Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Elena Pankratova, soprán

Elena Pankratova
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VII-IX 2021
03 IX 2021
Turandot
Turandot
Arena di Verona Opera Festival
D: Bignamini / Ciampa
R: Zeffirelli
IV 2021
Po 05, So 10, Út 13, 16 IV 2021
Elektra
Elektra
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Tcherniakov
III 2021
Út 02, 05, Po 08, Čt 11, Ne 14 III 2021
Tristan und Isolde
Isolde
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
Sala Principal
D: Franck
R: Ollé
I-II 2021
29 I 2021
Po 08 II 2021
Siegfried cancelled
Brünnhilde
South Bank Centre, London
SBC
Royal Festival Hall
D: Jurowski
IX-X 2020
Čt 17, Ne 20, So 26 IX 2020
Čt 01, Ne 04, St 07, So 10 X 2020
Cavalleria rusticanaKoncertní provedení cancelled
Santuzza
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Rizzi
R: Moshinsky, Tebbutt
VII-VIII 2020
St 29 VII 2020
Ne 02, Čt 06, Po 10, So 15, Út 18 VIII 2020
Lohengrin cancelled
Ortrud
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann / Kober
R: Sharon
IV-V 2020
Ne 26, St 29 IV 2020
So 02, Út 05, So 09, Út 12 V 2020
ElektraPremiéra cancelled
Elektra
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Tcherniakov
III 2020
13, So 14 III 2020
Symphony 14
Soprano
Musiikkitalo, Helsinki
D: Saraste
II-III 2020
Čt 27 II 2020
Ne 01, Čt 05, Po 09 III 2020
Turandot
Turandot
Wiener Staatsoper
D: Tebar
R: Marelli
II-V 2020
Po 10 II 2020
So 04 IV 2020
Po 11m V 2020
Parsifal
Kundry
Mariinsky Theatre, St Petersburg
D: Gergiev
R: Mishuk, Palmer
II 2020
So 01 II 2020
Die Ring Trilogie - SiegfriedKoncertní provedení
Brünnhilde
South Bank Centre, London
SBC
Royal Festival Hall
D: Jurowski
XII 2019
Čt 05-, So 07, Po 09, Út 10, Čt 12, 13, Ne 15, Po 16, St 18, Čt 19, So 21, Ne 22 XII 2019
Cavalleria rusticana
Santuzza
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Nánási
R: Michieletto
XI 2019
So 02 XI 2019
Die Walküre
Sieglinde
Het Concertgebouw, Amsterdam
D: Zweden
X 2019-VI 2020
11 X 2019
28 V 2020
Út 02, 05 VI 2020
Fidelio
Leonore
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Fiore
R: Mielitz
VII-VIII 2019
Út 30 VII 2019
02m, Po 05m, Čt 15m, Po 19m, Čt 22m, Po 26m VIII 2019
Parsifal
Kundry
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Bychkov
R: Laufenberg
VII-VIII 2019
26, Po 29 VII 2019
So 03, St 07, Ne 11, St 14, Ne 18 VIII 2019
Lohengrin
Ortrud
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Sharon
V 2019
24, So 25, Ne 26a V 2019
TurandotPremiéra
Turandot
L'Auditori, Barcelona
Sala 1 Pau Casals

R: Ono
V 2019
Ne 05, Čt 09m, Ne 12m V 2019
Tannhäuser
Venus
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Young
R: Castellucci
IV 2019
Ne 14, 19m, Ne 21m IV 2019
Parsifal
Kundry
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Stölzl
IV 2019
Ne 14 IV 2019
Gurre-Lieder
Tove
Bunka Kaikan, Tokio
