
R: Wernicke
XI-XII 2015
sob 28m XI 2015
śro 02m, sob 05m XII 2015
Die Walküre
Helmwige
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Kriegenburg
III-V 2015
nie 22m, sob 28m III 2015
pon 06, nie 12m, wto 14, śro 29 IV 2015
czw 07, pią 29 V 2015
Pinocchios AbenteuerPremiere
3. Dorfbewohner
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D: Vázquez
R: Kerbel
I-V 2015
nie 18m I 2015
sob 21m III 2015
pią 29m V 2015
Die Walküre
Helmwige
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
I-VI 2015
sob 10, czw 15, sob 24 I 2015
nie 01, pon 02, czw 26 III 2015
śro 01, nie 05, pią 10 IV 2015
nie 03, sob 09, czw 14 V 2015
śro 03, nie 07 VI 2015
Der Vetter aus DingsdaPremiere
Wilhelmine Kuhbrot
Oldenburgisches Staatstheater
Kleines Haus
D: Bönisch
R: Budde
X-XI 2014
pią 31 X 2014
sob 01 XI 2014
Die Zauberflöte
1. Dame
Daegu International Opera Festival
Opera House
D: Willig
R: Peters
IX-XII 2014
nie 21m IX 2014
pią 03m, nie 12m X 2014
nie 09m XI 2014
pią 19 XII 2014
Der Rosenkavalier
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D: Brown
R: Mentha
V-VI 2014
pon 19, czw 22, pią 23, nie 25m, wto 27, śro 28, pią 30, sob 31m V 2014
wto 03 VI 2014
La Valquiria
Helmwige
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Pons
R: Carsen
IX-X 2013
czw 19, sob 21, wto 24, czw 26, sob 28 IX 2013
śro 02, pią 04, nie 06m, śro 09, pią 11, śro 16, sob 19 X 2013
Der RosenkavalierPremiere
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Stadttheater Klagenfurt
D: Soddy
R: Storman
I-V 2013
sob 26, czw 31 I 2013
śro 13 II 2013
sob 02m, wto 12 III 2013
czw 11, śro 17, pią 26 IV 2013
nie 12, nie 26 V 2013
Die VestalinPremiere
Julia
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D: Willig
R: Stiehl
X 2012-I 2013
czw 11, nie 14, nie 21 X 2012
śro 05, pią 14, sob 22, czw 27 XII 2012
05, pią 18, czw 31 I 2013
SalomePremiere
Ein Sklave
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D: Epple
R: Schmidt
III-VI 2012
sob 10, pią 16, śro 21 III 2012
sob 28 IV 2012
pią 11, pon 28 V 2012
nie 03, wto 12, sob 30 VI 2012
Katja KabanovaPremiere
Fekluscha/ Frau aus dem Volk
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D: Dorsch
R: Steier
XII 2010-V 2011
czw 23, pią 31 XII 2010
16, sob 29 I 2011
sob 12 II 2011
czw 03 III 2011
nie 24 IV 2011
nie 08 V 2011
Die Piraten von PenzancePremiere
Edith
Oldenburgisches Staatstheater
Halle 10 auf dem Fliegerhorst
D: Weaver
R: Schwalbach
XII 2010-I 2011
nie 05 XII 2010
02, sob 22 I 2011
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D: Bieringer / Bressan
R: Peters
XI 2010-I 2011
nie 14, sob 27 XI 2010
czw 16 XII 2010
08, sob 08 I 2011
Hänsel und Gretel
Gertrud
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Wagner
R: Thorwald
X 2010-II 2011
nie 10, sob 16 X 2010
sob 13 XI 2010
czw 02, nie 12 XII 2010
13 II 2011
Der Rosenkavalier
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Brown
R: Mentha
VII 2010
sob 10, śro 21 VII 2010
Der RosenkavalierPremiere
Jungfer Marianne Leitmetzerin
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Brown
R: Mentha
III-IV 2010
sob 20 III 2010
sob 10 IV 2010
Das Feuerwerk
Tante Berta
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Wagner
R: Boysen
I-V 2010
sob 16 I 2010
wto 02 II 2010
nie 07, pią 19 III 2010
pon 24 V 2010
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Bieringer
R: Peters
X-XI 2009
nie 18 X 2009
pią 06, nie 22 XI 2009
Johanna auf dem Scheiterhaufen
Margarethe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
D: Wagner
R: Thorwald
X 2009-I 2010
śro 14 X 2009
pią 27 XI 2009
wto 15 XII 2009
15, śro 27 I 2010
Cyrano de Bergerac
Schwester Marthe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Hochstenbach
R: Thorwald
VII 2009
sob 11, sob 18, pią 24 VII 2009
Der Barbier von SevillaPremiere
Marzelline
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Brown
R: Mentha
IV-VII 2009
sob 25, czw 30 IV 2009
sob 16, sob 23m V 2009
nie 14m, śro 24 VI 2009
pią 10 VII 2009
Don CarloPremiere
Gräfin von Aremberg
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Brown
R: Tannenbaum
XII 2008-VII 2009
sob 20, pią 26, śro 31 XII 2008
16 I 2009
nie 08m, nie 08 II 2009
śro 25, pią 27 III 2009
sob 04, sob 11m, śro 29 IV 2009
sob 02, śro 06 V 2009
nie 07, pią 12, czw 25 VI 2009
czw 16, pią 17 VII 2009
Das FeuerwerkPremiere
Tante Berta
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Wagner
R: Boysen
XII 2008-IV 2009
nie 07, nie 28 XII 2008
10 IV 2009
Die Walküre
Gerhilde
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Brown
R: Krief
XI 2008-I 2009
sob 01, nie 23 XI 2008
nie 21 XII 2008
18 I 2009
Die Frau ohne Schatten
Hüter der Schwelle des Tempels/ Stimme des Falken
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Bramall
R: Tannenbaum
IX-X 2008
nie 28 IX 2008
nie 05, pią 17, sob 25 X 2008
Cyrano de Bergerac
Schwester Marthe
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Hochstenbach
R: Thorwald
XII 2007-I 2008
wto 25 XII 2007
11 I 2008
Die Zauberflöte
1. Dame
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Hochstenbach
R: Peters
X 2007-VI 2008
sob 27 X 2007
czw 01, nie 11m XI 2007
sob 22 XII 2007
28 VI 2008
Die Frau ohne SchattenPremiere
Ein Hüter der Schwelle des Tempels/ Die Stimme des Falken
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Bramall
R: Tannenbaum
Die Zauberflöte
Papagena
Opera Zuid
D: Robinson
R: Lawless,