Gianluca Zampieri, tenoras

Gianluca Zampieri
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Gruod 2020
Thu 17, Sat 19 Gruod 2020
The Queen of Spades
Hermann
Antonín Dvořák Theatre, Ostrava

Geg 2020
Thu 07, Sat 09 Geg 2020
Kata Kabanova
Tichon
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Olos
P: Carsen
Kov 2020
Tue 17, Thu 19 Kov 2020
The Queen of Spades
Hermann
Mahenovo divadlo, Brno

P: Glaser
Saus 2020
Wed 29, Fri 31 Saus 2020
Aida
Radames
Janáčkovo divadlo, Brno

Lapkr 2019
Sun 03, Wed 06 Lapkr 2019
Queen of Spades
Hermann
Mahenovo divadlo, Brno

P: Glaser
Spal 2019
Thu 31 Spal 2019
Queen of Spades
Hermann
Mahenovo divadlo, Brno

P: Glaser
Rugpj 2019
Sun 04 Rugpj 2019
Aida
Radames
Lirica in Piazza, Massa Marittima
Piazza Garibaldi
C: Morgantini
P: Romagnoli
Les Bienveillantes
Dr. Mandelbrod/ Grafhorst/ Kaltenbrunner
Opera Vlaanderen
C: Rundel
P: Bieito,
Saus-Vas 2019
Fri 11, Wed 23 Saus 2019
Sun 10, Fri 22 Vas 2019
Otello
Otello
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Klecker / Kružík
P: Krejčí
Gruod 2018
Sat 08 Gruod 2018
Otello
Otello
Opera Română Craiova
Teatrul Liric Elena Teodorini
C: Arlia
P: Zaharia
Lapkr 2018
Sun 11, Mon 19 Lapkr 2018
Kata Kabanova
Tichon
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Olos
P: Carsen
Spal-Lapkr 2018
Tue 30, Wed 31 Spal 2018
Fri 02, Sat 03, Sun 04, Tue 06, Wed 07 Lapkr 2018
Andrea ChénierPremiere
Andrea Chenier
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Pirolli
P: Vaccari
Rugs 2018-Vas 2019
Fri 14, Wed 19 Rugs 2018
Fri 02 Lapkr 2018
21, Tue 26 Vas 2019
The Queen of Spades
Herman
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Kružík / Olos
P: Glaser
Rugpj 2018
Sun 05 Rugpj 2018
Cavalleria rusticana
Turiddu
Lirica in Piazza, Massa Marittima
C: Micheli
P: Lippi
Liep 2018
Sun 29 Liep 2018
Götterdämmerung
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
Liep 2018
Sat 28 Liep 2018
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
Liep 2018
Sat 14, Sat 21 Liep 2018
Tannhäuser
Tannhäuser
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Geg 2018
Sun 13, Wed 16, Sun 20, Wed 23 Geg 2018
ParsifalPremiere
1. Gralsritter
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
C: Jordan
P: Jones
Vas-Geg 2018
Sat 17, Sun 18, Thu 22 Vas 2018
Thu 01, Wed 21 Kov 2018
Sun 08 Bal 2018
Wed 23 Geg 2018
The Queen of SpadesPremiere
Heřman
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Kružík
P: Glaser
Spal 2017-Bal 2018
Thu 19, Sat 21, Wed 25 Spal 2017
Thu 02, Fri 10, Thu 23 Lapkr 2017
Tue 05, Sat 30 Gruod 2017
13, Sat 20 Saus 2018
Thu 01, Wed 07, Sat 17 Vas 2018
Tue 17, Fri 20 Bal 2018
OtelloPremiere
Otello
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Klecker / Kružík
P: Krejčí
Rugpj 2017-Bal 2018
Sat 26, Tue 29 Rugpj 2017
Thu 12 Spal 2017
Wed 08 Lapkr 2017
02 Kov 2018
Wed 11 Bal 2018
Aida
Radames
National Theatre Prague, Praha
C: Weiser / Hein
P: Selem
Rugpj 2017
Thu 03 Rugpj 2017
Tosca
Mario Cavaradossi
Europa Musica, Massa Marittima
Piazza
C: Micheli
P: Romagnoli
Liep 2017
Sat 15 Liep 2017
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Vas-Birz 2017
Tue 14, Mon 27 Vas 2017