Spring Festival
D: Ono
III 2019
15 III 2019
ElektraKoncertní provedení
Elektra
Alte Oper Frankfurt
D: Orozco-Estrada
III-VI 2019
01 III 2019
Ne 23 VI 2019
Elektra
Elektra
Mariinsky Theatre, St Petersburg
Mariinsky II
D: Gergiev
R: Kent
XI-XII 2018
So 24-, Út 27, 30 XI 2018
Po 03 XII 2018
Fidelio
Leonore
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
D: Mena
R: Plaza, Acuña-Pohl
X-XI 2018
St 24, So 27, Út 30 X 2018
So 03 XI 2018
Un ballo in maschera
Amelia
Wiener Staatsoper
D: Bisanti
R: Bosio
IX-X 2018
Ne 16, Ne 23m, So 29 IX 2018
05, Ne 14 X 2018
Die Frau ohne Schatten
Baraks Frau
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Young
R: Guth, Burbach
VII-VIII 2018
Čt 26 VII 2018
St 01m, St 08m, Út 14m, Ne 19m, So 25m VIII 2018
Parsifal
Kundry
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Bychkov
R: Laufenberg
VI 2018
So 02 VI 2018
ElektraKoncertní provedení
Elektra
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
Grote Zaal
D: Stenz
IV-V 2018
Čt 19, 20, Ne 22m, Út 24, Čt 26, 27, Ne 29m IV 2018
St 02, 04, Ne 06 V 2018
LohengrinPremiéra
Ortrud
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu
R: Py
II-VII 2018
Ne 11, Čt 15, Ne 18, 23 II 2018
29 VI 2018
Po 02 VII 2018
Der fliegende Holländer
Senta
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Fisch
R: Klepper
I 2018
Ne 14m, Út 30 I 2018
Die Walküre
Sieglinde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
XII 2017-I 2018
Ne 31 XII 2017
03, So 06 I 2018
Die Fledermaus
Rosalinde
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Haider
R: Lehberger, Haußmann, Weirich
XII 2017
Út 05, 08, Po 11 XII 2017
Elektra
Elektra
Wiener Staatsoper
D: Metzmacher
R: Laufenberg
X 2017
Út 24-, 27, Po 30 X 2017
Fidelio
Leonore
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Halffter
R: Plaza
VII-VIII 2017
Čt 27 VII 2017
So 05, Po 14, Po 21, 25 VIII 2017
Parsifal
Kundry
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Haenchen
R: Laufenberg
Turandot
Turandot
Israel Philharmonic Orchestra
D: Mehta
VII 2017
Ne 09 VII 2017
Tannhäuser
Venus
Münchner Opernfestspiele, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Castellucci, Costa
VII 2017
Ne 02, St 05 VII 2017
Die Frau ohne Schatten
Färberin
Münchner Opernfestspiele, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Warlikowski
V 2017
Ne 21, Čt 25m, Ne 28m V 2017
TannhäuserPremiéra
Venus
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Castellucci
IV 2017
Ne 09, Út 11, Čt 13, So 15 IV 2017
Elektra
Elektra
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Valčuha
R: Grüber, Hammer
III-IV 2017
17, Po 20, Čt 23, Ne 26m, Čt 30 III 2017
So 01 IV 2017
Elektra
Électre
Opéra de Lyon
D: Haenchen
R: Berghaus, Huhn
XII 2016-I 2017
So 31 XII 2016
02, Čt 05, Ne 08m I 2017
Die Fledermaus
Rosalinde
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Weirich
