Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Elena Fink, soprán

Elena Fink
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III-IV 2020
So 14, St 18, 27 III 2020
Čt 02, Ne 05 IV 2020
Endstation Sehnsucht cancelled
Blanche Du Bois
Stadttheater Bremerhaven
Grosses Haus
D: Niemann
R: Götz
II 2020
So 01 II 2020
Concert
Leonore/ Fidelio
Aichi Arts Center, Nagoya
Aichi Arts Center

I-VI 2020
So 25, Čt 30 I 2020
Út 11, 14, 21 II 2020
So 14 III 2020
Čt 02, Ne 12, Ne 26, St 29 IV 2020
Ne 03, So 09 V 2020
So 13, Ne 21, Ne 28 VI 2020
Die FledermausPremiéra
Rosalinde
Theater Kiel
Opernhaus
D: Carlberg / Roca
R: Strieb
XI 2019
So 02 XI 2019
Idomeneo
Elettra
darmstadtium, Halle
Konzertchor Darmstadt
D: Seeliger
II-III 2019
So 16, So 23, St 27 II 2019
08, Ne 10m, Ne 17 III 2019
Schade, dass sie eine Hure warSvětová premiéra
Annabella
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Beikircher
R: Hermann
II-VI 2019
15, Ne 24 II 2019
Út 09, So 13 IV 2019
17 V 2019
Ne 02 VI 2019
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober / Beikircher
R: Hilsdorf
XII 2018
07 XII 2018
Recital
No role
Studio Fiorire, Nagoya

XII 2018
St 05 XII 2018
Beethoven's Ninth
Sopran
Aichi Arts Center, Nagoya
Big Concert Hall
D: Long
XI-XII 2018
Po 05 XI 2018
Ne 16, Ne 23, So 29 XII 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
I 2018
So 27 I 2018
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Stadttheater Fürth
D: Gogou
R: Prins
XII 2017-V 2018
So 09, Čt 14, 29 XII 2017
07, Čt 11 I 2018
So 03, So 17 II 2018
Út 13 III 2018
Ne 06, St 16 V 2018
ArabellaPremiéra
Die Fiakermilli
Theater Kiel
Opernhaus
D: Fritzsch
R: Schwarz
XII 2017-I 2018
01, So 16, So 23 XII 2017
06 I 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou
R: Prins,
X-XII 2017
Ne 22 X 2017
So 04, So 25 XI 2017
Ne 31m, Ne 31 XII 2017
Lady Hamilton
Amy Lyons
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou
R: Weigand
X 2017-III 2018
So 14, St 18, 20, 27, Ne 29m X 2017
03, Ne 05, Ne 12, So 18, Čt 23 XI 2017
Út 12 XII 2017
21, St 31 I 2018
Ne 25 II 2018
So 24 III 2018
CandidePremiéra
Cunegunde
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Ward
R: Štorman
II-IV 2017
Čt 16 II 2017
Čt 02, Ne 05, So 11, 17 III 2017
07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Burns
R: Davids
XI 2016-II 2017
So 05, So 12m, 25 XI 2016
So 03m, Ne 25m XII 2016
07m I 2017
Ne 19m II 2017
Hänsel und GretelPremiéra
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
XI 2016-IV 2017
So 05, 11, Čt 17m XI 2016
Ne 18m, Po 26 XII 2016
07 I 2017
14, Ne 16, So 22 IV 2017
Der MessiasPremiéra
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Taranu
X-XI 2016
07, So 22 X 2016
25 XI 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck
R: Bartz
IX 2016-III 2017
Ne 18, So 24 IX 2016
Ne 02m, Čt 06m, 28 X 2016
So 19 XI 2016
02 XII 2016
01, So 21 I 2017
Čt 30 III 2017
Paris, ParisPremiéra
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Bartz
IX-XII 2016
16 IX 2016
