Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Endrik Wottrich, tenor
, Celle (de), ✝ , Berlin (de)

Endrik Wottrich
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III-V 2017
So 25, St 29 III 2017
Ne 02, St 05, St 12, Čt 20, Ne 23 IV 2017
Čt 04, Po 15, St 17 V 2017
La Wally
Guiseppe Hagenbach
Volksoper Wien
D: Piollet
R: Stiehl
V 2016
So 21 V 2016
Die Feen
Arindal
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Doucet
IV-V 2015
Ne 26 IV 2015
Po 25 V 2015
Die Walküre
Siegmund
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
II-III 2015
Ne 22, St 25, So 28 II 2015
Út 03, Čt 05 III 2015
Tristano e Isotta
Tristan
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Mehta
R: Pasqual
I 2015
So 24, Út 27, Čt 29, So 31 I 2015
Samson et DalilaPremiéra
Samson
L'Opéra de Montréal
Place des Arts
Salle Wilfrid-Pelletier
D: Zeitouni
R: Gauthier
XII 2014
Čt 11, 12, So 13, Ne 14, 19, So 20, Ne 21 XII 2014
Samson et DalilaPremiéra
Samson
Sofia Opera & Ballet
D: Wächter
R: Ana
X-XI 2014
31 X 2014
Ne 02, Út 04 XI 2014
Die Soldaten
Desportes
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Petrenko
R: Kriegenburg
VII 2014
Po 14 VII 2014
Iphigenie in AulisKoncertní provedení
No role
Staatstheater Nürnberg
Schauspielhaus
D: Auguin
III-V 2014
Ne 30 III 2014
Ne 06, So 12 IV 2014
St 07, Ne 11, 30 V 2014
Der Traum ein LebenPremiéra
Rustan
Theater Bonn
Opernhaus
D: Humburg
R: Weber
XII 2013-VI 2014
Ne 15, Ne 22 XII 2013
08 VI 2014
Fidelio
Florestan
Sofia Opera & Ballet
D: Palikarov
R: Frey
X-XI 2013
Čt 31 X 2013
Út 05, 08, Út 12, 15 XI 2013
Wozzeck
Drum Major
Royal Opera, London
ROH
D: Elder
R: Warner
X 2013
11 X 2013
Der Ring an einem AbendKoncertní provedení
Siegmund/ Siegfried
Volksoper Wien
D: Steen
VII 2013
12 VII 2013
Der fliegende Holländer
Erik
Chorégies d'Orange
Théâtre Antique
D: Franck
R: Roubaud
VI 2013
Čt 20 VI 2013
Recital
Tenor
Kissinger Sommer Festival, Bad Kissingen
Regentenbau
Max-Littmann-Saal

V-VI 2013
Čt 23, Po 27, Čt 30 V 2013
Ne 02 VI 2013
Der Ring an 1 AbendKoncertní provedení
Siegmund/ Siegfried
Volksoper Wien
D: Steen
IV-VI 2013
Čt 25 IV 2013
So 25 V 2013
So 08, Ne 30 VI 2013
Die Walküre
Siegmund
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
III-V 2013
29 III 2013
So 20 IV 2013
Ne 19 V 2013
Parsifal
Parsifal
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Schüler
I 2013
Ne 06 I 2013
Concert
No role
Opéra Royal de Versailles
D: Minkowski
XI 2012
So 10, Út 13, Čt 15, So 17 XI 2012
Le Vaisseau fantôme
Erik
L'Opéra de Montréal
Place des Arts
D: Wilson
R: Alden, Gronsdal
V 2012
So 19, Út 22, 25 V 2012
Der fliegende Holländer
Erik
Wiener Staatsoper
D: Jenkins
R: Mielitz
IV-V 2012
So 28 IV 2012
Čt 17 V 2012
LohengrinPremiéra
Lohengrin
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Piollet
R: Harms
III-VI 2012
Ne 25 III 2012
Ne 01, Ne 22 IV 2012
Ne 27 V 2012
Ne 24 VI 2012
Die WalkürePremiéra
Siegmund
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
XI 2011-IV 2012
Ne 06, St 09, Čt 17, 25 XI 2011