XII 2016
Út 06, 09, Po 12, Čt 15, Ne 18m, St 21, Ne 25m, Čt 29 XII 2016
ParsifalPremiéra
Kundry
De Nationale Opera, Amsterdam
Het Muziektheater
D: Albrecht
R: Audi
XII 2016-II 2017
Ne 04m, Ne 11m, So 17 XII 2016
02, Ne 05 II 2017
Lohengrin
Ortrud
Deutsche Oper Berlin
D: Kober / Runnicles
R: Holten
X 2016-I 2017
So 22, Ne 30 X 2016
04, Ne 13m, Ne 27m XI 2016
So 03 XII 2016
07 I 2017
LohengrinPremiéra
Ortrud
Theater St Gallen
D: Tausk
R: Boussard
IX 2016-III 2017
Ne 04, St 07, So 10 IX 2016
28 II 2017
03, St 08 III 2017
Turandot
Turandot
Wiener Staatsoper
D: Armiliato / Carignani
R: Marelli
VII-VIII 2016
Po 25 VII 2016
Út 02, So 06, Po 15, St 24, Ne 28 VIII 2016
ParsifalPremiéra
Kundry
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Haenchen
R: Laufenberg
III-IV 2016
So 26, St 30 III 2016
So 02 IV 2016
Turandot
La principessa Turandot
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Ettinger
R: Padrissa
I 2016
Ne 17c I 2016
NormaKoncertní provedení
Norma
Mariinsky Theatre, St Petersburg
Concert Hall
D: Güttler
R: Treliński
XI 2015-V 2016
So 21 XI 2015
13 I 2016
04 III 2016
Út 31 V 2016
Turandot
Princess Turandot
Mariinsky Theatre, St Petersburg
Mariinsky II
D: Sinkevich
R: Roubaud
XI 2015-VII 2016
Ne 01 XI 2015
18 XII 2015
27 I 2016
15 VII 2016
La forza del destino
Donna Leonora
Mariinsky Theatre, St Petersburg
D: Gergiev
R: Moshinsky
IX 2015
So 05, St 09, So 12, So 19, Ne 27 IX 2015
Die Frau ohne Schatten
Die Färberin
Royal Danish Opera, København
D: Boder
R: Holten
VIII 2015
Ne 02 VIII 2015
Turandot
Turandot
Teatro del Silenzio, Lajatico
D: Mehta
VII 2015
So 18, Út 21, 24, Út 28, 31 VII 2015
Tosca
Floria Tosca
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
D: Auguin
R: Warner
VI 2015
St 10, 12, Út 16, Čt 18, Ne 21m, Út 23, Čt 25 VI 2015
FidelioPremiéra
Leonore
Grand-Théâtre de Genève
D: Steinberg
R: Hartmann
III-IV 2015
So 21, Ne 22, Čt 26, 27, So 28, Ne 29m, Út 31 III 2015
St 01 IV 2015
Turandot
Turandot
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Valčuha / Agostini
R: Simone
XII 2014
So 20, Út 23, So 27 XII 2014
Die Frau ohne Schatten
Färberin
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Warlikowski
XI-XII 2014
28 XI 2014
Po 15 XII 2014
Elektra
Elektra
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Koenigs
R: Frey
VIII-X 2014
30c VII
Turandot
La Principessa Turandot
Festival Pucciniano
D: Balderi / Galli
R: Bertini,
VI 2014
Ne 29m VI 2014
Die Frau ohne Schatten
Färberin
Münchner Opernfestspiele, München
Nationaltheater
D: Weigle
R: Warlikowski
VI 2014
Čt 05 VI 2014
Die Walküre
Sieglinde
Mariinsky Theatre, St Petersburg
D: Gergiev
R: Tsypin, Mishuk
III-IV 2014
14, Po 17, Čt 20, Ne 23m, St 26, So 29 III 2014
St 02 IV 2014
Die Frau ohne Schatten
Barak's Wife
Royal Opera House, London
ROH
D: Bychkov
R: Guth
I-II 2014
31 I 2014
Po 03, Čt 06, Ne 09m, Út 11 II 2014
