Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Gustavo Quaresma, tenor

Gustavo Quaresma
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
V-VI 2021
So 08, Ne 16, 21, Út 25 V 2021
St 02, Ne 13m VI 2021
Florencia en el AmazonasPremiéra
Arcadio
Theater St Gallen
UM!BAU
D: Halffter
R: Lada
L'italiana in Algeri
Lindoro
Theater Orchester Biel Solothurn
D: Trinca / Benichou
R: Bernard,
III 2020
So 07 III 2020
La CenerentolaKoncertní provedení
Don Ramiro
Opernfestspiele Heidenheim
Festpielhaus Congress Centrum
D: Bosch
Die Fledermaus
Alfred
Deutsche Oper am Rhein
D: Reiners / Chestnut
R: Köhler,
XII 2019-III 2020
So 07, Út 10, 27, Út 31 XII 2019
05m, Ne 12, So 18, Út 28, Čt 30 I 2020
Čt 06, Ne 09, Ne 16m, Po 24, St 26 II 2020
St 04, Ne 15x, Ne 22x III 2020
Die schöne HelenaPremiéra
Paris
Theater St Gallen
D: André / Fromageot
R: Weigner
XI 2019-III 2020
So 30 XI 2019
Čt 05, So 07, Ne 15, St 18, Ne 29 XII 2019
15, 17, 24 I 2020
Čt 20 II 2020
06, St 25x III 2020
Gianni SchicchiPremiéra
Rinuccio
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Beikircher / Hong / Turchetta
R: Wagner
X 2019
25, So 26, Ne 27 X 2019
La clemenza di Tito
Tito
Festival Mozart Habana, La Habana
Gran Teatro de La Habana
Sala García Lorca
D: Padrón
R: Díaz
VII 2019
Út 09, St 10, 12, So 13 VII 2019
Così fan tuttePremiéra
Ferrando
Opéra de Chambre de Genève
Alhambra
D: Trinca
R: Russo, Fanucchi
V-VI 2019
So 18 V 2019
So 01 VI 2019
Don Giovanni
Don Ottavio
Salzburger Landestheater
D: Kelly
R: Spirei
IV-VI 2019
Ne 07, Út 16 IV 2019
10, Ne 19, Út 21 V 2019
Ne 02 VI 2019
Così fan tutte
Ferrando
Salzburger Landestheater
D: Kelly / Davis
R: Spirei
I-IV 2019
Ne 20, So 26 I 2019
01, Út 05, St 20 II 2019
Út 05, 08, Ne 10, Ne 17m, Ne 24, Čt 28 III 2019
St 17 IV 2019
La gazzettaPremiéra
Alberto
Salzburger Landestheater
D: Minasi
R: Liedtke
I 2018-II 2019
25 I
02, 09, 15, 21, 23, 29 II
07, 22x III
01x IV
Les Fées du Rhin
Franz Waldung
Theater Orchester Biel Solothurn
D: Pionnier / Benichou
R: Rousseau,
La Cenerentola
Don Ramiro
Theater Orchester Biel Solothurn
D: Trinca / Benichou / Lattarulo
R: Bernard,
VIII 2018
Čt 02, So 04, Ne 05, St 08, 10, So 11, Ne 12 VIII 2018
Der Barbier von Sevilla
Graf Almaviva
Jennersdorf Festivalsommer, Neuhaus am Klausenbach
Schloss Tabor
D: Eliasson
R: Pawlik
VI-IX 2018
So 23, Ne 24, So 30 VI 2018
Ne 01, So 07, Ne 08, 20, Ne 29 VII 2018
Ne 05, So 11, So 18, 24 VIII 2018
So 01, Ne 02 IX 2018
Die lustige WitwePremiéra
Camille de Rossillon
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
Sommerarena
D: Breznik
R: Schilhan
III 2018
16, Ne 18, Út 20 III 2018
L'elisir d'amore
Nemorino
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Jean
R: Sinivia
XII 2017-VI 2018
08, So 16, Čt 21, St 27 XII 2017
04, So 06, So 13 I 2018
13, Čt 19 IV 2018
Ne 24 VI 2018
Die Zauberflöte
Tamino
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Junghänel
R: Kochan
X-XI 2017
Po 30 X 2017
St 01, 03, Ne 05, Po 06 XI 2017