Čt 01, So 17 XII 2011
02 III 2012
So 14 IV 2012
Samson et DalilaKoncertní provedení
Samson
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
X-XI 2011
Út 18, 21, St 26, So 29 X 2011
Út 01, 04 XI 2011
Der fliegende Holländer
Erik
Royal Opera, London
ROH
D: Tate
R: Albery
IX 2011-VII 2012
St 21, 30 IX 2011
Ne 02, So 08 X 2011
04, Ne 20 XI 2011
Ne 18, Ne 25 XII 2011
21 I 2012
St 04 IV 2012
Po 28 V 2012
Po 04 VI 2012
Čt 12 VII 2012
Die Zauberflöte
1. geharnischter Mann
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Bar
R: Schloemer
VII 2011
So 16 VII 2011
Symphony 9
ténor
Chorégies d'Orange
Théâtre Antique
D: Sokhiev
III-IV 2011
Út 29 III 2011
01, Út 05, So 09, Po 11, So 16 IV 2011
Fidelio
Florestan
Royal Opera, London
ROH
D: Petrenko
X 2010
So 02 X 2010
FidelioKoncertní provedení
Florestan
Brucknerfest Linz
Brucknerhaus
D: Davies
IV 2010
16, St 21, So 24 IV 2010
WozzeckPremiéra
Tambourmajor
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Nagano / Koenigs
R: Kriegenburg
III 2010
St 10, 12, Ne 14, Út 16, Čt 18, So 20 III 2010
Lohengrin
Lohengrin
Tampereen Ooppera
D: Latham-Koenig
R: Holten
II 2010
Po 01, Čt 11 II 2010
Der fliegende Holländer
Erik
Deutsche Oper Berlin
D: Lacombe
R: Gürbaca
I 2010
Út 12, Čt 14, 15, Ne 17, Út 19, St 20, 22, So 23, Ne 24, Út 26, St 27, Čt 28 I 2010
Der fliegende HolländerPremiéra
Eric
Teatro Real de Madrid
D: López-Cobos
R: Rigola
XI 2009
St 18, So 21, Po 23, Čt 26 XI 2009
WozzeckPremiéra
Tambourmajor
New National Theatre Tokyo
Opera house
D: Haenchen
R: Kriegenburg
IX-X 2009
Po 21, Ne 27, St 30 IX 2009
Ne 04 X 2009
Ariadne auf Naxos
Der Tenor/ Bacchus
Volksoper Wien
D: Kober / Paternostro
R: Köpplinger
VII-VIII 2009
Út 28 VII 2009
So 08, 21 VIII 2009
Die Walküre
Siegmund
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
V 2009
Út 26, Čt 28 V 2009
Parsifal
Parsifal
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
D: Weikert
R: Adler
IV 2009
03, Po 06, Čt 09, Ne 12, St 15 IV 2009
Die Walküre
Siegmund
New National Theatre Tokyo
Opera house
D: Ettinger
R: Warner
IX 2008-III 2009
Ne 14, St 17 IX 2008
Ne 19, So 25 X 2008
19, Ne 22 III 2009
Der fliegende Holländer
Erik
Deutsche Oper Berlin
D: Klajner / Lacombe
R: Gürbaca
VII-VIII 2008
Út 29 VII 2008
So 09, Čt 21 VIII 2008
Die Walküre
Siegmund
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
V 2008
So 03, Po 05, Čt 08, So 10 V 2008
Fidelio
Florestan
Festspielhaus Baden-Baden
D: Abbado / Jensen
R: Carsen
IV 2008
Ne 06, Út 08 IV 2008
FidelioPremiéra
Florestan
I Teatri di Reggio Emilia
Teatro Municipale Valli
D: Abbado
R: Kraus
II-III 2008
Út 19, 22, Ne 24, Út 26, Čt 28 II 2008
St 05, Ne 09 III 2008
Wozzeck
Tambourmajor
Teatro alla Scala, Milano
D: Gatti
R: Flimm
X 2007-VI 2008
Ne 14, St 17, So 20, St 24, So 27, St 31 X 2007
29 VI 2008
Die Meistersinger von NürnbergPremiéra
Walther von Stolzing
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Luisi
R: Guth
IX 2007
Ne 02 IX 2007
Das RheingoldKoncertní provedení
Froh
Lucerne Festival im Sommer, Luzern