ElektraPremiéra
Elettra
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
D: Nott
R: Amelio
XI-XII 2013
Čt 21, Ne 24, Čt 28 XI 2013
Ne 01, St 04, So 07 XII 2013
Die Frau ohne SchattenPremiéra
Färberin
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Warlikowski
X 2013-VII 2014
So 12, Čt 17 X 2013
St 13 XI 2013
12, Po 13 I 2014
St 12, Čt 13 II 2014
Út 22 VII 2014
Turandot
Princess Turandot
Mariinsky Theatre, St Petersburg
Mariinsky II
D: Sinkevich
R: Roubaud
IX-X 2013
So 21, Út 24, 27, Ne 29m IX 2013
Út 01 X 2013
Aida
Aïda
Opéra de Marseille
Opéra municipal
D: Carminati
R: Roubaud
VII-VIII 2013
St 31 VII 2013
02 VIII 2013
Un ballo in maschera
Amelia
Mikhailovsky Theatre, Savonlinna
Olavinlinna Castle
D: Tatarnikov
R: Žagars
VI 2013
Út 11, 14, Ne 16, Út 18 VI 2013
Die Frau ohne Schatten
Esposa de Barak
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Levin
R: Homoki
I 2013
Út 15, Čt 17, Ne 20m, Út 22 I 2013
Die Walküre
Sieglinde
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Teatro Comunale
D: Mehta
R: Padrissa
XI-XII 2012
So 24, Út 27, Čt 29 XI 2012
Ne 02m, Út 04, Čt 06 XII 2012
TurandotPremiéra
La Principessa Turandot
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Opera di Firenze
D: Mehta
R: Yimou
VI 2012
Ne 10, Út 12, Čt 14, Ne 17 VI 2012
NabuccoPremiéra
Abigaille
Ópera de Bellas Artes, Mexico City
Palacio de Bellas Artes
D: Bareza
R: Lombana
V 2012
11 V 2012
Concert
Soprano
Opéra de Marseille
Eglise Saint-Michel
D: Abbassi
III 2012
Ne 11, St 14, So 17, Út 20, So 24, Út 27 III 2012
Die Frau ohne SchattenPremiéra
Die Färberin
Teatro alla Scala, Milano
D: Bychkov
R: Guth
I 2012
Čt 19, So 21, Ne 22m, Út 24, So 28, Ne 29m, Út 31 I 2012
TurandotPremiéra
Turandot
Teatro Comunale di Bologna
D: Mastrangelo
R: Treliński
XI-XII 2011
So 12, Ne 20, Ne 27 XI 2011
Po 12 XII 2011
Turandot
Prinzessin Turandot
Theater Bonn
Opernhaus
D: Blunier / Sprenger
R: Purcărete
X 2011
So 22, Ne 23 X 2011
Cavalleria rusticanaPremiéra
Santuzza
Teatro del Giglio, Lucca
D: Webb
R: Pizzech
VI-VII 2011
Po 20, St 22, 24 VI 2011
So 02, Po 04, St 06, 08, Út 12, 15 VII 2011
AttilaPremiéra
Odabella
Teatro alla Scala, Milano
D: Luisotti
R: Lavia
II 2011
So 12, Ne 13m II 2011
Cavalleria rusticana
Santuzza
Teatro Comunale di Modena
Teatro Comunale Luciano Pavarotti
D: Webb
R: Pizzech
II 2011
Ne 06, So 12, St 16, So 19, St 23 II 2011
Nabucco
Abigaille
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Ono
R: Kokkos
II 2011
So 05, Ne 06m II 2011
Cavalleria rusticana
Santuzza
Teatro Goldoni, Livorno
D: Webb
R: Pizzech
XI-XII 2010
So 27, Út 30 XI 2010
03, Ne 05 XII 2010
Falstaff
Mrs Alice Ford
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Guidarini
R: Oswald
IX 2010-VI 2011
Ne 26 IX 2010
01, Čt 14, So 16, Ne 31 X 2010
Ne 14, Ne 28 XI 2010
Ne 26 XII 2010
27 I 2011
So 12 II 2011
Ne 13, So 26 III 2011