Mon 20 Kov 2017
Mon 03 Bal 2017
Tue 02, Wed 24 Geg 2017
Fri 23 Birz 2017
Il trovatore
Manrico
National Theatre Prague, Praha
Karlín Music Theatre
C: Latham-Koenig / Štrunc
P: Cukr
Vas-Bal 2017
Sun 05, Tue 21 Vas 2017
Sat 11 Kov 2017
Sat 08 Bal 2017
Andrea Chénier
Andrea Chénier
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Müller / Teepen
P: Krejčí
Spal 2016-Geg 2017
Fri 07, Sun 09, Fri 28 Spal 2016
Mon 21, Tue 22 Lapkr 2016
13, Sat 20 Geg 2017
Kata KabanovaPremiere
Tichon
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Olos
P: Carsen
Rugs 2016-Bal 2017
Fri 16, Fri 23 Rugs 2016
Sat 29 Spal 2016
Wed 02 Lapkr 2016
Tue 13 Gruod 2016
18, Thu 26 Saus 2017
Thu 02, Tue 28 Vas 2017
Sun 12 Kov 2017
Sun 02 Bal 2017
The Brandenburgers in Bohemia
Jíra
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Klecker / Prášil
P: Nekvasil
Liep 2016
Sat 16 Liep 2016
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Birz 2016
Thu 09, Sat 11, Tue 14, Fri 17, Sat 18 Birz 2016
The Brandenburgers in BohemiaPremiere
Jíra
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Klecker / Prášil
P: Nekvasil
Vas-Kov 2016
Sun 28 Vas 2016
Wed 02, Sat 05, Tue 08, Fri 11 Kov 2016
JenůfaPremiere
Števa Buryja
New National Theatre Tokyo
C: Hanus
P: Loy
Gruod 2015-Saus 2016
Wed 16 Gruod 2015
27 Saus 2016
Ernani
Ernani
Lithuanian National Opera and Ballet Theatre, Vilnius
C: Staškus / Marcianò
P: Berutti
Spal 2015
Sat 17 Spal 2015
Siegfried
Siegfried
Concert Hall, Shanghai
C: Kuhn
P: Kuhn
Spal 2015
Sun 11 Spal 2015
Tristan und Isolde
Tristan
Tiroler Festspiele Erl, Beijing
Poly Theater
C: Kuhn
Spal 2015-Geg 2016
Fri 02 Spal 2015
Wed 04, Sun 08 Lapkr 2015
22, Sat 28 Geg 2016
The Fiery Angel
Agripa van Nettelsheim/ Mephistopheles
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Kučera
P: Nekvasil
Rugs 2015-Kov 2016
Wed 09 Rugs 2015
Sun 04, Fri 30 Spal 2015
Fri 06, Thu 19 Lapkr 2015
06, Sat 09, Thu 14 Saus 2016
Wed 24 Vas 2016
Tue 15 Kov 2016
Andrea Chénier
Andrea Chénier
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Müller / Teepen / Srubař
P: Krejčí
Rugs 2015-Bal 2016
Wed 09, Fri 18 Rugs 2015
Sun 11 Spal 2015
Wed 11 Lapkr 2015
Sat 12 Gruod 2015
13 Saus 2016
Thu 25 Vas 2016
Wed 02, Thu 10 Kov 2016
Tue 19 Bal 2016
Il trovatore
Manrico
State Opera, Praha
State Operahouse
C: Latham-Koenig / Štrunc
P: Cukr
Rugpj 2015
Wed 05 Rugpj 2015
Pagliacci
Canio
Europa Musica, Massa Marittima
Piazza
C: Micheli
P: Romagnoli
Liep-Rugpj 2015
Sun 26, Wed 29 Liep 2015
Sun 02 Rugpj 2015
Götterdämmerung
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep-Rugpj 2015
Sat 25 Liep 2015
Sat 01 Rugpj 2015
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2015
Wed 01, Sat 18 Liep 2015
Tristan und Isolde
Tristan
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Birz 2015-Kov 2016
Thu 18, Sat 20, Tue 23 Birz 2015
Tue 15 Rugs 2015
Sun 04, Fri 30 Spal 2015
Fri 06, Thu 19 Lapkr 2015
06, Sat 09, Thu 14 Saus 2016
Wed 24 Vas 2016
Tue 15 Kov 2016
Andrea ChénierPremiere
Andrea Chénier
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Müller / Teepen
P: Krejčí
Vas-Birz 2015
Thu 26, Sat 28 Vas 2015
Thu 05, Thu 12, Sat 28 Kov 2015