14, So 29 X 2016
So 26 XI 2016
16 XII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
VI-VII 2016
Ne 26, Čt 30 VI 2016
Ne 03m, St 06m, Ne 10 VII 2016
CandidePremiéra
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
IV 2016
Ne 10 IV 2016
Die Entführung aus dem Serail (reduction)
Konstanze
Oper am Rhein, Düsseldorf
D: Stöcker
R: Westerbarkei, Vohn
III-IV 2016
Ne 27 III 2016
Ne 10 IV 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Chien
R: Hilsdorf
II-III 2016
Čt 25 II 2016
Čt 03, Ne 13m, So 19 III 2016
Ariadne auf NaxosPremiéra
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Chien
R: Hilsdorf
II 2016
05 II 2016
Concert
No role
Alte Oper, Frankfurt
Alte Oper
D: Falk
2016II 2017
Čt 04, So 04 II 2016
04 II 2017
Concert
No role
Konzerthaus Dortmund
D: Anton
X 2015-I 2016
Ne 25, St 28, 30 X 2015
27 XI 2015
So 12, Ne 20, Út 22, So 26 XII 2015
02, Ne 10, So 16 I 2016
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck
R: Bartz
IX 2015-VI 2016
Út 15 IX 2015
Ne 04m, So 17m X 2015
Ne 01m, 13 XI 2015
So 05m, 25m XII 2015
24m I 2016
12 II 2016
Ne 10m IV 2016
So 11m VI 2016
Le convenienze ed inconvenienze teatraliPremiéra
Daria
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg
R: Potocki
XI 2014-I 2015
Ne 09, So 22m XI 2014
St 03m, Ne 28m XII 2014
10m, So 31 I 2015
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Bonn
Opernhaus
D: Pell / Klewitz
R: Severin, Hirsch
III-IV 2014
Ne 23, So 29 III 2014
Čt 03, Ne 06, Po 07, 11, Ne 13 IV 2014
AlcinaPremiéra
Alcina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Brinkmann
R: Weigand
I-V 2014
27m I
Le Toréador
Caroline
Wuppertaler Bühnen
D: Deutschmann
R: Reinke,
I-IV 2014
So 11, 17, Ne 19, So 25, 31 I 2014
Ne 09m, Ne 16, St 19 III 2014
So 19 IV 2014
AlcinaPremiéra
Alcina
Luzerner Theater
D: Arman
R: Loschky
IX 2013-IV 2014
27, Ne 29m IX 2013
Ne 06, Ne 20, Čt 24 X 2013
15 XI 2013
Ne 08, So 14, Čt 26 XII 2013
04 I 2014
Ne 16, So 22 II 2014
So 05 IV 2014
Die Fledermaus
Rosalinde/ Adele
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Weigand
VII 2013
05, Ne 07m VII 2013
L'elisir d'amorePremiéra
Adina
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg
R: Eimer
II-VI 2013
Ne 24 II 2013
So 02, Čt 14, 22, Ne 24, So 30 III 2013
Ne 07 IV 2013
Čt 06, So 08, Ne 16, So 22 VI 2013
Ein MaskenballPremiéra
Oscar
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Weigand
I-V 2013
Ne 27 I 2013
Ne 03, So 16 II 2013
Ne 10, So 23, Čt 28 III 2013
Ne 14, St 17 IV 2013
So 04, Ne 12 V 2013
Der Barbier von BarmenPremiéra
Elena Hagenkötter
Wuppertaler Bühnen
Kleines Schauspielhaus
D: Brinkmann
R: Reinke
I-V 2013
So 19, St 23, 25 I 2013
15, Čt 21, Út 26 II 2013
29 III 2013
Ne 07 IV 2013
So 04, So 11, Čt 16 V 2013
Der LiebestrankPremiéra
Adina
Stadttheater Osnabrück
Theater am Domhof
D: Inbal / Song
R: Amaya
XII 2012-VI 2013
So 01, 07, Čt 13, 21, 28, Po 31m, Po 31 XII 2012
03, Ne 06, St 09, 11, Ne 27m I 2013
So 09, Út 12, So 23, Čt 28m, Čt 28 II 2013
Ne 24m III 2013
Po 01 IV 2013