KKL Luzern
Konzertsaal
D: Nott
VII-VIII 2007
So 28 VII 2007
Ne 05, 10, Út 21 VIII 2007
Die Walküre
Siegmund
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
V-VI 2007
Ne 27, St 30 V 2007
Út 05, So 09, Út 12, Čt 14, So 16, Po 18, Čt 21, Ne 24 VI 2007
Fidelio
Florestan
Royal Opera, London
ROH
D: Pappano
R: Flimm
II-III 2007
Ne 25 II 2007
Čt 01, Ne 04, St 07, So 10 III 2007
Der fliegende Holländer
Erik
New National Theatre Tokyo
Opera house
D: Boder
R: Stegmann
I 2007
So 13 I 2007
Escenas del Fausto de Goethe
Ariel/ Pater Extaticu
Palau de la Música, Valencia
Sala Iturbi
D: Traub
X 2006
Čt 05, Út 10, So 14 X 2006
Die Walküre
Siegmund
Kungliga Operan, Stockholm
D: Bühl
R: Holm
VII-VIII 2006
Čt 27 VII 2006
So 12, St 23 VIII 2006
Die Walküre
Siegmund
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2006
Út 25 VII 2006
04, Po 07, 18, Ne 20, Čt 24 VIII 2006
Der fliegende Holländer
Erik
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Albrecht
R: Guth
V 2006
12 V 2006
Concert
No role
Opéra de Toulon
Théâtre Municipal
D: Carella
II-III 2006
So 25, Út 28 II 2006
So 04, So 11, 17 III 2006
Die WalkürePremiéra
Siegmund
Kungliga Operan, Stockholm
D: Bühl
R: Holm
X 2005-IV 2006
St 19, Ne 23, Út 25 X 2005
Út 01 XI 2005
30 III 2006
So 08 IV 2006
Das Rheingold
Froh
Théâtre du Châtelet, Paris
D: Eschenbach
R: Wilson
VII-VIII 2005
St 27 VII 2005
Út 02, Po 08, So 13, Ne 21, So 27 VIII 2005
Der fliegende Holländer
Erik
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Albrecht
R: Guth
V 2005
Čt 05, St 11 V 2005
Der fliegende Holländer
Erik
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Perick
R: Wagner
III 2005
Po 07 III 2005
LeonoreKoncertní provedení
Florestan
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Minkowski
II 2005
So 05, Út 08, 11, Ne 13, St 16, So 19, St 23 II 2005
TannhäuserPremiéra
Tannhäuser
Teatro alla Scala, Milano
Teatro degli Arcimboldi
D: Tate
R: Curran
XI 2004-III 2005
Ne 14 XI 2004
20 III 2005
Die Walküre
Siegmund
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Bareza
R: Heinicke
VII-VIII 2004
Út 27 VII 2004
So 07, 20 VIII 2004
Das Rheingold
Froh
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2004
Ne 25 VII 2004
Út 03, 06, Ne 15, St 18, Čt 26 VIII 2004
ParsifalPremiéra
Parsifal
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Boulez
R: Schlingensief
IV 2004
Ne 11, St 14 IV 2004
Die Walküre
Siegmund
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Schneider
R: Decker
XII 2003
St 03 XII 2003
ParsifalKoncertní provedení
Parsifal
Den Norske Opera, Oslo
Konserthus
D: Henzold
X 2003-I 2004
03, Ne 05, Ne 12, Ne 19 X 2003
Ne 21, Čt 25, Ne 28 XII 2003
04 I 2004
Die Meistersinger von Nürnberg
Walther von Stolzing
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Zagrosek
R: Neuenfels
VII-VIII 2003
Ne 27 VII 2003
St 06, St 20 VIII 2003
Das Rheingold
Froh
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2003
25 VII 2003
Po 04, Ne 10, St 13, So 16, Út 19, St 27 VIII 2003