Wed 01, Fri 10 Bal 2015
Tue 19, Tue 26 Geg 2015
Wed 10 Birz 2015
Ohnivy andelPremiere
Agrippa von Nettesheim/ Mephistopheles
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Jindra / Kučera
P: Nekvasil
Gruod 2014-Geg 2015
Wed 17 Gruod 2014
21, Sun 25 Saus 2015
Fri 22 Geg 2015
Ernani
Ernani
Lithuanian National Opera and Ballet Theatre, Vilnius
C: Staskus / Marcianò / Pavilionis
P: Berutti
Rugs 2014-Birz 2015
Sun 07 Rugs 2014
Thu 02 Spal 2014
Wed 19 Lapkr 2014
Sun 21 Gruod 2014
10 Vas 2015
Wed 04 Kov 2015
Sun 19 Bal 2015
Wed 20 Geg 2015
Tue 09 Birz 2015
Il trovatore
Manrico
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Latham-Koenig / Štrunc
P: Cukr
Rugpj 2014
Sat 30 Rugpj 2014
Aida
Radames
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Leginus
P: Selem
Liep-Rugpj 2014
Sat 26 Liep 2014
Sun 03 Rugpj 2014
GötterdämmerungPremiere
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep-Rugpj 2014
Fri 25 Liep 2014
Sat 02 Rugpj 2014
SiegfriedPremiere
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Geg 2014
Sun 11, Wed 14 Geg 2014
Jenůfa
Laca Klemeň
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Jindra
P: Tarant
Spal 2013-Lapkr 2014
Thu 10, Sat 12, Wed 16 Spal 2013
Wed 13, Wed 20, Tue 26 Lapkr 2013
Fri 13 Gruod 2013
17 Saus 2014
Sun 02, Thu 06 Vas 2014
Thu 13, Sun 23 Kov 2014
Tue 06 Geg 2014
Sat 01, Sat 08 Lapkr 2014
Ernani
Ernani
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Brauner / Šrubař
P: Chudovský
Saus 2013
Wed 09, Tue 22 Saus 2013
The Makropulos Case
Albert Gregor
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Jindra
Lapkr 2012-Geg 2013
Thu 15, Sat 17, Thu 22, Sat 24 Lapkr 2012
Tue 11 Gruod 2012
29 Saus 2013
Thu 07, Tue 12 Vas 2013
Wed 20 Kov 2013
Sun 07, Thu 11 Bal 2013
Fri 24 Geg 2013
Katya KabanovaPremiere
Boris
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Jindra / Žídek
P: Nekvasil
Rugs 2012-Vas 2013
Thu 20, Sat 22, Thu 27 Rugs 2012
Wed 10, Tue 16 Spal 2012
Fri 02, Wed 07 Lapkr 2012
Tue 04, Wed 12 Gruod 2012
19, Thu 24 Saus 2013
Fri 15, Sun 24 Vas 2013
La WallyPremiere
Giuseppe Hagenbach
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Jindra / Šrubař
P: Klemens
Liep 2012
Fri 27 Liep 2012
Tannhäuser
Tannhäuser
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2012
Sat 14 Liep 2012
Tristan and Isolde
Tristan
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Bal-Birz 2012
Sat 14, Mon 16, Fri 20, Fri 27 Bal 2012
Sun 06, Mon 14, Thu 24, Thu 31 Geg 2012
Sat 02, Thu 14, Fri 22 Birz 2012
Fedora
No role
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Müller
P: Gábor
Kov-Geg 2012
Sat 24, Tue 27, Fri 30 Kov 2012
Sun 01, Sat 14, Fri 20, Sun 29 Bal 2012
Sat 05 Geg 2012
Peter GrimesPremiere
Peter Grimes
Theater Trier
Stadttheater
C: Puhl
P: Kaiser
Liep 2011
Fri 08, Sat 16, Fri 29 Liep 2011
Tannhäuser
Tannhäuser
Tiroler Festspiele Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Spal 2010-Saus 2011
Sat 02 Spal 2010
Wed 03 Lapkr 2010
09 Saus 2011
Otello
Otello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Brown
P: Thorwald
Liep 2010
Sat 10, Mon 12, Wed 14, Fri 16, Sun 18 Liep 2010
Nerone
Nerone
Antikenfestspiele Trier