Út 21, St 29 V 2013
So 08 VI 2013
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Eurydike
Stadttheater Osnabrück
Theater am Domhof
D: Inbal
R: Sutcliffe
XI 2012-II 2013
So 10-, Út 13, Ne 18, 30 XI 2012
St 19, Čt 27, Po 31m, Po 31 XII 2012
07, Ne 13m, Čt 31 I 2013
08, Po 11 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Káli
R: Scozzi
X 2012-III 2013
St 31 X 2012
So 03, Ne 18, So 24 XI 2012
Ne 02, So 08, So 22, Po 31 XII 2012
12 I 2013
01, Ne 10 II 2013
Ne 03, Ne 10, Čt 21 III 2013
Glückliche ReisePremiéra
Lona Vonderhoff
Wuppertaler Bühnen, Remscheid
Teo-Otto-Theater
D: Caspari
R: Weigand
X 2012-I 2013
So 20, Čt 25 X 2012
Ne 04, Čt 08, So 10 XI 2012
14, St 26 XII 2012
06 I 2013
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Wuppertaler Bühnen, Solingen
Theater und Konzerthaus
D: Frannek
R: Weigand
IX 2012-I 2013
14, Ne 16, So 29 IX 2012
Ne 14, Ne 28 X 2012
02 XI 2012
So 01, Čt 06, Ne 23 XII 2012
05 I 2013
Der FreischützPremiéra
Ännchen
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Schwalbach
VII 2012
06, So 07, Út 10, St 18, Čt 19, Ne 22 VII 2012
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Heilbronn
D: Kowalewitz / Andresen
R: Schall
XI 2011-V 2012
So 26 XI 2011
02, So 10, So 17, Út 20, Po 26 XII 2011
18, St 25, 27 I 2012
Ne 04m III 2012
Čt 05, So 21 IV 2012
Ne 13m, Ne 20 V 2012
Hänsel und GretelPremiéra
Gretel
Theater Hagen
D: Ludwig
R: Borowczak
IV-VII 2011
So 16, So 23, Út 26, 29 IV 2011
So 18, Ne 26 VI 2011
Ne 10 VII 2011
IdomeneoPremiéra
Elektra
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Kreusch
XI 2010-IV 2011
Ne 07, Ne 14 XI 2010
So 18 XII 2010
09, 28 I 2011
Čt 10 II 2011
Ne 06, Čt 17 III 2011
Ne 17 IV 2011
Der Vetter aus DingsdaPremiéra
Julia de Werth
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Deutschmann
R: Telfer
IV 2010
Ne 11, 30 IV 2010
ProserpinaSvětová premiéra
Proserpina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Neuenfels
III-VII 2010
Ne 07, So 13, 19, Út 30 III 2010
09, Ne 18, So 24 IV 2010
So 08 V 2010
So 12, St 23 VI 2010
02 VII 2010
L'elisir d'amorePremiéra
Adina
Theater Bonn
Opernhaus
D: Sprenger
R: Nemirova
II-V 2010
12, Ne 14, So 20, Út 23 II 2010
St 03, 12, Út 30 III 2010
Ne 18, Čt 22 IV 2010
Ne 16 V 2010
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Eurydike
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Kowalewitz
R: Schall
XI 2009-V 2010
So 14, St 18, 27 XI 2009
04, Čt 10, Út 15 XII 2009
09, Ne 24, So 30 I 2010
St 10, Ne 21 II 2010
12, Ne 21 III 2010
Ne 02 V 2010
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Eurydike
Theater Hagen
D: Steiner
R: Weber-Schallauer
XI 2009
Ne 08 XI 2009
Hänsel und GretelPremiéra
Gretel
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Weigand
X 2009
Ne 04, 16 X 2009
Der LiebestrankPremiéra
Adina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Schmalöer
IX-X 2009
Ne 27 IX 2009
So 03, Ne 11m, St 14, So 17 X 2009
FidelioPremiéra
Marzelline
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Weigand