Os Pescadores de Pérolas
Nadir
Theatro Municipal de São Paulo
Teatro Municipal
D: Malatian
VI-IX 2017
23, So 24, 30 VI 2017
So 01, So 08, Ne 09, Ne 16, 21 VII 2017
04, 11, Čt 17, So 26 VIII 2017
Ne 03 IX 2017
Orpheus in der Unterwelt
Pluto/ Aristäus
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
Sommerarena
D: Breznik
R: Beimpold
IV 2017
28, So 29, Ne 30 IV 2017
Madama Butterfly
Goro
Sugi Opera Company, Seoul
Seoul Arts Center
Opera Theater
D: Goldstein
R: Hewitt
Gianni Schicchi
Rinuccio
Theater Orchester Biel Solothurn
D: Zambelli / Benichou
R: Zimmermann,
La notte di un nevrastenico
Lui
Theater Orchester Biel Solothurn
D: Zambelli / Benichou
R: Zimmermann,
VIII 2016
Čt 04, So 06, Ne 07, St 10, 12, So 13, Ne 14 VIII 2016
Die FledermausPremiéra
Alfred
Jennersdorf Festivalsommer, Neuhaus am Klausenbach
Schloss Tabor

R: Wilgenbus
VI-VII 2016
So 25, Út 28 VI 2016
01, Po 04, St 06 VII 2016
FalstaffPremiéra
Fenton
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: McFall
R: Spuck, Savić
V 2016
27, So 28 V 2016
Die Zauberflöte
1. Priester/ 1. Geharnischter
Konzerthaus Berlin
D: Fischer
R: Fischer
V 2016
St 18c V 2016
Die ZauberflöteKoncertní provedení
1. Geharnischter/ 1. Priester
Het Concertgebouw, Amsterdam
D: Fischer
V 2016
Út 10c V 2016
Die ZauberflöteKoncertní provedení
1. Geharnischter/ 1. Priester
South Bank Centre, London
SBC
Royal Festival Hall
D: Fischer
IV-VII 2016
So 30 IV 2016
Čt 05, Ne 15 V 2016
So 11, 17 VI 2016
Čt 07 VII 2016
Die SoldatenPremiéra
Ein junger Graf
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Hamar
R: Barkhatov
VII-VIII 2015
So 04, Út 07, Čt 09, So 11, St 15, 17, Čt 23, So 25, Út 28, Čt 30 VII 2015
So 01 VIII 2015
Rigoletto
Herzog von Mantua/ Borsa
Oper Klosterneuburg
Kaiserhof
D: Campestrini
R: Enzinger
III 2015
So 07, Po 09, St 11 III 2015
Die Zauberflöte
1. Priester/ 1. Geharnischter
Müpa Budapest
Béla Bartók National Concert Hall
D: Fischer
R: Fischer, Gyabronka
X 2014-I 2015
Ne 05 X 2014
Čt 11, Ne 14, Čt 18, So 20, So 27, St 31m, St 31 XII 2014
03 I 2015
Der Barbier von Sevilla
Almaviva
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Stiller
R: Dijkema
X-XII 2012
So 27 X 2012
02, So 03, St 07, Čt 08, So 10, Út 13, Čt 15, So 17, Po 19, Út 20, 23 XI 2012
So 01, Čt 06, Ne 09, St 12, 21, So 22, Út 25, St 26, 28, Ne 30, Po 31 XII 2012
My Fair LadyPremiéra
Freddy Eynsford-Hill
Oper Köln
Oper am Dom
D: Schüller
R: Hilsdorf
VI-VII 2012
So 23m, Po 25, Út 26, St 27, Čt 28, 29 VI 2012
06m, 06, So 07 VII 2012
Vom Fischer und seiner Frau
Fischer
Oper Köln
Altes Pfandhaus

R: Tzavara
V-VI 2012
Čt 24m, 25, So 26, Po 28 V 2012
Ne 03, St 06, 08, Po 11, Čt 14, So 30 VI 2012
Aschenputtel
Der Prinz
Oper Köln
Altes Pfandhaus

R: Gillessen
IV 2012
So 14, Út 17, Čt 19, So 21, St 25, So 28 IV 2012
L'incoronazione di Poppea
Lucano/ 1. Soldato/ 2. Famigliare
Oper Köln
Palladium
D: Junghänel
R: Hilsdorf
II-III 2012
So 25, St 29 II 2012
02, Ne 04, St 07, 09, Ne 11, St 14, So 17, Čt 22, So 24 III 2012