P: Schwalbach
Birz 2010
Thu 24, Fri 25 Birz 2010
Tosca
Cavaradossi
State Opera, Litomysl
Litomysl Castle
Inner courtyard
C: Drs
P: Otava
Vas-Kov 2010
Tue 02, Fri 12 Vas 2010
Thu 18, Tue 23 Kov 2010
The Makropulos Case
Albert Gregor
National Theatre Prague, Praha
C: Hanus / Švec
P: Alden
Spal 2009-Saus 2010
Wed 14 Spal 2009
Fri 27 Lapkr 2009
Tue 15 Gruod 2009
15, Wed 27 Saus 2010
Cyrano de Bergerac
Cyrano
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Hochstenbach
P: Thorwald
Rugs 2009-Saus 2010
Thu 17 Rugs 2009
Wed 04, Wed 18 Lapkr 2009
Tue 01 Gruod 2009
08 Saus 2010
Il soffio delle fate
Becir
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Sangiorgi / Šrubař
P: Golat
Liep 2009
Fri 03, Sat 04 Liep 2009
Dalibor
No role
National Moravian-Silesian Theatre, Litomysl
Litomysl Castle
Inner courtyard
C: Dohnányi
P: Golat
Kov 2009
Fri 06, Sat 07, Sun 08, Fri 13, Sat 14, Sun 15 Kov 2009
Rusalka
Prince
Greek National Opera, Athens
SNFCC
Stavros Niarchos Hall
C: Kyzlink
P: Wassermann
Vas 2009
Fri 13, Sun 15 Vas 2009
L'Olandese volantePremiere
Erik
Teatro Politeama Greco, Lecce
C: Ban
P: Nekovar
Gruod 2008-Geg 2009
Thu 25 Gruod 2008
10, Sat 24 Saus 2009
Thu 05 Kov 2009
Fri 03 Bal 2009
Fri 15, Wed 27, Sun 31 Geg 2009
Otello
Otello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Brown
P: Thorwald
Gruod 2008-Vas 2009
Thu 18, Sat 20, Sun 28 Gruod 2008
17 Saus 2009
Sun 01, Sat 21 Vas 2009
The Makropulos AffairPremiere
Albert Gregor
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Hanus
P: Alden
Rugs-Spal 2008
Sun 28 Rugs 2008
Sun 05, Fri 17, Sat 25 Spal 2008
Cyrano de Bergerac
Cyrano
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Hochstenbach
P: Thorwald
Liep 2008
Sat 05, Thu 10, Thu 17 Liep 2008
Cyrano de BergeracPremiere
Cyrano
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Hochstenbach
P: Thorwald
Bal 2008
Thu 10, Sun 13, Sun 20, Tue 22 Bal 2008
Jenůfa
Laca
Ópera de Bellas Artes, Mexico City
Palacio de Bellas Artes
C: Chalupecký
P: Faesler
Vas 2008
Fri 22, Sat 23, Sun 24, Tue 26, Wed 27, Thu 28 Vas 2008
Rusalka
Il principe
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
C: Neuhold
P: Golat
Gruod 2007-Birz 2008
Sun 02 Gruod 2007
11 Geg 2008
Sat 14 Birz 2008
Rusalka
Princ
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Gatto
P: Golat
Spal 2007-Saus 2008
Sat 13, Tue 30 Spal 2007
Wed 14 Lapkr 2007
Thu 20 Gruod 2007
18, Thu 24 Saus 2008
Otello
Otello
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Bramall
P: Thorwald
Liep 2007
Wed 11, Thu 19, Fri 27 Liep 2007
Götterdämmerung
Siegfried
Accademia di Montegral, Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2007
Mon 09, Tue 17, Wed 25 Liep 2007
Tristan und Isolde
Tristan
Accademia di Montegral, Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2007
Fri 06, Sat 14, Sun 22 Liep 2007
Das Rheingold
Froh
Accademia di Montegral, Erl
Passionsspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Bal-Birz 2007
Sat 21, Sun 22, Thu 26 Bal 2007
Wed 16, Tue 29 Geg 2007
Sat 09 Birz 2007
Cyrano de BergeracPremiere
Cyrano
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Dohnányi / Šrubař
P: Thorwald
Liep 2006
Sat 08, Fri 14, Fri 21 Liep 2006
Tristan und Isolde
Tristan
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep-Rugpj 2005
Sun 24 Liep 2005
Sun 28 Rugpj 2005
Götterdämmerung
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep-Rugpj 2005
Sat 23 Liep 2005
Sat 27 Rugpj 2005
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep-Rugpj 2005
Fri 22 Liep 2005
Thu 25 Rugpj 2005
Das Rheingold
Froh
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Saus-Vas 2005
Thu 20, Sat 22, Sun 23, Tue 25, Thu 27, Sun 30 Saus 2005
Tue 01 Vas 2005
GuntramPremiere
Guntram
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Kuhn / Ceccherini
P: Kuhn
Liep 2004
Thu 15, Thu 22 Liep 2004
Götterdämmerung
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2004
Tue 13, Tue 20 Liep 2004
Siegfried
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2004
Sat 10, Sat 17 Liep 2004
Das Rheingold
Froh
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Rugpj 2003
Fri 01, Sat 02 Rugpj 2003
Aida
Radames
Monschau Klassik, Monschau