IX 2009-I 2010
So 19 IX 2009
Ne 04, Út 06, Čt 08, 16, Ne 18, St 21, 23, Ne 25m X 2009
Ne 01, 06, Ne 15m, Ne 29 XI 2009
So 05, St 09, Čt 10, So 19, 25 XII 2009
09, So 30 I 2010
Die ZauberflötePremiéra
Königin der Nacht
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier
R: Altenbeck
IX 2009-I 2010
So 05, Út 08, Čt 17, St 23 IX 2009
St 14, Ne 18 X 2009
St 04, Ne 08, Ne 29 XI 2009
11, So 19, Ne 27 XII 2009
08 I 2010
Street ScenePremiéra
Greta Fiorentino
Theater Hagen
D: Ludwig
R: Hovenbitzer
VI 2009
05, So 06, 19, So 20 VI 2009
Der LiebestrankPremiéra
Adina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Köhl
II-V 2009
So 07, Čt 12, Ne 15, So 21 II 2009
06, Čt 12, So 21, 27 III 2009
So 18 IV 2009
Ne 10, 22 V 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Treskow
Iphigenie auf Tauris
Tomiri
Wuppertaler Bühnen
D: Braun
R: Quetes,
IX 2008
So 06c IX 2008
LakméKoncertní provedení
Lakmé
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Siberski
VIII-XII 2008
22 VIII 2008
St 31m, St 31 XII 2008
Der Vogelhändler
Christel
Wuppertaler Bühnen
Schauspielhaus
D: Stapel
R: Robert
IX 2007-VI 2008
15, 17, 26 V
28 VI
03 VII
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle
D: Knauff
R: Halmen,
IX 2007
So 15 IX 2007
Don Pasquale
Norina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ
R: Robert
IX 2007
07, So 08, 21 IX 2007
Carmen
Frasquita
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ
R: Carpentries
X-XII 2006
Čt 26 X 2006
Čt 02, St 15 XI 2006
08, Ne 10, So 16, Po 25, Čt 28 XII 2006
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Kamioka / Stapel
R: Weigand
VI 2006
So 10, Út 13, Čt 15, Ne 18, So 24 VI 2006
Macbeth
No role
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ / Wendeberg
R: Dreißigacker, Kehr
V-VI 2006
Po 01m, 05, So 06m, Ne 07m, So 20, Ne 21m V 2006
So 10, Ne 11 VI 2006
Die ZauberflötePremiéra
Königin der Nacht
Oper Halle, Bad Lauchstädt
Goethe-Theater
D: Weise
R: Halmen
Zaïde
Zaide
Wuppertaler Bühnen
D: Pfund / Christ
R: Angele, Kim,
XI 2004-IV 2005
12, St 17, 26, Ne 28 XI 2004
So 04, Ne 12 XII 2004
26, Po 28 III 2005
Ne 03 IV 2005
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Jones / Böer / Debus
R: Kirchner
IV 2004
So 10, Čt 15, Ne 18, St 21, 23, Ne 25m IV 2004
FlightPremiéra
Controller
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Axelrod
R: Nürnberger
XII 2003-V 2004
Út 02, 05, Po 15, Út 23, Čt 25m XII 2003
06 I 2004
Ne 21, 26 III 2004
Po 12, Ne 18 IV 2004
So 01, Čt 20 V 2004
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Komische Oper Berlin

R: Kupfer
VI 2003
Čt 12 VI 2003
Hoffmanns ErzählungenPremiéra
Olympia
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus

XI 2002-VII 2003
So 23, So 30 XI 2002
Ne 08, 27, Po 30 XII 2002
16m, Ne 16, Ne 23 II 2003
21 III 2003
Út 01m, Út 01, So 12 IV 2003
16 V 2003
Út 24 VI 2003
18 VII 2003
Die Zauberflöte
Queen of the Night
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Kurz / Zimmer
R: Kirst