Der fliegende HolländerPremiéra
Erik
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Albrecht
R: Guth
II 2003
07, Ne 09, St 12, 14, Ne 16 II 2003
Salome
Narraboth
Opera di Genova
Teatro Carlo Felice
D: Reck
I-II 2003
31 I 2003
Ne 02, Út 04, 07, Ne 09 II 2003
LuluPremiéra
No role
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Neuhold
R: Halmen
XI-XII 2002
Ne 03, Čt 07, St 13, Ne 17, Čt 21, St 27 XI 2002
Ne 01 XII 2002
Die Meistersinger von Nürnberg
Walther von Stolzing
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Konwitschny
VIII 2002
02, Čt 08, Út 13, Ne 18, St 28 VIII 2002
Die Meistersinger von Nürnberg
Walther von Stolzing
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Wagner
VII-VIII 2002
Čt 25 VII 2002
Po 05, So 10, 16, Út 20, Ne 25 VIII 2002
TannhäuserPremiéra
Walther von der Vogelweide
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Arlaud
IV 2002
St 10, So 13, Út 16, 19, Po 22, Čt 25, Ne 28 IV 2002
ArabellaPremiéra
Graf Elemer
Théâtre du Châtelet, Paris
D: Dohnányi
R: Mussbach
I-V 2002
Čt 31 I 2002
Ne 03 II 2002
So 04, 10, Ne 12 V 2002
Arabella
Graf Elemer
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Rennert
R: Hollmann
VII-VIII 2001
27 VII 2001
St 08, Út 21 VIII 2001
Das Rheingold
Froh
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Sinopoli
R: Flimm
VII-VIII 2001
St 25 VII 2001
Čt 02, Ne 05, Út 14, 17, Po 27 VIII 2001
Die Meistersinger von Nürnberg
Walther von Stolzing
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Wagner
IV-V 2001
So 21, 27 IV 2001
04, 11 V 2001
Fidelio
Jaquino
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Boder
R: Braunschweig
II-III 2001
So 10, St 14, So 17, Út 20, 23, Po 26 II 2001
02, Út 06, So 10, St 14, Ne 18 III 2001
The Flying DutchmanPremiéra
Steersman
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Davis
R: Lehnhoff
XI 2000-V 2001
Ne 26, Čt 30 XI 2000
08, So 16, St 27 XII 2000
02 I 2001
Ne 04 II 2001
So 03, So 24 III 2001
So 07, So 28 IV 2001
Ne 13 V 2001
Don Carlo
Don Carlo
Theater Bonn
Opernhaus
D: Ott
R: Mouchtar-Samorai
IX 2000
Čt 28, So 30 IX 2000
Zar und Zimmermann
Marquis von Chateauneuf
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jordan
R: Wand
VIII 2000
Út 01, 04, St 09, St 16, So 19, Ne 27 VIII 2000
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Wagner
V 2000
St 17, 19, Ne 21, Út 23, Čt 25, So 27, Út 30, St 31 V 2000
Dialogues des Carmélites
Le Chevalier de la Force
Teatro alla Scala, Milano
D: Muti / Auguin
R: Carsen
I 2000
Čt 06, Ne 09 I 2000
Salome
Narraboth
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Kupfer
XII 1999-VII 2000
Út 21, Ne 26, Ne 26, Po 27 XII 1999
13, Čt 18, Ne 21, Čt 25 V 2000
Ne 04, Čt 08, So 10 VI 2000
So 01, Ne 02, Ne 09 VII 2000
Die Zauberflöte
Tamino
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle / Jordan / Schreier
R: Everding
XII 1999-I 2000
Út 07, 10, Ne 12, Út 14, Čt 16, So 18, St 22, Čt 30 XII 1999
02 I 2000
FidelioPremiéra
Jaquino
Teatro alla Scala, Milano
D: Muti / Bareza
R: Herzog