P: Petris
Liep 2003
Fri 25, Sat 26 Liep 2003
Nabucco
Ismael
Monschau Klassik, Monschau

P: Petris
Liep 2003
Wed 23, Thu 31 Liep 2003
Götterdämmerung
Siegfried
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Liep 2003
Sat 12, Sat 26 Liep 2003
Das Rheingold
Froh
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
C: Kuhn
P: Kuhn
Spal 2001
Sat 20, Sun 21 Spal 2001
La fanciulla del West
Dick Johnson
Teatro di Pisa
Teatro Verdi
C: Severini
P: Mariani
Kov-Bal 2001
Fri 23, Sun 25, Wed 28, Fri 30 Kov 2001
Sun 01 Bal 2001
Nabucco
Ismaele
Teatro Lirico di Cagliari
C: Palumbo
P: Fassini
Kov 1998
Sat 21, Mon 23, Wed 25, Fri 27 Kov 1998
Norma
Pollione
Teatro Vittorio Emanuele di Messina
C: Licata
P: Calogero
Kov 1998
Fri 20, Sun 22, Tue 24, Wed 25, Thu 26, Sat 28, Sun 29, Tue 31 Kov 1998
Nabucco
Ismaele
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
C: Oren
P: Sparvoli
Lapkr 1997
Thu 20, Fri 21 Lapkr 1997
Norma
Pollione
Teatro Goldoni, Livorno
C: Pinzauti
P: Pacini
Spal 1997
Fri 24, Sat 25, Sun 26 Spal 1997
Norma
Pollione
Teatro di Pisa
Teatro Verdi
C: Pinzauti
P: Pacini
Spal 1997
Sat 04, Sun 05, Tue 07, Wed 08 Spal 1997
Tosca
Cavaradossi
Opera Giocosa, Savona
Teatro Comunale Chiabrera
C: Aprea
P: Tomasi