Il ritorno d'Ulisse in patriaPremiéra
Giove/ Telemaco/ Eurimaco
Oper Köln
Palladium
D: Junghänel
R: Mottl
I-III 2012
So 14m, Po 16, Út 17, So 21, Ne 22, Ne 29 I 2012
Čt 01, So 03, Po 05, Út 06, Čt 08, So 10, Út 13, St 14, So 17 III 2012
Schneewittchen
1. Hofschranz/ Prinz Adelar
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Laufen
R: Tzavara
XI-XII 2011
So 26, St 30 XI 2011
02, Ne 04, Čt 08, Ne 11m, St 14, 16, Ne 18, 23, Po 26 XII 2011
Ariadne auf NaxosPremiéra
Scaramuccio
Oper Köln
Opernhaus
D: Stenz / Prießnitz
R: Laufenberg
XI 2011
Čt 10, 11, So 12, Po 14, Út 15, 18, St 23, Čt 24, 25, Ne 27 XI 2011
Die Feuerrote Friederike
Der Postdirektor/ Professor Profi
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Battaglin
R: Tzavara
IX-X 2011
16, Ne 18, St 21, 23, St 28 IX 2011
So 01, Po 03, So 08 X 2011
Krieg und FriedenPremiéra
Adjutant des Generals Murat
Oper Köln
Opernhaus
D: Sanderling
R: Brieger
VII 2011
So 30, Ne 31 VII 2011
L'occasione fa il ladro
Conte Alberto
Teatro Poliziano, Montepulciano
D: Böer
R: Liberovici
IV-V 2011
So 30 IV 2011
Po 02, St 04, 06, Ne 08, St 11, So 14, Čt 19, So 21 V 2011
RinaldoPremiéra
Araldo
Oper Köln
Opernhaus
D: Marchi
R: Hartmannshenn
IV-VII 2011
Čt 21, Út 26, So 30 IV 2011
Po 02, St 04, St 11, Út 17, Čt 19, Út 24, St 25, 27 V 2011
Čt 02, So 04, St 15, 17, St 22, 24, So 25, Ne 26, Út 28, St 29 VI 2011
01, Čt 07, 08, St 13, Čt 14 VII 2011
SchneewittchenSvětová premiéra
1. Hofschranz/ Prinz Adelar
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Hogarth
R: Tzavara, Caspers
IV 2011
Ne 17c, 22c, Po 25c IV 2011
ParsifalKoncertní provedení
4. Knappe
Oper Köln
Philharmonie
D: Stenz
II-III 2011
Út 22, St 23, Čt 24, 25 II 2011
Út 01, St 02, Po 14, Út 15, St 16, Čt 17 III 2011
Das Kind und der ZauberspukPremiéra
Die Teekanne/ Der Laubfrosch
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Battaglin
R: Sugao
II 2011
So 19, Ne 20, 25m, Ne 27 II 2011
SalomePremiéra
juifs
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
D: Fisch
R: Borie
XI 2010-I 2011
So 13, Út 16, St 17, 19, Po 22, Út 23, St 24 XI 2010
St 01, Čt 02, So 04, St 08, Ne 12, Út 21, Út 28 XII 2010
14, Út 18, St 19, 21, So 22 I 2011
AschenputtelPremiéra
Der Prinz
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Laufen
R: Gillessen
X-XI 2010
So 16, Út 19, Čt 21, Ne 24, St 27, 29, So 30 X 2010
Po 01, St 03, 05, Ne 07 XI 2010
L'incoronazione di PoppeaPremiéra
Lucano/ 1.Soldato/ 2. Famigliare
Oper Köln
Gerling Konzern
D: Junghänel
IX-X 2010
Čt 30 IX 2010
So 02, Ne 03, Po 04, Út 05, St 06, Čt 07, 08, So 09, Ne 10 X 2010
Vom Fischer und seiner FrauPremiéra
Fischer
Oper Köln
Altes Pfandhaus
D: Hogarth
R: Tzavara
VII 2009
Ne 19, Út 21 VII 2009
Il barbiere di Siviglia
Il conte d'Almaviva
Cantiere Internazionale d'Arte, Montepulciano
Teatro Poliziano
D: Böer
R: Liberovici
X 2006
So 21 X 2006
Croesus
Eliates
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Sochaczewsky
R: Peters-Messer