VII-VIII 1999
Čt 29 VII 1999
Po 02, 06, St 18, Út 24, 27 VIII 1999
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Barenboim
R: Wagner
VII-VIII 1999
St 28 VII 1999
St 04, Út 10, Čt 19, So 28 VIII 1999
Tristan und Isolde
Junger Seemann
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Barenboim
R: Müller, Suschke
III-V 1999
Ne 28 III 1999
02, Ne 11 IV 1999
So 08 V 1999
Tannhäuser
Walther von der Vogelweide
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim / Weigle
R: Kupfer
I-II 1999
Ne 17, 22 I 1999
So 20 II 1999
Capriccio
an Italian tenor
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Boder
R: Miller
XII 1998-VI 1999
So 05 XII 1998
04 VI 1999
Das Rheingold
Froh
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Kupfer
Die wüste Insel
Gernando
Staatsoper Unter den Linden
D: Marchi
R: Schulin,
IX 1998-V 1999
St 16, Ne 20 IX 1998
So 21, Ne 22, Čt 26 XI 1998
Ne 27, Út 29 XII 1998
19, 23 IV 1999
Ne 23, Ne 30 V 1999
Die Zauberflöte
Tamino
Staatsoper Unter den Linden, Berlin

R: Everding
VII-VIII 1998
Ne 26 VII 1998
Út 04, St 12, Ne 16, St 19, 28 VIII 1998
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Barenboim
R: Wagner
V 1998
So 09, Po 11 V 1998
Wozzeck
Andres
Théâtre du Châtelet, Paris
D: Barenboim
R: Chéreau
IV-VI 1998
Ne 05, Ne 12, Ne 19 IV 1998
Ne 14, 19, Ne 28 VI 1998
Die Meistersinger von NürnbergPremiéra
David
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim / Weigle
R: Kupfer
XII 1997-III 1998
Ne 07, Ne 14, Út 23, Ne 28 XII 1997
08, Ne 18 I 1998
So 21 III 1998
Zar und Zimmermann
Chateauneuf
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Billy / Fisch
XII 1997-II 1998
05, 12, 19, So 27 XII 1997
25, 30 I 1998
So 07, 13 II 1998
Fidelio
Jacquino
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Braunschweig
XII 1997-I 1998
Út 02, Čt 04, Ne 07, Út 09, Čt 11, So 13, Po 29 XII 1997
02, 09 I 1998
Die wüste Insel
Fernando
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Apollo-Saal
D: Marchi
R: Schulin
XII 1997-I 1998
Út 02, Čt 04, Ne 07, Út 09, Čt 11, So 13, Po 29 XII 1997
02, 09 I 1998
Die wüste Insel
Fernando
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Apollo-Saal
D: Marchi
R: Schulin
XI 1997
So 22, Po 24 XI 1997
Wozzeck
Andres
NHK Tokyo
NHK Hall
D: Barenboim
R: Chéreau
XI 1997
So 08, Po 10, Čt 13, So 15, Po 17 XI 1997
Die Zauberflöte
Tamino
Tokyo Bunka Kaikan
D: Barenboim / Weigle
R: Everding
X 1997-IV 1998
So 18, Ne 26, St 29 X 1997
17, Čt 23, Ne 26 IV 1998
Der Rosenkavalier
Sänger
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Märkl
R: Brieger
VIII 1997-VII 1998
So 30, Ne 31 VIII 1997
Út 02, Čt 04, So 06 IX 1997
16, St 25, So 28 II 1998
Ne 01, So 28, Ne 29 III 1998
03, Út 21, 24 IV 1998
01 V 1998
05 VI 1998
03, Ne 05 VII 1998
Die Zauberflöte
Tamino
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim / Fisch / Weigle
R: Everding
V 1997
So 10, Po 12, St 14, So 17, Po 19 V 1997
Alfonso und Estrella
Alfonso
Wiener Festwochen
Theater an der Wien
D: Harnoncourt
R: Flimm