Čt 07, So 23 IV 2011
So 07 V 2011
Čt 02 VI 2011
TurandotPremiéra
Prinzessin Turandot
Theater Bonn
Opernhaus
D: Blunier
R: Purcărete
VIII-XII 2010
Čt 26, Ne 29, Po 30, Út 31 VIII 2010
St 01, 03, So 04, Po 06, Út 07, St 08, 10, Čt 16, Po 20, Čt 23, Ne 26 IX 2010
Ne 19, Út 28, Čt 30 XII 2010
ToscaPremiéra
Tosca
Den Norske Opera, Oslo
D: Fiore
R: Curran
IV-V 2010
Čt 29 IV 2010
Ne 02m, St 05, So 08 V 2010
Die Frau ohne SchattenPremiéra
Die Frau
Festival del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Teatro del Maggio Musicale Fiorentino
D: Mehta
R: Martone
VI 2009
Út 16, St 24 VI 2009
Die Walküre
Ortlinde
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
D: Mehta
R: Padrissa, Baus
Nabucco
Abigaille
Nederlandse Reisopera
D: Lacey
R: Albery,
VII 2008
04, Út 08, So 12, Út 15 VII 2008
Mefistofele
Helena
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
D: Hämäläinen
R: Kaegi
X 2007-VI 2008
So 27 X 2007
Čt 01, 09, Ne 25 XI 2007
Ne 16m, So 22 XII 2007
18, Ne 27 I 2008
St 13 II 2008
Ne 22 VI 2008
Il trovatore
Leonora
Theater Lübeck
D: Brogli-Sacher
R: Peters-Messer
VII-VIII 2006
St 12, 14, Ne 16, So 22, Čt 27 VII 2006
04, Čt 10 VIII 2006
Der TroubadourPremiéra
Leonora
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
D: Griffiths
R: Fallheier
IV-V 2006
St 26, So 29 IV 2006
Po 01, 05, Út 16, Čt 18 V 2006
Tosca
Tosca
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Mercurio
R: Kirchner
III-IV 2006
Po 20, Ne 26 III 2006
Ne 02 IV 2006
Götterdämmerung
Gutrune/ Norna
Ópera de Bellas Artes, Mexico City
Palacio de Bellas Artes
D: Guida
R: Vela
IX 2005-V 2006
So 10, So 17 IX 2005
So 08, So 22 X 2005
04, Ne 06, Čt 17 XI 2005
19 I 2006
Ne 12 II 2006
St 22, Út 28 III 2006
Čt 27 IV 2006
Ne 14m V 2006
La forza del destino
Leonora de Vargas
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Schüler
IX-X 2004
03, St 08, 10, Ne 12, 17, Ne 19, Čt 23, So 25 IX 2004
01 X 2004
Nabucco
Abigaille
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Franci / Böer
R: Giese
IV-VI 2003
Čt 10, St 23 IV 2003
So 10, 23, Čt 29 V 2003
06 VI 2003
Requiem (Verdi)
No role
Theater Basel
D: Podic
R: Homoki
II-IV 2003
Ne 23 II 2003
07, Čt 13 III 2003
St 09, So 12, Út 22 IV 2003
Ariadne auf NaxosPremiéra
Ariadne
Theater Bonn
Opernhaus
D: Soustrot / König
XII 2002-VI 2003
Čt 19, So 28 XII 2002
04, 10, So 18, Po 20, 24 I 2003
Út 04, So 08, 14, St 19 II 2003
Ne 02, So 22, Ne 30 III 2003
Čt 24 IV 2003
Ne 04, Út 13 V 2003
Ne 01 VI 2003
NormaPremiéra
Norma
Theater Basel
D: Podic
R: Schuster
IX-XII 2002
13, Ne 22, 27 IX 2002
Ne 06, Po 14, 25, Čt 31 X 2002
So 21 XII 2002
TannhäuserPremiéra
Elisabeth
Theater Basel
D: Letonja
R: Guth
III-V 2002
Ne 03, 08, Čt 14, Ne 17 III 2002
Út 02, 05, Po 08, St 10, Ne 14, Čt 25, Ne 28 IV 2002
Út 07, 10, 24 V 2002
FalstaffPremiéra
Mrs Alice Ford
Theater Basel
D: Podic
R: Lowery